Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як контролювати свою підсвідомість

Рекламний блок

Кроки

 • Control Your Subconscious Mind Step 1.jpg 1 Практикуйте лист "потоку свідомості". Встановіть таймер на 5-10 хвилин і записуйте все, що приходить на розум, продовжуючи писати, поки не закінчиться час, яким би безглуздим або дивним здавалося те, що ви записуєте. Хоча спочатку буде проектуватися вашу свідомість, в ньому будуть спливати і несвідомі думки. Будьте терплячі, спочатку лист буде даватися важко, але з практикою вам стане набагато легше це робити.
 • Control Your Subconscious Mind Step 2.jpg 2 Навчитеся медитувати. Існує багато методів медитації, але суть їх у зосередженні розуму, його заспокоєння і управлінні ним. Виберіть техніку, яка найбільше вам подобається, і практикуйте її кожен день, хоча б по кілька хвилин.
 • Control Your Subconscious Mind Step 3.jpg 3 Візьміть уроки мистецтва. Творчий процес у будь-якому виді мистецтва – малювання, фотографії, живопису, ліплення, танцях і скульптурі –допомагає достукатися до підсвідомості. Склавши, здавалось би, різнорідні елементи разом, ви можете використовувати більшу частину свого розуму для вирішення проблем.
 • Control Your Subconscious Mind Step 4.jpg 4 Вивчайте підсвідомість. Чим більше ви дізнаєтеся про людському розумі, тим більше ви можете використовувати його для поліпшення свого життя. Запишіться на курси психології. Почитайте Джозефа Кемпбелла. Запишіться на заняття бойовими мистецтвами. Моліться і/або медитуйте.
 • Control Your Subconscious Mind Step 5.jpg 5 Практикуйте позитивні діалоги з собою. Якщо ви говорите собі "Я не можу цього зробити, я зазнаю невдачі", ви зазнаєте невдачі. Однак якщо ви говорите "Я можу зробити це, я знаю, що можу", то у вас більше шансів на успіх. Цей процес відомий як "фраза".
 • Control Your Subconscious Mind Step 6.jpg 6 Візуалізуйте. Це один з найважливіших ключів до успіху. Якщо ви активно уявляєте себе, досягає мети, це справді допоможе вам її досягти.
 • Control Your Subconscious Mind Step 7.jpg 7 Вчіться безпосередньо перед сном. Це особливо корисно для речей, які потрібно запам'ятати. Якщо ви переглянете свою періодичну таблицю свій словничок латинської мови або книгу з техніки гри у футбол прямо перед сном, ваша підсвідомість, швидше за все, обробляє цю інформацію протягом ночі за вас.
 • Control Your Subconscious Mind Step 8.jpg 8 Приділяйте увагу своїм снам. Ваше підсвідомість іноді буде намагатися розібратися в життєвих питаннях через сни. Якщо ви приділяєте їм увагу, відразу записуєте їх і роздумуєте над ними, ви можете отримати уявлення про насущну проблему.
 • Control Your Subconscious Mind Step 9.jpg 9 Прислухайтеся до своєї інтуїції. Ваша інтуїція - це спосіб вашого розуму попередити вас про небезпеку або можливостях, поки ваша свідомість не отримає всю інформацію. Якщо у вас з'явилося застережливе почуття у ставленні людини або ситуації, прислухайтеся до нього. Це часто ключовий крок до запобігання трагедії.
 • Control Your Subconscious Mind Step 10.jpg 10 Використовуйте різні засоби для розвитку своєї підсвідомості. Дуже допоможе вгадування речей. Просто намагайтеся прислухатися до своєї інтуїції і робити прогнози. Використовуйте різні інструменти, наприклад, додаток на iPhone "Yes-No oracle", яке відповідає на питання так-ні. Це також відкриває підсвідому частину вашого розуму.
  • І останнє, але не менш важливе: довіряйте своїм підсвідомим здібностям, щоб повністю змінити своє життя. Ви є господарем своєї Всесвіту, своїх думок, дій, емоцій і реакцій.
 • Попередження

  • Захищайте свою підсвідомість: вимикайте телевізор, коли не дивіться його, і не засинайте перед ним. Ваш розум буде поглинати ідеї, який вам не потрібні.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?