Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як розпізнати симптоми запального захворювання кишечника

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Дізнайтеся краще свій організм

Чи зможете ви розпізнати симптоми, часто залежить від того, наскільки добре ви знаєте своє тіло. Також важливо вміти описати те, що є нормальним і ненормальним для вас. Для цього необхідно ставитися до свого організму дуже уважно.

 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 1.jpg 1 Спостерігайте за особливостями своїх випорожнень. Люди з запальним захворюванням кишечника часто відчувають діарею, яка іноді може бути кривавою.
  • Перевіряйте туалетний папір після її використання на наявність слідів крові.
  • Перевіряйте нижню білизну після його зміни або мочалку після душу, так як при запальному захворюванні кишечника бувають кровотечі з прямої кишки.
 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 2.jpg 2 Оцініть свій апетит. Якщо нещодавно у вас сильно погіршився апетит, то шукайте можливі причини. Ви почали приймати нові ліки? Ви страждаєте від депресії? Якщо ви не можете знайти ніякого пояснення вашій втраті апетиту, цей симптом може бути пов'язаний з запальним захворюванням кишечника.
 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 3.jpg 3 Зверніть увагу на нездужання і біль. Запальні захворювання кишечника часто супроводжуються важкою або хронічним болем у животі і можуть привести до болів в суглобах. Якщо ви відчуваєте біль в животі або суглобах, і вони не пов'язані з діагнозом артрит або недавніми фізичними навантаженнями, то це можете бути симптомом запального захворювання кишечника.
 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 4.jpg 4 Зверніть увагу на свою шкіру. Якщо ви помітили які-небудь зміни шкіри і кольору обличчя (наприклад, червоні шишки, виразки або висипання), це може бути симптомом запального захворювання кишечника.
 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 5.jpg 5 Виміряйте температуру. Запальні захворювання кишечника у багатьох людей можуть викликати лихоманку. Купите невеликий електронний термометр і носіть його з собою, щоб протягом тижня вимірювати температуру кілька разів у день; викличте лікаря, якщо ваша температура постійно підвищується.
 • Метод 2 з 3: Пройдіть обстеження, щоб виявити основні симптоми

  У деяких випадках самому важко виявити запальне захворювання кишечника, і необхідно пройти додаткове медичне обстеження. Медпрацівники можуть перевірити наявність цих симптомів з допомогою швидких тестів крові або медоглядів. Хоча ці симптоми не завжди обов'язково вказують на наявність у вас запального захворювання кишечника, вони можуть бути корисні, щоб визначити характер вашої проблеми.

 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 6.jpg 1 Обстежтеся на анемію. Якщо запальне захворювання кишечника супроводжується кровотечею з кишечника, то ваша кров може бути з низьким вмістом заліза, що призводить до втоми і слабкості. Ви можете здати кров з пальця, її оброблять на апараті, який визначає кількість заліза, і відразу ж видадуть вам результат. Це недорогий аналіз і його можна здати в будь-якому медичному центрі.
 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 7.jpg 2 Попросіть обстежити вашу печінку. Кваліфіковані медичні фахівці можуть виявити запалення печінки при об'єктивному обстеженні черевної порожнини.
 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 8.jpg 3 Опишіть різі в сечовому міхурі або болі в животі. Ці симптоми можуть вказувати на камені в нирках або жовчному міхурі, які іноді супроводжують запальних захворювань кишечника.
 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 9.jpg 4 Пройдіть тест на міцність кісток. Перевірка на остеопороз або крихкість кісток може допомогти виявити симптоми, пов'язані із запальним захворюванням кишечника, які в серйозних випадках призводять до частих переломів кісток.
 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 10.jpg 5 Пройдіть окуліста. Обстеження очей може виявити їх запалення, що теж є симптомом пов'язаним з запальним захворюванням кишечника.
 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 11.jpg 6 Пройдіть тести на порушення харчування. Більшість медичних працівників може провести серію коротких соматичних оцінок, які виявляють наявність симптомів виснаження. Запальне захворювання кишечника може супроводжуватися погіршенням всмоктування поживних речовин. Коли це відбувається регулярно, ви піддаєтеся ризику виснаження. Його симптоми - це слабкість, втрата ваги, фізична або розумова втома.
 • Метод 3 з 3: Заносите ваші симптоми в таблицю

  Щоденне ведення щоденника чи журналу, в який ви будете записувати всі симптоми, може допомогти визначити, який тип симптомів ви відчуваєте, як часто вони відбуваються і пов'язані вони з будь-якими іншими умовами.

 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 12.jpg 1 Слідкуйте за всіма нерегулярними симптомами. Маючи запису про соматичних симптомах протягом двох або більше тижнів, лікареві буде легше вирішити, які обстеження провести, і яке лікування призначити на час проведення діагностики.
  • Запишіть, в який час доби ви відчуваєте біль, дискомфорт, аномальні випорожнення або інші гострі симптоми.
  • Фіксуйте, як довго триває кожен симптом і рівень його тяжкості.
  • Точно так само щодня відстежуйте проблеми з шкірою, болі під час сечовипускання, лихоманку, біль у тілі та інші загальні симптоми. Це може допомогти виявити симптоми, пов'язані із запальним захворюванням кишечника.
 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 13.jpg 2 Записуйте все, що ви їсте. Ведення щоденника харчування може допомогти відрізнити синдром роздратованого кишечника від запального захворювання кишечника, виявляючи, які саме продукти харчування провокують погіршення симптомів. Також це допоможе визначити продукти, які полегшують симптоми і зменшують болі в животі або діарею.
 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 14.jpg 3 Записуйте, що викликає стрес. Записуючи значущі події, які впливають на емоційне здоров'я, такі як неприємності на роботі, розлука з другом або подругою, ви зможете визначити, чи залежить тяжкість симптомів від стресових ситуацій. Завдяки цьому, в майбутньому ви зможете попередити загострення симптомів або визначити, чому ви так себе відчуваєте.
 • Recognize the Symptoms of Inflammatory Bowel Disease Step 15.jpg 4 Відстежуйте ліки і харчові добавки, які ви приймаєте. Записуйте, які ліків і добавки, в тому числі контрацептиви і безрецептурні препарати, які ви приймаєте, так як вони можуть провокувати або маскувати симптоми, пов'язані із запальним захворюванням кишечника. Записи про всі ліки і добавках, які ви приймали, допоможе лікарю визначити, чи не є вони причиною погіршення симптомів.

 • Поради

  • Прогноз стану вашого здоров'я залежить від типу запального захворювання кишечника, також потрібно враховувати, що це захворювання у всіх протікає по-різному. Незважаючи на розчарування і болю, пов'язані із запальним захворюванням кишечника, багато людей продовжують вести здорову і активне життя, контролюючи свій стан і пов'язані з ним симптоми.

  Попередження

  • Не намагайтеся лікувати запальні захворювання кишечника самостійно. Важливо дотримуватися рекомендацій медичного працівника, який знайомий з шлунково-кишковими захворюваннями, а також пов'язаними з ними процедурами лікування та полегшення симптомів.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?