Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як стати просунутим футболістом

Рекламний блок

Кроки

 • Become an Advanced Soccer Player Step 1.jpg 1 Спробуйте себе в місцевому клубі, якщо ви ще не в його складі. Крім того, пошукайте команду у своєму місті, щоб випробувати свої сили. Залежно від нинішніх можливостей вам буде запропоновано, за які клуби ви зможете зіграти. Проведіть дослідження з історії команд, також як і про тренерів та їх досвід керівництва.
 • Become an Advanced Soccer Player Step 2.jpg 2 Розвивайте ваші навички взаємодії з м'ячем, щоб стати футболістом високого рівня. Крім тренувань два рази в тиждень з командою (-ами) ви повинні практикуватися в поодинці або з друзями у дворі або на будь-якому відкритому просторі. Далі наведені деякі з елементів, над якими варто посилено попрацювати. Набивання м'яча: хоча воно і не використовується безпосередньо в самій футбольній грі, але будучи хорошим «жонглером» ви набагато краще відчуєте м'яч і придбаєте загальний спокій при роботі з ним. Дриблінг: практикуйте ведення м'яча на ділянці в 27,4 м. Дриблингуйте у своїх бутсах, виконуючи вправу обома ногами. Після декількох повторень використовуйте тільки зовнішню і внутрішню сторони ваших ніг. Поперемінно чергуйте їх з кожним дотиком.
 • Become an Advanced Soccer Player Step 3.jpg 3 Працюйте над різними аспектами своєї спортивної форми, щоб стати відмінно складеним футболістом. Існує три основних позиції, до яких треба звернути пильну увагу. Це витривалість, швидкість і сила. Для тренування витривалості (a) пробегайте по 3-5 км двічі в тиждень і намагайтеся щоразу покращувати свій час пробігу. Футбол також є грою на швидкість (b). Щоб поліпшити ваші швидкісні здібності, потренуйтеся на спринтерській дистанції. Знайдіть футбольне поле, стартуйте з лінії воріт і швидко біжіть до середини поля, потім продовжите пересування звідти до лицьової лінії на іншій стороні. Повторіть цю дію, потім пройдіться по всій довжині стадіону, щоб охолонути. Продовжуйте виконувати цю вправу як можна довше, поки не будете надто стомлені, щоб далі його виконувати, або відведіть собі відразу близько 15 хвилин. Ваш вік визначає, що ви в змозі зробити на силу (c). Деякі ігрові вправи корисні для будь-якої вікової категорії: чехарда, «тачки» і різкі випади. При грі в чехарду присядьте навпочіпки і стрибніть так далеко, як тільки зможете, потім відпочиньте кілька секунд і знову повторіть рух. У разі старту з положення стоячи зробіть крок вперед якнайдалі однією ногою і торкніться землі коліном іншої ноги. Тепер перекладіть свою вагу на ногу, якою ви вперше ступили, і зробіть крок вперед другою ногою, торкнувшись землі іншим коліном. Продовжуйте виконувати цю вправу по всій довжині поля. Для виконання вправи «тачки» вам знадобиться партнер. Він повинен залишитися в положенні стоячи, міцно схопивши вас за щиколотки. Ви знаходитесь попереду свого напарника, торкаючись поверхні землі лише одними руками. Вашим завданням є одночасне пересування (ви – за допомогою рук і ваш помічник – ногами) до центру поля. Тут поміняйтеся позиціями. Виконавши цю вправу 2-3 рази, різко збільшите силу своїх ніг і м'язів живота.
 • Become an Advanced Soccer Player Step 4.jpg 4 Навчитеся наслідувати. Продовжуйте рухатися далі і дивіться професійний і юніорський футбол по телевізору. Відмінним способом дізнатися практично все є спостереження за ким-небудь, хто більш досконалий у своїй галузі, ніж ви. Вивчення дій таких гравців допоможе вам зрозуміти, як може тривати гра і наскільки гарні можуть бути ваші навички. Якщо ви граєте на певній позиції, то повинні зосередитися на відповідному вашому статусу футболіста і прийняти до відома його поведінку. Крім того, стежте за суддями та рішеннями, які вони приймають. Гравцям дуже важливо стати експертами за всіма пунктами правил. Купіть також або візьміть напрокат футбольні запису. Матеріали тисяч футбольних команд виявляться дуже корисними для навчання всіх аспектах гри. Ці записи покажуть різні варіанти підготовки і тактики, які допоможуть вам стати елітним гравцем. Їм досить легко слідувати, а їх надзвичайна корисність для сучасних світових футболістів давно доведена.
 • Become an Advanced Soccer Player Step 5.jpg 5 Найняти особистого тренера, якщо у вас є цілі, відмінні від команди, в якій ви числитеся. Багато добре кваліфіковані тренери або футболісти-юніори тренують приватних осіб з погодинною оплатою і відносно дешево. Таке безпосереднє увагу на конкретного гравця і його потреби є чудовим способом стати відмінним спортсменом набагато швидше.
 • Become an Advanced Soccer Player Step 6.jpg 6 Ви також можете зібрати групу друзів, щоб вийти і пограти в міні-футбол у дворі. Це допоможе вам удосконалити роботу з м'ячем, а до того ж ви отримаєте багато порад від своїх товаришів.
 • Become an Advanced Soccer Player Step 7.jpg 7 Відвідайте вашу місцеву бібліотеку і знайдіть кілька книг про футбол. Дуже корисним є екземпляром «Футбол для чайників».
 • Become an Advanced Soccer Player Step 8.jpg 8 Знайте свою позицію (-і). Важко стати кращим у футболі, якщо ви все ще плутаєтеся, коли тренер просить вас зайняти певне місце на полі.
 • Become an Advanced Soccer Player Step 9.jpg 9 Слухайте поради вашого футбольного тренера. Вони за свою практику побачили багато різних гравців і, ймовірно, помилки будуть більше помітні для того, хто постійно стежить за вашою грою.
 • Become an Advanced Soccer Player Step 10.jpg 10 Перевірити на точність розмір футбольного м'яча і переконайтеся, що він не здутий. Найважче вдосконалюватися, коли ваш м'яч навіть не відповідає потрібним стандартам: правильний розмір або форма.
 • Become an Advanced Soccer Player Step 11.jpg 11 Ідіть за м'ячем. Не бійтеся бити по ньому! Отримавши м'яч, не стійте на місці, т. к. це ніяк не допоможе вашій команді.
 • Become an Advanced Soccer Player Step 12.jpg 12 Прицеливайтесь однієї із сторін вашої стопи.
 • Become an Advanced Soccer Player Step 13.jpg 13 Дотримуйтесь графіку тренувань. Це повинно стати ритуалом, а не якимось заняттям, яке ви обмірковуєте відвідувати певні дні або в певний час. Робота з футбольним м'ячем 3-4 рази в тиждень, безумовно, поліпшить вашу майстерність. Бийте зльоту по стіні, або попрактикуйтесь в ударах обома ногами на батуті, або відпрацюйте інші навички, якщо у вас є така необхідність. Повправлятися у рухах ногами і навчитеся набивати м'яч. Набивання допоможе з контролем м'яча. Ви повинні робити це двома ногами, так щоб було однаково комфортно використовувати будь-яку з них. Крім того, бийте по воротах і виконуйте удари зльоту обома ногами. Ви обов'язково побачите прогрес!
 • Поради

  • Передавайте м'яч своїм товаришам по команді, не робіть все самостійно!
  • Вірте в себе, не дозволяйте нікому придушити вас. Вся справа у вашому прагненні досягти неможливого. Не допускайте чиїхось розмов про те, що ви не можете зробити певних дій, адже це не так!
  • Намагайтеся стати лідером команди. Відкрито висловлюйтеся і надихає інших робити те ж саме. Тренери будуть цим дуже вражені, а, в кінцевому рахунку, саме так вибирають капітана команди.
  • Крім того, намагайтеся грати так потужно, як тільки можете кожне тренування, наче знаходитесь в ігровому режимі, – це дасть вам поштовх для гри в ще більш сильному і швидкому темпі. Таким чином, ви зможете використовувати отримані уміння в реальному матчі.
  • Не бійтеся стрибати в процесі гри. Будьте сильним і слідуйте за м'ячем. Тут потрібні в основному душевні сили, так що не бійтеся м'яча! Просто наведіть, сфокусуйтеся і нанесіть удар!
  • Намагайтеся з усіх сил і не здавайтеся, ви в змозі зробити все, про що думаєте.... ви впораєтеся, і не дозволяйте нікому говорити вам інакше.
  • Завжди пам'ятайте про «найдосконаліших перемоги». Це означає, що якщо ви недостатньо сильно хочете досягти своєї мети і важко трудитися на тренуваннях, то відповідна віддача настане в самому кінці. Просто знайте, в кожен момент, коли ви не практикуєтеся, хтось там ще стає краще вас.
  • Завжди грайте серцем і ніколи не здавайтеся, адже навіть аутсайдери можуть піднятися на вершину. Всякий раз робіть все від себе залежне, бо є частиною колективу. Навіть якщо з якихось особистих причин вам не подобається гравець власної команди, варто відкласти суперництво і боротися з великим ворогом – вашими опонентами.
  • Те, що ви можете робити однією ногою, бажано вміти виконувати й інший. Ви зобов'язані оволодіти навиком гри обома ногами, щоб стати професійним футболістом.
  • Постійно пийте велику кількість води!
  • Практикою досягається досконалість. Відсидка будинку не допоможе. Вийдіть на вулицю і зіграйте! Знайдіть кількох друзів, позаймайтеся разом, потім поганяйте у футбол, використовуючи навички, які вивчили на практиці. Сидіння вдома за комп'ютерними іграшками не допоможе рівню гри у футбол.
  • Спробуйте просто почати з групи хлопців, в якій грає ваш друг. Коли справа дійде до великої гри, ви зможете показати свої можливості і отримати великий досвід!
  • При виконанні набивання спробуйте застосовувати тільки ноги (при необхідності зрідка задійте інші частини тіла) і не покладайтеся на використання стегна. Багато молоді гравці помилково роблять це.
  • Поважайте тренера та насправді слухайте його/її.
  • Пошук футбольних клубів, окремих тренерів і записів футбольних матчів може бути здійснено за допомогою пошукових систем в Інтернеті, таких як Yahoo або Google.

  Попередження

  • Плануйте дні для відпочинку, т. к. це допоможе вашому організму розвиватися.
  • Не вживайте наркотики.
  • Гидратируйте себе щодня. Зневоднення є однією з основних проблем і небезпек для всіх спортсменів. Пийте більше води і напоїв зразок Gatorade за кілька годин до початку матчу. Але будьте обережні, щоб не випити занадто багато, тому що немає нічого гіршого, ніж бігати з повним шлунком води або іншої рідини. Крім того, виробіть звичку їсти здорову їжу.
  • Ви повинні розігрітися, виконуючи динамічну розминку, і НЕ статичний розтяг.
  • Завжди робіть розтяжку належним чином перед початком і після завершення всіх тренувань. Розриви зв'язок і інші травми можуть дуже дорого коштувати для кар'єри футболістів. Проте переконайтеся, що ви розігрілися до розтяжки, оскільки це може призвести до травми з-за того, що зв'язки залишилися «холодними».
  • У разі довготривалих болю в животі після гри у футбол зверніться до лікаря.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?