Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як стати професійним бійцем

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Розвиток навичок

 • Become a Professional Fighter Step 1.jpg 1 Навчитеся битися. Якщо ви збираєтеся піти по шляху професійного бійця, ви повинні стати кращим з кращих бійців, яким тільки може бути. Який би стиль боротьби ви не вибрали, необхідно вивчити техніку і систему тренувань.
  • Змішані єдиноборства, на сьогоднішній день найпопулярніший стиль боротьби. Поєднуючи елементи боксу, бойових мистецтв, рукопашного бою та вуличних боїв, змішане єдиноборство вимагає розвитку «повного комплекту» бойових навичок. Якщо ви сильний, безстрашний і здібний учень – змішані єдиноборства можуть стати для вас правильним вибором.
  • Бойові мистецтва, такі як карате, таеквондо або джиу-джитсу, вимагають вивчення величезної кількості як фізичних, так і духовних дисциплін. Вивчення їх займе багато років і може знадобитися переїзд в іншу країну для того, щоб отримати знання від кращих тренерів і для їх вдосконалення.
  • Борці рукопашного бою мають широку мережеву структуру в школах і університетах. Розгляньте можливість приєднання до команди бійців-рукопашников для придбання необхідних навичок боротьби в партері і як основи для розширення своїх бойових навичок для освоєння інших стилів.
  • Бокс – класичний вид бойового спорту. Тренажерні зали старої школи з важкими грушами і скакалками існують по всій країні, і в сільській, і в міській місцевості. Якщо хочете почати займатися з раннього віку, існують спеціальні боксерські секції для молоді з відносно недорогими цінами.
 • Become a Professional Fighter Step 2.jpg 2 Сфокусуйте свою увагу. Ви хочете стати профі в боксі? Змішаному єдиноборстві? Муай-таю? Навіть якщо вам цікаво кілька видів боротьби, і якщо ви хочете стати професіоналом, вам потрібно буде вибрати спеціалізацію. Підшукайте зал, в якому можна займатися певним видом боротьби, в якому ви зацікавлені, і познайомтеся з відмінним тренером, який міг би навчити секретів майстерності.
  • Якщо можливо, походіть в різні зали, щоб повчитися у різних тренерів і тренуватися з різними супротивниками.
 • Become a Professional Fighter Step 3.jpg 3 Тренуйтеся ретельно і часто. Змагатися з безліччю різноманітних супротивників, щоб відточити свої бойові навички, такі як нанесення удару, реакція, швидкість відновлення. Під час тренувальних боїв одягайте захисну одяг, щоб знизити ризик нанесення тілесних ушкоджень.
 • Become a Professional Fighter Step 4.jpg 4 Знайдіть хорошого тренера. Досвідчений наставник, який тренував професіоналів і непрофесійних бійців високого рівня, буде безцінним для вашої кар'єри. Він допоможе вам розвинути силу і звести до мінімуму слабкі сторони, оцінюючи ваші можливості і коригуючи навчання відповідно. Він також підбере вам гарних партнерів для спарингу, які будуть гідними суперниками на змаганні.[1]
 • Become a Professional Fighter Step 5.jpg 5 Будьте готові платити. Строго систематизоване харчування, дорогі абонементи в тренажерний зал, тимчасові зобов'язання і втрати на вашому тілі – ціна участі в професійній боротьбі буде швидко зростати. Якщо ви зламаєте зап'ясті у поєдинку до того, як ви станете профі, хто буде за це платити?
  • Виберіть професію, що вимагає фізичних зусиль, яка дасть вам можливість тренуватися і в той же час бути працевлаштованим, поки ви йдете до своєї мети. Вантажники кур'єрської пошти UPS зобов'язані піднімати важкі коробки, але працюють при цьому в ранні ранкові години, і інша частина робочого дня у них вільна. Фізична робота буде мати подвійну користь – підтримувати фізичну форму, поки ви будете заробляти гроші. Компанія UPS до того ж забезпечує непоганим соціальним пакетом для вашої безпеки.
 • Метод 2 з 3: Отримання спонсорства

 • Become a Professional Fighter Step 6.jpg 1 Змагатися в аматорських боях. З допомогою вашого тренера визначте, які з змагань підійдуть вам для участі, і поступово накопичуйте кількість боїв, в яких ви брали за місяць. Чим більше боїв ви виграєте, тим більше ви будете помічені спонсорами.[2]
 • Become a Professional Fighter Step 7.jpg 2 Мережу. Це було б чудово, якщо спонсор помітив ваші здібності на рингу і запропонував контракт, щоб стати професійним бійцем, визначив команду і найняв вам нового менеджера і тренера, але, правда в тому, що ви повинні дуже багато працювати, щоб бути поміченим. На великих заходах і великих нічних боях скажіть кожному, кого зустрінете, що ви тренуєтеся, щоб стати професійним бійцем. Позиционируйте себе як цілеспрямованого і кваліфікованого бійця з безліччю аматорських звань за плечима, і це приверне до вас інтерес спонсорів. [3]
  • Приєднайтесь до інтернет-сайтів і тематичних форумах по боротьбі для налагодження зв'язків у мережі. Використовуйте якомога більше джерел, щоб заробити собі добре ім'я. Користуйтеся соціальними мережами, щоб рекламувати себе в якості наступного великого кроку.
 • Become a Professional Fighter Step 8.jpg 3 Поговоріть з управлінськими компаніями. Спробуйте обговорити з компаніями з менеджменту на кшталт « Fight Tribe» або «Made to Win», які мають солідний досвід роботи з бійцями, і домовтеся, на яких умовах вони можуть взяти вас на управління.
  • Приймаючи рішення без сторонньої допомоги, у вас буде кращий шанс визначити, хто буде складатися у вашій команді. Однак важливо розуміти, що більшість компаній по управлінню буде зацікавлене, тільки якщо ви доведете, що у вас вигідно вкладати на рингу і ви виграєте більшість ключових битв з гідними суперниками. Продовжуйте вигравати, щоб дати собі найкращий можливий шанс.
 • Become a Professional Fighter Step 9.jpg 4 Будьте унікальні. «Залізний» Майк Тайсон виходив на ринг без одягу, в традиційних трусах-боксерів, оточений поліцейськими, що супроводжується звуком лязгающих ланцюгів і від'їжджаючих сирен. Це було понад страхітливо і легендарно. Тюремні татуювання, золоті зуби і гігантська борода Кимбо Слайсу зробили його бої голими руками найбільш запам'ятовуються і яскравими на «Ютубі». Чим більше грубості і епатажності у вашій репутації, тим вище шанси бути поміченим і стати професійним бійцем.
  • Виберіть псевдонім і використовуйте його для просування, нехай він буде жахливим, жахливим.
  • Використовуйте своє минуле для створення історії про себе, щоб людям було з чим зв'язати вас. Якщо ви ветеран, використовуйте цей імідж, який закликає до патріотизму людей. Якщо ви були в тюремному ув'язненні, використовуйте це. Навіть якщо ви – забезпечений нащадок президента страхової компанії, культивуйте в собі імідж вбивці з Уолл-стріт, щоб виділятися з натовпу.
 • Метод 3 з 3: Підтримка кар'єри

 • Become a Professional Fighter Step 10.jpg 1 Дбайте про здоров'я. Ваше тіло – це ваше життя, ви повинні підтримувати його у відмінному стані. Тренуйтеся правильно, регулярно і з розумом. Джордж Форман намагався повернутися на ринг в кінці своєї кар'єри і виглядав не у формі і непідготовленим. Не робіть таких помилок. Отримавши травму, подбайте про відновлення і відпочинку, перш ніж знову стрибати на ринг і ризикувати своєю кар'єрою. Уникайте наркотиків, алкоголю та інших речей, пов'язаних із нездоровим способом життя.
 • Become a Professional Fighter Step 11.jpg 2 беріть участь в боях регулярно. Якщо хочете залишатися на висоті бойових ігор, вам потрібно постійно брати участь у боях. Якщо ви робите великі перерви, то люди можуть забути про ваших здібностях і це знизить народну оцінку вашого таланту. Ставитесь до тренувань як до роботи, а до боїв – як до просування. Постійно працюйте над наступною перемогою і рухайтеся вгору по східцях.
 • Become a Professional Fighter Step 12.jpg 3 Забудьте про поразки та перемоги. Дуже мало бійців завершує кар'єру непереможеними. Якщо ви зазнали поразки, знову йдіть в зал і тренуйтеся. Зробіть все можливе, щоб забути про поразки і бійтеся стати надмірно самовпевненим у своїх перемогах. Борець завжди повинен старанно прагнути довести, що він кращий. Гідні суперники, які краще за вас, тільки допоможуть продовжити вдосконалювати ваші вміння і ставати краще.
  • Майкл Джордан наклеював нотатки з негативною критикою (навіть якщо вона не була такою негативною) у своїй роздягальні, щоб мотивувати себе для ігор. Хороший боєць прийме таку ж позицію. Доведіть, хто ви, народу, іншим бійцям і собі.
 • Become a Professional Fighter Step 13.jpg 4 беріть участь в чемпіонатах. Поступово, кар'єра бійця закінчиться, якщо ви не зробите її блискучою. Занадто багато поразок або занадто багато перерв в активності будуть причиною втрати спонсорства та зниження престижу ваших боїв. Щоб продовжувати і розвивати кар'єру бійця, ви повинні знаходити бої на чемпіонатах і відстоювати свої звання в боротьбі з найсильнішими борцями у вашій категорії.
 • Джерела і посилання

 • ^ http://www.wisegeek.com/how-can-i-become-a-professional-mma-fighter.htm
 • ^ http://xtremecouture.wordpress.com/2009/01/23/how-to-become-a-pro-fighter/
 • ^ http://www.mmarecruiter.com
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?