Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як стати просвітленим

Рекламний блок

Кроки

 • Become Enlightened Step 1.jpg 1 Всі ми робили помилки. Ми на них вчимося. Повторювати одні і ті ж помилки знову і знову – перешкода для наших власних цілей. Проте ми маємо право їх робити. Ми повинні запитати себе: «Що служить причиною болю і страждань, і як ми можемо викорінити це на глибинному рівні?» Деякі кажуть, що тільки отримавши щось в надлишку, людина може зрозуміти, скільки йому вистачає. Знаходиться тут і зараз, на думку багатьох, – це перший крок до звільнення.
 • Become Enlightened Step 2.jpg 2 Шукайте суспільства арахатов, мудрих людей і хороші книги по дхарми.
 • Become Enlightened Step 3.jpg 3 Шукайте суспільства арахатов, мудрих людей і хороші книги по дхарми.
 • Become Enlightened Step 4.jpg 4 Сидите спокійно, і нехай ваші думки і судження виникають і розсіюються самі собою. Будьте тут і зараз. Станьте спокійним і ясним.
 • Become Enlightened Step 5.jpg 5 Зверніть особливу увагу на різні запахи, які ви відчуваєте, звуки, які ви чуєте, і предмети, які ви бачите. Використовуйте такий же підхід і в інших повсякденних ситуаціях. Такі дії часто наближають вас до чистого свідомості.
 • Become Enlightened Step 6.jpg 6 Потренуйтеся медитувати, це можна робити в будь-якому місці, у будь-який час, просто потрібно подумки зосередитися на конкретному об'єкті.
 • Become Enlightened Step 7.jpg 7 Читайте, що інші пишуть про освіту і духовності в цілому. Є безліч великих філософів, таких як Гаутама, Ісус, Лао-Цзи, Судзукі-Росі, Мухаммед, Данте, Френсіс Бекон, Вільям Блейк та інші. Дверей до Сприйняття багато, щоб говорити про цю тему, як прямо, так і побічно.
 • Become Enlightened Step 8.jpg 8 Дізнайтеся про Благородній вісімковому шляху і 4 Шляхетні Істини.
 • Become Enlightened Step 9.jpg 9 Завжди улавливайте момент і отримуйте задоволення від усіх видів діяльності, якими ви займаєтеся протягом дня (їжа, сон і навіть прийняття ванни).
 • Become Enlightened Step 10.jpg 10 Дії, перераховані тут - основні можливі корисні поради. Справжній «крок» на шляху до просвітління означає зробити щось, що зараз є несвідомою частиною вашої свідомості. тобто «інтеграцією». Практичні кроки в напрямку інтеграції можна знайти у відповідних розділах вікі.
 • Become Enlightened Step 11.jpg 11 Шлях до просвітління, описаний Шак'ямуні / Гаутама Будда Сам, в розвитку сили, концентрації і мудрості.
 • Become Enlightened Step 12.jpg 12 Просвітлення - це не стан розуму, до якого ви можете прийти, змусивши себе силою. Ми живемо вічним законом причини і наслідку: якщо ви робите щось погане, ви отримаєте поганий результат, якщо ви робите щось хороше, ви отримаєте хороший результат. Головне - це свідомість, що виникло незалежно від того, що відбувається.
 • Become Enlightened Step 13.jpg 13 Підходити з наміром запалити вища свідомість – це природно. Прогулянка може запалити вища свідомість. Використовуйте медитацію при ходьбі. Як новачки вчаться розраховувати свої цикли вдихів для нормального дихання, так само дозвольте вищої свідомості прорости. Цикли або кроки при ходьбі можуть служити для цієї ж мети. Це ж саме відбувається і в музиці з ритмом, тобто нормальна свідомість споживається, що дозволяє вищому свідомості приходити як повінь музиканту, приносячи більш високу свідомість. Дон Жуан потонув у баченні ходьби Карлоса Кастанеди. Карлос йшов з Дон Жуаном, перетинаючись поглядами, щоб обрушити бачення, і уникнути загальне споживання звичайного свідомості. Це усвідомлення вищої свідомості при ходьбі буде мотивувати частіше ходити пішки/медитувати.
 • Поради

  • Як тільки ви ближче познайомитесь з простим усвідомленням/свідомістю, ви помітите занепад уявної активності і почнете відчувати вільний від думок розуміння набагато частіше. Це може бути корисним, особливо після того, як деякий досвід у свідомості вільного мислення посприяв спонукання (релаксації) вільного від думок присутності, в якості тренувань. Це буквально допомагає повернути тіло і розум у свій природний стан, який стає вільнішим від безперервного мислення, ніж усі мислення протягом життя для більшості людей.
  • «Здоровий глузд» (або «інтуїція») - це також ваш кращий гід.
  • Ніщо не буває постійно правильним або неправильним, «речі» змінюються. Вибирайте те, що краще для вас в даний момент, однак, пам'ятайте, що ви ніколи не самотні, то, що ви виберіть, може відбитися або не позначитися на оточуючих. Доброта і хороші манери можуть стати хорошим прийомом. Словом, «співчувайте», або віддавайте (робіть) краще іншим - краще, що б ви віддали (зробили), потрапивши в таку ж ситуацію.
  • «Розширюють кругозір» наркотики (або психотропні речовини) - точно не самий надійний спосіб знайти просвітлення. Вони можуть зрівнятися з використанням вертольота замість того, щоб лізти на вершину гори, тим не менш, факт залишається фактом, і ви можете зробити для себе висновки. Майте на увазі, що психотропні речовини - не найпростіший спосіб досягнення певного ступеня просвітлення, адже може настати психоделічний криза. В той же час можуть виникнути страхи, пам'ятайте, їх можна подолати або розвіяти. Зрештою, просвітлення має прийти до вас.
  • Вища свідомість доступно кожному, хто його шукає. Вам навіть не доведеться нічого робити. Ви не пропадете в спробі з'ясувати, на скільки ви насправді вільні.
  • Просвітлення - це не річ, яку хтось інший може зробити для вас. Ніхто не може «врятувати» вас, крім вас самі. Те ж саме стосується і порятунку інших. Інше – воля Божа.
  • Пізнання, чи самодослідження, як його іноді називають, може бути окремим досвідом, але воно найбільш ефективно для більшості людей, якщо тренуватися медитувати щодня протягом деякого часу, часто мінімум декількох місяців. Це відбувається тому, що «відповідь на запит завжди помічає чисте усвідомлення, яке не змінюється з досвідом, який, у свою чергу, постійно змінюється. Найбільш поширена форма запиту – запитати подумки, чи просто переміщаючи увагу (помічаючи): « Хто (або що) я?» - зараз, тут, у цей момент? Якщо ви знайдете відповідь на питання подумки, тобто «Я – людина», або «Я – душа» або навіть « Я –всі», це завжди виявиться марним, тому що істинний відповідь - це свідомість, з точки зору суб'єкта, тобто поінформованість, випробування всього вмісту, навіть якийсь сенс самого себе.
  • Усвідомлення себе - це справжнє «переживання» кожного моменту, в будь-якому сприйнятті або уявної активності. Ви побачите, що якщо ви зможете вникнути у те, що неважливо, наскільки тонка, і неважливо, наскільки ви відчуваєте своє «Я» або «Свої» переживання, ви все ще уявляєте собою об'єкт для дослідів з шляхом усвідомлення. З одного боку, це досвід, який ви ніколи не зможете отримати «перед» або до усвідомлення себе.
  • Думки, що ви повинні чогось досягти, виступають свого роду бар'єром, через який просвещается наша природна сутність. Те, що ми просто повинні зрозуміти, що немає ніякого досягнення важливіше, ніж досягти в першу чергу самого себе.
  • Ви - ключ до власного освіті.
  • Процес може зайняти стільки часу, скільки ви побажаєте.
  • Пам'ятаєте, і переконуйтеся з досвідом, що свідомість в рівній мірі присутня в будь-якому моменті життя; воно просто часто залишається непоміченим. Нерозуміння свідомості у всіх аспектах (включаючи думки, почуття, відчуття зсередини себе, і ін) – засіб, за допомогою якого неосвіченість повертається до вас знову час від часу. Особливо в часи психічних і емоційних порушень, може бути дуже корисно привернути увагу назад до усвідомлення себе: до досвіду, до аспекту, який «в курсі», замість чогось невідомого.
  • Спробуйте випробувати себе як чиста свідомість (або космічне свідомість), так само як і енергетику (що частково свідоме і частково несвідомий в нескінченному розмаїтті модуляцій) і як матерію, що перебуває у несвідомому стані. Будучи людьми, ми є складним поєднанням матерії, енергії і свідомості. Вища стан свідомості завжди доступно і завжди всередині вас, і цей стан чистого свідомості.
  • Деякі «трансові» твердження можуть допомогти вашому просвітлення, а інші можуть ввести вас в оману. Пам'ятайте, що ви, в кінцевому рахунку, завжди контролюєте ситуацію.
  • Медитація та інші практики, засновані на вивченні тіла, такі, як пранаяма (контроль дихання) є основою для більш просунутих (рафінованих, психічних) практик. Переваги більш удосконалених практикв те, що вони втілюються швидше, та/або переваги просвітлення більш послідовні в досвіді, коли знову повертається спокійний мислення. З досвідом, медитація сприяє заспокоєнню розуму, активності, яка ознайомить вас з безформними аспектами вашої свідомості, які легше дають розуміння і насолоду реальним проясненням. Просвітлення - це насправді не те, чого ви досягаєте»; надмірний акцент на поверхневе мислення – то що знову повертає щосекундний освіченість. Будь ласка, зверніть увагу, що послідовність в медитації (один або два досить короткі сеанси щодня; за двадцять хвилин) важливіше, ніж медитація протягом тривалих періодів часу.
  • Шлях до просвітління прокладений через просвітлення непосвячених.
  • Що реально? Наші почуття можуть обманювати нас, але наші емоції - немає.
  • (Кваліфікований) учитель, який «був там, знає дорогу, і може сказати вам, що потрібно остерігатися - це така ж відповідальність, як і надбання.
  • Вивчайте йогу, тай-чі, або айкидокан – це може допомогти.
  • Розберіться, як практики можуть ставитися до просвітління; вони не обов'язково необхідні, але можуть стати великою підтримкою і допомогою для тренирвки просвітлення. Це не виключає пропозицію повністю. Все вже готове, і ви можете тільки сприймати цю реальність з допомогою концептуального мислення навпаки. Однак, більшість тілесно-уявних систем обумовлені більш глибокої фокусуванням на формі. Тому, подібно до того, як дієта і вправи гармонізують фізичне здоров'я, так і конкретні методи можуть бути корисні для задоволення плодами освіти в поточному досвіді.

  Попередження

  • Не бійтеся відділятися від свого матеріального тіла, якщо ви правильно за ним доглядаєте, це буде тим, до чого ви повинні будете повернутися.
  • Будьте обережні, щоб не «переборщити». Помірність - це корисно.
  • Ви повинні навчитися повністю довіряти собі.
  • Остерігайтеся « розширюють кругозір» препаратів, оскільки вони можуть представляти небезпеку для недосвідченого.
  • Ми вчимо краще того, чого нам потрібно навчитися самим.
  • Наукове розуміння засноване на повторення подій і чудес, які, здавалося б, вже не повторяться. Отже, не існує наукового способу зрозуміти чудеса. Наша свідомість – це отже диво.
  • Краще не «шукати» навмисне, робіть кожен вчинок свідомо, нагадуючи собі, що кожен ваш крок - сам по собі нагорода.

  Що вам знадобиться

  • Віра, віра в потік Всесвіту.
  • Серце, повне любові. Тому що любов – це найсильніша магія.
  • Байдужість до зовнішніх аспектів «речей», тобто підтримувати загальне бачення картини в цілому».
  • Возз'єднатися з природою – це дасть вам мир і заряд бадьорості зсередини.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?