Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як провести передпродажну підготовку автомобіля

Рекламний блок

Кроки

 • Detail an Automobile Before Selling Step 1.jpg 1 Помийте зовні автомобіль. Змийте весь старий шар пилу. Змийте всю грязь і пил, якщо ви раніше їздили по бездоріжжю. Більшість спеціалізованих мийок мають стандартну опцію – мийка днища автомобіля.
  • Якщо ви любите робити все своїми руками, то скористайтеся автошампунем, а не засобом для миття посуду. Засіб для миття посуду має властивість залишати розводи на лакофарбовому покритті автомобіля і на склі.
  • Використовуйте розпилювач води з можливістю регулювання. З його допомогою ви можете збити всю бруд і змити піну з кузова автомобіля. Для миття вашого автомобіля використовуйте м'яку ганчірку, автомобільну губку або щітку з м'яким ворсом. Щітки з жорстким ворсом можуть залишити подряпини.
  • Можливо вам доведеться помити ваш брудний двигун з використанням мийки високого тиску. СТОП! Якщо ви не є професіоналом, то не слід мити двигун мийкою високого тиску або навіть зі шланга. У сучасних автомобілях, як ніколи раніше, в підкапотному просторі знаходиться безліч електроніки. Мийка двигуна таким способом може спричинити вихід з ладу важливих електронних деталей і компонентів. Не варто цього робити, якщо тільки ви не дурень чи багач. Замість миття скористайтесь щіткою і серветками для видалення складних забруднень. А для більш легкого завдання скористайтесь обдувом повітря під тиском. Якщо ви все ж зважилися на мийку двигуна з допомогою мийки високого тиску, то переконаєтеся, що всі електричні компоненти захищені належним чином. Загорніть їх у поліетиленовий пакет і обмотайте ізоляційною стрічкою або скотчем.
  • Майте на увазі, що деякі покупці люблять вигляд нового двигуна і підкапотного простору. Занадто багато засоби для блиску підкапотного простору не завжди є вдалою ідеєю. Багато старожили не люблять весь цей блиск і лоск в підкапотному просторі. Вони люблять шукати недосконалі автомобілі. В основному з потоками рідин біля прокладок і сальників. Якщо вони бачать весь цей лиск і блиск, то можуть подумати що продавець намагався щось сховати.
 • Detail an Automobile Before Selling Step 2.jpg 2 Помийте шини і диски. Деякі люди люблять у першу чергу мити колеса і гуму, але найчастіше колеса автомобіля є більш брудними, ніж всі інші частини. Це є питанням особистих переваг. У будь-якому випадку будьте обережні з мийкою ваших коліс. Абразивні очищувачі та жорсткі щітки можуть подряпати ваші колеса.
  • Диски і шини – це зовсім різні речі. Шини – це чорні штуковини з протекторами. Ну не всі з них мають протектор. А диски – це те, що знаходиться всередині шини. Диски мають болти або гайки. Шини – чорні штуковини з протектором, диски – штуковини з гайками чи болтами.
 • Detail an Automobile Before Selling Step 3.jpg 3 Тепер треба як слід висушити автомобіль. Якщо у вас немає спеціальної замші, то її слід купити. Спеціальна штучна замша використовується для миття скла або автомобілів. В нашому випадку ми будемо використовувати її для того, щоб наш автомобіль був абсолютно сухим. Якщо вам байдуже наявність плям від висохлих крапель води, то можете залишити автомобіль і він сам висохне. Але краще витратити п'ять доларів і 15 хвилин на те, щоб витерти насухо ваш автомобіль. Ваш автомобіль так добре ще не виглядав.
 • Detail an Automobile Before Selling Step 4.jpg 4 Наступний крок залежить від погодних умов і від місця, де ви займаєтеся збиранням і миттям автомобіля. Якщо на вулиці хмарно або ви просто знаходитесь в тіні нанесіть тонкий шар автомобільного воску. Віск поверне блиск автомобілю. Також після воску дощові краплі легше скочуються з автомобіля. Ви знаєте, що частенько відразу після мийки автомобіля може початися злива або дощ. Так часто трапляється. Якщо ви працюєте в похмурий день або в тіні, то нанесіть тонкий шар воску і приступайте до роботи. Якщо ви працюєте на сонці, то рекомендуємо переміститися в тінь або обробляти автомобіль воском покроково, деталь за деталлю. Запекшийся віск буде дуже важко прибрати. Тут все залежить від вас. Якщо останнім часом ви пропускали тренування, то скористайтеся моментом і відвідайте зал, а натирання залиште професіонала, особливо якщо у вас немає досвіду. Неправильне використання машинки для натирання автомобіля після нанесення воску може зіпсувати лакофарбове покриття автомобіля.
  • Постарайтеся не наносити віск на всі чорні деталі вашого автомобіля. Згодом залишився віск перетвориться в білі плями і буде дуже сильно кидатися в очі. Чи потрібно дуже ретельно витирати віск.
 • Detail an Automobile Before Selling Step 5.jpg 5 Прибирання салону слід починати з простору над головою. Коли покупець сідати в водійське сидіння, він інстинктивно дивиться вгору і починає оглядати сонцезахисні козирки або дзеркало заднього виду. Якщо у вас є люк або панорамний дах, то покупець однозначно буде пробувати її на працездатність і дивитися зовнішній вигляд. Почніть витирати стелю. Використовуйте безбарвну чисту ганчірку з дуже слабеньким мильним розчином. Але не зловживайте. Занадто велика кількість вологи може деформувати ваш стеля. Також, не варто використовувати дуже багато розчину, інакше на стелі залишаться плями і розводи.
 • Detail an Automobile Before Selling Step 6.jpg 6 Тепер приступите до передньої панелі і приладів. Підійде тканина, яка не залишає після себе ворсу. Не використовуйте абразивних засобів для прибирання передній панелі і приладів. Пластик, з якого вони зроблені, дуже м'який і дуже легко дряпається.
  • Якщо ви з тих людей, які люблять, щоб все блищало і блищало, не варто використовувати спеціальні поліролі на приладах і індикаторах. Це призведе до запітніння. Також слід використовувати щітку з дрібним ворсом для чищення щілин і дефлекторів обдування. Придбайте балончик зі стисненим повітрям, який допоможе вам позбавитися від пилу у важкодоступних місцях.
 • Detail an Automobile Before Selling Step 7.jpg 7 Почистіть оббивку і килимки. Пропилососьте весь внутрішній простір. В щілинах сидінь, під сидіннями та між сидіннями. Ви ніколи не знаєте напевно, що ви могли там загубити. Іноді ви можете знайти те, що давно шукали, а іноді можете знайти те, чого бачити покупцеві не обов'язково. Тому пилососити потрібно дуже ретельно.
  • Переконайтеся, що на сидіннях немає плям. Це може зіграти велику роль при огляді покупцем вашого автомобіля. На ринку існує безліч засобів для чищення салону. Woolite або інші, навіть мило з водою. Тут стане в нагоді миючий пилосос. Після обробки вам необхідно витягнути пилососом всю вологу. Якщо ви не приберете вологу з сидінь безпосередньо після чищення салону, то згодом у вашому автомобілі утворюється запах цвілі. Якщо так станеться, то ви витратите багато часу на те, щоб пояснити покупцеві, що автомобіль ніколи не був під водою, а запах цвілі це наслідки від неправильного чищення салону. Робіть все правильно з першого разу.
  • Тепер перейдемо до коврикам. З ними історія повторюється. Плями відштовхують покупців. Деякі плями можуть бути вимиті шампунем, а деяким може знадобитися хімічний засіб для того, щоб послабити і підняти бруд. Найстрашніше – це червоні плями, при наявності яких вам, можливо, потрібно перефарбовувати килимки.
  • Якщо ваші килимки покриті великою кількістю плям, або вони просто зносилися, то вам варто купити набір нових. Ви можете купити непоганий набір килимків для вашого автомобіля у великих супермаркетах, будівельних магазинах або на ринку менш ніж за двадцять доларів. Набір нових автомобільних килимків дійсно змінить вигляд внутрішнього простору автомобіля.
 • Detail an Automobile Before Selling Step 8.jpg 8 Приберіть все сміття, сліди і плями з передньої консолі, дверних карт, бардачка і багажника. Прослідкуйте, щоб всі речові відсіки у вашому автомобілі були порожні і чисті. Вам не потрібно, щоб ваші особисті речі або інформація про вас залишилася в автомобілі.
 • Detail an Automobile Before Selling Step 9.jpg 9 Переконайтеся, що всі скла вашого автомобіля чисті, включаючи люк і панорамний дах як всередині, так і зовні. Серветки і засіб для стекол допоможуть вам впоратися з цим завданням. Але слід бути обережним з встановленою тонуванням. Деякі виробники дають свої індивідуальні рекомендації по підбору засобів для миття стекол. Якщо у вас стара тонування, яка почала відшаровуватися, то вам краще зняти її.
 • Detail an Automobile Before Selling Step 10.jpg 10 Приділіть увагу запаху всередині автомобіля. Деякі запахи всередині автомобіля можуть відштовхнути інтерес покупця. Спробуйте продати автомобіль, в якому курили, людині, яка не курить. Це буде важка продаж. В цьому випадку вам знадобитися озоновий очищувач повітря і антибактеріальний розпилювач. Використання цих двох методів допоможуть позбутися від запаху сигаретного диму в вашому автомобілі. Для кожного запаху існує свій спосіб і метод. Порізане яблуко, яке ви можете розташувати під сидіннями, в бардачку і багажнику, вбере в себе сторонні запахи. Ще одним способом може стати використання вологих серветок. Якщо користуватися двома способами одночасно, то потенційний покупець буде пускати слину при огляді салону. Якщо в автомобілі присутні запахи тіла, то можете просто розпорошити всередині кімнатний освіжувач повітря. Це допоможе видалити непотрібний запах.

 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?