Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як розпізнати сексуального злочинця

Рекламний блок

Кроки

 • Find out if Someone is a Sex Offender Step 1.jpg 1 Отримайте якомога більше основної інформації про людину, наскільки це можливо. Неважливо, який метод ви в кінцевому підсумку будете використовувати, щоб дізнатися, чи є людина сексуальним домогателем чи ні, вам просто потрібно зібрати про неї інформацію. Деякі речі, які ви повинні знати про людину, яку мають намір досліджувати, включають його або її:
  • Адресу або основне географічне розташування. Багато державні та місцеві бази даних дозволяють користувачам шукати сексуальних злочинців за адресою або надають карту розташування всіх сексуальних злочинців у певній географічній зоні.
  • Ім'я. Місцеві відділи поліції можуть надати вам інформацію про конкретну людину, якщо ви можете надати їм достатньо інформації. Ім'я суб'єкта є гарним початком, щоб дізнатися, якщо він або вона є сексуальним злочинцем.
  • Ідентифікаційний номер людини. Деякі країни дозволяють користувачам шукати в базі даних сексуальних домогателей за ідентифікаційним номером.
  • Дата народження. Ім'я та адресу людини – дуже важливі дані, але дата народження надасть вам більш конкретну інформацію про людину, якого ви хочете перевірити, і може запобігти плутанину, коли зовсім незнайомі люди мають одне і те ж ім'я.
  • Номер соціального страхування. Якщо ви хочете визначити, чи є потенційний чоловік або працівник сексуальним злочинцем, отримаєте доступ до його номеру соціального забезпечення, який може допомогти надати вам більш точні результати.
  • Інші ідентифікаційні дані. Якщо у вас немає імені, адреси, або дня народження, вам, можливо, потрібно буде надати іншу ідентифікаційну інформацію, таку як вік, зріст, вагу та опис будь-яких відмітних знаків, такі як шрами або татуювання.
 • Find out if Someone is a Sex Offender Step 2 Version 2.jpg 2 Перевірте інформацію в місцевому відділенні поліції. Більшість відділень мають базу даних всіх зареєстрованих сексуальних злочинців у області. Зв'язатися з вашим відділенням поліції можна безпосередньо через Інтернет або по телефону, щоб дізнатися можуть вони почати пошук для вас, або вони нададуть вам адресу сайту, де ви зможете самі провести пошук. У багатьох відділеннях є конкретна людина, що відповідає за сексуальні злочини в області, і він може надати вам докладну інформацію про кожному злочинцеві і відповісти на будь-які питання, що цікавлять вас про злочинців у вашому районі.
 • Find out if Someone is a Sex Offender Step 3.jpg 3 В США ви можете знайти онлайн базу даних правопорушників свого штату. Багато штатів створили онлайн базу даних, де користувачі можуть виконувати пошук зареєстрованих сексуальних злочинців по імені, місцем розташування, конкретною адресою, номером соціального страхування, і в деяких випадках, навіть по номерному знаку. Кожен штат надає користувачам різну інформацію про своїх зареєстрованих правопорушників. Деякі штати надають повні імена, адреси, злочину, за яке особу було засуджено, і навіть фотографії, в той час як інші штати не надають жодної інформації на сайті взагалі. Щоб знайти базу даних сексуальних злочинців свого штату, відвідайте веб-сайт Федерального бюро розслідувань ("ФБР") на http://www.fbi.gov/scams-safety/registry/registry
 • Find out if Someone is a Sex Offender Step 4.jpg 4 Запустіть онлайн загальнонаціональний пошук. Міністерство юстиції США ("МЮ") надає Національний публічний сайт сексуальних злочинців, який забезпечує користувачам пошук сексуальних злочинців у всіх юрисдикціях відразу. Це може бути дуже корисно для визначення, якщо людина є зареєстрованим сексуальним злочинцем в іншому окрузі або штаті. Ви можете перейти туди за посиланням: http://www.nsopw.gov/Core/Portal.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1
 • Find out if Someone is a Sex Offender Step 5 Version 2.jpg 5 Виконайте перевірку. Є багато компаній, що пропонують перевірки анкетних даних всього за 20 $. Остерігайтеся цих послуг, тому що ви не можете бути впевнені, що вони нададуть вам повну і точну інформацію. Ось перелік деяких надійних місць для одержання достовірної інформації:
  • Поліція штату або місцеве відділення поліції. Багато відділи поліції і відомства округу пропонують кримінальні хронологічні звіти, які можуть надати вам перелік будь-яких кримінальних злочинів і арештів конкретної людини в цьому штаті. Перевірте, чи надає цю послугу ваше відділення поліції або поліція штату.
  • Державні бюро розслідувань або кримінальних злочинів. Деякі штати надають кримінальні перевірки анкетних даних широкій публіці за невелику плату, як правило, від $ 20 до $ 30, через це бюро розслідувань або департамент кримінального переслідування. Відвідайте веб-сайт уряду свого штату, запустіть пошук перевірки анкетних даних у вашому штаті, або зверніться у відділ громадської безпеки свого штату, щоб визначити, надає чи будь-який з державних установ штату вашого дані послуги.
  • eFindOutTheTruth.Сайт eFindOutTheTruth була заснований двома приватними детективами у Флориді і працює для перевірки анкетних даних для користувачів протягом майже 10 років. Він є одним з кращих в рейтингу онлайн пошукових сайтів і пропонує перевірку анкетних даних, проведену приватним детективом. Ви можете відвідати їх веб-сайт eFindOutTheTruth на http://www.efindoutthetruth.com/.
 • Find out if Someone is a Sex Offender Step 6.jpg 6 Пам'ятайте, що не всі сексуальні злочинці реєструються. Згідно з американською програмою Most Wanted, за оцінкою федеральних правоохоронних органів існують приблизно 100 000 незареєстрованих сексуальних злочинців у США. Є деякі речі, які ви можете зробити, щоб допомогти визначити сексуального злочинця:
  • Почніть основний пошук в Інтернеті. Пошук по імені вашої улюбленої пошукової системи може надати величезну кількість інформації, включаючи поточні і попередні адреси, а також новини та інформація про арешти.
  • Поговоріть з вашою місцевою поліцією. Поліцейські управління, як правило, добре знайомі з правопорушниками в рамках їх юрисдикції, і можуть бути дуже корисним джерелом інформації для батьків, стурбованих сексуальними злочинцями і безпекою своєї дитини.
  • Зайдіть на веб-сайт Служби судових приставів США. Ця служба відповідальна за затримання незареєстрованих сексуальних злочинців і надає свіжі новини, а також постійно оновлює списки злочинців. Ви можете зайти на сайт цієї служби: http://www.usmarshals.gov/index.html.
  • Пошук протоколів судових засідань. Багато округу дозволяють користувачам шукати по записах суду особисто або в режимі онлайн через різні веб-сайти, такі як Doxpop.com, Judici.com або Courtreference.com. Дізнайтеся у місцевому органі влади, є у них на сайті, де можна отримати інформацію про судових засіданнях у вашому окрузі та/або штаті. Ви також можете звернутися до адвоката і попросити, щоб він або вона провели пошук для вас, адже багато адвокати підписані на такі платні послуги, які дозволяють їм переглянути потрібні записи, до яких громадськість не має доступу.

 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?