Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як провести консолідацію боргів

Рекламний блок

Кроки

 • Consolidate Loans Step 1 Version 2.jpg 1 Отримаєте ваш кредитний звіт і FICO бал. Будь-який кредит , який ви отримаєте буде базуватися в основному на вашої кредитної оцінки, так що ви повинні дізнатися її. Однак, якщо ваш рахунок кредиту показує, що ваша оцінка насправді досить хороша і має розумний кредитний рейтинг, ви можете легко консолідувати кредити за більш низькою ставкою, особливо якщо ваш кредит виплачувався з тих пір, як ви отримали кредити.
  • Перегляньте весь кредитний звіт ретельно, щоб упевнитися, що він вірний. Неточності можуть зашкодити вашому рахунку і перешкодити вам у підвищенні ставки ваших старань.
 • Consolidate Loans Step 2 Version 2.jpg 2 Розглянемо всі варіанти. Перш ніж з головою піти в консолідацію кредитів, подумайте про інших варіантах:
  • Якщо ви просто хочете заощадити гроші, але ви не перебуваєте в скрутному становищі, просто вимкніть свої борги швидко, розставляючи пріоритети. Платіть стільки, скільки ви можете кожен місяць за найвищою ставкою кредиту, роблячи мінімальні платежі по інших . Таким чином, ви зможете знизити щомісячні фінансові витрати в найкоротші терміни.
  • Зв'яжіться з вашим банком. Якщо у вас є відносно хороший кредит, ви можете просто поговорити з вашим банком і домовитися про більш низькою процентною ставкою. Якщо вони не дадуть вам більш низьку ставку, ви можете передати свій ??баланс кредитної карти з більш низькою довгостроковій ставкою або без вступної процентної ставки - просто переконайтеся, що ви знаєте яка буде ставка після вступного періоду.
  • Зв'яжіться з агентством займаються консолідацією кредитів. Поважають себе агентства можуть дати вам пораду безкоштовно або за низькою вартістю про те, як управляти своїм обов'язком і можуть допомогти вам підготувати бюджет, щоб тримати свої фінанси під контролем. Кредитна консультація, однак, не обов'язково означає, вступ до програми управління заборгованістю, і ви повинні остерігатися будь-якої організації, яка намагається відразу підштовхнути вас до такої програми. Загалом, будьте обережні при виборі агентства. Навіть агенції, які є некомерційними стягують високу плату.
  • Продайте свій ??автомобіль. Якщо ви не можете дозволити собі виплачувати кредит по автомобілю, спробуйте продати його, щоб погасити кредит. Якщо автомобіль вилучається банком, це в кінцевому рахунку обійдеться вам дорожче.
  • Поговоріть зі своїм іпотечним кредитором. Солідні іпотечні кредитори, як правило, будуть співпрацювати з вами, якщо у вас є деякі тимчасові проблеми з оплатою. Зателефонуйте їм, як тільки ви розумієте, що у вас будуть проблеми , вони можуть тимчасово призупинити ваші виплати або подумати про пільгових умовах . Ви також могли б продовжити термін погашення, тим самим знижуючи щомісячні платежі або ви могли б заплатити тільки відсотки (не основну суму боргу), зменшуючи суму платежу протягом часу. Переконайтеся, що ви дізналися про будь-які додаткові збори або штрафи за порушення будь-якої домовленості і розгляньте варіант рефінансування вашого боргу, якщо ви можете отримати кращу процентну ставку.
  • Позичте вашої страхової компанії. Повна страховка життя, як правило, дозволяє займати під заставу грошової вартості поліса. Це простий, як правило, низький відсоток. Позика допоможе вам отримати швидкі гроші, щоб розплатитися з боргами. Обов'язково ознайомтеся з наявністю податкових наслідків запозичення і зрозумійте, що якщо ви не погасите кредит, він буде відніматися з суми вашого бенефіціара.
 • Consolidate Loans Step 3 Version 2.jpg 3 Зрозумійте різницю між консолідацією кредиту, програмою управління заборгованістю і переговорами по заборгованості. Компанії, які стверджують, що можуть допомогти вам знизити платежі або вибратися з боргів швидко, можуть, судячи з усього, пропонувати консолідацію всіх позик - у них, можливо, навіть є саме слово "консолідація" в назвах - коли насправді вони використовують такі методи, як управління боргами, угоди, або навіть банкрутство. Існують серйозні відмінності між цими варіантами:
  • Консолідації кредитів - це просто єдиний кредит, який заснований натомість інших ваших кредитів. Після того як ви консолідуєте кредити, ви повинні ці гроші новому кредитору, а не початкового кредитору. Консолідація кредитів може знизити щомісячні платежі або за рахунок зниження процентної ставки, або за рахунок збільшення часу погашення, але вона допомагає виплатити інші кредити повністю. Консолідація позик може тимчасово зіпсувати ваш кредит, але в цілому, це краще програм управління позиками і переговорами.
  • Програми по управлінню боргом також можуть знизити ваші платежі, але вони працюють по-різному.Агентство з управління боргом виступає в якості посередника між вами і вашими кредиторами і намагається домовитися про зниження процентних ставок або зборів по вашому кредиту. Потім ви платите обумовлену суму агенції з управління боргом або агентству з консолідації, і вони виплачують компенсацію (за вирахуванням плати) вашим кредиторам. Участь у плані з управління боргом, як правило, з'являється на вашому кредитному звіті, і може негативно вплинути на ваш кредитний рейтинг.
  • Переговори з заборгованості є актом врегулювання заборгованості за меншу суму, ніж потрібно. Ви платите частина того, що ви повинні сплатити на користь кредитора, а кредитор списує іншу частину боргу. Компанії кредитних карт часто пропонують разовий платіж як спосіб відшкодувати частину своїх втрат. Хоча ви в кінцевому підсумку виграєте менше, платіж може погано позначитися на вашій кредитній історії . Що ще гірше, сторонні компанії, які пропонують переговори щодо заборгованості, як відомо, використовують цю опцію, щоб замаскувати свої методи консолідації, також ці компанії часто стягують непомірні збори поки просто переглядають платежі ваших початкових кредиторів, іноді вони не в змозі навіть домовитися ні про яку різниці в умовах погашення.
 • Consolidate Loans Step 4 Version 2.jpg 4 Прагнете погасити борг швидко. Одним з найбільш привабливих особливостей консолідації всіх позик - потенціал для більш низьких щомісячних платежів. Але якщо пільгові умови оплати всього лише результат розмазування вашого погашення протягом більш тривалого періоду часу, ви, швидше за все, буде платити більше - іноді набагато більше з консолідацією, ніж ви б платили в іншому випадку. З'ясуйте, свій ??бюджет і встановіть ваш щомісячний платіж так високо, наскільки можете . Ви будете в кінцевому підсумку платити менше і зможете вибратися з боргів швидше.
 • Consolidate Loans Step 5 Version 2.jpg 5 Підберіть правильний кредит для вас. Консолідація боргів може підтримуватися заставним забезпеченням, але може і не підтримуватися (споживчі кредити):
  • Забезпечені кредити, такі як друга іпотека, забезпечені кредитні лінії, іпотечний кредит, як правило, мають більш низькі процентні ставки, ніж незабезпечені кредити, тому що, якщо позичальник не платить по кредиту, кредитор може відшкодувати збиток, продавши забезпечення. Відсотки по іпотеці також можуть не обкладатися податком, це функція, яка може заощадити більше грошей. Майте на увазі, однак, якщо ви не оплатите іпотеку, кредитор може стягнути будинок за несплату.
   • Ретельно розглянете ризики перш, ніж вибрати будь-який вид забезпеченого позики. Також майте на увазі, що такі кредити можуть включати приховані платежі, такі як відсотковий пункт»- пункт дорівнює одному відсотку від суми кредиту, який може підвищити вартість вашого кредиту.
  • Незабезпечені кредити більш безпечний варіант, тому що ви не повинні ризикувати вашим будинком або іншими активами. Якщо у вас є хороший кредит, ви повинні бути в змозі отримати непоганий тариф (принаймні в порівнянні з кредитною карткою незабезпеченого споживчого кредиту. Однак, залежно від ситуації, особливо якщо у вас погана кредитна історія, може виявитися, що тільки забезпечений кредит допоможе вам проводити виплати з більш низькою довгостроковій ставкою, ніж те, що ви в даний час платите.
 • Consolidate Loans Step 6 Version 2.jpg 6 Придивіться до цін. Отримайте відгуки від декількох різних кредиторів, і порівняйте умови та процентні ставки ретельно. Ваш власний банк або кредитна спілка часто кращий вибір, особливо для споживчих кредитів, але все ж непогано переглянути альтернативи.
  • Отримайте опису в письмовій формі, щоб ви могли порівняти кредиторів один з одним. Є також сайти, які дозволяють порівняти кілька кредиторів.
  • Переконайтеся, що ви розумієте всі збори, пов'язані з кредитами, а також умови позики. Якщо ви хочете отримати солідну суму ви повинні прорахувати всі витрати, так як сума в лапках може разюче відрізнятися від фактичної. Отримати якомога точнішу інформацію. Переконайтеся, що ви правильно зрозуміли всі умови оплати і головне суму виплат по кредиту.
 • Consolidate Loans Step 7 Version 2.jpg 7 Порівняйте загальну вартість консолідації в поточній ситуації і з іншими кредитами до консолідації. Звертайте увагу не тільки на щомісячний платіж. Саме так компанії по консолідації заманюють вас , навіть з найменшим платежем ви можете в кінцевому підсумку платити набагато більше при консолідації. Замість цього, подумайте, скільки ви будете платити за позику консолідації, у тому числі проценти, авансові і повторювані збори, приховані витрати і процентні пункти (для забезпечення кредитів), а також будь-які податкові наслідки, протягом усього терміну кожного кредиту. Виберіть найкращий варіант, а потім порівняйте його з загальною сумою, яку ви повинні заплатити, щоб погасити свої поточні кредити (якби ви не консолідували позику). Якщо ви можете домогтися істотної економії на загальної вартості кредиту, консолідація, ймовірно, є хорошим варіантом.
 • Consolidate Loans Step 8 Version 2.jpg 8 Уважно прочитайте свій ??кредитний договір. Читайте кожне слово, а потім прочитайте знову. Задайте всі питання, які у вас з'явилися, і переконайтеся, що ви розумієте відповіді, незалежно від того, скільки разів потрібно перепитати. Якщо ви сумніваєтеся, найміть адвоката або якого-небудь іншого фахівця, що розбирається в даному питанні, знайдіть незалежний джерело, щоб поглянути на ваші документи . Те, що здається несуттєвим у договорі може в кінцевому підсумку коштуватиме вам тисяч доларів або навіть майна, тому будьте обачні..
 • Consolidate Loans Step 9 Version 2.jpg 9 Відхиліть кредитне страхування. Деякі кредитори будуть намагатися чинити тиск на вас в покупці кредитного страхування, або розхвалюючи його гідності, кажучи, що ваша заявка буде відхилена, або приховавши її від вас. Якщо кредитор здійснює одну з останніх двох дій, підіть звідти і подайте скаргу у відповідні органи (у США, Федеральна торгова комісія (FTC) розглядає скарги, як це роблять багато державні генеральні прокурори). Кредитне страхування може додати величезних витрат на кредит, і це пропонує вам дуже слабкий захист. Кредитор може подати вартість, яка буде здаватися невеликий, озвучуючи вам щомісячну плату, але не обманюйте себе.
 • Consolidate Loans Step 10 Version 2.jpg 10 Завершіть кредитування. Якщо ваш кредит ще не був затверджений, заповніть повний процес подачі заявки. Це має бути просто, але це може зажадати деякого часу і активних дій. Якщо ваша ставка за кредитом відрізняється від того, що вам була озвучена, з'ясуйте, чому, а потім перейдіть до наступного варіанта.
 • Consolidate Loans Step 11 Version 2.jpg 11 Контролюйте свої витрати. Якщо ви розглядаєте варіант консолідації, тому, що у вас боргів більше ніж ви можете оплатити, то немає часу на ретельне зважування і розрахунок бюджету, вам потрібно приймати термінове рішення.
 • Поради

  • Якщо ви не знайомі з кредитором, зробити деякі дослідження. Переконайтеся в тому, чи є які-небудь скарги, подані проти нього у Федеральну торгову комісію, і знайдіть дані про кредиторі в інтернеті . Незалежно від кредитора, однак, переконайтеся, що ви розумієте умови вашого кредиту повністю.
  • При прийнятті рішення про щомісячної суми платежу, обов'язково дайте собі трохи "зазору" для оплати, особливо для забезпеченого кредиту. В той час як ви хочете погасити борг як можна швидше, ви ж не хочете потрапити в ситуацію, коли ви не можете дозволити собі оплату, якщо відбувається щось несподіване.
  • Є онлайн калькулятори, з якими ви можете порівняти вартість поточних боргів із вартістю консолідації кредиту, але будьте обережні з ними. Деякі калькулятори, розташовані на сайтах кредиторів, припускають низький відсоток для консолідованого кредиту та високий рівень для інших ваших кредитів. Хоча це не завжди так, але ви можете не отримати точного порівняння, якщо не зможете ввести правильні процентні ставки. Крім того, не забудьте додати інші платежі.
  • Кредитор може надати загальну інформацію по кредиту і платежами, але якщо цього не сталося, тоді ви можете розрахувати все самі. Просто помножте місячний платіж на кількість місяців, потім додайте всі необхідні витрати і відсотки. Також це не погано зробити, навіть якщо кредитор надав вам детальну інформацію по кредиту.

  Попередження

  • Заборгованість може бути ознакою більш глибокої проблеми - якщо ви не вирішите основну проблему, ви знову повернетеся в борги тільки тепер ви будете мати консолідований кредит поряд з усіма іншими. Складіть собі план витрат, або бюджет, і дотримуйтеся його протягом декількох місяців до консолідації боргів, щоб довести собі, що це буде здійснимо для вас.
  • Чим гірше ваша кредитна історія, тим вище ставка відсотка. Будьте реалістичними і переконайтеся в тому, що вивчили всі можливі варіанти. Перш за все, переконайтеся, що ви повністю розумієте всі умови вашого кредиту і слідкуйте за відсотками.
  • Використовуйте консолідацію боргу як спосіб розплатитися з боргами, а не як спосіб, звільнення додаткових коштів на видатки. Ви повинні контролювати свої витрати або ви просто загрузнете в боргах.


  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?