Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як контролювати свій розум

Рекламний блок

Кроки

 • Control Your Mind Step 1.jpg 1 Складіть життєвий план. Життя непроста штука. Ряд проблем у стосунках, кар'єрі і здоров'я це факт життя. Коли відбуваються невдачі, спінюють емоції не дають вам спати по ночах і впливають на ваше здоров'я. Такі емоції придатні тільки для життя в джунглях. Лише пильна увага здорового глузду вписується в сьогоднішній більш цивілізований світ. Запишіть свої основні життєві проблеми. Підготуйте план по зміні того, що ви можете змінити, і прийміть те, чого змінити не можете.
 • Control Your Mind Step 2.jpg 2 Продовжуйте процес планування кожен раз, коли відчуваєте занепокоєння з-за несприятливих подій. Наявність плану відразу заспокоює необґрунтований страх або гнів, проблеми набудуть інші форми. Кілька хвилин сконцентрованого уваги на плані дій чи прийнятті відбувається вбереже вас від сучасних проблем з діабетом, артеріальним тиском або серцевими нападами.
 • Control Your Mind Step 3.jpg 3 Вчіться миттєво розслабляти тіло і заспокоювати зароджується гнів або страх. Кожен день стресові події, а також погані пози будуть затискати багато з 60000 м'язів на вашому тілі. Напружені м'язи часто залишаються затиснутими і автоматично не розслабляються. Скутість викликає роздратування, яке напружує ще більше м'язів у цьому порочному колі. Зосереджувати свій здоровий глузд на стані вашого тіла, щоб миттєво розслабити м'язи, придушивши гнів або відчай.
 • Control Your Mind Step 4.jpg 4 Напружте м'язи живота при ознаках легкого стресу. Незалежно від планового підходу до життя і розслабленого тіла, дорожні корки та грубі колеги отже будуть присутні у вашому житті. Усвідомте свої реакції на стрес. Видихніть повітря, напружуючи м'язи живота, близькі до тазової області. Пульсація живота заспокоює вісцеральні реакції, поширюючи адреналін в системі організму і пригнічуючи напруга. Це аеробний процес, він знижує рівень гормонів стресу, розширює звужені кровоносні судини і підтримує імунну активність. Відстрочений рейс не зіпсує ваш день. Ваш здоровий глузд залишиться під контролем.
 • Control Your Mind Step 5.jpg 5 Навчитеся дихальним вправам. Усвідомлене дихання володіє заспокійливим ефектом на емоції.
 • Control Your Mind Step 6.jpg 6 Зосереджувати увагу здорового глузду на думках, коли у вас є вільний час. У людей є багато звичних потоків думок. З практикою самосвідомість познайомить вас з такими думками. Звернувши увагу свого здорового глузду, ви помітите, що всі негативні думки несподівано здадуться дитячими або недоречними. Виникають емоції не зможуть привести вас до гніву, страху або розпачу. Цей процес також називається медитація усвідомленості.
 • Control Your Mind Step 7.jpg 7 Дозвольте позитивним почуттям вторгнутися у ваш розум. Ви не можете насолоджуватися красою квітки, якщо жахливо себе почуваєте, але життєвий план, тіло розслаблене і тривалий самосвідомість вкрадуть негативні емоції з вашого розуму. Вільний розум почне природно цінувати красу життя. Коли у вас гарний настрій, стає дуже легко ставитися до людей доброзичливо й лагідно. Люди відповідають на ваші добрі почуття. Коли ви добре себе почуваєте, ваш здоровий глузд контролює ваш розум.
 • Control Your Mind Step 8.jpg 8 Вірте в себе і в те, що ви зможете впоратися з будь-якою проблемою.
 • Control Your Mind Step 9.jpg 9 Помічайте красиві пейзажі і вмійте чути хорошу музику.

 • Поради

  • Емоції можуть захопити ваш розум і нав'язати свою ірраціональну логіку. Коли робота вас не захоплює, емоція нудьги змусить вас почувати себе втомленим, неспокійним і нездатність сконцентруватися. Пам'ятайте, зосередивши здоровий глузд на емоціях, ви можете позбутися від них і плавно повернутися до роботи.
  • Емоції ставлять уявні блоки на шляху ваших добрих намірів. Ви плануєте займатися спортом кожен день, але вам занадто нудно або ви занадто втомлений, щоб почати. Зосередьте свій здоровий глузд на емоціях. Зверніть увагу на фізичні симптоми цього почуття. Вашу увагу позбавить вас від цього почуття. Ваша воля знову набуде контроль.

  Попередження

  • Не намагайтеся контролювати свій розум, кажучи "Я мушу це зробити!", якщо ваші емоції опираються цьому. Ви не зможете зайнятися тренуванням, коли у вас просто немає ніякого бажання це робити. Аргументи лише посилюють негативні емоції. Такі команди лише змусять вас почувати себе нездатним. Секрет контролю в тому, щоб дозволити здоровому глузду взяти верх і втихомирити емоції. Це відбувається, коли ваш здоровий глузд оцінює питання "Що я відчуваю?". Розпізнавання цього почуття заспокоїть емоції.
  • Ваш здоровий глузд, як правило, не контролює ваш розум. Найбільш сильна емоція в системі бере верх, і ви відображаєте переконання цієї емоції. Ви будете так оповиті таким розташуванням розуму, що вам буде здаватися, ніби немає іншого способу дивитися на проблему. Необхідно багато практики, щоб ваш здоровий глузд навчився дивитися на проблему зі сторони.


  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?