Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як впоратися з усвідомленням, що ваша єдина група друзів вам не підходить

Рекламний блок

Кроки

 • Deal With Knowing That Your Only Group of Friends Isn't Right for You Step 1.jpg 1 Подумайте про те, чому ви вважаєте, що ваші друзі вам не підходять. Вони ігнорували і не брали у вас увагу? Вели себе грубо й зневажливо? З'ясуйте, чому вам не подобається бути з вашими теперішніми друзями. Це може бути непорозуміння, тому якщо ви відчуваєте, що вас ігнорують або не беруть до уваги, спершу поговоріть з одним з друзів в групі.
 • Deal With Knowing That Your Only Group of Friends Isn't Right for You Step 2.jpg 2 Озирніться навколо і подивіться, з ким ще можна подружитися. Швидше за все, ваша нинішня група друзів не єдина група людей навколо. Не соромтеся і не бійтеся відірватися від своєї групи, щоб трохи посидіти з ким-то ще за обідом або допомогти однокласнику, якого ви хочете дізнатися краще, або запросити в кіно когось, кого ви знаєте зовсім недавно. Розширення кола спілкування - це ключ до набуття нової групи друзів.
 • Deal With Knowing That Your Only Group of Friends Isn't Right for You Step 3.jpg 3 Ви можете бути в ситуації, що не дозволяє вам завести нових друзів. Можливо, що єдині люди, з якими ви контактуєте, це та група друзів, яка вам не подобається - наприклад, ви можете ходити в дуже маленьку школу. У подібних ситуаціях відсутність нових людей, з якими можна познайомитися і подружитися, тимчасово. Просто намагайтеся по максимуму використовувати спілкування з вашої нинішньої групою друзів. Можливо, їх почуття гумору не збігається з вашим, або, може бути, вони не завжди милі, але знайдіть те, що вас об'єднує, і зосередьтеся на цьому. Ви повинні мати з ними щось спільне, інакше ви насамперед не були б їх іншому. Просто жартуєте з ними і виймайте максимальну користь з проведеного з ними часу.
 • Поради

  • Самотність - це не завжди погано. Іноді добре відпочити від друзів, щоб розслабитися і зробити щось самому, особливо якщо ваші стосунки з ними похитнулися.
  • Якщо у вас реальна проблема з друзями, наприклад, якщо вам не подобається, як вони до вас ставляться, не бійтеся поговорити з ними. Однак постарайтеся зробити це поважної і дипломатичній формі. В іншому випадку ви можете змусити їх зайняти оборонну позицію. Пам'ятайте: у таких ситуаціях люди, як правило, показують, хто вони і що вони думають насправді.
  • Якщо у вас достатньо вільного часу, спробуйте знайомитися з людьми в Інтернеті. Такі сайти, як ВКонтакте і Одноклассники, а також чати і форуми, і навіть онлайн-ігри, які можуть допомогти вам задовольнити свою потребу у спілкуванні. Але керуйтеся здоровим глуздом в Інтернеті!

  Попередження

  • Не думайте, що ви винні в тому, що ваші друзі вам більше не підходять - можливо, для вас настав час рухатися вперед і знайти нових людей для спілкування.
  • Переконайтеся, що не кажіть нічого образливого для ваших друзів, або ви можете втратити їх остаточно.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?