Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як концентрувати увагу, коли ви відволікаєтеся

Рекламний блок

Кроки

 • Pay Attention When You Are Confused Step 1.jpg 1 Задавайте питання. Якщо ви відчуваєте себе ніяково, то, безсумнівно, решта теж відчують себе озадаченными; таким чином, коли ви перетворюєте безлад у своїй голові питання, це буде корисно не тільки для вас, але ви також допоможе іншим людям. Ви можете почати з п'яти основних питань: Запитайте що, коли, де, чому, як, та/або хто?
 • Метод 1 з 4: Концентрація – це змінна складова.

 • Pay Attention When You Are Confused Step 2.jpg 1 Спостерігайте за м'ячем або за дорогою; за оратором на роботі, предметом у школі або чим завгодно--у грі--в торговому заліг; dне пяльтесь. Виділіть зону, як спортсмен, який не може програти, у зміненому стані свідомості. Синонімом фрази «змінений стан мислення» або «змінений стан розуму»... Це можна зв'язати з креативністю: творчі зусилля або мрійливість натхненного інженера.[1] Так що залишайтеся у стані творчих пошуків у галузі ваших досліджень або роботи. Сидите на краю вашого стільця; злегка нахилившись убік мовця; будьте готові вчитися і виконувати свої завдання.
  • Улавливайте кожен шматочок пазла і кожну фразу; зрозумійте кожен пункт і пропозицію, і в кінці з'єднайте це все в одне ціле. Ваша мета полягає в тому, щоб отримати загальну картину, побачити панорамне зображення, знаходячи і підганяючи шматочки цілого разом у вашому житті, в навчанні, в короткостроковій перспективі і довгострокових цілях.
 • Pay Attention When You Are Confused Step 3.jpg 2 Ствердно кивайте. Покачайте головою «Так!» в класі під час лекції або обговорення на уроці, або, слухаючи, читаючи і розуміючи невеликий пункт; саме такі маленькі уривки і формують цілий предмет; так працюйте, щоб зрозуміти кожну деталь. Звичайно, повна картина однакова важлива для того щоб зрозуміти як відповідають один одному її складові частини і щоб зрозуміти – не вивчити напам'ять (не, запам'ятовуючи). Мета полягає в розумінні, а не в запам'ятовуванні всякої нісенітниці (як це може здаватися без розуміння).
 • Pay Attention When You Are Confused Step 4.jpg 3 Розвивайте систему складання мозаїки з бітів, у велику картину, як пазл. Сенс полягає в тому, щоб зрозуміти... Але з запам'ятовуванням правил, аксіом, постулатів, тотожностей, понять, історій і визначень потрібно впоратися, а потім застосовувати і керувати ними в математиці і науки, навіть деталі історії, іноземні мови, граматика та інше, необхідно вивчати і запам'ятовувати, а потім застосовувати знання на практиці.
 • Pay Attention When You Are Confused Step 5.jpg 4 Вирішите скласти головоломку, пробитися крізь лабіринт... Безліч речей, такі як 1000 шматочків пазла не складуться в одне ціле в мить, предмет, який треба вивчити, схожий на велику нову загадку, але це засноване на тому, що ви вже робили раніше, що ви вже знаєте й пройшли. Ось чому існують основи, які не можна забувати і необхідно повторювати по мірі просування... Ви почнете об'єднувати ідеї. Розвивайте сприйняття маленьких деталей, як елементи одного великого пазлу.
 • Pay Attention When You Are Confused Step 6.jpg 5 Візьміть собі за звичку виділяти час для тренування розуму: виправдовуйте свої власні очікування, на які ви розраховуєте, слухайте уважно і багато читайте, зберігаючи граничну концентрацію, як у атлетів-екстремалів перед виконанням небезпечних трюків. Кожен рух лижника або сноубордиста – ризик і виклик. Великий спортсмен завжди знаходиться на краю; він або вона знає, що роблять інші люди. Все що стосується вашої кар'єри, творчості, навчання, викладання, бізнесу - будьте там, будьте на вершині. На вершині своєї власної гри.
 • Pay Attention When You Are Confused Step 7.jpg 6 Будьте зацікавлені. Уникайте нудьги: не вивчайте тріщини в підлогової плитці або зразки дерева або різьблення на дверях, не аналізуйте акцент доповідача; це все називається «абстрагированием» - однією з форм відволікання...[2]
  • Деякі люди використовують більш прийнятні форми абстрагування (але не тоді, коли необхідно слухати і бути в курсі того, що відбувається) в якості стратегії, щоб уникнути стресу і не перевантажувати себе. Якщо у вас немає цієї здатності, входити в зону до певної міри, ви можете зійти з розуму від емоційної або розумового навантаження.[2]
 • Pay Attention When You Are Confused Step 8.jpg 7 Навмисно зверніть особливу увагу на того, хто виступає. Пильно стежте за «м'ячем» на спортивних змаганнях або спостерігайте за тим, що люди роблять в будь конкурентоспроможної ситуації або в бізнесі. Добре на занятті, де слухають вчителі, і студенти беруть участь в обговоренні.
 • Pay Attention When You Are Confused Step 9.jpg 8 Посміхайтеся і піднімайте великі пальці вгору, коли розумієте пункт в тексті або прослуханий матеріалі, коли ви отримаєте відповіді на свої запитання. Грунтуйтеся на речах, які мають сенс, радійте, коли розумієте.
 • Pay Attention When You Are Confused Step 10.jpg 9 Говорите такі фрази як «Добре, так!», «Ось так думка!» «Ви зрозуміли!» і «Ось як треба!» або «Чудова ідея!»
 • Метод 2 з 4: Станьте трохи фанатиком

 • Pay Attention When You Are Confused Step 11.jpg 1 Приймайте активну участь на зустрічі чи заняття в класі, обговоренні у вашій невеликій групі або письмових завданнях/виправлення біля дошки (вийдіть до дошки і спробуйте розв'язати задачу). Будьте захоплені цим. Включайтеся.
 • Pay Attention When You Are Confused Step 12.jpg 2 Навчитеся погоджуватися з іншими, працюйте з менеджером/учителем і сприяє обговорень з однокурсниками/колегами або знайомими студентами, щоб знайти рішення (записуйте їх на дошці крейдою або маркерами) – допомагайте сортувати ідеї або показуйте, як відповідь був знайдений. Будьте позитивними, захопленими, тільки з посмішкою додавайте «так», говоріть «Точно; Я згоден!», це буде тримати вас у постійній готовності та зацікавленості!
 • Pay Attention When You Are Confused Step 13.jpg 3 Вислухайте предмет, як ніби він належить вам. Не боріться з ним! Постарайтеся закласти основні ідеї в своїй свідомості, коли буде момент затишшя або пауза в презентації, матеріалі або лекції на іншому тренінгу; не розривайте мрійливість. Людям може здаватися, ніби вони живуть в міхурі, з якого вони не обов'язково хочуть вийти назовні...Концентрація і почуття захищеності за рахунок відокремлення від решти світу. Це допомагає бути максимально розслабленим і сфокусованим тут і зараз. [2] Збереження складнощів в пам'яті і їх розуміння в потрібному контексті необхідно. Зробіть це частиною себе...не тільки факти; драма; схема цього; що це; і як кожне поняття вписується в повну картину предмета, який ви вивчаєте.
 • Pay Attention When You Are Confused Step 14.jpg 4 Будьте пунктуальні; не лягайте спати раніше часу: робіть домашнє завдання у своїй робочій зоні або в школі... Зверніться за допомогою в роз'ясненні ідей або технічних питаннях, якщо вони у вас є. Можливо, у вас є друг вашого віку, який попрацює над вивченням матеріалу для великої презентації з продажу, тестами, важкої домашньої роботою або будь-якими іншими завданнями разом з вами. Знайдіть одного! Внесіть свою лепту. ~ Ведіть себе як виконавець або спортсмен на змаганнях. Ви можете знайти саме те особливе місце виконання спеціального завдання у поспіху або в критичний момент, коли близькі до завершення роботи або до крайнього терміну. Відшліфуйте цей шматочок доповіді або креативного тексту...
 • Метод 3 з 4: Звертайте увагу на основні моменти

 • Pay Attention When You Are Confused Step 15.jpg 1 Читайте заголовки, виноски, підтеми, якщо читаєте розділ або фінансовий звіт перевірте жирний шрифт, курсив, лапки і т.д. Ви також можете проглянути матеріал, прокрутивши його, щоб зрозуміти, яким чином були зроблені висновки.
 • Pay Attention When You Are Confused Step 16.jpg 2 Робіть короткі перерви, у той час як вчитеся чи читаєте; переглядаючи матеріал, постарайтеся встати. Поміняйте своє становище. Спробуйте увійти в так зване управління підсвідомістю, майже як самогіпноз, якщо вам потрібно займіться медитацією або прочитайте молитву.
 • Pay Attention When You Are Confused Step 17.jpg 3 Підкресліть або виділіть важливі проблеми. Ставте точки поряд з речами, над якими треба подумати, і галочки біля очевидних моментів і т. д. Дисципліни, які інтенсивно пов'язані з візуалізацією і уявою, особливо здатні абсорбувати ваша свідомість або навіть діяти на нерви. Так що постарайтеся трохи розслабитися.
 • Метод 4 з 4: Техноаналитика

 • Pay Attention When You Are Confused Step 18.jpg 1 Займіться технічними та аналітичними питаннями, перебуваючи на межі. Періодично розслаблюйте свій розум і м'язи – не напружуйтеся занадто сильно, але залишайтеся досить зацікавленими і беріть участь в темі.
 • Pay Attention When You Are Confused Step 19.jpg 2 Робіть гарні нотатки. Вивчайте продукцію компанії і володійте знанням предмета вздовж і впоперек. Навчіться скорочувати довгі слова. Записуючи їх на папір, ви будете змушені зосередитися.
 • Pay Attention When You Are Confused Step 20.jpg 3 Розвивайте жадібний інтерес до цієї теми, по-справжньому намагайтеся слухати і розуміти кожну пропозицію даного матеріалу, і ви ще більше відточите свої навички, станете мудрішими... Ви концентруєте увагу, навіть якщо ви трохи заплуталися. Плутанина може прояснитися, якщо ви будете вникати в кожну пропозицію і кожен параграф.
 • Pay Attention When You Are Confused Step 21.jpg 4 Переконайтеся, що ви розумієте свої призначення і мети – знаєте, як робити свою роботу, як унікальна особистість з унікальними потребами і змістом. Очевидно, потрібно взяти на себе відповідальність за власний успіх у роботі або процеси навчання на своєму шляху.
 • Pay Attention When You Are Confused Step 22.jpg 5 Робіть те, що працює для вас: використовуйте це, як стратегію. Стилі вивчення виходять з того, що ви, як індивідуальність, унікально реагуєте на навколишній світ своїм чином. Це в результаті пропонує досвід, в якості підходу до навчання (ваші практичні потреби, порівняно з теоретичними курсами), який називається «експериментальна модель навчання». [3]

 • Поради

  • Розгляньте варіант переривання курсів у коледжі, і спробуйте ще раз у наступному семестрі, якщо вам потрібен шанс, щоб знову сконцентруватися» (навчайтеся і розумійте). Наприклад, коли вам здається, що ваші оцінки не будуть достатньо хорошими для ваших цілей, тобто: Почесний список, диплом з відзнакою!
   • Дайте собі шанс повернутися з деякими висновками, отриманими з «вступного курсу»," який ви перервали для того, щоб почати все заново.
   • Вивчайте термінологію поняття, саме зараз, щоб бути готовим пройти курс знову.
  • В той час як ви намагаєтеся вчитися самостійно, вам не допоможуть відповіді на неправильні питання (непорозуміння), або використання матеріалів, які були затребувані вчора (були сучасними), але не підходять сьогоднішніми поняттями... Так що перебуваєте в постійному контакті з дійсністю, постійно мінливими цілями і майбутніми планами.

  Попередження

  • «Німими питаннями» є ті, які ви не задаєте, але у відповідях на них потребу (проте не задані ніким).
  • Заперечення викладача, предмета, завдань або концепцій, означає створення «ментального блоку» і, швидше за все, безлад і провал. Таким чином, складніше сфокусувати увагу і розуміння. Ваш кращий рівень мотивації марний, коли ви не захоплені «в», тому приймайте участь.
  • Не ставте собі цілі нижче, ніж бути на вершині своєї гри. Не мнитесь і не сидите, склавши руки. Будьте впевнені, що у вас хороше зчеплення: збереження розуміння і додаток необхідних зусиль...в зоні (навчання).
  • Будьте сміливим. Ніколи не бійтеся «задавати занадто багато питань».

   Будьте ввічливі, але запитуйте! Налягайте вперед, але якщо ви дозволите критиці вибити вас з гри, тоді ви можете «опуститися вниз» на своє місце, рівень і відповідний настрій.

  Джерела і посилання

 • ^ www.wikipedia.org
 • ^ 2,02,12,2www.creative-minds.info -- Altered States
 • ^ www.wikipedia.org Learning by Neuro Linguistic Programming
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?