Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як впоратися з образою, коли вас дражнять виродком

Рекламний блок

Кроки

 • Deal With Being Called Ugly Step 1.jpg 1 Пізнайте самого себе. Постарайтеся збагнути просту істину, яка полягає в тому, що кожен гарний по-своєму як зовні, так і внутрішньо. Не треба дозволяти іншим нав'язувати вам протилежну думку! Ніхто краще за вас не знає ваших сильних і слабких сторонах. Ви повинні пишатися тим, хто ви є, і зрозуміти, що кожна людина має недоліки, будь то фізичні, емоційні та психічні. Ніхто не досконалий, і ми всі повинні визнати це. Тим не менше ми всі сильні в чомусь, і повинні максимально використовувати це у своєму житті. Якщо ви повні рішучості виправити свої недоліки, значить ви маєте всі шанси стати переможцем і подолати труднощі.
 • Deal With Being Called Ugly Step 2.jpg 2 Подивіться на себе в дзеркало. Ми не можемо бути задоволені тим, як ми виглядаємо, але ми повинні розуміти, що зовнішній вигляд – це ще не все. Значно більш важливим є наш внутрішній світ, наші людські якості. Вважаєте ви себе хорошою людиною? Чи ставитеся ви до інших з повагою? Чи Ведете ви себе належним чином? Якщо відповідь на ці питання позитивна, то ви дійсно є дивним людиною. Якщо ви добрий, турботливий і позитивно налаштована людина, то й інші люди будуть ставитися до вас належним чином. Деякі люди роблять таке, щоб поліпшити ставлення до своєї зовнішності: .
  • Використовуйте макіяж. Макіяж може приховати плями, родимки, шрами, нерівності кольору шкіри, почервоніння і т. д. і може змінити контури частин вашого обличчя. Це підходить не для всіх і це тимчасове рішення, яке необхідно використовувати щодня, але для багатьох людей, це корисний варіант.Deal With Being Called Ugly Step 2Bullet1.jpg
  • Приймайте себе таким яким ви є, і сприймайте свою зовнішність як красиву і природну без необхідності нанесення макіяжу. Слухайте тих, хто обдаровує вас компліментами і підкреслює ваші достоїнства, а не тих, хто критикує вас.Deal With Being Called Ugly Step 2Bullet2.jpg
  • Який би шлях ви не вибрали для себе цей шлях повинен бути позитивним. Посміхайтеся кожен раз, коли ви дивитесь у дзеркало і пишаєтеся тим, хто ви є і що ви зробили у своєму житті.Deal With Being Called Ugly Step 2Bullet3.jpg
 • Deal With Being Called Ugly Step 3.jpg 3 Подивитесь на світ іншими очима. Подивіться на інших не з точки зору їх зовнішнього вигляду, а з позиції людини, зрящего в корінь, в людську суть, і тоді інші будуть вести себе по відношенню до вас аналогічним чином. Судіть інших по їхніх вчинків по відношенню до вас. Не скупіться на компліменти, хваліть людей за добре виконану роботу, зробіть їм приємне, і вони ніколи не забудуть вашої ??доброти. Як можна частіше говорите іншим, що вони красиві як зовні, так і душею, і аргументуйте свої слова тим, що вони відносяться до інших з повагою.
 • Deal With Being Called Ugly Step 4.jpg 4 Ведіть себе з кривдниками, беручи до уваги те, що нападки є ознакою їх слабкості. Більшість людей, які дражнять або кривдять інших, роблять це з бажання приховати невпевненість у власних силах. Вони гарячково шукають недоліки в інших, часто вигадуючи їх на порожньому місці, щоб побачити вашу реакцію. Що ви повинні робити в подібних ситуаціях? "Не дозволяйте образі взяти гору над вами!" Пам'ятайте, що "кожен" має свої недоліки, деякі з яких є реальними, деякі уявними, і велике значення має ваше сприйняття ситуації. Якщо ви не опустите руки і спробуєте виправитися і змінитися в кращу сторону. (І це те, чого кривдник від вас не чекає і, значить, він не зможе пред'явити вам адекватної протидії)
  • Що найбільше ненавидять кривдники? Якщо хтось вам каже: "Як же ти потворний", подивіться кривдникові прямо в очі (візуальний контакт свідчить про вашу впевненість) і скажіть щось на кшталт: "А хто ви такий, щоб визначати, що красиво, а що ні? Ви навіть не знаєте мене, так що не маєте жодних підстав висловлювати подібні думки. У мене маса позитивних якостей, але якщо у вас є якісь оригінальні пропозиції, я був би радий їх вислухати". Кривдник в результаті зрозуміє, що його слова не справили на вас негативного впливу і перестане приставати до вас, оскільки найголовнішим для них є ваше збентеження і прояв слабкості. Ледь відчувши, що ви його не боїтеся, він припинить свої знущання, оскільки він шукає жертву, а не гідного суперника, який до того ж ще і самодостатній і впевнений у своїх силах.
  • Справжні чудеса робить гучний сміх прямо в обличчя кривдника. "Ви при всіх набралися сміливості сказати мені це? Подивіться на себе в дзеркало..." І це насправді часто буває саме так в буквальному сенсі. Кривдники зазвичай ображають людей за їх сильні сторони: розумних обзивають дурнями, гарних – виродками. Сміх діє на них, як на ладан риса, як ляпас, відлякуючи і змушуючи відв'язатися від вас. Кривдники воліють вразливих людей з комплексом жертви.
  • Зверніть особливу увагу на всі пункти звинувачень на вашу адресу. Деякі кривдники не обмежуються загальними висловлюваннями, а конкретизують свої претензії до вас. Дуже часто вони наводять як аргументи такі характеристики, які ми не можемо контролювати, наприклад, дефекти шкіри, тілесні каліцтва або наслідки захворювань, і т. д. Деякі з цих аргументів можуть бути особливо неприємними (і, отже, вони найбільш небезпечні і образливі). Кривдник може порушити ваші глибоко особисті проблеми, щоб сильніше зачепити вас. Наприклад, вам можуть сказати: "Ти так негарно зі своїми кривими зубами і схожий на осла". Це може дійсно серйозно зачепити ваше самолюбство, але ви повинні показати свою силу і сказати щось на кшталт: "Ну, бачите, я жодним чином не належу до класу однокопытных, яким є це чарівне тварина. А щодо моїх зубів.. в даний час Я збираюся зайнятися їх виправленням. Швидше за все, ми з моїм дантистом зупинимося на брекетах, вони такі стильні і блискучі. Що ж стосується ослів, я думаю вони просто чарівні. В тебе якісь проблеми з ними? Всі тварини – творіння божі і заслуговують любові". Подібний відповідь не тільки дозволить вам продемонструвати вашу силу і впевненість у собі, вибиваючи ґрунт з–під ніг кривдника, але і дасть вам можливість показати свою ерудицію і почуття гумору. Ще ви можете просто відповісти: "А ти що, збираєтеся оплатити послуги мого ортодонта? Що дає вам право знущатися над людьми в тому, що вони не в змозі контролювати? Чого ви домагаєтеся?". Поставте кривдника на місце.
  • Якщо ви дівчина, то можете вдатися до феміністської тактиці. "З яких це пір я повинна одягатися, щоб сподобатися вам? При чому тут моя зовнішність? Я не пам'ятаю, щоб я просила вас стати моїм іміджмейкером". У будь-якій ситуації можна відповісти кривднику: "Ей, я б вважав за краще бути потворним, ніж грубим і жорстоким. Забирайся геть з очей".
 • Deal With Being Called Ugly Step 5.jpg 5 Пам'ятайте, що будь-яке судження про зовнішність є помилковим, або, як мінімум, суб'єктивним. Деякі образи, адресовані вам, часто не мають нічого спільного з реальністю, а метою кривдника є дошкулити вам. Врахуйте, що будь-яке висловлювання є лише особистою думкою іншої людини, що відображає його особисті естетичні уподобання, спосіб його життя або брак інформації. Чим нижчий інтелектуальний рівень людини, тим більш агресивним він є. Ці перекоси у світогляді абсолютно не відображають реального стану справ, але кривдники є маніпуляторами і підганяють факти під свої цілі і під "яким повинен бути цей світ". Ви повинні показати їм, що ви сильніше їх насмішок і вище їх спотвореного погляду на світ, що не має нічого спільного з дійсністю. Відмовляючись погоджуватися з будь-яким їх затвердженням і не йдучи ні на які компроміси, ви дезориентируете кривдників, виб'єте грунт з–під їх ніг і вони перестануть на вас приставати. Коли ви показуєте, що вас дійсно не хвилює їхня думка, що ви не приймаєте його на свій особистий рахунок і коли ви реально не згодні із звинуваченнями на свою адресу, доводячи кривдникові, що його уявлення про життя, принаймні, звучать дивно і неприйнятно, ви тим самим обираєте свободу від їх думки і переможете в цьому протистоянні.
  • Зазвичай кривдники відстають від людей, які показують їм свою силу, послідовність і принциповість, і вони при цьому переключаються на інших. Постарайтеся виявити нову жертву кривдника, зайняла своє місце і допоможіть їй впоратися з ситуацією, поділившись своїм досвідом.
 • Deal With Being Called Ugly Step 6.jpg 6 Якщо вас звинувачують в зайвій вазі, запитайте у кривдника ради, як вам скинути зайві кілограми. Багато людей впадають в депресію від подібних знущань. Проявіть якусь дипломатичність, зробіть крок назустріч кривдникові, який напевно дуже пишається своєю зовнішністю. Наприклад, ви можете сказати кривдникові наступне: "Я не вважаю себе жирним, але все-таки хороша дієта мені б не завадила, щоб поліпшити самопочуття і підвищити тонус. От ви, як я бачу, в непоганій фізичній формі, можете поділитися секретами з цього приводу?". Подібна відповідь може дуже не сподобатися кривдникові, оскільки, по–перше, ви переводите стрілки на його персону (до чого він не готовий), і, по–друге, демонструєте, що не будете ображатися, а перетворюєте його нападки в розмову про здоровий спосіб життя.
  • Ніколи не бійтеся висловлювати свою думку, як у прикладі з дієтою. Тільки не опускайтеся до лихослів'я і обміну ударами з кривдником, оскільки це буде проявом вашої слабкості і покаже кривдникові, що вас зачепило його висловлювання, а це саме те, що йому потрібно. Розповідаючи йому про дієти, ви позбудетеся від подальших нападів, бо кривдник відчує, що ви добре обізнані про питання, і що ви вже приймаєте заходи, щоб уникнути подальшого збільшення ваги, а якщо він не припинить свої нападки, то максимум, що йому загрожує – продовження обговорення і нові питання з вашого боку!
 • Deal With Being Called Ugly Step 7.jpg 7 Будьте тверді у своїй позиції і покажіть іншим, що знаходяться в такій же ситуації, приклад того, як можна протистояти хаму. Коли ви ігноруєте нападки і не приймаєте близько до серця (можна постійно подумки повторювати собі: Хто вони такі, щоб судити мене), ви показуєте іншим, що "ви" сильна людина. Інші будуть дивитися на вас, як на приклад того, що на кожного хама можна знайти управу, і, крім того, що ви позбудетеся від супротивника, ви станете джерелом натхнення для багатьох потенційних жертв катувань. Таким чином, ви врятуєте не тільки себе від нападок хама, але й допоможете багатьом іншим повірити в свої сили і застосувати на практиці вашу методику, рятуючи свої нерви, а вам це дозволить підвищити самооцінку.
  • Іноді може бути досить важко бути сильним, тому що ви нічого не можете з собою вдіяти і кожен раз, дивлячись у дзеркало або помічаючи погляди колег по роботі, ви згадуєте слова, кинуті в вашу адресу. Навчитися ігнорувати ці образливі коментарі, звичайно, не так просто, особливо якщо ви починаєте сумніватися і запитуєте себе: "А що, якщо він правий?" Для того щоб зберегти впевненість у собі, розвіяти сумніви і залишатися сильним, а не грузити себе словами кривдника, спробуйте прислухатися до наступних порад:
   • Подивіться в дзеркало і подумки спокійно перерахуйте свої переваги і те, що у вас є красивого.
   • Кожен раз, глядясь в дзеркало, подумки смійтеся над кривдником. Не приймайте його слова близько до серця. Подумайте: "Хто він такий, щоб судити мене? Подивіться на нього, він залишився ні з чим, а я – настільки хороша людина, що мені вдалося піти від образ, не опускаючись до обміну ударами, без відповідного хамства та перерахування їх недоліків, які у них, безумовно, є. Але я не дозволяю собі опуститися до їх рівня і говорити їм про цих негативних якостях".
   • Посміхайтеся кожному своєму досягнення і розгляньте їх (наприклад, написану вами велику статтю про порталі WikiHow, за яку ви отримали 100 відсотків, поліпшення своїх оцінок на іспитах, те, що ви встигли здати їх, незважаючи на жорсткі часові рамки, тощо).
   • Дивіться на все, з чим доводиться стикатися в житті, з позитивної точки зору. Приділіть деякий час, щоб насолодитися навколишньою вас красою. Подивіться в дзеркало і скажіть собі: "Я красивий. Мене не хвилює те, що хтось говорить про мене, тому що я вірю в себе".
   • Пам'ятайте про свої переваги: Якщо ви показуєте, що ви сильна людина, то всі навколо вас зрозуміють це, і ви можете пожинати плоди своєї могутності. Ви станете зразком для наслідування і багато людей будуть слідувати вашому прикладу, і це буде вашим головним досягненням.
 • Deal With Being Called Ugly Step 8.jpg 8 Залишайтеся вірним своїм словам. Якщо у вас є якийсь аспект, який на вашу думку повинен бути покращено за допомогою прояву рішучості, прикладання певних зусиль або іншими способами, дайте собі завдання виконати це і досягти всього, що можна зробити в цьому напрямку. Наш зовнішній вигляд насправді грає важливу роль в нашому загальному психологічному благополуччі і якщо у вас є можливість зробити позитивні зміни у своїй зовнішності, то поставте перед собою мету і працюйте над цим.
  • Наприклад, якщо ви турбуєтеся про свою вагу, і ви поставили перед собою мету знизити його, ви повинні йти до цього послідовно, не роблячи собі поблажок. Заохочуйте себе кожен раз, коли втрачаєте зайві кілограми або вже досягли бажаного результату.
 • Deal With Being Called Ugly Step 9.jpg 9 Просто любіть себе таким, яким ви є, і все буде добре. Ніхто не може визначити, що є красивим, нормальним або прекрасним. Адже недарма кажуть "краса в очах дивиться", і це висловлювання має великий вплив на наш психологічний стан. Часто ця істина стосується тих, з ким ми вважаємо за краще спілкуватися, хто приймає нас такими, які ми є. Якщо ви охайні, стежте за собою, і вважаєте себе хорошим людиною, то ви маєте внутрішній стрижень і можете відчувати впевненість у своїх силах. Поки ви є хорошим другом, ви можете бути впевнені, що й інші будуть ставитися до вас відповідно дружелюбно і підтримають вас у важку хвилину.
 • Deal With Being Called Ugly Step 10.jpg 10 Будьте впевнені у всьому, що ви робите. Відомий американський репер Tyga сказав: "Довіра є самим прекрасним вбранням. Ви є найжорсткішим критиком самих себе і це пригнічує вашу впевненість у своїх силах. Ви повинні дбати про себе і любити самого себе, як зовні, так і внутрішньо, милуючись і плекаючи себе у всіх аспектах, розпилюючи навколо себе це "радісне почуття". Якщо ви впевнені в своїх силах, і якщо ваша голова піднята високо і гордо, то ви дійсно стаєте гідним успіху, підносячись над хамами і кривдниками, які не варті вашого нігтя, намагаються отруїти ваше життя ін'єкціями негативу. Якщо ви не дозволяєте негативним думкам проникати у вашу свідомість, то все буде чудово. Справжня краса ніколи не лежить на поверхні, і кожен повинен пам'ятати про це.
 • Deal With Being Called Ugly Step 11.jpg 11 Запропонуйте свою допомогу. Ви також повинні запропонувати свою допомогу тим, хто знаходиться в такій же ситуації, як і ви. Запропонуйте іншим свою підтримку і, можливо, навіть рада (якщо вони хочуть цього) і поділіться деякими з хороших варіантів відповідей кривдникам, які спрацювали у вашій ситуації, коли ви піддавалися издевкам. Допоможіть іншим пережити те, що ви зазнали, і ви відчуєте себе ще більш сильною і турботливою особистістю. не пошкодуйте часу, щоб ознайомитися з конкретною ситуацією, в якій опинилися інші в тому аспекті, в якому вам вдалося домогтися прогресу і дайте їм відчути, що у них є хороший друг. Любов, підтримка і дружба – це велика сила, якою ви можете поділитися з іншими. Всі ми час від часу стикаємося з проблемами нестачі підтримки, яку ми заслуговуємо. Постарайтеся змінити цю ситуацію на краще, принаймні для декількох людей, для тих, хто відчуває труднощі у спілкуванні і дружбу. Це не означає, що вони самотні, але те, що в ваших силах, це бути поруч з ними і допомогти їм. Простягніть їм руку допомоги, коли вони потребують одного. Це те, що називається "бути добрим громадянином". Також пам'ятайте, що треба любити себе таким, яким ви є, не сумніваючись у цьому.

 • Поради

  • Використовуйте почуття гумору. Якщо хтось назвав вам потворним, скажіть щось на кшталт: так, це не проблема, в будь-якому випадку, ви не в моєму смаку.
  • Зробіть нормою піклуватися про себе, щоб відчувати себе більш впевненим. Наприклад приділяйте більше часу вранці, щоб привести в порядок свою зачіску, красиво і охайно одягайтеся, приймайте ароматизовані ванни, використовуйте приємні дезодоранти, парфуми. акуратно брейтесь тощо). Одна справа, коли вас обзивають "потворним" і зовсім інше, коли звинувачують в неохайності, або недоглянутості. Візьміть під контроль і постарайтеся зробити все, щоб поліпшити свій імідж.
  • Деякі недоліки просто неможливо змінити (наприклад, хвороба), але є деякі аспекти, які підвладні контролю, наприклад, ваше ставлення до іншим, ваше почуття власної гідності. Будьте чисті і охайні і добре ставитеся до інших. Якщо деякі аспекти неможливо змінити, то ви повинні зробити все можливе, щоб мати позитивний настрій і простягнути руку допомоги іншим.
  • Пам'ятайте, що ви людина. І всі люди заслуговують того, щоб до них ставилися з гідністю і повагою.
  • Не звертайтесь до своїх друзів з питанням: "Як ви думаєте, я милий?" Якщо ви не вважаєте себе милим, то не треба питати про це. Саме ви є тим найважливішим людиною, який повинен оцінювати себе. Пам'ятайте, що якщо вам потрібно дізнатися чужу думку з цього приводу або підтвердження, то відповідь, найімовірніше, буде тим, який ви не хочете почути (і той, до кого ви звернулися, може поповнити ряди ваших кривдників). Замість таких питань краще сконцентруйтеся на знаходженні позитивних сторін у всьому, що ви робите, намагайтеся знайти свої власні правильні відповіді.
  • Завжди враховуйте особу кривдника. Якщо ви знаєте, що він сумно відомий як пліткар або, взагалі, просто грубіян, навіть не витрачайте свій час і енергію на спілкування з ним. Нічого з того, що він вам скаже не може дійсно бути конструктивним і не зможе вплинути на вашу самооцінку.
  • Не відповідайте грубістю на грубість: вони хочуть від вас саме цього. Боротися з кривдниками необхідно тверезої аргументацією і поблажливим тоном – це вбиває хамів наповал.
  • Ніколи не кажіть ніколи. Не соромтеся змінюватися, оскільки змінюватися може кожен.
  • Робота в команді часто дає кращі результати перед обличчям негараздів і проблем, так що для подолання труднощів поділіться своїми проблемами з іншими – це допоможе вам уникнути стресових ситуацій, пов'язаних з нападками на вас.
  • Використовуйте візуальні методи впливу. Гарною ідеєю може бути футболка з написом: "У всіх нас є недоліки. Моя сила не є одним з них", або "Ніхто не досконалий, але я можу абсолютно все" або "Краса в очах дивиться". Є також багато інших подібних красиві фрази. Через деякий час багато людей почнуть використовувати подібні майки. Ви також можете зробити браслет з такими ж словами.
  • Крім футболок можна використовувати соціальні мережі (наприклад, Facebook, блоги, коментарі на порталі WikiHow, тощо). Ще можна взяти слово на зборах в школі, коледжі або на роботі.

  Попередження

  • Не вірте всьому, що говорить вам кривдник. Люди, як правило, охочіше вірять у будь-які негативні коментарі, а компліменти сприймають як прояв лестощів в корисливих цілях, як інструмент маніпуляцій або просто брехня, не відповідає дійсності. Якщо ваші друзі і вороги погоджуються з чимось, то це напевно правда. Коли ж цього не відбувається, важливо не вірити негативної інформації. Дуже часто джерелом її є психологічна проекція з метою захисту.
  • Дуже часто красивих і розумних дітей дражнять виродками і тупицями. Образа саме сильних сторін людей справляє величезний вплив, оскільки кривдники, ймовірно, залежать від наявності цих сильних і працюють над ними. Тому звертайте більше уваги на нейтральні і позитивні коментарі, ніж на образи. У будь-якому разі, той, хто називає вас потворним, не відноситься до вас добре, і не прагне допомогти вам.
  • Пам'ятайте, що всі кривдники чекають від вас реакції. Якщо ви серйозно сприймаєте їхні слова, приймаючи їх близько до серця або плачете, то кривдник відчуває, що домігся бажаного. Тому він починає сприймати вас, як легку мішень для глузувань і буде продовжувати залякувати вас. Чим менше ви говорите, тим краще.
  • Пам'ятайте, що зовнішній вигляд оманливий. Люди набагато більше реагують на такі соціальні сигнали, як, наприклад, готична одяг або символіка іншої субкультури у вашому гардеробі і зачісці, ніж на фізичну реальність. Цей факт дозволяє внести певні корективи в уявлення людей про вас. Так, якщо ви будете добре одягатися у відповідності з вашим внутрішнім світом, то вам вдасться значно змінити ставлення оточуючих.
  • Не сваріться з кривдником і не вступайте з ним у конфлікти. Він може відчути себе краще і більш значуща і не відстане від вас, оскільки ненависть – це занадто сильне почуття для кривдника і він окрыляется, розуміючи, що зачепив вас за живе. Постарайтеся впоратися зі своїм бажанням відповісти кривдникові його ж методами агресії і приниження і, навпаки, говоріть спокійно і підкреслено ввічливо, інакше ви зіпсуєте собі весь день.
  • Покажіть, що ви краще і чистіше кривдника, і не опускайтеся до його рівня, не переходьте на грубість і не ускладнюйте собі життя. Ненависть може бути переможена любов'ю і добротою.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?