Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як впоратися з неприємним запахом від менструації

Рекламний блок

Кроки

 • Deal With Menstrual Odour Step 1.jpg 1 Вирішуючи проблему менструальних виділень, використовуйте більш здорові кошти. Менструальні виділення самі по собі не пахнуть, – неприємний запах викликає бактерія. Деякі засоби сприятливо позначаються на мікрофлорі та містять речовини, що сприяють здоровому рівнем бактерій. Тому, вибираючи більш здорові кошти, ви не тільки усуває запах, але і підтримуєте здоров'я свого піхви. Спробуйте використовувати прокладки з тканини, які не містять хімікатів і дозволяють вашим геніталій "дихати" – вони будуть підтримувати ваше тіло в сухості і прохолоді, знижуючи зростання бактерій і виникнення запаху. Спробуйте використовувати менструальні чаші (або м'яку їх різновид) – на відміну від тампонів, вони не допускають зростання бактерій, не містять хімікатів і перешкоджають контакту виділень з повітрям, дозволяють піхви самоочищатися.
 • Deal With Menstrual Odour Step 2.jpg 2 Уникайте ароматизованих тампонів і прокладок. Хімічні речовини в покупних тампонах і прокладках можуть порушити рівень pH, що призводить до дисбалансу між "хорошими" і "поганими" бактеріями, в результаті чого посилюється неприємний запах і підвищується ризик виникнення інфекційно-токсичного шоку (ІТШ). Ароматизатор в тампонах і прокладках вводить в вашу мікрофлору сотні додаткових речовин; його недостатньо для того, щоб запобігти неприємний запах, більше того, він його навіть посилює. До того ж подумайте ось про що: якщо мається на увазі, що тампони не допускають виділення назовні, і їх запах утримується всередині, то навіщо тампони в принципі ароматизувати? Все це лише маркетингова хитрість, і нічого більше. Якщо ви використовуєте одноразові засоби, перейдіть на ті, в яких не міститься віскози, хімікатів і відбілювача зокрема – все це негативно впливає на здоров'я вашого піхви і підвищує ріст бактерій, а значить, підсилює запах.
 • Deal With Menstrual Odour Step 3.jpg 3 Не використовуйте вологі серветки (в тому числі, і вологі серветки для догляду за малюками). Бажання скористатися вологими серветками абсолютно зрозуміло, – від них ви відчуваєте "свіжість"; тим не менш, такі серветки порушують рівень pH (як і інші засоби, що містять активні хімічні речовини). І хоча виробники стверджують, що ці серветки "мають збалансований рівень pH", вони не можуть збігатися з індивідуальними показниками кожної дівчини, тим більше, коли цей показник змінюється під час місячних. Також майте на увазі, що будь-антибактеріальний засіб вбиває не тільки шкідливі, але і корисні бактерії, що в довгостроковій перспективі призведе до інфекції і неприємного запаху. Якщо вам хочеться "освіжитися", спробуйте скористатися пляшкою з водою або змоченою водою туалетним папером, щоб привести себе в порядок.
 • Deal With Menstrual Odour Step 4.jpg 4 Добре мийте руки. Руки мити потрібно завжди, але особливо – до і після туалету (водою і милом). Запах від місячних може пристати і до рук, так що використовуйте ароматний антибактеріальний гель або крем для рук з гарним запахом після того, як помили руки – так ви напевно усуньте неприємній запах без залишку.
 • Deal With Menstrual Odour Step 5.jpg 5 Носіть з собою улюблений дезодорант аерозольний. Побрызгайтесь їм після відвідування туалету, але не здумайте бризкатися їм там, внизу; не бризкайте занадто багато – це явна ознака того, що ви щось приховуєте. Чим свіже аромат ви оберете, тим краще.
 • Deal With Menstrual Odour Step 6.jpg 6 Носіть з собою запасну пару білизни. Тампони і прокладки потрібно міняти кожен 4-6 годин, менструальні чаші – кожні 12 годин; тим не менш, іноді ми забуваємо робити це, а тампони і прокладки часто протікають, так що краще бути готовими. Носіть з собою пару запасних трусів, щоб мати можливість переодягнутися, – це краще, ніж сидіти весь день в мокрому від менструальних виділень білизна.
 • Deal With Menstrual Odour Step 7.jpg 7 Регулярно приймайте душ. Щодня приймайте душ, геніталії мийте тільки за допомогою води і рук – цього достатньо для того, щоб підтримувати чистоту. Повірте, ваше піхву очищається сама, а мило та інші миючі засоби можуть йому нашкодити. Під час місячних не тільки статеві органи, але і вся шкіра (особливо, шкіра голови) виробляє більше шкірного жиру; плюс до всього, вона сильніше потіє, і тому вам потрібно частіше митися, користуючись своїм улюбленим засобом для душу, – відмінний спосіб відчути себе впевненіше.
 • 8 Будьте впевнені в собі. Так, ваше піхву пахне, все вірно. Здорове піхву пахне мускусом, але чисто. Запах змінюється під час місячних, але ніколи здорове піхву не буде погано пахнути. Багато дівчат стурбовані запахом своїх геніталій, але тут не про що хвилюватися, ви відчуваєте його, тому що вони, буквально, у вас під носом; якщо ви дотримуєтеся гігієну, навколишні нічого не можуть відчути.
 • Поради

  • Носіть із собою сумочку для місячних: запасні прокладки/тампони/чаші, змінну пару білизни, пластикові пакети для використаних продуктів та інші речі, які вам можуть знадобитися.
  • Якщо ви поставили тампон і переживаєте про те, чи не протече він, використовуйте додаток тонку прокладку.
  • Добре витирайтеся і, якщо можливо, помийтеся після того, як сходили в туалет або поміняли менструальні кошти – це допоможе вам підтримувати тіло в чистоті та сухості.
  • Якщо ви трохи соромитеся своїх місячних, складіть пару рушників і додаткову пару білизни в концерт і запечатайте його, складіть у шкільний рюкзак. Якщо хтось що-небудь побачить, він вирішить, що це шкільне лист. Також ви можете спробувати використовувати два шари прокладок (НЕ тампонів) – це зменшить запах.
  • Прати білизну зі засобом, що володіє дуже сильним приємним ароматом.

  Попередження

  • Ніколи не змивайте тампони, прокладки або чаші в унітаз. Хоча виробники і стверджують, що їх продукцію можна змивати (вони так говорять для того, щоб вона виділялася на тлі інших зручністю у використанні), вона як і раніше являє загрозу для каналізаційної системи і навколишнього середовища. Загорніть використане засіб і викиньте у відро для сміття.
  • Носіть з собою запасну пару білизни, просто на всяк випадок.
  • Використовуючи тампони, не забувайте чергувати їх з прокладками; завжди використовуйте тампони з найнижчою (допустимої для вас) ступенем поглинання; ніколи не ставте тампони на всю ніч, перед місячними або під час вагінальної інфекції.
  • Використовуйте засоби з показником поглинання, відповідним обсягом ваших виділень. Якщо тампон або прокладка почали текти через годину, перейдіть на більш високу вбираність. Якщо через 4-6 годин прокладка або тампон залишилися сухими, перейдіть на більш низьку вбираність.
  • Не забувайте міняти прокладку, чашу або тампон. Тампони і прокладки потрібно міняти кожні 4-6 годин, чашу – кожен 12 годин; міняйте частіше, якщо виділення рясні.
  • Якщо запах надмірно сильний, чи зберігається навіть після менструації, проконсультуйтеся з лікарем, – це може бути ознакою вагінальної інфекції, яка потребує лікування.

  Що вам знадобиться

  • Дезодорант аерозольний
  • Тепла вода
  • Прокладки, тампони або менструальні чаші
  • Одноразові пакети для підтримки санітарії та захисту від запаху
  • Прання і миття рук
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?