Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як стати пронирливим

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Діємо як справжній шпигун

 • Be Sneaky Step 1 Version 2.jpg 1 Навчитеся добре брехати. Пронырливость – це не просто вміння рухатися безшумно і бути непомітним. В рівній мірі варто розвивати «соціальні» якості шпигуна – ті вміння, які допоможуть вам отримати те, що потрібно від людей і вийти з неприємностей сухим, якщо вас спіймають на хитрощі. Головним з цих властивостей стане ваша здатність блискавично говорити переконливу брехня. Вам доведеться навчитися приводити логічне, переконливе пояснення вашої поведінки.
  • Один із способів поглибити свої навички брехні – це записатися на курси акторської майстерності. У якомусь сенсі всі актори – це професійні брехуни, адже вони використовують міміку, голос і жести, щоб розповісти переконливу історію.
 • Be Sneaky Step 2 Version 2.jpg 2 Приховуйте свої справжні емоції. Ви здивуєтеся, як сильно вам допоможе просте вираз «незворушного обличчя»! Якщо ви хочете стати шпигуном, дуже важливо залишатися серйозним, яку б брехню ви не вигадали, хай вона буде навіть самої неймовірної! Подавайте брехня на блюдечку – ваше обличчя, тіло і голос повинні повністю підтримувати ідею про те, що ваші слова – це чиста правда. Це не означає, що вираз вашого обличчя завжди повинно бути суворим і непохитним, іноді, щоб підкріпити брехня, вам знадобиться бути захопленим, сумним, завантаженим і проявляти ще дюжину різних емоцій!
  • Є причина, чому такий вираз обличчя називається "poker face" – для того, щоб розвинути повністю контрольовану незворушну міміку, збирайтеся з друзями пограти в Texas hold'em або інший вид покеру, більшість з яких змушують гравців приховувати свої емоції.
 • Be Sneaky Step 3 Version 2.jpg 3 Придумуйте виправдання заздалегідь. Якщо ви будете шпигувати, ви не застраховані від того, що вас несподівано застануть зненацька, як ви розрулите цю ситуацію, стане запорукою того, чи продовжите ви свою діяльність або вас осмеют і з ганьбою виставлять за двері. Готуйте "відмазку" заздалегідь – ту, яка логічно поєднується з місцем, де ви знаходитесь. Наприклад, якщо ви намагаєтеся щось вивідати на другому поверсі, в той час, як вечірка проходить внизу, скажіть, що ви шукали ванну.
  • Якщо ви шпионите за людьми, які вас не знають, ви можете спланувати ваше виправдання заздалегідь, використавши вигадане ім'я або передісторію. Не забудьте підкріпити свою історію вибором одягу і поведінки – якщо ви граєте роль релігійного місіонера, наприклад, вам знадобляться чисті широкі штани, сорочка з білим коміром і краватку (для чоловіків) і релігійна література під пахвою.
 • Be Sneaky Step 4 Version 2.jpg 4 Зачаровуйте. Люди, які вміють подобатися іншим природним способом зазвичай отримують те, чого хочуть – ви супер-очаровашка, у вас є можливість заговорити людей, повз яких не вийде прошмигнути непоміченим. Дотримуйтеся дружнього, зацікавленого поведінки. Дивіться людям в очі. Жартуйте з ними – про нудній роботі, якщо вам потрібно встановити швидкий контакт. Змусьте людей полюбити вас – запам'ятайте, вам не потрібно ставати їх іншому після того, як ви витягли з них все, що потрібно, тому використовуйте будь-яку доступну можливість.
  • Не бійтеся фліртувати! Якщо вам здається, що ви домоглися уваги цієї людини, хапайтеся за будь-яку можливість! Кілька ласкавих слів від привабливої жінки здатні, наприклад, переконати охоронця відкрити двері вже закритого нічного клубу.
 • Be Sneaky Step 5.jpg 5 Використовуйте зовнішність як рушійну силу. Люди поверхові – на жаль, часто люди роблять висновки щодо вас на основі того, як ви виглядаєте. Коли шпионите, використовуйте цю людську рису для своєї вигоди! Ви можете надіти випрасувані штани і сорочки, щоб постати перед оцінними вас людьми в кращому світлі. Або, навпаки, буде більш підходящим поголитися наголо, надіти пошарпаний шкіряний піджак і зробити пірсинг в носі, якщо вам хочеться виглядати вражаюче. Не забувайте про здоровий глузд – зверніться до себе: «яким би людині легше було впоратися з труднощами в цій ситуації?»
  • Якщо вам дозволяє хоробрість, ви можете навіть замаскувати ваш зовнішній вигляд і перевтілитися в іншу людину – тільки запам'ятайте, що перевтілюватися в офіцера поліції – серйозний злочин!
 • Be Sneaky Step 6.jpg 6 Використовуйте елемент несподіванки. Коли прийде час розкрити комусь причину вашої скритності, переконайтеся, що ця людина не здогадується про все, що відбувається до останнього. Нехай ваша поведінка і навколишня обстановка буду самими звичайними до останнього моменту. Наприклад, якщо ви плануєте влаштувати сюрприз-вечірку на честь дня народження в чиємусь будинку, будинок повинен бути в тому вигляді, в якому він перебуває завжди, крім кімнати, де ховаються гості. Коли завлекаете іменинника в потрібну кімнату, не забудьте про своє виразі обличчя «poker face», яке ви використовували, щоб здаватися як можна більш незворушним.
  • У наведеному вище сценарії нехай у вас буде потрібний вираз обличчя до моменту, коли іменинник здивується! Якщо ви захихикаете хоча б на кілька секунд раніше, ви зведете нанівець всю підготовку сюрпризу.
 • Частина 2 з 3: Розвиваємо скритність

 • Be Sneaky Step 7.jpg 1 Вивчіть ваше оточення і людей навколо вас. Справжні потайливі люди знають все про своєму оточенні. Така людина чує і бачить всі перепони, неважливо, чи живі вони (наприклад, людина чи собака) або неживі (наприклад, огорожа). Коли ви шпионите, тримайте вухо гостро і очі широко розкритими!
  • Якщо у вас є можливість, вивчіть місцевість, де вам доведеться перебувати, і людей, на яких ви можете натрапити. Робіть записи. Можете навіть намалювати простенькі карти місцевості – це допоможе спланувати стратегію шпигунства в цьому місці і зустрічі з цими людьми.
  • Простежте типове людську поведінку. Наприклад, якщо ви помітили, що ваш друг зазвичай повертається з роботи о 6 годині вечора, ви будете знати, що вам потрібно буде підготувати вашу задумку до цього часу.
 • Be Sneaky Step 8.jpg 2 Подслушивайте важливі бесіди. Ви можете дізнатися інформацію, яку знати не повинні, якщо будете шукати можливості прослуховувати приватні бесіди. Якщо ви знаходитесь в будинку одного ще з кількома приятелями і думаєте, що ваші друзі щось затівають для вас, тихесенько прошмыгните до дверей, коли вони спілкуються в іншій кімнаті, і подслушайте бесіду в замкову щілину або акуратно приставивши склянку до дверей.
  • Якщо хтось розмовляє по стаціонарному телефону, постарайтеся взяти трубку на другій лінії, щоб почути бесіду в іншій частині будинку. Тільки робіть це дуже і дуже тихо – не дихайте в трубку.
 • Be Sneaky Step 9.jpg 3 Знаходитесь поза увагою людей. Найголовніше в шпигунстві – це залишатися непоміченим, роблячи щось не дуже хороше! Крадете ви картоплю з тарілки одного або розгулюєте після відбою, ви ж не хочете бути поміченим. Переконайтеся, що між вами і людьми, які можуть вас побачити, щось є. Якщо потрібно, пригніться, щоб сховатися за прилавками, деревами, стінами або будь-якими іншими особливостями місцевості, які можна використовувати для того, щоб залишитися непоміченим.
  • Уникайте просторій відкритій місцевості. Ви не можете дивитися відразу в будь-якому напрямку, тому на такій місцевості складно встежити за людьми і дуже легко попастися. Перебуваєте біля стін, де це можливо, вас же не можуть побачити крізь стіну, тому ви можете сфокусувати увагу на обмірковуванні тих кутів, з яких вас можуть побачити.
  • Якщо у вас є така можливість, вивчіть план будівлі заздалегідь. Навіть саме загальне розуміння того, де розташовані кімнати, вікна та двері допоможе вам зробити правильний вибір того, яких зон краще уникати і де сховатися, якщо доведеться.
 • Be Sneaky Step 10.jpg 4 Зведіть до мінімуму звук, який ви видаєте при русі. Люди можуть почути вас навіть коли не бачать, тому, коли ви шпионите в будинку, в першу чергу вас має турбувати те, скільки галасу ви видаєте. Використовуйте якомога більше таких технік, щоб послабити видаваний вами шум і зменшити шанси бути почутим за кілометр!
  • Ідіть м'якими кроками. Нехай ваші коліна трохи зігнуті, коли ви переносите вагу тіла акуратно з однієї ноги на другу. Використовуйте м'який крок «від п'яти до носка».
  • Носіть нешуршащую одяг. Не носіть одяг, який видає звуки, коли колишеться або коли ви рухаєтеся в ній. М'які тканини будуть найкращим рішенням – спортивні брюки та інший спортивний одяг відмінно підійдуть.
  • Носіть м'яке взуття. Якщо вам потрібно надіти туфлі, вибирайте їх з м'якою підошвою, яка не буде скрипіти на вологій поверхні. Кімнатні туфлі будуть відмінним вибором. Але босоніж ще краще!
  • Не торкайтеся до речей, що створюють шум. Безпечніше ходити по килимах, ніж по дерев'яній підлозі, який може скрипіти і підсилювати звук ваших кроків. Також уникайте натикатися на щось скляне або металеве або наступати на гілки, якщо ви знаходитесь не в приміщенні.
  • Якщо це можливо, робіть великі кроки тільки тоді, коли є інший шум, що це приглушить (наприклад, коли над головою летить літак).
 • Be Sneaky Step 11.jpg 5 Не залучайте уваги в натовпі. Якщо вам доводиться шпигувати в якомусь місці, де вже є сила-силенна народу, вас побачать у будь-якому випадку. Замість того, щоб думати, як уникнути того, щоб вас помітили, думайте про те, як не зробити незабутнього враження на людей, які вас бачать. Одягайтеся і дійте, не привертаючи уваги, як того вимагає ситуація. Будьте доброзичливим і відкритим, але не розмовляйте з тими людьми, з якими можна не розмовляти – чим менше людей запам'ятають вас, тим краще.
  • Коли намагаєтеся уникнути розмови, зробіть вигляд, що вам потрібно терміново щось зробити. Йдіть з метою – як-ніби ви йдете займатися чимось важливим і у вас немає часу на розмови.
 • Be Sneaky Step 12.jpg 6 Натренируйте спритність ваших рук. Коли ви шпионите, вам доведеться вихоплювати щось у іншої людини з рук і не бути поміченим. У хороших спритників – моторні тихі руки. Займіться простими практиками фокуса, щоб покращити основні техніки, такі як ховати щось у руці, що допоможе вам непомітно вислизнути з новою здобиччю.
 • Be Sneaky Step 13.jpg 7 Запутывайте сліди. Навчіться відволікаючим маневрів, щоб збити людей з пантелику, або, в іншому випадку, вам буде складно або неможливо прослизнути. Якщо ви намагаєтеся втекти з дому після відбою, а ваш батько дивиться телевізор у вітальні з гарним оглядом виходу з дому, вам доведеться створити причину, яка змусила його покинути свій пост! Наприклад, постукайте по лопаті в його майстерні, створюючи якомога більше шуму. Швиденько перебегите в затишне містечко (сподіваємося, що ви обрали його заздалегідь). Потім почекайте, коли він прийде подивитися, з-за чого був шум. Коли він зробить це, швиденько выбегите за двері!
  • Кишенькові злодії використовують помилкове напрямок, щоб красти гаманці – ви можете використовувати цей же принцип, щоб акуратно розважитись з друзями! Переведіть увагу друзів на що-небудь інше – на смішне відео або картковий фокус, наприклад – у той час, як ви витягаєте одну руку з їх поля зору і берете те, що хочете.
 • Be Sneaky Step 14.jpg 8 Попрацюйте над своєю силою і гнучкістю. Шпигуни-експерти зазвичай займаються вправами – хороша фізична форма може стати вирішальним фактором, коли вам доведеться перебиратися через огорожу, щоб піти з поля зору. Аналогічно, гнучке тіло може протиснутися в невеликі затишні місця набагато легше, ніж незручне і негибкое. Також ви отримаєте користь від поліпшення вашої кардіо витривалості – ви спіймані і вам потрібно швидко втекти – ось вам і користь!
  • Якщо ви ще не почали займатися фітнесом, не втрачайте часу!
 • Частина 3 з 3: Відточуємо ваші навички шпигуна

 • Be Sneaky Step 15.jpg 1 Відточуйте базові шпигунські навички. Якщо ви новачок, постарайтеся шпигувати по трохи, практично непомітно. Якщо ви десь в невеликому просторі, наприклад, їдете в машині, ви можете сконцентруватися на покращенні ваших шпигунських навичок, не беручи оточення під увагу.
  • Спробуйте це шпигунське вправа: коли сидите на пасажирському сидінні, подивіться, чи є в підставці якісь монети. Повільно, але впевнено (в процесі їзди автомобіля) ви тягніть монети по одній за раз. Переконайтеся, що водій дивиться на вас і не робіть галасу. Пізніше, спробуйте повернути всі монети назад. Це вправа поліпшить вашу спритність рук, здатність рухатися беззвучно і здатність читати мову тіла людей, яких ви намагаєтеся обдурити!
 • Be Sneaky Step 16.jpg 2 Розширюйте шпигунську практику. Коли ви вже впевнено почуваєте себе в маленькій контрольованому середовищі, саме час попрактикуватися більшою, більш активній зоні. Кожен додатковий людина у вашому оточенні – це новий фактор, який ви повинні враховувати – здатність враховувати позиції інших і коло їх огляду. Навіть коли ви не дивіться на них, використовуючи такі зачіпки, як звук кроків і т. д. – це життєво важливий шпигунський навик.
  • Спробуйте таку вправу: на якомусь культурному заході спостерігайте боковим зором за тим, хто випиває. Зачекайте, поки ця людина повернеться спиною, і перенесіть його келих в іншу кімнату. Після того, як ви прибрали келих, повертайтеся назад і спостерігайте, як ця людина намагається згадати, де він поставив свій напій. Переконайтеся, що вираз вашого обличчя незворушно – не видавайте себе самі і не показуйте, що ви до цього якось причетні. Ця вправа тренує вашу здатність залишатися непоміченим в натовпі, а також здатність контролювати емоції перед тим, кого ви обдурили.
  • Щоб перевірити вашу здатність безшумно рухатися, не спіть пізно вночі і постарайтеся ходити по хаті тихо, коли всі сплять – виберіть місце у вашому будинку, куди б ви хотіли прокрастися, потім прокрадитесь назад у свою кімнату, проходячи через якомога більшу кількість кімнат. В тиші ночі, ви зможете почути навіть самі незначні рухи.
 • Be Sneaky Step 17.jpg 3 Вдосконалюйте свої соціальні якості. Вам доведеться винаходити брехня, відмовки і особисту інформацію на льоту, щоб заговорити людей, які можуть створити вам проблеми і перешкодити вашій шпигунської місії. Працюйте над вашою здатністю брехати і зачаровувати людей – часто це настільки важливо, як і ваша здатність пересуватися, не будучи почутим чи побаченим.
  • У деяких людей спостерігається примітивна негативна реакція, коли вони говорять неправду, в якій їх легко викривають інші. Щоб перебороти це, почніть з непослідовною, нешкідливою брехні. Коли хтось питає, котра година, скажіть їм час на одну хвилину більше, ніж є насправді. Так поступово ви переборете свій опір і, якщо ви підніміть свою брехню на новий рівень, дуже скоро ви зможете переконливо говорити послідовну, «реальну» брехня.
  • Якщо ви невибагливі в соціальному плані, спробуйте заговорити людей і проникнути в спортзал або клуб, в якому ви не перебуваєте, і в який пускають тільки його членів. Це стане хорошим тестом ваших шпигунських здібностей. Заготовте гарну відмовку заздалегідь – можливо, ви залишили свій гаманець в роздягальні або всередині вас чекають ваші друзі, але вони не можуть підійти, щоб провести вас всередину, тому що вони в басейні та їх телефони не з ними!
 • Поради

  • Коли йдете по дерев'яній підлозі, тримайтеся ближче до стіни, тому що саме там пів отримує більше підтримки, тому він не буде скрипіти зовсім (або не так сильно).
  • Завжди майте напоготові відмовку, коли шпионите.
  • Ведіть себе тихо і не привертайте до себе увагу, до тих пір, поки те, що ви мали намір поцупити, не буде сховане в кишені, кулаці або рукаві. Розмови можуть допомогти вам іноді (більшість людей не заходить у кімнату, а потім виходить з неї, не сказавши ні слова).
  • Якщо вас застукали посеред ночі, скажіть, що йдете у ванну або за склянкою води (якщо тільки ви не на вулиці). Потім скажіть, що вам щось почулося і що ви не хотіли когось будити, і ви не хочете, щоб люди думали, що ви не в собі.
  • Якщо вас застукали з чимось, що належить не вам, думайте на ходу і скажіть «Ой, вибачте! Я думав, це мій чай (або що завгодно ще)». Попрацюйте над тим, щоб виглядати здивованим і сожалеющим.
  • Коли ви шпионите, робіть кілька справ одночасно, щоб відвернути увагу від того, що не повинно бути побаченим.
  • Пам'ятайте, що, якщо ви когось бачите, вони теж, швидше за все, бачать вас.
  • Якщо йдете у ванну, писайте туди, де немає води, щоб не було шуму бризок.

  Попередження

  • Ніколи не шпионьте біля робочого місця вночі, якщо тільки ви впевнені, що шанси бути побаченим або заробити проблеми, малі.
  • Якщо вас зловлять за щось з перерахованого вище, ви будете виглядати по-дурному.
  • Якщо вас спіймають, у вас можуть бути серйозні проблеми.
  • Ніколи і ні в якому разі не шпионьте близько урядових, військових, поліцейських будівель або біля великих корпорацій. Це робота для професійно навчених шпигунів. Не потрапте у в'язницю, загравшись в Джеймса Бонда!

  Що вам потрібно

  • Спритні руки
  • Гарна відмовка
  • План
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?