Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як стати старанним

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Придбання старанного типу мислення

 • 4168378 01.jpg 1 Люди стають все більш залежними від технологій в наше час, і це може ускладнити фокусування на будь-якому одному завданні протягом тривалого періоду часу. Ви можете звикнути перевіряти електронну пошту або телефон кожні 15 хвилин, але якщо ви дійсно прагнете полюбити науку, то ви повинні навчитися концентруватися протягом 30, 45 або навіть 60 хвилин за один раз. Ви можете тренувати свій розум більше зосереджуватися, поки не досягнете вищих результатів, якщо ви налаштувалися на це.[1]
  • Навчіться контролювати себе і гостро відчувати, коли відволікаєтеся. Якщо щось вас турбує, скажіть собі, що ви присвятіть цьому точних 15 хвилин замість того, щоб воно заважало вашим думкам.
  • Перерви так само важливі, як фокусування. Вам потрібно брати 10-хвилинну перерву, принаймні, кожну годину, щоб розум міг переорієнтувати свою енергію.
 • 4168378 02.jpg 2 Будьте уважні на уроках. Одна з важливих характеристик старанного людини, це уважність на уроках. Навчіться поглинати все, що говорить ваш учитель і по-справжньому розуміти матеріал. Намагайтеся уникати як можна більше відволікаючих факторів і не відволікайтеся на сторонні розмови з друзями. Читайте разом зі своїм учителем і переконайтеся, що ви не витрачаєте класне час на вглядування в години або підготовку до інших занять. Візьміть собі за правило бути уважним і не дозволяйте вашому розуму блукати; якщо він бродити, просто візьміть це до відома і поверніть його назад.
  • Якщо ви щось не розумієте, не бійтеся задавати питання; бути старанним не означає знати все, але це означає серйозне ставлення до навчання.
  • Якщо ви можете вибрати місце, то знаходження біля вчителя може допомогти вам побудувати з ним взаєморозуміння і приділяти більше уваги, тому що ви будете почувати себе більш відповідально.
 • 4168378 03.jpg 3 Будьте активним в класі. Старанні люди беруть участь у процесі навчання класі, тому що вони активні і залучені в процес навчання. Вони відповідають на поставлені вчителем запитання, піднімають руки, коли у них є питання, і погоджуються на активність, коли їх просять. Вам не потрібно відповідати на кожне питання, і ви повинні давати шанс іншим студентам, але необхідно активно і послідовно бути частиною обговорення в класі.
  • Участь у процесі навчання в класі. також змушує вас почувати себе більш активним і бути в захваті від навчального матеріалу. Це може допомогти вам освоювати матеріал і краще вчиться в школі.
 • 4168378 04.jpg 4 Зробіть навчання пріоритетною. Бути старанним не означає, відштовхувати всі інші ваші інтереси в сторону. Тим не менш, це означає, що ви повинні зробити ваше навчання вищим пріоритетом у вашому житті. При збалансуванні друзів, часу на сім'ю і ваші позакласних заходів поряд з навчанням, ви повинні переконатися, що не зневажаєте навчанням, і упевнитися, що ваш соціальний час не впливає на оцінки. Заведіть блокнот, і ви зможете переконатися, що у вас є час на навчання разом з іншими зобов'язаннями.
  • Впишіть навчання в свій щоденний графік. Важливо виділяти на це час майже щодня, щоб ви не відволіклися остаточно іншими клубами, хобі, або громадськими заходами.
  • Ви повинні зрозуміти, коли вам найкраще займатися. Деякі люди люблять вчитися відразу після школи, коли їх знання свіжі в пам'яті, тоді як іншим подобається виділити кілька годин для розслаблення.
 • 4168378 05.jpg 5 Не чекайте досконалості. Бути старанним не означає бути відмінником. Це означає серйозну і довгу прихильність навчанні. Якщо ви хочете бути студентом з найвищими досягненнями в класі, то ви встановлюєте дуже високу планку для себе. Хоча це може бути особистою метою, найбільш важливим є те, що ви працюєте над тим, щоб робити найкраще, на що ви здатні, так що не разочаруйтесь в кінцевому підсумку не надавайте занадто великий тиск на себе.
  • Любити науку не означає, бути студентом з найвищими досягненнями в школі. Це означає вивчати в міру власних здібностей, і завжди прагнути до поліпшення.
  • Якщо ви очікуєте від себе ніколи не давати неправильну відповідь, насправді, ви можете розчаруватися, а це дає вам менше шансів на успіх. Якщо ви одержимі тим, що не знаєте відповідь на одне з питань в тесті, то це утримає вашу увагу від інших питань.
 • 4168378 06.jpg 6 Робіть нотатки в класі. Ведення записів у класі допоможе вам зосередитися на матеріалі, слідувати словами вчитель, залишатися активним і залученим, навіть якщо ви відчуваєте себе втомленим. Ви навіть можете робити замітки різними ручками, різними маркерами, або клеїти кольорові листочки для нотаток, щоб відзначити особливо важливі уривки. Знайдіть те, що вам найкраще підходить, і прихильне робіть найбільш ретельні і детальні зауваження, якщо ви хочете бути старанним.
  • Якщо ви дійсно хочете полюбити науку, то ви можете спробувати записувати лекції вчителя своїми словами. Таким чином, ви не просто записуєте все, що він говорить, але і робите зусилля, щоб дійсно розуміти матеріал.
  • Спробуйте переглядати свої нотатки кожен день, щоб мати можливість на наступний день уточнити з учителем те, що ви не зрозуміли.
 • 4168378 07.jpg 7 Наведіть порядок. Старанні люди, зазвичай добре організовані, так що вони не витрачають багато часу на пошуки своїх нотаток, домашнього завдання, або підручників. Якщо ви дезорганізовані, то вам потрібно прикріпити різні біндери на різні предмети, витрачати кілька хвилин в день на прибирання вашого столу або шафки, і розділити роботу з різних відсіках, щоб мати можливість сфокусуватися і не перевантажуватися. Ви можете думати, що деякі люди просто більш безладні за своєю природою, ніж інші, але ви все рівно можете працювати над розвитком звички організованого людини, якщо хочете бути старанним.
  • Якщо ви витрачаєте всього 15 хвилин в день на розстановку все на свої місця, як в спальні, так і у шафці або ноутбуці, то у вас з'явиться можливість підтримувати організований спосіб життя.
  • Бути акуратним є частиною організованості. Будь ласка, не кидайте зім'яті газети в сумку, і не забувайте зберігати ваші особисті, забавні предмети далеко від навчальних приладь.
 • 4168378 08.jpg 8 Не хвилюйтеся про інших людей. Якщо ви хочете по-справжньому бути старанним, то ви повинні перестати порівнювати себе з іншими людьми. Не намагайтеся отримати ті ж оцінки, що і сидить поруч з вами дівчина на уроці алгебри, і не намагайтеся потрапити на дошку пошани, як ваш брат або кращий друг, тільки якщо ви не вважаєте це реалістичною метою. Найголовніше це те, що ви робите найкраще, що ви можете зробити, а не порівнювати себе з іншими людьми. Якщо ви занадто зосереджені на інших людей, то ви ніколи не будете радіти вашим власним досягненням, і не будете вчитися з позитивним мисленням.
  • Найкраще, що ви можете зробити, якщо знаєте, що в класі є хтось більш обізнаний, ніж ви, це запропонувати дату навчання, щоб повчитися у того чоловіка. Сприймайте людей зі знаннями як цінність, а не загрозу.
 • Частина 2 з 3: Придбання міцних звичок вчитися

 • 4168378 09.jpg 1 Створіть порядку денного. Якщо ви хочете придбати міцні звички вчитися, то однією з перших, що потрібно зробити, це створити план на ваш наступний навчальний семестр. Якщо ви просто сядете за підручники без чіткого уявлення про те, що робити, то ви, мабуть, відчуєте себе пригніченим, щоб витрачати занадто багато часу на менш важливі речі, або відволіктися. Щоб зробити ваше час навчання як можна продуктивніше і більш ефективним, ви повинні розділити його на 15-30 хвилинні інтервали, створюючи ігровий план для кожного блоку часу, так щоб ви точно знали, що робити.[2]
  • План заходів, також дозволить вам відчувати себе мотивованим. Якщо у вас є список завдань для виконання, і ви відзначаєте їх один за іншим, то ви зможете завершити більше, ніж якби просто навчалися протягом трьох годин без поставленої мети.
  • Викреслювання кожного пункту за певну кількість часу також може допомогти вам зосередитися. Ви ж не хочете відволікатися на вивчення чого-то не настільки важливого занадто довго, ігноруючи більш суттєві поняття.
  • Ви можете також створити план дня кожного тижня або місяця. Якщо у вас на носі серйозний іспит, розбийте матеріал на тижневі навчальні секції, і вам це здасться більш здійсненним.
 • 4168378 10.jpg 2 Створіть навчальний план, який відповідає вашому стилю навчання. Якщо ви знаєте свій стиль навчання, то це допоможе вам розуміти, як краще вчиться. Кожна людина має свій стиль навчання, і один метод вивчення, наприклад, картковий, може підходити одному учневі і не подобатися іншому. Багато люди потрапляють в більш ніж одну категорію. Ось кілька різних стилів навчання і поради, як вчитися у відповідності з тим, як ви краще запам'ятовуєте:[3]
  • Візуальний. Візуальні учні краще запам'ятовують з картинок, зображень та просторового розуміння. Якщо ви візуальний учень, схеми і діаграми будуть корисними для вас, так само як і кольорові нотатки з основної теми. Ви також можете використовувати блок-схеми, коли робите нотатки, щоб мати більш сильний візуальний образ понять.
  • Слуховий. Ці учні краще запам'ятовують через звук. Ви можете вивчити, записуючи лекції і знову відтворювати їх для себе, розмовляти з експертами, або брати участь у класних дискусіях.
  • Фізичний/Кінестетичний. Ці типи учнів краще запам'ятовують за рахунок використання їх тіла, рук і дотику. Хоча може бути складно, вчиться тільки по цьому стилю, ви можете допомогти собі, простежуючи слова, щоб зміцнити навчання, використовувати комп'ютер для перевірки знань, і запам'ятовувати факти під час прогулянки.
 • 4168378 11.jpg 3 Робіть перерви. Перерви так само важливі, як зосередження на завданні, коли справа доходить до вироблення сильних навчальних звичок. Жодна людина не призначений проводити вісім годин прямо перед комп'ютером, письмовим столом чи підручником, і важливо робити перерви, щоб можна було перегрупуватися і отримати більше енергії знову вчиться. Робіть 10-хвилинну перерву через кожну годину або півтори години, або навіть частіше, якщо він вам потрібен. Постарайтеся підкріпитися, вийти на сонце або зробити фізичні вправи під час перерв.
  • Не думайте, що ви ліниві, якщо робите перерви в навчанні. Насправді, це дійсно допоможе вам працювати енергійніше, коли ви повернетеся.
 • 4168378 12.jpg 4 Намагайтеся не відволікатися під час навчання. Для того, щоб отримати максимум користі від навчання, ви повинні спробувати уникнути як можна більше відволікаючих факторів. Встановіть правило, що ви можете відвідати YouTube, Facebook, або свій улюблений сайт пліток про відомих людей лише під час перерв, і вимикайте свій телефон під час інтенсивних навчальних занять. Не сидіть поряд з людьми, які ведуть гучні, відволікають розмови або намагаються завести з вами світську бесіду. Озирніться навколо і переконайтеся, що немає нічого, що може відволікти вас від поставленої задачі.
  • Якщо ви дійсно пристрастилися до телефону або Facebook, скажіть собі, що будете вчитися протягом години, перш ніж знову перевірити сайт. Це дасть вам додаткову мотивацію вчитися, якщо ви знаєте, що є «нагорода».
 • 4168378 13.jpg 5 Навчайтеся у правильній середовищі. Не існує єдиної правильної середовища навчання для кожної людини, і ваше завдання з'ясувати, що вам більше підходить. Деякі люди вважають за краще вчитися в абсолютно тихому просторі без будь-якого шуму або людей, таких, як своя спальня, тоді як іншим подобається більш жваве місце кавового магазину. Деякі люди краще навчаються на відкритому повітрі, а інші можуть робити свою роботу тільки в бібліотеці. Ви можете вчитися в неправильній середовищі, не знаючи цього; спробуйте знайти найкраще навчальне місце для себе і ви побачите, наскільки легше бути старанним.
  • Якщо ви зазвичай вчіться тільки в спальні і думаєте, що там дуже тихо, спробуйте піти в кафе для різноманітності. Якщо ви втомилися від шумного магазину, сходіть в бібліотеку, де ви можете черпати натхнення від тихих, старанних людей.
 • 4168378 14.jpg 6 Принесіть те, що потрібно вивчити. Для того, щоб витягти максимум користі від навчання, ви повинні переконатися, що прийшли підготовленими. Носіть одяг з великою кількістю шарів або принесіть светр, щоб вам не було дискомфортно з-за спеки або холоду. Візьміть корисні закуски, такі як арахісове масло і селеру, моркву, йогурт, мигдаль, кешью, щоб було що пожувати і в теж час не надто солодке або не змусить вас відчувати себе втомленим. Підготуйте замітки, додаткові ручки, зарядіть телефон, якщо він пізніше вам знадобиться і все, що вам може допомогти сфокусуватися і приступити до справи.[4]
  • Якщо ви дійсно приступили до навчання, ви ж не хочете зіпсувати, тому що вам незручно. Чіткий план того, що принести заздалегідь може допомогти вам успішно вчитися.
 • 4168378 15.jpg 7 Користуйтеся перевагами ваших ресурсів. Якщо ви хочете бути старанним, то ви повинні користуватися перевагами будь-яких помічників, що знаходяться у вашому розпорядженні. Це може означати, розмовляти з учителями, друзями або бібліотекарем для отримання додаткової допомоги, користуватися шкільною бібліотекою або читати онлайн-ресурси і додаткові рекомендовані матеріали з ваших уроків. Чим більше ресурсів ви використовуєте, тим більш імовірно, що ви досягнете успіху і по-справжньому полюбіть науку.
  • Старанні люди винахідливі. Коли вони не отримують все необхідне з підручника, вони звертаються до інших людей, книг, або інтернет-ресурсів за допомогою.
 • Частина 3 з 3: Залишатися мотивованим

 • 4168378 16.jpg 1 Удосконалюйтеся. Щоб залишатися мотивованим під час спроб стати старанним, ви не повинні думати, що вам не вдалося, якщо ви не зросли від середньої оцінки C по обчисленню до середньої А. Замість цього, ви повинні пишатися собою з приводу підвищення від С до В з мінусом, і так далі. Коли справа доходить до любові до науки і мотивації до успіху, ви повинні націлитися на зростання або розчаруватися і втратити запал.
  • Робіть графік вашого прогресу. Коли ви бачите, наскільки ви покращилися з початку прихильності стати старанним, ви будете по-справжньому пишатися собою.
 • 4168378 17.jpg 2 Знайдіть спосіб бути в захваті від матеріалу. Хоча не кожен предмет у школі вам сподобається, ви повинні спробувати знайти те, що вам не байдуже в кожному предметі. Може бути, англійська не є вашим улюбленим предметом, але ви виявили, що Сепаратний Мир або Над Прірвою в Житі ваш новий коханий роман; вам не повинно подобатися все в школі, але ви все одно повинні шукати те, що дійсно заворожує вас і змушує продовжувати працювати.
  • Якщо ви знайдете тільки кілька небайдужих речей у кожному предметі, то будете набагато більш мотивовані стати старанним. Пам'ятайте, що ви не просто вчіться, щоб пройти тести, але по-справжньому отримуєте знання, і турбота про те, що ви вчите, може дійсно в цьому допомогти.
 • 4168378 18.jpg 3 Зареєструйтесь на Study Buddy або в дослідній групі. Хоча працювати з партнером або групою не всім підходить, іноді ви повинні об'єднати це і роботу, щоб стати старанним. Ви можете багато чому навчитися в інших людей, та вони можуть допомогти вам зосередитися і не відволікатися. Ви також можете виявити, що дізнаєтеся більше від близького друга, ніж від учителя, і що ви удосконалите предмет після спроби навчити своїх друзів. Подумайте про цю техніку навчання, коли в наступний раз натрапите на книгу.[5]
  • Деякі люди - соціальні учні і вони набагато краще вчаться з іншими людьми. Якщо це ви, то вам потрібно спробувати працювати спочатку з одним другом, а потім розвивати ваше навчання до дослідницької групи.
  • Просто переконайтеся, що ваші навчальні групи насправді виділяють більшу частину свого часу на навчання з рідкими перервами; ви ж не хочете потрапити в ситуацію, яка заважає вам вчити матеріал.
 • 4168378 19.jpg 4 Заохочуйте себе за важку працю. Любити науку не означає завжди працювати, працювати, працювати. Якщо ви дійсно хочете зробити довічної метою стати старанним, то ви повинні пам'ятати про перервах, і винагороджувати себе за них. Кожен раз, коли ви отримуєте бажану оцінку за тест, відзначайте це морозивом або ввечері в кіно з друзями. Кожен раз, коли ви будете вчитися протягом трьох годин, винагороджуйте себе улюбленим паскудним реаліті-шоу. Знайдіть спосіб мотивувати себе, щоб продовжувати працювати і винагороджуйте себе за важку роботу на протязі шляху.
  • Будь обсяг роботи повинен бути винагороджений. Не відчувайте, що ви не заслуговуєте нагороду, тому що не отримали бажану оцінку.
 • 4168378 20.jpg 5 Пам'ятайте про розваги. Хоча ви можете думати, що старанні люди ніколи не веселяться, насправді дуже важливо не забувати, іноді розслаблятися і відпочивати. Якщо ви зосереджені тільки на навчанні, то будете почувати себе вивітреною і ніби під великим тиском, щоб не відставати. Замість цього, винагороджуйте себе за навчання, витративши час на друзів, хобі або навіть деяких дурні види діяльності, як іноді перегляд Холостяка. Перерви для розваг допоможуть вам насолоджуватися досвідом навчання, коли ви повернетеся до нього, і допоможуть стати старанним.
  • Не думайте про старанним людину як про те, хто сидить у темній кімнаті при свічках, і не робить перерви на їжу або угамування спраги або подивитися на сонце. Старанні люди можуть добре провести час, і в самому справі, вони краще вчаться, тому що вміють розслаблятися і відпочивати.
  • Виділення часу на друзів допоможе вам бути більш збалансованим і докладати менше зусиль навчанні. Якщо ви відчуваєте, що мета вашого життя навчання, то налаштовуєте себе на розчарування.
 • 4168378 21.jpg 6 Думайте про велике майбутнє. Ще один спосіб залишатися мотивованим це нагадати собі, навіщо ви вчитеся. Може здатися безглуздим, вчити Французької революції або читати «Ворон», але все дрібниці, які ви вивчаєте, в сумі роблять вас всебічним і цікавою людиною. Отримання зоряних оцінок може також допомогти вам досягти ваших кінцевих цілей освіти, або ви хочете закінчити коледж чи отримати докторську ступінь. Нагадайте собі, що не вивчається кожна сторінка буде цікавою, але це приведе вас до майбутнього успіху.
  • Якщо ви занадто зацикливаетесь на деталях, або занадто багато думаєте про одному завданні , ви ставитеся до себе занадто серйозно. Мова йде про рішення навчатися в довгостроковій перспективі, а не про серйозну роботу над окремим тестом. Якщо ви подивіться на це, як на марафон, а не спринт, то не будете надавати занадто багато тиску на себе, і ви все ще будете мати можливість навчатися у процесі.

 • Поради

  • Не намагайтеся занадто сильно. Робіть по одному кроку за раз.
  • Не будьте тим, ким ви не є – якщо бути старанним не ваша суть, не намагайтеся змусити себе стати ним.

  Джерела і посилання

 • ^ http://greatergood.berkeley.edu/article/item/how_to_focus_a_wandering_mind
 • ^ http://kidshealth.org/teen/school_jobs/school/test_terror.html#
 • ^ http://www.learning-styles-online.com/overview/
 • ^ http://www.housing.ucsc.edu/dining/pdf/exam-time.pdf
 • ^ http://kidshealth.org/teen/school_jobs/school/test_terror.html#
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?