Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як закінчити написання книги

Рекламний блок

Кроки

 • Finish Writing Your Book Step 1.jpg 1 Встановіть причину проблеми. Подібний ступор виникає у багатьох людей, і для нього навіть придумали назву – "Письменницький блок". Цей синдром викликається однією з трьох причин: 1) ви не знаєте, про що писати далі; 2) відсутнє натхнення; 3) ви не задоволені написаним і хочете все знищити.
 • Finish Writing Your Book Step 2.jpg 2 Якщо ви не знаєте, про що писати далі, корисно сісти і записати основний сюжет від початку і до кінця. Першим ділом накидайте основний стрижень сюжету без деталей, вказуючи лише ключові події кожного розділу. Наприклад: Глава перша: 1) Марія дізнається про зраду чоловіка; 2) Вона бере розлучення і переїжджає в нову квартиру; 3) Марія вперше зустрічає Кена. Продовжуйте в тому ж дусі, поки не запишіть завершують книгу події. Далі потрібно додати приблизно по одному абзацу деталей для кожної глави. Закінчивши виклад твору, ви зможете в будь-який момент до нього звернутися.
 • Finish Writing Your Book Step 3.jpg 3 Відсутність натхнення і нудьга можуть бути викликані тим, що ви дуже добре знайомі з сюжетом. Ви настільки докладно знаєте всі повороти і нюанси подій, що вони більше не хвилюють вас. Ця проблема вирішується дуже просто. Зробіть невелику перерву в письменницькій роботі – від декількох тижнів до декількох місяців. У цей період навіть не згадуйте про вашу книгу. Уявіть, що її не існує. Після закінчення перерви візьміть книгу і прочитайте її знову. Тепер все буде здаватися новим і цікавим, сюжет захопить вас так само, як і на початку письменницької роботи!
 • Finish Writing Your Book Step 4.jpg 4 Якщо ви застрягли на одному місці лише тому, що він вам здається виконаним недостатньо професійно, перестаньте редагувати цей фрагмент. Переходьте до наступної частини і завершіть книгу. Пізніше ви зможете повернутися до проблемного уривку та доопрацювати його. Такий підхід заощадить вам масу часу – іноді на написання однієї глави йде більше часу, ніж на весь текст.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?