Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як стати привабливою і відкритою дівчиною

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Як інші бачать вас?

 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 1.jpg 1 Порівняйте себе з кількома своїми подругами. Часто, коли ми дивимося в дзеркало, ми бачимо те, що хочемо бачити, а не те, що є насправді. Ми схильні бачити своє відображення і помічати найменші деталі, які непомітні іншим людям, і надавати цьому великого значення. Крім того, те, як ми сприймаємо себе, значно відрізняється від того, як інші люди сприймають нас. Необхідно як можна більш чітко описати свою зовнішність, порівняно з тим, як виглядають інші люди. Це не значить, що порівняння має бути негативним, як це зазвичай буває.
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 2.jpg 2 Не потрібно дивитися на іншу дівчину і думати: «Її волосся просто ідеальні, на відміну від моїх», або «У неї така сяюча шкіра, а моя просто жахлива». Це не те порівняння, про яку йдеться в даній статті.
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 3.jpg 3 Запросіть подругу в гості і попросіть її стати поруч з вами перед дзеркалом. Порівняйте ваші особливості зовнішності з її рисами. Ваші волосся довше, коротше, більше хвилясте або прямі? Блідіше Ваша шкіра або темнішим? Ваші очі великі чи маленькі? Все, що вам потрібно зробити, це визначити ваші фізичні особливості. Вони ваші і тільки ваші! Вони не краще і не гірше, ніж у інших людей. Вони дано вам природою, і вам необхідно прийняти це, незважаючи на те, що ви б хотіли мати інші очі або ніс. Хто знає, можливо, хтось хоче мати такі ж риси як у вас! Ви унікальні, не забувайте про це!
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 4.jpg 4 Запишіть свої спостереження. Ваші записи можуть виглядати наступним чином: «Волосся середньої довжини, очі близько один до одного, повні губи, нижче середнього зросту, нормальна шкіра, як правило, ношу одяг темних кольорів, не ношу прикраси». Перегляньте список і зрозумійте, що це ви. Якогось хлопця ви не зустріли, він повинен прийняти вас саме такий.
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 5.jpg 5 Зрозумійте, що саме так бачать вас інші люди, і саме так вас опишуть, якщо їх просять. Переконайтеся, що ви спокійно до цього ставитеся. Незалежно від того, наскільки ваша самооцінка занижена, ви повинні прийняти те, що народилися такий і є прекрасною. Подумайте про зірок кіно, зовнішність яких, далека від ідеалу. Носи занадто довгі або короткі, високий чи низький зріст, шкіра різних типів і кольору. Привабливими їх робить усвідомлення того, що вони себе люблять (можливо, у них є професійний візажист, але по-справжньому красиві зірки, будуть виглядати чудово і без макіяжу, лише тому, що впевнені в собі). Не продовжуйте читати, якщо досі не зрозуміли, що ви...прекрасні.

 • Метод 2 з 4: Покажіть себе справжню

 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 6.jpg 1 Вивчіть вашу особистість. Що вам подобається? Що не подобається? Чим ви пишаєтеся? Можливо, у вас відмінний смак в музиці, але якщо про це ніхто не знає, то малоймовірно, що ви зустрінете людину, якій подобається така музика (якщо, звичайно, з вами не заговорили про це). Ви колись відчували, що в школі/університеті немає людини, який підійшов би вам за інтересами? Це тільки тому, що ви не знаєте про інтереси цих людей нічого.
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 7.jpg 2 Виразіть свою індивідуальність! Спираючись на приклад про музику, ви могли б показати, які групи чи виконавці вам подобаються, надягаючи тематичні значки або футболки з їх зображенням. Ви можете надіти значки на рюкзак або періодично носити футболку з зображенням улюбленого музиканта. Таким чином, ви розповісте про себе всім, хто подивиться на вас, не кажучи нічого. Прикрасьте свої зошити картинками, цитатами, або чимось, що характеризує вас, як особистість. Найкраще прикрасити саме зошит, а не шафка. Тільки ви і ще кілька людей можуть побачити вміст шафи. Використовуйте те, що побачить більшість людей.
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 9.jpg 3 Будьте дзвінкою. Не гучною, не балакучою, не дуже доброзичливою. У той же час, переконайтеся, що всі у школі, хоча б чули ваш голос. Будь то, коли ви задали питання на занятті або сказали: «Вибачте», коли штовхнули когось. Головне, не мовчіть. Не потрібно говорити, коли вам ніяково, але якщо ви думаєте, що можете підтримати розмову, то просто зробіть це! Є ще дещо, що слід зробити. Говоріть більше, в ситуаціях, коли інші мовчать і говоріть менше, коли інші говорять більше. Наприклад, випадково штовхнувши когось, більшість людей просто кажуть: «Вибачте», і йдуть далі. А ось вам слід сказати щось на кшталт: «Вибачте, мені так шкода! З вами все в порядку?». Коли людей питають щось на зразок: «чи Є у вас плани на вихідні?», вони зазвичай пускаються в тривалий і детальне пояснення того, що збираються робити, і кого будуть запрошувати. В такому разі, потрібно говорити мало. Необхідно зробити вашу реакцію на життєві ситуації незвичайною. Люди швидше вас запам'ятають, якщо ви виділитися з натовпу, навіть якщо це буде за допомогою одного речення.

 • Метод 3 з 4: Попрацюйте над своєю зовнішністю

 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 17.jpg 1 Приділіть час своїй зовнішності. Ви не зможете зацікавити інших людей, якщо не приділяєте собі увагу. Спробуйте нанести трохи макіяжу, але не переборщіть. Спробуйте зосередитися на очах. Очі привабливі у всіх. Якщо ви подкрасите очі, то будете виглядати більш привабливо. До того ж, при розмові, людям буде легше сфокусувати свій погляд на вас. Коли хлопці говорять про те, що їм найбільше подобається в дівчатах, то вони ніколи не ставлять очі на перше місце в списку. Швидше за все, вони просто не розуміють, що саме зоровий контакт породжує симпатію.
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 8.jpg 2 Злегка змінити вашу зовнішність. Спробуйте щось нове. Ви завжди збирати волосся в пучок? Розпустіть їх і подивіться, чи йде вам така зачіска. Знову ж таки, техніка порівняння відмінно підійде! Можете не використовувати її, якщо вам не подобається, але і не приступайте до неї зараз же. У вас все ще є багато речей, які потрібно привести в порядок, перш ніж здивувати всіх.
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 15.jpg 3 Носіть одяг яскравих кольорів. Це маленька, але дуже важлива деталь. Хлопці звертають увагу на дівчат, які одягаються яскраво, а не носять одяг кольору стіни або шафки. Вони, також, асоціюють яскраві кольори з упевненістю і відкритістю.
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 12.jpg 4 Не сутультеся, коли йдете. Це дуже важлива дрібниця. Люди звернуть на вас увагу, тільки якщо у вас гарна постава. Це додає вам елегантності і привабливості.
 • Метод 4 з 4: Стаєте більш відкритою

 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 10.jpg 1 Почніть посміхатися. Якщо ви зловили чийсь погляд (хлопця або дівчини) або поглянули на людину в той же момент, що і він, то вам слід посміхнутися. Просто легка, скромна усмішка, яка говорить: «Треба ж, одночасно подивилися один на одного», а не «О, зоровий контакт...шикарно!» або «Ммм, я йому подобаюся». Скромна усмішка підійде, однак, намагайтеся не показувати свої зуби. Це можуть сприйняти за флірт (якщо це хлопець) або надмірно доброзичливий жест (якщо мова йде про дівчину). Смійтеся, якщо хтось жартує! Не хіхікайте і не посміхайтеся, а саме смійтеся! Жарти призначені для того, щоб викликати сміх. Якщо жарт невдала, то смійтеся з цього. Це не тільки поліпшить ваш настрій, але і додасть упевненості. Люди навколо, обов'язково звернуть на вас увагу.
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 11.jpg 2 Візьміть участь в тому, в чому не задіяні ваші друзі. Це зажадає небагато мужності, але боятися нічого, адже нікого з ваших друзів там немає, тому ніхто не буде над вами сміятися. Ви можете вступити в клуб або команду. Переконайтеся, що ви зацікавлені в тому, що збираєтеся робити. Перевагою такого вчинку є не тільки зустріч з новими людьми, але і можливість стати більш впевненою в собі. Якщо нікого з знайомих немає поруч, то ви можете вести себе більш розкуто. Ви можете бути більш гучного і товариською. Адже ніхто з присутніх не знає, що зазвичай ви не ведете себе так. Ви сподобаєтеся собі ще більше! Всім необхідно вести себе незвично, час від часу. Однак, постарайтеся не змінювати свою поведінку кардинально!
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 13.jpg 3 Почніть розмову. Якщо ви опинитеся наодинці з людиною, то постарайтеся почати розмову, посміхнутися і представитися. Якщо ви завжди будете чекати, поки хтось інший зробить перший крок, то ви так і залишитеся непримітної дівчинкою, до самого закінчення школи. Якщо ви відчуваєте себе ніяково серед компанії хлопців, то спробуйте вчинити так серед дівчат. Вони можуть вести себе цинічно або навіть грубо, але це не має значення. Ви вдосконалюєтеся, а не намагаєтеся завести нового кращого друга. Не приймайте негативні репліки близько до серця. Зрештою, що такого вони можуть зробити? Подати на вас до суду за те, що ви посміхнулися і привіталися? Нічого страшного, якщо вони не звернуть на вас увагу. Ваше завдання полягає в тому, щоб завести розмову першою. Деякі люди можуть бути дуже милими, і ви навіть зможете завести собі нових друзів. Звичайно, вони не замінять вам старих друзів, але завжди приємно перекинутися парою фраз з ким-то, під час перерви. Проявивши ініціативу, ви нічого не втратите. Втратите тільки в тому разі, якщо цього не зробите. Як тільки ви відчуєте, що легко можете зав'язати розмову в колі дівчат, то відразу можете спробувати зробити так само в компанії хлопців. Кращий спосіб зав'язати розмову з хлопцем, це підійти до нього, посміхнутися і привітатися, а потім чекати, поки він відповість. Не говоріть занадто багато. Наступного разу, коли ви побачитеся, то можете сміливо говорити довше.
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 14.jpg 4 Здійсните зміну іміджу, про яку ми говорили раніше. Тепер, коли у вас є кілька нових друзів (або знайомих), ви більш впевнені в собі і не боїтеся бути на увазі, саме час змінити щось у своїй зовнішності. Поки ви думаєте, що добре виглядаєте, вам не потрібно турбуватися про те, що про вас думають інші люди. Попрацюйте над своїм зовнішнім виглядом, представляючи себе дорослою і впевненою в собі жінкою. Це допоможе вам зробити крок назустріч своєї мети. Це щось на зразок гри в переодягання. Пам'ятайте, що якщо хтось із найпопулярніших хлопців у школі заговорив з вами або повівся грубо, то це значить, що вас помітили, і ви більше не є невидимкою. У більшості випадків, це означає, що вам заздрять або відчувають конкуренцію, так як виглядаєте красивіше, ніж вони (однак, було б ще краще, якби до вас відразу поставилися добре).
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 18.jpg 5 Не бійтеся сміятися над собою. Вірний спосіб змусити оточуючих відчувати себе комфортно у вашій компанії, це трохи посміятися над собою. Наприклад, якщо ви ввійшли в кімнату і посковзнулися, то потрібно розсміятися і сказати: «Я така незграбна сьогодні!». Це не лише змусить вас відчувати себе комфортніше, якщо ще хтось сміється над вами, але і зробить вас ще більш відкритою для спілкування. Люди, здатні сміятися над собою (і над іншими людьми, жартома) прекрасні, але, на жаль, зустрічаються дуже рідко. Ніхто не ідеальний! Не краще було б самому посміятися з себе, ніж це зробить хтось інший.
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 16.jpg 6 Не будьте льстецом. Не треба переступати через себе, якщо хтось з ваших нових (старих) друзів просить вас зробити те, що ви не хочете. Погляньте на нього так, як подивився б вчитель на учня, який сказав, що собака з'їла його домашню роботу. Цей погляд трохи глузливий і трохи недовірливий. Просто посміхніться, зробіть здивоване обличчя і відмовтеся, похитавши головою в сторони. Якщо вас запитають: «Чому?», то гляньте прямо в очі і скажіть: «А чому б і ні?». Якщо на вас починають тиснути, то не варто панікувати. Не потрібно кричати й казати: «Ні! Ти мене не змусиш! Забирайся!». Потримайте зоровий контакт і смійтеся, якщо можете. Сарказм, в цьому випадку, дуже стане в нагоді. Покиньте їх, змусивши замислитися, що дасть вам достатньо часу, щоб піти. Якщо вам здається, що на вас надто тиснуть, то просто підіть. Це не тільки зробить вас сильну особистість, але і покаже іншим, що ви досить серйозний чоловік, який вміє відмовити, якщо не хоче чогось робити. Більшість людей не вміють цього робити. Тому, відмова виглядає більш цікаво і вдохновляюще, ніж згода, навіть якщо люди не усвідомлюють це в даний момент.
 • Be an Attractive and Approachable Girl Step 19.jpg 7 Любите себе. Любіть себе такою, яка ви є зараз і те, як ви змінилися. Задоволеність є заразною.
 • Поради

  • Будьте собою і любіть себе.
  • Якщо ви соромитеся говорити з хлопцями, то спробуйте зав'язати розмову з хлопцем, який не викликає у вас хвилювання. Почніть з вчителя. Запитайте його про домашньому завданні або ще про щось. Потім, зав'язати розмову з хлопцями, які є такими ж непримітними і невпевненими у собі. Це допоможе вам, так як, говорячи з ними, ви будете почувати себе впевненіше і вони, швидше за все, не стануть ігнорувати або сміятися над вами.

  Попередження

  • Не будьте занадто вимогливі щодо того, якого саме хлопця ви хочете залучити або здивувати. Навіть не думайте про це. Суть в тому, щоб змусити вас відчувати себе привабливою і відкритою, а не прив'язатися до хлопця вашої мрії, з яким хочете піти на випускний вечір. Пам'ятайте, що всі заслуговують на шанс.
  • Ніколи не грубите. Грубість ніколи не буває привабливою. Сарказм може бути, але невігластво – ніколи! Навіть якщо ви дуже зліться, не смійте грубити!
  • Не робіть так, якщо хочете просто стати популярною. Ця стаття не призначена для того, щоб поставити вас в центр уваги. Вона призначена для того, щоб ви відчували, що перебуваєте в місці, де вас бачать, чують і цінують.
  • Не ставте під загрозу існуючі дружні відносини, якщо, звичайно, ви дійсно не хочете дружити з цими людьми.
  • Якщо ви зіткнулися з тиском з боку однолітків, то не соромтеся сказати про це. Розкажіть про це друзям, дорослим або службі довіри.
  • Якщо те, як ви змінилися, не приносить вам щастя, то ви можете знову стати такою, якою були раніше. Це не перетворення, адже результати повністю залежать від вас. Це вибір, і це ваш вибір.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?