Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як впоратися з ностальгією

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Заселення у тимчасове або нове житло

 • Beat Homesickness Step 1.jpg 1 Додайте кілька фотографій своїх рідних і близьких в своєму новому будинку. Ці фотознімки піднімуть вам настрій, нагадають про рідному домі, вони також прикрасять ваш новий будинок і дадуть вам можливість відчути себе менш самотньою. Підберіть кілька основних фотографій для того, щоб поставити їх на своєму столі або комоді, повісити на стіні у вигляді колажу, або ж просто розставте їх в своїй новій оселі відразу ж як тільки заселитесь в неї. Тільки пам'ятайте, що занадто велика кількість фотографій може пробудити занадто багато спогадів. Але в невеликій кількості - вони можуть допомогти вам відчути себе менш пригнічено, коли ви занудьгуєте за свого будинку.
  • Коли ви проведете більше часу на своєму новому місці, то у вас неминуче почнуть розвиватися деякі приємні враження. Розставте в ньому фотографії своїх друзів, або додайте будь-які особливі для вас предмети, які ви зробили своїми руками, наприклад в таборі, або ж невеликі подарунки від нового друга. Таким чином, у вас з'явиться щось, що буде викликати у вас позитивні емоції тоді, коли ви будете перебувати на новому місці. Навіть якщо ви їдете з дому на короткий термін, то ви завжди можете підібрати щось, що викликає у вас позитивні емоції, незалежно від вашого місцезнаходження.
 • Beat Homesickness Step 2.jpg 2 Підіть з головою в нову діяльність. Спробуйте те, що вам завжди хотілося спробувати, наприклад, живопис або шиття, і присвятіть цьому весь свій час. Це може бути їзда верхи на конях, йога, написання оповідань, все, що завгодно, що вам коли-небудь хотілося спробувати. Щодня обираючи і присвячуючи себе чогось нового ви зможете подолати тугу за рідним домом, і відчуєте себе більш спокійно. Навіть якщо ви будете приділяти всього п'ять годин на тиждень своєї нової діяльності, то незабаром виявите, що стали згадувати про хаті все рідше і рідше, тому що нова діяльність регулярно поглинає вас.
  • Якщо ви займетеся яким-небудь ремеслом чи рукоділлям, то зробіть щось таке, що можна буде відправити додому, таким чином, деяка частка вашої праці буде знаходитися поряд з членами вашої родини. Концентрація уваги на тому, щоб зробити щось для членів своєї сім'ї може допомогти вам відчути себе більш цілеспрямованим у досягненні поставленої задачі.
 • Beat Homesickness Step 3.jpg 3 Заведіть принаймні хоча б одного нового друга. Можливо ви будите дуже тужити по своєму будинку, для того щоб завести одного, але ви побачите, що, чим раніше ви це зробите, тим швидше ви знайдете відносний спокій далеко від дому. Ви будете сумувати за домівкою набагато частіше, якщо будите перебувати на самоті. Наявність одного буде відволікати вас від туги за домом, і дасть вам можливість поспілкуватися про це з тим, хто здатний вас втішити.
  • Однією з причин вашої туги за домом може бути те, що ви сумуєте за всім своїм друзям. Новий друг не зможе "замінити" старого, і потрібно багато часу для того, щоб розвинути глибоку зв'язок з новою людиною. Але просто те, що у вас є хтось поруч, буде вже само по собі мати велике значення.
  • Якщо ви новачок в коледжі, то час має дуже важливе значення для вас, особливо коли справа стосується нових друзів. На самому початку багато нові студенти дуже доброзичливі і відкриті, а з плином часу починають закриватися, особливо після того як вже створили навколо себе групу друзів. Люди набагато більш відкриті для дружби, тоді, коли у них немає друзів!
 • Beat Homesickness Step 4.jpg 4 Ведіть щоденник. Розповідайте в ньому про свої тривоги і почуття. Рідний дім часто є джерелом любові або безпеки. Якщо у вас буде місце, де ви зможете висловлювати свої почуття, то це допоможе пережити відсутність цих аспектів. Хоча спілкування з членами вашої сім'ї або друзями допоможе вам під час кризових ситуацій, не можна постійно дзвонити додому і повідомити найдрібніші подробиці про те, що ви відчуваєте або про що турбуєтесь, інакше ви відчуєте себе ще гірше. Ви повинні вести себе так, як ніби ви здатні впоратися, принаймні з деякими з своїх емоцій і переживати свої власні почуття, без сторонньої допомоги. Може знадобитися багато часу до того моменту, як ведення щоденника дозволить вам відчуєте себе емоційно здоровим і в злагоді зі своїми думками.
  • Хоча вихід на прогулянки, різні види діяльності і зустрічі з новими друзями - це одні з кращих способів перемогти тугу по своєму будинку, робота над щоденником на самоті для того, щоб привести свої думки в порядок теж дуже допомагає.
 • Beat Homesickness Step 6.jpg 5 Зберігайте позитивний настрій! Подумайте про все хороше, що відбувається прямо зараз. Може бути, ви опинилися в коледжі або ж починаєте нове життя? Зосередьтеся на своєму новому будинку замість того, щоб сумувати за старим. І якщо ви виїхали тільки на час, то постарайтеся насолодитися своїми новими враженнями. Коли ви повернетеся назад, то не захочете озирнутися назад і побачити, що провели весь свій час у пригніченому стані.
  • Просто пам'ятайте, що ви знаходитесь в дали від дому тимчасово. А якщо навіть це і не так, то пам'ятайте, що ви все одно скоро повернетеся назад з візитом. Тому насолоджуйтесь новими враженнями, замість того, щоб сумувати за іншим місцем. Ви ж не хочете провести все своє життя бажаючи отримати те, що вам недоступно. Це залежить тільки від вас, і ви повинні зробити так, щоб ваше нове оточення відчувалося вашим рідним домом - хоча може бути і тимчасовим.
 • Метод 2 з 2: Підтримуйте зв'язок зі своїми близькими

 • Beat Homesickness Step 5.jpg 1 Телефонуйте додому час від часу. Зателефонуйте мамі, татові, сестричці, братові, двоюрідному брату, бабусі чи когось іншого, з ким ви спілкуєтеся. Важливо прийняти той факт, що ви перебуваєте за межами сім'ї, так що обмежуйте свої дзвінки одним або двома в тиждень. Часті дзвінки змусять вас відчути себе частиною подій, учасником яких ви вже не є, і в кінцевому підсумку це призведе до ще більшої ностальгії. Тим не менш, заспокоюйте себе тим, що ваші батьки знаходяться на відстані телефонного дзвінка. Розуміння того, що вони легко досяжні може допомогти вам дзвонити додому рідше.
 • 2 Телефонуєте з ними за допомогою Skype час від часу. Знову ж таки, ви не повинні перестаратися у спілкуванні зі своїми домашніми, інакше можете відчути себе ще гірше. Варто планувати дати контактів через Skype один або два рази у місяць для того, щоб поспілкуватися і побачити своїх близьких - це може допомогти вам відчути себе більш невимушено. Хоча такі контакти можуть певною мірою поранити ваше серце, тому що вам може захотітися опинитися поруч з близькими, вони також можуть втішити вас і дати можливість відчути себе менш самотнім, як ніби ви зовсім і не їхали так далеко. Якщо ви втомилися від телефонних розмов, то часом Skype може стати для вас чудовим варіантом.
 • 3 Користуйтеся текстовим чатом, щоб передати швидкий привіт. Але краще зосередьтеся на спілкування з оточуючими вас людьми, постійно формуючи нові зв'язки. Однак якщо ви опинитеся в Skype-чаті, G-чаті, або Facebook-чату, і побачите, що один з ваших батьків, братів і сестер, або інших домочадців знаходиться у Інтернеті, то ви можете поспілкуватися. Але робіть це тільки для того, щоб привітатися і провести швидкий розмову на 5-10 хвилин про те, як у нього/неї справи. Таким чином ви відчуєте, що ви все ще на зв'язку з людьми, яких ви любите.
 • 4 Пишіть їм звичайні листи. Хто сказав, що звичайні листи застаріли? Якщо час дозволяє, то пишіть лист або два своїм близьким кожен місяць. Таким чином ви будете не тільки в стані пережити розлуку з домівкою, а й отримаєте можливість контактувати з членами своєї сім'ї за допомогою нового, виразного способу. Почніть ділитися з ними своїм недавно пережитим досвідом, і ви швидко виявите, що ви станете підкреслювати позитивні аспекти своєї поїздки. Це, в свою чергу, дасть вам можливість зрозуміти, як вам пощастило, що ви далеко від дому, і що у вас так багато нового.
 • 5 Намагайтеся спілкуватися достатньо для того, щоб скоротити свою тугу за домом, але не перестарайтеся в цьому, а то відчуєте себе гірше. Це дуже важливий момент. Хоча контакти з членами вашої сім'ї іноді вас потішать і допоможуть відчути себе менш самотнім, ви не захочете, щоб вони оволоділи вашим життям в такій мірі, що ви будете відчувати себе щасливим тільки під час розмов зі своєю сім'єю. Вам слід спілкуватися зі своїми близькими тільки для того, щоб просто відзначитися і відчути, що у вас все ще є сильна підтримка, але ви не повинні використовувати свою родину в якості свого єдиного рятувального кола. Ви повинні сконцентруватися на пошуку інших аспектів свій нинішній ситуації, які дозволять вам відчути себе щасливим.
 • 6 Проводите більше часу спілкуючись з новими людьми, ніж зі своєю сім'єю і своїми колишніми друзями. Ви ж не хочете бути такою дівчиною, яка зруйнує свій перший курс, витративши весь час на спілкування зі своїм колишнім хлопцем по телефону. Ви також не захочете бути хлопцем, який не зміг завоювати нових друзів у таборі, тому що кожен день писав довгі листи своїй родині. Хоча спілкування з родиною час від часу може надати вам сил і ощасливити вас, ви повинні зосередитися на створенні нових зв'язків, які зможуть продовжитися в тому місці де ви знаходитесь все життя.
  • Навіть якщо ви їдете з дому в табір або у відрядження на один місяць, то ви можете прожити в безпосередній близькості від своїх найкращих майбутніх друзів, навіть не підозрюючи про це. Переконайтеся, що ваші вуха і очі постійно відкриті для пошуку нових можливостей і відносин, а не для повернення до спілкування з людьми, яких ви вже дізналися на своєму життєвому шляху.
 • Поради

  • Не думайте про найгірше, що може статися!
  • Зосередьтеся на тому, що ви робите, а не людей, за якими ви сумуєте.
  • Залишайтеся на зв'язку!
  • Проводите багато часу з друзями, таким чином, навіть якщо вам захочеться заплакати від туги - вони відвернуть вас і піднімуть настрій.
  • Намагайтеся не думати про своїх близьких і колишніх друзів, займіть себе чим-небудь для того, щоб не думати про них.
  • Подумайте про те, як вам пощастило, що у вас є місце або люди, які дорогі вам і за якими ви сумуєте. Було б гірше, якщо б ви взагалі за ним не нудьгували!
  • Є багато способів для того, щоб облаштувати свій будинок в іншому місці. Так що не думайте, що ви зобов'язані вважати своїм домом тільки одне місце, ви можете створювати свій будинок там, де ви зараз перебуваєте.
  • Ви в кінцевому рахунку позбудетеся від ностальгії за домівкою. Люди постійно переселяються, виїжджають на навчання і т. д. Тому постарайтеся просто пережити це і отримувати насолоду від життя!
  • Не хвилюйтеся про те, що відбувається вдома. Сконцентруйте увагу на те, що ви робите і де ви знаходитесь, а не на те, що відбувається вдома.
  • Якщо ви сумуєте по своїй "другій половинці", то напишіть йому/їй любовний лист.

  Попередження

  • Пам'ятайте, що люди, які залишилися вдома сумують за вас точно також, як і ви за ним. Якщо ви знаєте, що спілкування з ними засмутить їх, то знайте, що воно також засмутить вас. Розуміння того, що вони готові розплакатися - не поліпшить ваш настрій. Замість спілкування по телефону краще спробуйте листуватися електронною або звичайною поштою.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?