Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як копіювати фотографії та слайди на комп'ютер

Рекламний блок

Кроки

 • Copy Photographic Slides Into My Computer Step 1.jpg 1 Визначитеся з типом сканування. Звичайний планшетний сканер задовольнить більшість потреб – в межах 4000 рублів можна придбати непогану модель, що підтримує функції сканування і фотографій, слайдів. Якщо основне завдання – оцифровка слайдів, потрібно переконатися, що обрана модель підтримує цю функцію.
 • Copy Photographic Slides Into My Computer Step 2.jpg 2 Переконайтеся, що сканер сумісний з вашим комп'ютером. Сканер повинен бути сумісний з вашим типом комп'ютера і операційної системи: Mac або ПК з операційною системою Microsoft Windows або Linux.
 • Copy Photographic Slides Into My Computer Step 3.jpg 3 Щоб виконати сканування, знадобиться програмне забезпечення. Більшість сканерів продається з необхідними програмами, і ви відразу зможете приступити до сканування. В іншому випадку спочатку знадобиться знайти програму для сканування. VueScan – одна з кращих недорогих програм, яка працює і під Mac і Windows.
 • Copy Photographic Slides Into My Computer Step 4.jpg 4 В самому початку рекомендується виконати калібрування сканера. Для цього використовується спеціальний калібрувальний лист. У багатьох сканерів він входить в стандартну комплектацію, але якщо калібрувального листа немає, його можна придбати за доступною ціною. Виконання калібрування не є обов'язковим, але ця процедура дозволить домогтися більш точної відповідності кольорів на фотографії на екрані комп'ютера. Це особливо важливо, якщо потрібно оцифрувати старі потерті фотографії.
 • Copy Photographic Slides Into My Computer Step 5.jpg 5 Спочатку потренуйтеся в скануванні. Протестуйте роботу сканера на різних контрольних малюнках. Відскануйте декілька чорно-білих фотографій, щоб перевірити відповідність кольорів. Необхідно, щоб чорний колір залишався суворо чорним, а не темно-сірим, а біле – білим, а не сіруватим або, що найгірше, пофарбованим в якийсь колір.
 • Copy Photographic Slides Into My Computer Step 6.jpg 6 Тепер настає момент, якого ви так чекали – сканування потрібних фото. У цій процедурі важливу роль відіграє організаційна складова. Створіть на комп'ютері каталог, в якому будуть зберігатися оцифровані фотографії. Продумайте його структуру, щоб пізніше було легше знайти потрібне зображення. Формат структури залежить від ваших уподобань, головне, щоб вона була зрозумілою вам. Наприклад, у назві вкладених каталогів або фотографій спочатку може стояти тема, а потім рік або рік, а потім тема. У будь-якому випадку, така організація краще, ніж сканування всіх знімків в один каталог.
 • Copy Photographic Slides Into My Computer Step 7.jpg 7 Приступаючи до оцифрування фотографій, вам потрібно буде задати основні параметри сканування. Найважливішими є режим (чорно-білий або кольоровий), а також дозвіл зображення. Щодо кольору все зрозуміло – не має сенсу сканувати чорно-білі знімки в кольорі. Це не заборонено, але ніяких переваг від цього не буде, а розмір відсканованого файлу помітно збільшиться, тому чорно-білий режим краще. Для сканування кольорових фотографій знадобиться більше налаштувань. В першу чергу це кількість кольорів – більшість скануючих програм може створювати малюнки, що містять від 256 до мільйонів кольорів. На практиці очей практично не відрізняє більше кількох тисяч градацій квітів, але загальне правило – чим вище кількість квітів, тим якісніше відскановане зображення. Звичайно, підвищення кількості кольорів автоматично збільшує розмір файлу, але для сучасних комп'ютерів це вже не проблема, оскільки на них встановлені жорсткі диски на сотні гігабайт.
 • Copy Photographic Slides Into My Computer Step 8.jpg 8 Виконавши сканування, необхідно записати зображення на жорсткий диск. Існує безліч графічних форматів файлів, і на цьому етапі потрібно визначитися, який з них підійде найкраще для зберігання фото на комп'ютері. Основне питання – з втратою якості або без втрати якості. Значення форматів без втрат якості ясно з назви – при відкритті зображення буде точно в такому вигляді, як відскановане зображення. Для запису другого типу файлів використовується алгоритми стиснення, або компресії. Це означає, що документ, відкритий на жорсткому диску, буде відрізнятися від зображення, отриманого в процесі сканування. Компресія використовується для того, щоб зберегти місце на жорсткому диску. Під час стиснення губляться дрібні і незначні деталі, зате розмір файлу істотно зменшується. Одним з найбільш поширених форматів файлів з компресією є JPEG чи JPG). Цей алгоритм стискає зображення в рази, практично не втрачаючи якості і деталізації.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?