Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як стати професійним боксером

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 4: Вступите в боксерський клуб

 • Become a Professional Boxer Step 1.jpg 1 Вибір боксерського клубу. Виберіть клуб, який має відношення до професійних боксерських організацій і має репутацію виховання справжніх чемпіонів. Якщо ви серйозно налаштовані, не йдіть в клуб, в якому, як виявляється, є секція боксу. Вам необхідний зал, призначений для боксу (і, можливо, інших бойових мистецтв).
  • Швидше за все, якщо ви поспрашиваете оточуючих, вам підкажуть місце, яке має репутацію кращого з кращих у вашій місцевості. І тоді, ймовірно, у вас не залишиться сумнівів з приводу того, в який клуб вступити.
 • Become a Professional Boxer Step 2.jpg 2 Поговоріть з тренером. Він розповість вам про години роботи клубу, вартості та методах тренувань. Також можна поцікавитися його досвідом роботи в якості тренера, і дізнатися був він бійцем в свій час. Поспілкуйтеся з персоналом та отримаєте загальне враження про місці. Якщо вас переповнюють почуття захоплення і кортить переступити до тренувань, ймовірно, клуб призначений саме для вас.
  • Не соромтеся задавати питання. Дізнайтеся, що рекомендується саме вам і з чого почати тренувальний процес. Як виглядає розклад клубу? З ким ви будете тренуватися? Як познайомитися з іншими учасниками? Будьте впевнені, що розумієте, з чим зв'язуєтеся, перед тим як зареєструватися.
 • Become a Professional Boxer Step 3.jpg 3 Ознайомтеся зі складом учасників клубу. Вибирайте клуб з широким колом клієнтів різних рівнів підготовки. Почавши розвивати свої навички, ви захочете провести спаринги з іншими людьми. Наявність в клубі бійців різних рівнів увазі, що у вас завжди буде партнер, з яким можна попрацювати, тому ви зможете постійно розвиватися в клубі.
  • Подумайте про клуб, як про похід в ресторан. Якщо в ресторані немає гостей, ви не станете в ньому вечеряти. І якщо в ньому тільки люди в синіх капелюхах, а ви не носите синю капелюх, ви не станете в ньому вечеряти. А якщо у ньому тільки люди, які виглядають нещасними, ви, ймовірно, не станете в ньому вечеряти. Так що поспостерігайте, чи здаються клієнти: А) підтягнутими і майстерними; і Б) задоволеними тренувальним процесом.
  • Якщо є можливість, знайдіть кого-небудь, хто не працює в установі з моменту заснування. Іноді необхідно поспілкуватися з не упередженим учасником, щоб отримати відверту думку.
 • 187336 4.jpg 4 Ознайомтеся з основами. Перед початком роботи з тренером, ймовірно, хороша ідея ознайомитися, принаймні, до основ боксу і певною термінологією. Не обов'язково добре володіти, але досить хоча б трохи розуміти, про що говорять ваші одноклубники. Ось деяка початкова інформація:[1]
  • Джеб. Найбільш застосовуваний удар в боксі. Це простий удар в підборіддя противника, що наноситься передньою рукою (рука, відповідна нозі, що стоїть попереду).
  • Крос. Удар виконується домінуючою рукою. Це потужний удар. Він передбачає незначне обертання тулуба, що імітує рух по горизонталі через вашу площину.
  • Аперкот. Удар спрямований в підборіддя або сонячне сплетіння опонента. Наноситься з ближньої дистанції і може мати досить серйозні наслідки.
  • Хук. Короткий бічний удар, що наноситься зігнутою в лікті рукою, так що рука приймає форму гака.
  • Лівша. Боксер з домінуючою лівою рукою (або від природи, або переученный). На відміну від звичних боксерів, вони роблять все навпаки. Так як їх стійка відрізняється, з ними доводиться боксувати стоячи близько навпаки, як перед дзеркалом.
  • Боксери, які працюють на дистанції і віддають перевагу ближній бій. Перший тип бійців воліє тримати дистанцію, працюючи джебом, а другий – триматися близько, воліючи руху начебто аперкоту.
 • Частина 2 з 4: Початок тренувального процесу

 • Become a Professional Boxer Step 4.jpg 1 Почніть працювати з тренером. Інструктор покаже основні прийоми начебто джебів, і аперкотів хуков, і замість простого знання термінології, ви почнете вдосконалювати прийоми. Крім того, вас навчать основам правильної роботи ніг, стійки і оборонним руху.
  • Хороший тренер також попрацює над вашими другорядними навичками, такими як витривалість і спритність. Коли тренер відправляє вас бігати по залу, повірте, це не пройде даром. І не розраховуйте відразу ж боксувати в спарингу. Тренер дасть знати, коли ви будете готові.
 • Become a Professional Boxer Step 5.jpg 2 Приступайте до комплексного тренувального режиму. Кількість способів поліпшення тіла боксера нескінченно. Хороша програма повинна включати в себе роботу з важкою і пневматичною грушею, кругові тренування і стрибки через скакалку. Необхідно тренуватися поза рингом, як мінімум, кілька разів на тиждень.
  • Проводите кардіо і силові тренування крім поліпшення другорядних навичок за допомогою танців, йоги, інтервальних тренувань і основних вправ. Як говориться, призначте один день в тиждень або близько того, який у вас буде легке тренування. Ви ж не хочете довести організм до безсилля, навіть не вступивши в бій.
 • Become a Professional Boxer Step 6.jpg 3 Почніть проводити досить інтенсивні тренування. Такі заняття триває 90 хвилин і проводяться від 3 до 4 разів на тиждень. Хороша боксерська тренування включає в себе 20 хвилин віджимань і присідань, 20 хвилин на велотренажері, а потім 30 хвилин бігу підтюпцем. Сесія може завершуватися 10 хвилинами стрибків через скакалку і 10 хвилинами спарингу з грушею або, по можливості, з іншим спортсменом.
  • Біг на 5 кілометрів не повинен бути для вас проблемою. Комбінуйте його зі стрибками через скакалку, стрибки на місці з підніманням рук, і роботою з грушею. Простежте, як довго ви зможете протриматися, перш ніж стомитеся, і ваша рівень вашої техніки почне падати.
 • Become a Professional Boxer Step 7.jpg 4 Не забувайте розминатися. Приділяйте 20-30 хвилин активної розтяжці (розробіть суглоби, розімніть особливо застояні місця, які не розминали протягом довгого часу) перед тренуванням або спарингом. Після тренування витратьте достатньо часу на довгу статичну розтяжку (ділянок, які не розроблялися протягом довгого часу). Це допоможе уникнути травм і затурканості м'язів.
  • Можете сміятися, але йога – дійсно непогана ідея. Вона допомагає підтримувати м'язовий тонус, розвивати гнучкість і розтяжку, розслабити все тіло і підготувати до будь-яких навантажень. Це навіть не кажучи про спокій і зосередженості, які також гарантує йога.[2]
 • Become a Professional Boxer Step 8.jpg 5 Почніть дотримувати спортивну дієту. Всі професійні боксери дотримуються певної дієти або програми харчування. Тренування нічого не значать, якщо ви неправильно харчуєтеся. Крім того, якщо погано харчуватися, ваша продуктивність буде не на висоті. В даній ситуації ваше тіло – джерело вашого заробітку.
  • Що таке дієта боксера? Це високий вміст здорових білків, а саме: курки, риби (лосось і тунець), яєць, арахісового масла, фруктів і овочів. Вона також включає в себе джерела здорових жирів, такі як оливкова олія, авокадо і горіхи. Тіла необхідний баланс поживних речовин, включаючи жири, щоб впоратися з усіма навантаженнями, яким ви його піддаєте.
 • 187336 10.jpg 6 Попрацюйте над витривалістю. Ви можете подумати, що йдеться про серцево - судинної витривалості, і будете праві, але, крім того, маються на увазі і два інших види витривалості:[3]
  • Витривалість ніг. Щоб бути великим боксером, ваші ноги повинні постійно рухатися. Іноді в крихітних, незначних епізодів, що навіть ще складніше. Після довгих раундів важкого бою, здається, що ноги залиті цементом. Можна збільшити витривалість ніг з допомогою вправ, наприклад, стрибків через скакалку.
  • Витривалість плечового пояса. Якщо плечі втомилися, можете попрощатися з ударами і захистом. Ви не зможете навіть підняти руки до обличчя, якщо плечі вже в ауті. Так що стабільно працюйте на пневматичної груші і виконуйте вправи на витривалість рук.
 • 187336 11.jpg 7 Тренуйте і свій дух. Сенс боксу полягає не тільки в кулачному бою. Звичайно, це основна його складова, але необхідні і інші навички, щоб бути різнобічно розвиненим і готовим до будь майбутнім викликам. Тільки не смійтеся і розгляньте деякі наступні ідеї:[4]
  • Відвідайте один або два уроки танців. Безліч спортсменів, а не тільки боксерів, беруть уроки танців. Чому? Танці розвивають почуття рівноваги, спритність і гнучкість – три дуже важливих навичок у спорті.
  • Візьміть уроки акторської майстерності. Ви ж хочете брати участь в акціях, зніматися в рекламі і обзавестися спонсорами, чи не так? Крім того, ви не хочете виглядати, як бовдур, займаючись цим. Так що освіжіть навички знаходження в центрі уваги, щоб підкреслити свою чарівність.
  • Вивчайте основи ведення бізнесу та спортивного менеджменту. Це добре з двох причин: А) ви не хочете повторювати долю Майка Тайсона і спустити всі свої гроші в трубу, а також ви не хочете бути обдуреними людьми, яка постійно кажуть, що заслуговували на отримання своєї частки; Б) ви хочете гарного майбутнього. Ваш організм не зможе боксувати вічно, так що наявність більш практичного, але пов'язаного зі спортом досвіду, може допомогти перейти в тренери або промоутери.
 • Частина 3 з 4: Стати боксером-любителем

 • Become a Professional Boxer Step 9.jpg 1 Підшукайте місцеву організацію любительського боксу. Проблему можна вирішити з допомогою швидкого пошуку в інтернеті або піднявши всі свої зв'язки в боксерському клубі. Тренер, швидше за все, підкаже, коли ви будете готові. Та ви й самі, мабуть, це зрозумієте.
  • У цьому кроці більше паперової роботи, ніж чого-небудь ще. Відвідайте rusboxing.ru щоб отримати інформацію по регіонах. Зробивши це, ви знайдете відкриті змагання і зможете взяти в них участь.
 • Become a Professional Boxer Step 10.jpg 2 Зареєструйтесь як боксер-любитель. Це робиться з допомогою заповнення заявки і проходження медичного огляду. Реєстрація проходить на державному рівні у федерації боксу.[5]
  • Зв'яжіться з необхідними людьми, щоб отримати дозвіл на участь у змаганнях. Існують мінімальні внески, що залежать від регіону. Крім того, це просто купа форм, медичних та фізичних тестів.[6]
 • Become a Professional Boxer Step 11.jpg 3 беріть участь в несанкціонованих боксерських заходах. Такі змагання є способом отримання першого досвіду для більшості боксерів. Результати боїв не вносяться в ваш послужний список, але це самий безпечний і практичний спосіб отримання досвіду. Можна знайти змагання через зв'язки або в списку майбутніх заходів на сайті боксерського клубу.
  • Вас класифікують за віком, вагою і досвіду виступів. Ви можете починати брати участь в аматорських змаганнях вже з 12 років.[7]
 • Become a Professional Boxer Step 12.jpg 4 Почніть любительську боксерську кар'єру. Різниця між аматорським і професійним боксом полягає в тому, що любителям дозволено надягати захисний шолом. Це дуже важливо, так як на початкових етапах кар'єри ви можете уникнути потенційно смертельних травм, поки вчіться захищатися.
  • Знову ж таки, у відповідності з вагою, віком і рівнем майстерності вас розподілять в одну з категорій, які починаються з "новачка", якщо вам 17 років. Починайте з місцевих або регіональних турнірів з довгостроковою метою стати конкурентоспроможним на державних змаганнях і пробитися в збірну країни.
 • 187336 16.jpg 5 Не варто просто заповнювати вакантне місце у ваговій категорії. Багато тренерів досить хитрі і недалекоглядні. Вони заохочують заняття місця в категорії лише тому, що ви зможете працювати, а він зможе почати заробляти на вас гроші. Не робіть цього. Іноді це може зашкодити здоров'ю, а ваше тіло буде піддаватися травм набагато легше.[8] Змагаються тільки в комфортній для вас категорії, а не там, де сказав тренер.
  • Подумайте, в яких межах зазвичай коливається ваш вага (звичайно, за умови, що він стійкий, і ви перебуваєте в хорошій формі). Ви здатні змагатися в категоріях приблизно на 2 кілограми вище або нижче вашого звичного ваги, але будь-які більш серйозні варіації, ймовірно, створять надмірне навантаження на організм і зашкодять здоров'ю.
 • 187336 17.jpg 6 Наберіть більш хорошу форму. Вам доведеться протистояти дійсно по-справжньому талановитим особистостям. Думаєте, що вже в хорошій формі, але ви будете здивовані успіхам, яких може досягати ваш організм, особливо, коли мова йде про витривалості. Ось на що ви повинні бути здатні на цьому рівні:[9]
  • Біг на 5-8 кілометрів без особливої втоми.
  • Стрибки через скакалку протягом 30 хвилин.
  • Безупинні удари з важкої груші протягом 15 хвилин.
  • Бути в стані боксувати з кожним любителем з будь-якого спортивного клубу (не включаючи любителів професійного рівня, що мають у послужному списку понад 100 боїв).
  • Проводити спаринги, подвоївши кількість необхідних раундів (в аматорському боксі 3 раунди).
 • Частина 4 з 4: Стати професійним боксером

 • 187336 18.jpg 1 Поліпшите свій захист, швидкість, силу і доведіть рухи до автоматизму. Розглянемо ці 4 аспекту окремо:
  • Захист. Вам доведеться захищатися від 60-150 ударів за раунд. Якими б сильними не були ваші удари, потрібні витривалі плечі, щоб постійно тримати захист і весь час бути готовим на всі 100%.
  • Швидкість. Доведеться боксувати з якнайшвидшими опонентами у вашому житті. Не важливо, наскільки ви сильні, якщо ви не здатні нанести удар, тому що занадто повільні, то все одно нічого не доб'єтеся.
  • Сила. Сила – похідне хорошої техніки. Звичайно, викидаючи дикі удари, можливо, з часом, ви досягнете успіху, але при цьому ви изнашиваете себе. Необхідно бути здатним концентрувати свою силу і контролювати її. Растрать силу даремно, і ти програєш бій.
  • Автоматизм. З цього моменту, ви повинні бути здатні працювати на автопілоті. У вас немає часу роздумувати на тему: "Добре... зараз потрібен лівий аперкот... підніми руки, хлопець... ох, пора пригнутися", або щось на зразок того. Кожен рух має ґрунтуватися на внутрішніх інстинктах.
 • Become a Professional Boxer Step 13.jpg 2 Знайдіть менеджера. У менеджера будуть зв'язку з боксерськими антрепренерами, які організовують ваші бої. Тепер ви будете заробляти гроші, але майте на увазі, що приблизно 20% вашої прибутку буде йти вашому менеджеру і антрепренеру. Але, як кажуть, воно того варто, оскільки це хлопці, які працюють над зміцненням вашій репутації.
  • З цього часу ви, ймовірно, пориньте в боксерська спільнота. Дізнаєтеся менеджерів з вашої місцевості і розберетеся, хто з них має ліцензії. Якщо ви талановиті, ймовірно, менеджери захочуть укласти з вами контракт. Але пам'ятайте, що це має бути людина, з яким ви давно знайомі, і яким можете довіряти.
 • 187336 20.jpg 3 Не кидайте відразу ж свою постійну роботу. Видатні боксери їздять на розкішних автомобілях, заробляють мільйони і проводять бої тільки кілька разів на рік. Далі йдуть середні бійці, здатні зайняти трохи ефірного часу на телебаченні і швидко заробити кілька тисяч доларів. Але після них є і всі інші. Ви не будете купатися в золоті якийсь час, так що тримайтеся за свою роботу.[10]
  • Це схоже на Голлівуд. Ви навіть не уявляєте, як декому доводиться битися, щоб вибитися в люди. Але це нормально для початку. Майте на увазі, що до 50% ваших доходів буде йти людям за вами, таким як промоутери або менеджери. Зберігайте стабільність своїх доходів, маючи, хоча б, неповноцінний додатковий заробіток.
 • Become a Professional Boxer Step 14.jpg 4 Отримаєте ліцензію. Необхідно приєднатися до професійної боксерської асоціації (WBA, WBC, WBO і WBA) і отримати боксерську ліцензію в комісії, під егідою якої ви будете виступати. Для цього існує поняття "алфавітний суп". Воно було придумано в той час, коли асоціації виникали один за одним, як лісова пожежа. Якщо не подобається звучання назви однієї з них, існує десяток інших на вибір.
  • У США, знову-таки, все відбувається на рівні штату. У кожному штаті існують різні вимоги, починаючи від досвіду на аматорському рівні і закінчуючи обов'язковою наявністю менеджера. Принаймні, тримайте напоготові свідоцтво про народження та страховку. Належить купа паперової роботи.
 • Become a Professional Boxer Step 15.jpg 5 Піднімайтеся в рейтингу. Кінцевою метою повинно бути здобуття чемпіонського пояса. Якщо ви здатні утримувати три пояси з чотирьох асоціацій, вас класифікують як "Супер - чемпіона". Наявність всіх чотирьох поясів зробить вас "Незаперечним чемпіоном".
  • Потрібні час і старанність, поряд з протистоянням травм і переживанням поразок. Ваша шкіра повинна бути товстою, у всіх сенсах слова. Бокс – це спосіб відсіяти слабких тілом і духом.
 • 187336 23.jpg 6 Подивіться на професіоналів для натхнення. Засоби масової інформації здатні прославляти особливих людей. Найвідоміші боксери ті, які володіли харизмою і прекрасно почували себе перед камерою, як Джек Демпсі. Але якщо копнути трохи глибше, насправді, немає реального стереотипу, якому б відповідали боксери, крім того, деякі підпадають навіть під середньостатистичні характеристики.
  • Майте на увазі, що талант і хороші досягнення не обов'язково гарантують славу. Джин Танні двічі переміг Джека Демпсі, але його замкнута манера поведінки заважала йому перебувати в центрі уваги, на відміну від його суперника - товариську екстраверта. Не всі боксери шукають слави.[11] Беріть приклад з них, так як боксери виходять з усіх верств суспільства.
  • Потребуєте натхнення для заняття всім цим? Зверніть свій погляд на Келвіна Брока – банкіра у боксі. Він добре освічена людина, яка зробила кар'єру в банківському бізнесі і став професійним боксером. Якщо ви вже вчитеся в університеті, не переживайте.[12] Обидві задачі здійсненні.
  • З іншого боку, ніколи не буває занадто рано починати. Хуан "Бик-малюк" Діас став професіоналом у 16 років.[13] Звичайно, його кар'єра тривала недовго, але він домігся успіху. Зараз він має вищу юридичну освіту і все у нього добре. Який би шлях ви не вибрали, ймовірно, у вас все вийде.
 • Поради

  • Завжди поважайте суперника! Так ви станете кращим бійцем і шанованою людиною.
  • Боксуючи з великими хлопцями, зосередьтеся на швидкості, так як сили у вас вже має бути цілком достатньо. А невеликі хлопці повинні приділяти увагу мужності і розвитку сили.
  • Якщо вирішите, що професійний бокс не для вас, існує багато іншої роботи в галузі спорту, яка може вас зацікавити.

  Попередження

  • Ставши професійним боксером, забудьте про будь-якому прояві насильства за межами рингу. Якщо нападете на кого-небудь з використанням кулаків, і вас заарештують, наявність у вас боксерських навичок спрацює проти вас у суді.
  • Боксерська кар'єра може привести до серйозних травм, які можуть бути незворотними або навіть смертельними.
  • Цей вид спорту може залучити перспективою заробітку великих грошей, але дуже мала кількість боксерів досягають вершини кар'єри, і для більшості з них прибуток з боїв є лише доповненням до основного заробітку.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.ringsidebygus.com/boxing-terms.html
 • ^ http://www.apa.org/monitor/2009/11/yoga.aspx
 • ^ http://www.expertboxing.com/boxing-basics/how-to-box/are-you-ready-for-amateur-boxing
 • ^ http://www.freecollegeclasses.org/careers/professional-boxer/
 • ^ http://www.portal.state.pa.us/portal/server.pt/community/state_athletics_commission/12431/x_professional_boxer's/592064
 • ^ http://boxing.isport.com/boxing-guides/how-to-become-a-competitive-amateur-boxer
 • ^ http://boxing.isport.com/boxing-guides/how-to-become-a-competitive-amateur-boxer
 • ^ http://www.secondsout.com/ringside/training--conditioning/so-you-want-to-become-a-professional-boxer
 • ^ http://www.expertboxing.com/boxing-basics/how-to-box/are-you-ready-for-amateur-boxing
 • ^ http://www.freecollegeclasses.org/careers/professional-boxer/
 • ^ http://bleacherreport.com/articles/1651078-10-fighters-who-challenge-stereotypes-about-professional-boxing/page/2
 • ^ http://bleacherreport.com/articles/1651078-10-fighters-who-challenge-stereotypes-about-professional-boxing/page/3
 • ^ http://bleacherreport.com/articles/1651078-10-fighters-who-challenge-stereotypes-about-professional-boxing/page/4
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?