Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як контролювати ефективність своєї роботи з допомогою шахових годинників

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Підготовка

 • Check Your Efficiency at Work with Chess Clocks Step 1.jpg 1 Роздобудьте шахові годинники. Ви можете попросити їх у друга, або, бути може, вдома у вас є свої власні, які ви купили давно і більше не користуєтеся. Якщо ні, то, можливо, вони попадуться вам в онлайн-магазині або в магазині іграшок. Ви також можете звернутися за допомогою до місцевого шаховий клуб, і там вам з радістю підкажуть, де дістати такі годинники.
 • Check Your Efficiency at Work with Chess Clocks Step 2.jpg 2 Принесіть шахові годинники на роботу і поставте їх в такому місці, щоб вони постійно були у вас на очах протягом робочого дня. Вдалим для них буде місце поряд з комп'ютерним монітором, у вас перед очима. Ви, таким чином, зможете то і справа дивитися на них і порівнювати тривалість втраченого часу і часу ефективної роботи.
 • Check Your Efficiency at Work with Chess Clocks Step 3.jpg 3 Заведіть годинник (якщо вони є механічними і не працюють від батарейок, а від заводу пружини). Так ви будете впевнені, що вони не почнуть відставати і вимірювати час неточно, що, в свою чергу, спотворить кінцевий результат.
 • Check Your Efficiency at Work with Chess Clocks Step 4.jpg 4 У шахових годинників два циферблати. Один – для одного гравця, інший – для іншого. Використовуйте один для реєстрації часу, протягом якого ви працюєте (назвемо його "продуктивним часом" або "часом"). Другий буде показувати "непродуктивний час" ("час відпочинку"); активуйте його, коли виконуєте будь-які неробочі дії – робите кави, телефонуйте коханим, йдете в туалет і т. п. Бажано наклеїти на годинник відповідні мітки або підписати маркером, щоб не переплутати, де у вас з'являється час роботи, а де – відпочинку.
 • Метод 2 з 2: Під час робочого дня

 • Check Your Efficiency at Work with Chess Clocks Step 5.jpg 1 Прийшовши на роботу, натисніть кнопку "продуктивних" годинах, щоб почати відлік часу на "непродуктивних". Так потрібно, оскільки, прийшовши в офіс, ви спочатку вітаєтеся з колегами, повертаєте на місця речі, які прибиральниця переклала на вашому столі, виробляєте ще якісь дії в цьому роді. Це все непродуктивно.
 • Check Your Efficiency at Work with Chess Clocks Step 6.jpg 2 Дійсно приступаючи до роботи, натисніть кнопку "непродуктивних" годинах, щоб запустити "продуктивні".
 • Check Your Efficiency at Work with Chess Clocks Step 7.jpg 3 Нехай відлік продовжується, поки ви не припините займатися продуктивною діяльністю. Ви самі зрозумієте, коли потрібно переключити годинник.
 • Check Your Efficiency at Work with Chess Clocks Step 8.jpg 4 В кінці дня ви, таким чином, будете знати точну тривалість часу, витраченого на роботу і на відпочинок. Запишіть ці свідчення. Можете навіть розрахувати відсоток витраченого даремно часу.
 • Check Your Efficiency at Work with Chess Clocks Step 9.jpg 5 Не забудьте перевстановити годинник на наступний день перед тим, як підете з роботи додому.
 • Поради

  • З часом у вас збереться статистика того, як ви проводите час на роботі. Ви можете користуватися нею, щоб встановити дні, коли ви працювали найбільш і найменш ефективно, а також простежити тенденції. Можливо, ви побачите, що ці тенденції пов'язані з часом року, днями тижня або певними подіями – наприклад, з новорічними святами або днями народження.
  • Знання даних тенденцій допоможе вам визначити, коли ви відволікаєтеся від роботи більше, ніж зазвичай. Якщо ви дізнаєтеся, то зможете прикласти зусилля, щоб сконцентруватися на роботі саме в ці періоди, і стати набагато кращим працівником. Начальник буде захоплений вашою збільшеною ефективністю!

  Попередження

  • Деякі шахові годинники голосно цокає. Цей звук покликаний створити напружену атмосферу під час шахової партії і зробити її більш захоплюючою. Однак на робочому місці це цокання зовсім не буде захоплюючим, а лише стане дратувати всіх навколо. Будь ласка, виявляйте такт і користуйтеся тільки безшумними годинами.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?