Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як контролювати рівень водоростей в озері, ставку або лагуні

Рекламний блок

Кроки

 • Control Lake, Pond and Lagoon Algae Step 1.jpg 1 Слід розуміти, що існує тільки два способи екологічно стійке зупинити зростання водоростей в озерах, ставках або річках.
  • Перший спосіб – це дослідження проблеми перенасичення біогенами. Слід задатися наступними питаннями:Control Lake, Pond and Lagoon Algae Step 1Bullet1.jpg
   • Чому у воді занадто багато біогенів?
   • Що я можу зробити, щоб знизити потрапляння біогенів у воду?
  • Другий спосіб – запустити у водойму рясно харчуються водні біологічні види.Control Lake, Pond and Lagoon Algae Step 1Bullet2.jpg
 • Control Lake, Pond and Lagoon Algae Step 2.jpg 2 Усуньте водорості. Це може бути страшним завданням, що включає хімічну, механічну або біологічну обробки, всі з яких орієнтовані на одну кінцеву мету. Хімічна обробка може бути ефективною, але має свої недоліки, оскільки велика частина таких видів обробки складається з неорганічної мідної солі – зазвичай, сульфату міді ("Кутрина") або чого-небудь близькоспорідненого. Сульфат міді – це важкий метал. Важкі метали шкідливі для людей, рослин і тварин. Більш того, хімічне втручання вбиває поточну культуру водоростей, і ці мертві водорості, гния і розкладаючись, створюють нову поживу для наступного росту водоростей.
 • Control Lake, Pond and Lagoon Algae Step 3.jpg 3 Слід розуміти, що механічне видалення втомлює, і не всі готові присвятити себе такому догляду за тимчасових витрат і нескінченної роботи. Біологічна обробка є найбільш безпечним і екологічно доброзичливим підходом при боротьбі з досадливой травою і досі була головним методом професійних штатних і паркових керівників.
 • Control Lake, Pond and Lagoon Algae Step 4.jpg 4 Розгляньте можливість бактеріальної обробки. Бактеріальна обробка – це просто сверхконцентрированный варіант роду бактерій, знайдених у початкових водоймах. Їх здатність створювати у водоймі чистоту шляхом зниження рівня фосфатів і нітратів зробила їх самим популярним і екологічно дружнім методом у відновленні і ремедіації озер. Бактерії, запущені у систему, швидко розмножуються і починають нескінченний процес перетравлення важких мулових шарів, що знаходяться на дні кожного озера, ставка чи лагуни. Оскільки органічний матеріал у воді поступово накопичується, біогени, в першу чергу азот, фосфор і калій, що вивільняються у воду в процесі розкладання органічного матеріалу. Це створює строфические умови (перевантажену біогенами воду), які є ідеальним середовищем для зростання водоростей. Водорості, на відміну від інших рослин, використовують розчинений у воді кисень вночі. Водна товща з виснаженими запасами кисню не може підтримувати аеробну життя і незабаром перетвориться в анаеробний (смердючий) стічний колодязь.
 • Control Lake, Pond and Lagoon Algae Step 5.jpg 5 Заблокуйте доступ сонячного світла. Сонячне світло – це ще одне "паливо" для водоростей, і безліч сонячного світла означає безліч водоростей (тільки при наявності эвтрофии). Сучасні техніки біоремедіації включають проведення бактеріальної обробки паралельно з фарбуванням води (що зазвичай не працює), призначеним для блокування світла, щоб перешкоджати зростанню водоростей, а також підтримувати бактеріальну деградацію і результати виснаження біогенів внаслідок добавок бактерій. Багато компаній пропонують "синю" та "чорну" фарби, що складаються в основному з синього барвника. У той же час, більш просунуті формули мають у складі сумішей жовті фарбувальні речовини, що ефективно блокує більш широкий спектр сонячного світла, і, отже, мають більшу блокує здатність. Ці барвники ви можете знайти на сайті: http://www.bioworldusa.com/recreation/algae-treatment.

 • Поради

  • За будь-яку ціну уникайте хімікатів. Всі ми практично гарантовано заболеем яким-небудь видом раку рано чи пізно, від раку простати до раку молочної залози. Епідемічні рівні захворювання, що зачіпає майже всіх нас, самі по собі жахливі, і багато хто вважає, що ці непідконтрольні показники безпосередньо пов'язані з поширеними інсектицидами, гербіцидами, альгіциди і достатком інших канцерогенних речовин, зазвичай містяться в ряді продуктів, від підсолоджувачів до тальку.
  • Не дозволяйте потрапляти у воду листя, скошеної траві і неочищеним стічних вод. Негайно видаліть гілки, і, якщо ваша система обробки стічних вод не працює належним чином, огляньте і полагодите її, щоб запобігти потраплянню переповнюють стічних вод в озеро. Тваринні екскременти і переносяться повітрям листя не згубні, за умови, що вони не збираються і не сгребаются у величезних кількостях і не звалюється в воду.


  Попередження

  • Невеликі заходи попередження вимагають великих зусиль – думайте про те, що покласти в воду.
  • Ваша сім'я, тварини, риба та навколишнє середовище подякують вам за щадний природу підхід у вирішенні проблеми.
  • За будь-яку ціну уникайте хімікатів.
  • Вивчіть компоненти перед застосуванням: назви багатьох складових замасковані під латинськими іменами, що збиває з пантелику споживача.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?