Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як стати професійним фотографом

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Зосередьтеся на ваших фотографіях

 • Become a Professional Photographer Step 1 Version 2.jpg 1 Знайте свою апаратуру. Існує невірна думка, що професійний фотограф обов'язково повинен мати наворочену камеру і безліч об'єктивів, щоб стати успішним. Звичайно, хороша камера допоможе вам у вашій справі, але бути хорошим фотографом значить розбиратися не тільки в основах внутрішніх і зовнішніх частин камери. Перш ніж розглядати фотографію як бізнес, ви повинні знати свою камеру і додаткове обладнання як свої п'ять пальців.
  • Почніть з базової комплектації камери, перш ніж купувати модну камеру за тисячі доларів. Хороший фотограф може робити відмінні знімки навіть на самий дешевий фотоапарат, так що купите просту камеру для початку. Коли ви навчитеся розбиратися в тонкощах камер і об'єктивів, зможете розширити свій набір.
  • Читайте книги, журнали та інтернет-статті, щоб дізнатися найостанніші новини про налаштування камери, підказки або різні «фішки». Це допоможе вам дізнатися про нові можливості використання вашої камери і об'єктиву, щоб створювати красиві фотографії.
  • Переконайтеся, що ви знаєте, як використовувати додаткові пристрої, такі як керована спалах або різні об'єктиви. Знання подібних основ значно поліпшить якість ваших фотографій.[1]
 • Become a Professional Photographer Step 2 Version 2.jpg 2 Зберіть своє портфоліо. Щоб отримати роботу, не використовуючи дружні або родинні зв'язки, вам доведеться продемонструвати гарне портфоліо ваших кращих робіт. Використовуйте фотографії з широкого спектру з різною тематикою, щоб показати свій талант з різних сторін. Переконайтеся, що ваше портфоліо складається не тільки з 5-10 знімків, люди захочуть побачити, яку ви проробили відмінну роботу.
  • Знімайте кожен день, щоб відточити свої навички і надати широкий спектр фотографій для портфоліо. Це не обов'язково повинні бути заплановані зйомки, це можуть бути сцени з повсякденного життя.
  • Найміть початківців моделей з місцевих агентств безкоштовно в обмін на фотографії. Ви можете використовувати їх для зйомки портретів. Це відмінна можливість познімати кого-небудь і при цьому не платити за це.
 • Become a Professional Photographer Step 3 Version 2.jpg 3 Виберіть свій напрямок. Якщо вам подобається робити портрети, рекламуйте себе як фотографа – портретиста. Якщо вам подобаються весілля, заявіть про себе як про весільному фотографа. Знайдіть ту область, в якій ви краще розбираєтеся і використовуйте це у своїй справі.
  • Перед тим як вибирати один напрямок, спробуйте себе в різних областях. Не виключайте ніякі ділові можливості тільки тому, що вони не знаходяться в області ваших знань.
  • Якщо ви сильно проти якогось певного виду зйомки (наприклад, багато фотографів відмовляються знімати весілля, так як це дуже напружена робота), не відчувайте себе зобов'язаними тільки тому, що з'явилася така можливість. Фотографуйте тільки те, що приносить вам задоволення та радість, з чим вам комфортно працювати. Інакше вам перестане подобатися те, чим ви займаєтеся.[2]
 • Метод 2 з 2: Організуйте свій бізнес

 • Pay Less in Taxes Step 5.jpg 1 Зберіть необхідні документи. Перед тим як почати працювати професійно, вам потрібно отримати свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як індивідуального підприємця. З'ясуйте, чи необхідна ліцензія на професійну діяльність у вашому регіоні та зберіть всі необхідні папери, щоб почати працювати професійно.
  • Поговоріть з адвокатом з приводу розвитку вашої бізнес-ідеї або хвилюють вас нюанси.
  • Якщо ви плануєте займатися фотографією поодинці, подумайте про те, щоб застрахувати свій бізнес. Це включає в себе страховку вашого обладнання і свого здоров'я.
 • Become a Professional Photographer Step 5 Version 2.jpg 2 Почніть управляти своїми грошима. Ви почали свій бізнес, що означає також і те, що ви повинні навчитися розбиратися в грошових питаннях. Відкрийте окремий банківський рахунок, заведіть бухгалтерську книгу, щоб звіряти свій баланс, і придбайте калькулятор. Щотижня ви повинні заповнювати бухгалтерську книгу, щоб відстежувати всі рухи грошових коштів, здійснені за останні 7 днів.[3]
  • Перед тим як кинути свою нинішню роботу заради роботи фотографом, переконайтеся, що у вас вистачить коштів, щоб оплатити витрати, як мінімум, за рік. Якщо ваш бізнес провалиться, у вас вистачить грошей на життя до того, як ви знайдете нову роботу?
  • Відкладіть трохи грошей виключно для вашого бізнесу в разі надзвичайної ситуації. Це допоможе вам оплатити поламане обладнання або в останню хвилину найняти другого фотографа для масштабних зйомок.
 • Become a Professional Photographer Step 6 Version 2.jpg 3 Поставте собі цілі. Ви хочете зробити кар'єру, грунтуючись на вашій любові до фотографій, але вам необхідно встановити певні межі. Придумайте часові рамки, в які ви повинні встигнути заробити певну суму, зробити певну кількість знімків або продати певну кількість своїх робіт. Це допоможе вам залишатися в потрібному руслі і дасть вам певну мету для досягнення.
  • Встановіть дати вашим цілям, а не просто загальні часові рамки. Відмітьте ці дні в календарі. Замість того щоб говорити собі: «Моя мета – 20 знімків за два місяці», скажіть: «Моя мета – 20 знімків до 31 серпня».
  • Встановіть дату, коли ви повинні заробити певну суму від вашої справи. Якщо ви дійдете до цієї дати, не досягнувши своєї мети, ви можете переглянути концепцію свого бізнесу. Наприклад, поставте собі за мету заробити 1.5 млн. рублів за два роки, щоб продовжити фотографувати для свого заробітку.
 • Become a Professional Photographer Step 7 Version 2.jpg 4 Складіть розклад. Професійно фотографувати найкраще крім основної роботи, але можна також зробити це своєю основною справою. Перед тим як кинути свою кар'єру, складіть своє ідеальне розклад і спробуйте розрахувати, скільки часу вам потрібно на створення одного знімка.
  • Пам'ятайте, що під час одного знімка також входить: час, витрачений на поїздку, час фотографування, редагування, час на зустріч і т. д. Так що, це не просто «знімок, зроблений за годину».
  • Ви плануєте працювати тільки вечорами або тільки по вихідних? Чи є у вас інший час, виходить за межі ліміту? Яким було б ваше ідеальне розклад, якщо це була б ваша єдина робота?[4]
 • Become a Professional Photographer Step 8 Version 2.jpg 5 Складіть контракт. Перш ніж знімати когось, переконайтеся, що у вас є договір або контракт, який вони повинні підписати. Там повинно бути вказано, за що люди платять вам гроші, за що ви не несете відповідальність, а за що ні.
  • Найбезпечнішим шляхом створення такого контракту буде залучення адвоката, який допоможе вам грамотно скласти його. Це допоможе вам полегшити становище в довгостроковій перспективі, а також знизити вашу робочу навантаження. Якщо ви вступите в групу фотографів, ви зможете використовувати вже написані контракти для членів групи.
  • Уточніть, що включає в себе ваш пакет фотографій, а також за що ви несете відповідальність. Наприклад, проясніть, ви несете відповідальність за фотографії, які були випадково і безповоротно видалені, або після підписання контракту це більше не ваша турбота.[5]
 • Become a Professional Photographer Step 9 Version 2.jpg 6 Визначте свої розцінки. Враховуйте кількість часу, який займає один знімок, вартість вашої апаратури, вартість друку або CD-диска зі знімками, який ви віддаєте в кінці вашої роботи. Все це повинно допомогти вам визначити ціну за час вашої роботи або за цілу разову сесію.
  • Подивіться на інших місцевих фотографів. Подивіться, скільки вони беруть за свою роботу. Потім встановіть свої ціни, засновані на своїх навичках та порівнянні ціни з іншими.
  • Уникайте занадто високих і дуже низьких розцінок. Занадто висока ціна налякає багатьох клієнтів, а занадто низька виставить вас зневіреним і змусить сумніватися у ваших здібностях.
 • Become a Professional Photographer Step 10 Version 2.jpg 7 Прорекламируйте свою справу. Найважливіший аспект у становленні успішним бізнесменом – це . Створіть веб-сайт, зробіть візитні картки і розповідайте про свій бізнес всім, з ким зустрічаєтеся. Люди наймуть того фотографа, якого їм порекомендують, про яке вони раніше чули і який володіє унікальним характером. Переконайтеся, що ви потрапляєте під всі три категорії.
  • Наприклад, якщо ви знімаєте весілля, зробіть знімки їжі і віддайте їх постачальникам. Вони, ймовірно, зможуть використовувати їх у своїй рекламі і порекомендують вас в якості фотографа тим, хто їх найняв.
  • Створіть водяний знак для захисту своїх знімків, щоб рекламувати їх в інтернеті. Якщо ви дозволите своїм клієнтам викладати ваші фотографії з водяними знаками у соціальних мережах, ви автоматично робите собі рекламу.
  • Якщо у вас є свій веб-сайт, переконайтеся, що ваша пошукова оптимізація (SEO) є високою, щоб ваш бізнес піднімався в пошуковій системі запитів, що відповідає вашим тегам.
  • Завжди тримайте при собі візитні картки і зразки ваших робіт, щоб дати їх того, з ким можете зустрітися. Їдучи в автобусі, стоячи в черзі або сидячи за великим столом у кафе, ви можете рекламувати свою роботу. [6]
 • Поради

  • Завжди починайте бізнес повільно. Не варто очікувати відразу ж великих успіхів і прибутку.
  • Потратьтесь на одну хорошу програму для редагування фотографій. Хоча більша частина налаштувань повинна бути зроблена вручну ще на камері в момент зйомки, вміння швидко додати відсутні штрихи і корективи вашої фотографії дуже цінно.
  • Не бійтеся використовувати свою камеру або «мильницю», щоб робити фотографії у свій вільний час. Фотозйомка на щоденній основі, є ідеальною, але це не завжди можна здійснити з важкої, великою камерою і напруженим графіком роботи.
  • Якщо ви будете отримувати гроші за свою роботу, будьте готові до того, що у клієнтів будуть свої побажання до вашої роботи. Це означає, що бажання клієнта будуть переважати над вашими творчими уподобаннями. Недарма кажуть, що «клієнт завжди правий».


  Джерела і посилання

 • ^ http://blog.chasejarvis.com/blog/2012/03/how-to-become-a-pro-photographer-in-5-easy-steps/
 • ^ http://improvephotography.com/1521/20-tips-for-starting-a-portrait-photography-business/
 • ^ http://digital-photography-school.com/how-to-know-you-are-ready-to-become-a-professional-photographer
 • ^ http://www.kenrockwell.com/tech/go-pro.htm
 • ^ http://improvephotography.com/1521/20-tips-for-starting-a-portrait-photography-business/
 • ^ http://digital-photography-school.com/how-to-know-you-are-ready-to-become-a-professional-photographer
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?