Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як стати примарою

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Закладання фундаменту

 • Become a Ghost Step 1.jpg 1 Живіть повним і активним життям. У всіх примар та історій про них є дещо спільне: люди, які стали примарами, справили велике враження на світ перед своєю смертю. Поки у вас є час на землі, дуже важливо жити насиченим життям. У вас повинні бути великі апетити й бажання. Дозвольте вашому серцю розбитися і залечите рани. Робіть помилки і долайте їх. Робіть все, щоб світ згадав ваше ім'я.
  • Ніхто не знає напевно, як стати привидом, так само як не можна точно підтвердити існування духів. У вас може бути власний великий досвід у сфері паранормальних явищ, однак намагайтеся бути реалістів щодо своєї мети. Перетворення в примари ніяк не пов'язано з трагічною смертю або вчиненням жахливих вчинків.
  • Якщо ви боретеся з суїцидальними думками, негайно зверніться за допомогою. Рання смерть не є коротким шляхом у становленні примарою.
 • Become a Ghost Step 2.jpg 2 Вивчіть різні стани живої свідомості. Згідно Тибесткой Книзі про мертвих (Бардо Тодол) створення може ділитися на 6 категорій, три з яких розкриваються в момент смерті. Те, як людина проходить ці стани, залежить, як правило, від його існування після смерті. На перетворення людини в примари впливає саме цей перехід від живого стану до мертвого.
  • Стану життя можуть бути наступними: життя (бадьорий стан), стан медитації і стан сну. Щоб пізнати повний спектр життя і краще зрозуміти перехід до смерті, потрібно повністю занурюватися в різні стани життя.
  • Заведіть звичку записувати у щоденник свої сни, щоб вивчати їх і краще розуміти своє свідоме і несвідоме стану. Регулярно практикуйте медитацію.
 • Become a Ghost Step 3.jpg 3 Вивчіть, що очікувати в момент смерті. У Книзі мертвих вмирання – це довгі процес, під час якого відбувається своєрідний обряд, призначений для того, щоб полегшити перехід від життя до смерті. Під час смерті свідомість перебуває в наступних станах: "ясний світ реальності", "пізнання реальності", яке характеризується інтенсивною серією галюцинацій, і "відродження", коли душа приймає іншу форму. Деякі люди вважають, що саме під час цього переходу деякі люди губляться і стають примарами.
  • Ясний світ граничної реальності – це перша сходинка в момент смерті, під час якої вмираючі люди кажуть, що бачать яскраве світло і божественне явище.
  • Друге бардо більш складне. Воно може тривати до двох тижнів, і, згідно з деякими джерелами, [1] душі, які губляться в на другій стадії вмираючого свідомості стають примарами.[2]
  • У третьому бардо душі перероджуються в новому посудині або підносяться до загробного життя. Якщо душа стає примарою, це відбувається до третього бардо.
 • Become a Ghost Step 4.jpg 4 Розвивайте своє "тонке тіло ". Відповідно до Духовно-науковому дослідному фонду (Spiritual Science Research Foundation (SSRF)), свідомість, назване так само "тонким тілом", йде після того, як помирає фізичне тіло. Свідомість створено з матерії, яка не може бути пов'язана з вашої фізичної частиною. У цей період деякі люди залишаються і стають фантомами або примарами. Які б у вас не були уявлення про потойбічне життя, якщо ви хочете залишитися, вам варто розвивати своє тонке тіло в позитивних (або негативних) сенсах. Тонке тіло складається з:
  • Его. Збільшуйте своє его. Чим більше влади і визнання ви бажаєте, тим сильніше буде псуватися і розкладатися ваше тонке тіло. Якщо ви хочете піти в загробне життя, позбавтеся від свого его, а якщо хочете залишитися і стати привидом, розвивайте його.
  • Бажання і злість також сильно пов'язані з тонким тілом. Вважається, що запальні люди або ті, хто не вміє контролювати свої бажання, часто стають примарами.
  • Страх також може бути важливим доповненням до тонкого тіла. Страх смерті, смертельний жах – часто пов'язані з трансформацією енергії свідомості у примарне обличчя.
 • Become a Ghost Step 5.jpg 5 Залиште незакінчені справи. Багато людей, що захоплюються паранормальними явищами, вважають, що привиди залишаються нудитися на землі, тому що у них залишилися незакінчені справи, які вони хочуть завершити раніше, ніж знайдуть спокій. Наскільки це правда, судити важко, однак ця теорія про привидів є загальнопоширеною.[3]
  • Спробуйте більше рухатися. Часто змінювати місце проживання і спосіб життя, розкидайте навколо нитки свого життя. Нехай про вас пам'ятає велику кількість людей, однак іноді йдіть "в тінь".
 • Частина 2 з 3: Практика астральної проекції

 • Become a Ghost Step 6.jpg 1 Дізнайтеся про астральної проекції. Це вірування, згідно з яким люди можуть роз'єднувати свої душі і тонкі тіла від живого тіла, потім знову воз'єднуватися за бажанням. Вважається, що У. Б. Йейтс (W. B. Yeats), знаменитий ірландський поет і окультист, міг з'являтися тінню в громадських місцях за багато кілометрів від дому, де в цей час перебував у глибокій медитації.[4] Це вміння може тренувати кожен при наявності глибокої концентрації, однак мети досягають лише одиниці.
  • І хоча це не може допомогти вам стати привидом, ви зрозумієте різницю між тонким і фізичним тілами, яка є ключовим моментом переходу в загробне життя. Розцінюйте це як практику.
 • Become a Ghost Step 7.jpg 2 Для початку розслабтеся й почніть медитувати. Загальноприйнято практикувати астральну проекцію насамперед з ранку, коли ви ще перебуваєте в проміжної стадії між сном і пробудженням, а мозок в найбільш сприйнятливому стані.
 • Become a Ghost Step 8.jpg 3 Увійдіть у гіпнотичний стан і і спробуйте "покачати" кожною частиною тіла. Більшість астральних проекції починається з входу в транс за допомогою повільного дихання, очищення розуму і концентрації на одній з частин тіла.
  • Зосередьтеся на диханні. Відчуйте, як повітря проходить крізь легені і наповнює ваше тіло, розслабтеся і зігрійте себе. Відчуйте, як ваше тіло заспокоюється і ви починаєте "танути".
  • Почніть з ноги і відчуйте коливання спільно з космосом. Покачайте ногою. Дозвольте кожної частини тіла онеметь і стати єдиним цілим з зовнішнім світом. Суть в тому, щоб повільно прати кордон між "ви" і "не ви".
 • Become a Ghost Step 9.jpg 4 Повільно перемістіть душу з тіла і вивчайте. Якщо все йде вдало, астральні проекционисты відчувають, як душа покидає тіло, забираючи з собою свідомість. Ви відчуєте, ніби летите від себе, залишаючи тіло позаду. Спробуйте вивчити сусідню кімнату, взяти книгу з полиці і прочитати її. Коли ви прокинетеся, спробуйте згадати, що читали.
 • Become a Ghost Step 10.jpg 5 Поверніться в тіло. Чи не повертайтеся. Деякі люди вірять, що чим довше ви перебуваєте за межами тіла, тим складніше і небезпечніше повертатися. Коли ви почнете виходити з тіла і досліджувати світ, робіть це повільно. Не нудно відразу летіти в Париж, почніть з сусідньої кімнати, дозволяючи душі робити невеликі речі. Зміцнюйте астральні м'язи, а потім повертайтеся.
  • Відома міська легенда з документального фільму про Джима Хендриксе (Jimi Hendrix, Hendrix) розповідає про те, що він практикував астральну проекцію і помер тому, що загубився і не зміг повернутися в реальний світ. Дешевий прийом для додання ефектності або реальна історія про примару? Складно сказати.
 • Частина 3 з 3: Спілкування з примарами

 • Become a Ghost Step 11.jpg 1 Дізнайтеся про свідомість і духовних каналах. Цей процес схожий на астральну проекцію, однак більш медитативний. Це процес спілкування зі світом привидів і пізнання своєї свідомості під час сеансу. В різних традиціях існують різні способи створення каналів, однак, незалежно від вашої віри, основа все одно єдина. Ви можете вибрати свій спосіб трактування символів та ідей, але базові кроки будуть скрізь однакові.
 • Become a Ghost Step 12.jpg 2 Почніть з входу в транс. Входячи в транс, сконцентруйтеся на тому, щоб розслабити і зігріти кожну частину тіла. Не поспішайте. Тренуйтеся медитувати і виходити з трансу кілька разів перш, ніж намагатися створювати канал.
  • Дуже часто люди уявляють, як підіймаються сходами в темряву або спускаються на ліфті у нескінченну прірву, представляючи перехід в підсвідомість і в світ духів (в залежності від того, у що ви вірите). Деяким допомагає уявити раптове падання, яке допомагає викликати підсвідомість, інші ж намагаються завантажити розум, щоб ні про що не думати.
  • Мета створення каналу – налагодити контакт з підсвідомістю як проекції або інших сутностей світу духів. Якщо ви помітили інші істоти під час глибокої гіпнотичною медитації, заведіть щоденник своїх бачень і аналізуйте символи, які помітили. Це може довести необхідність переходу з життя.
 • Become a Ghost Step 13.jpg 3 Навчитеся користуватися дошкою для спіритичних сеансів. Це найбільш класичний метод спілкування з світом духів. Дошка списаний літерами, цифрами і короткими словами, які дозволяють духу спілкуватися з живими. Живі учасники медитують навколо дошки, склавши руки на спеціальну дощечку. Вона являє собою маленьке засіб, яке легко пересувається. Пересувається воно незалежно від волі учасників і вказує на різні літера, які складаються в слова. Досвід з використанням дошки для спіритичних сеансів допоможе вам у прагненні стати духом.
 • Become a Ghost Step 14.jpg 4 Вивчіть різні електронні ефекти і прийоми. З ростом різних тематичних шоу про привидів, цифрові методи запису духів стали набувати все більшої популярності. Це цікавий і іноді лякає спосіб спілкування з мертвими. Спробуйте самі, метод простий: напишіть на самій високій гучності тишу в кімнаті. Періодично задавайте питання духам, які в цей час можуть знаходитися в приміщенні. Потім включайте гучність до кінця і слухайте відповідь.
 • Become a Ghost Step 15.jpg 5 Потренуйтеся спілкуватися з примарами через досвідченого медіума. Щоб дізнатися більше про те, як доторкнутися до світу мертвих, зв'яжіться з досвідченим медіумом, людиною із стійкою психікою і досвідом в спілкуванні з духами. Він дасть вас необхідні поради і вкаже на потрібні нитки. Спроби зв'язатися з примарами самостійно можуть бути небезпечними, як фізично, так і духовно. Краще проконсультуватися з професіоналом.

 • Джерела і посилання

 • ^ http://www.spiritualtravel.org/OBE/afterdeath.html
 • ^ http://www.near-death.com/experiences/buddhism01.html
 • ^ http://www.ourcuriousworld.com/GhostlyPsyches.htm
 • ^ http://www.yeatsvision.com/Robaherne.html
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?