Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як прикрасити кухню

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Маленькі зміни

 • Decorate a Kitchen Step 1.jpg 1 Позбавтеся від зайвих речей. Ви, як і багато інші люди, можете відчувати надлишок деталей. Огляньте критично свою кухню. Чи Не здається вам захаращеною зайвими речами? Ви можете з легкістю позбавитися від цієї проблеми, прибравши з кухні кілька зайвих речей, або зробити перестановку кухонних меблів, щоб ці речі не кидалися в очі. Кухня від цього стане виглядати більш просторо.
  • Якщо у вас немає можливості прибрати з поля всі свої прилади разом з посудомийній машиною через відсутність вільного місця для їх зберігання, придбайте шафка або декілька контейнерів для своїх речей.
 • Decorate a Kitchen Step 2.jpg 2 Розфарбуйте кухню, щоб зробити її затишною. Якщо ваші стіни будуть білими, подібно квітам ірису, ви ризикуєте перетворити кухню в лікарняну палату з холодними, непривітними стінами. Додайте кілька яскравих кольорів, щоб вона стала виглядати теплою, обжитий і найулюбленішою для своєї господині.
  • Виберіть предмети для розмальовки. Це можуть бути сидіння, освітлення, робоча поверхня або щось ще. Крім того, ви можете використовувати не один колір, а поєднання декількох відтінків, вони будуть добре виглядати разом і позбавлять від необхідності зупинятися на якомусь конкретному кольорі.
 • Decorate a Kitchen Step 3.jpg 3 Додайте живі квіти. Рослини і квіти – це відмінні декорації для будь-якої кімнати, до того ж вони допомагають створити сприятливий мікроклімат в приміщенні. Це може бути вазон зі свіжими травами на підвіконні або ж скляна ваза зі зрізаними живими квітами на кухонному столику.
  • Переконайтеся, що квіти поєднуються з придуманих вами інтер'єром. Кухня, обставлена в стилі мінімалізму, витримана в нейтральній колірній гамі виграє від декількох лілій, а ось більш яскравий і креативний дизайн підкреслить букетик ромашок або гвоздик. Так який квітка, на ваш погляд, найкраще відображає «дух» вашої кухні?
  • Трави не вирощують на фабриках. Щоб убити двох зайців одним махом, почніть вирощувати їх у себе на кухонному підвіконні у вазонах. Таким чином, ви зможете не тільки прикрасити кухню, але і урізноманітнити свою їжу.
 • Decorate a Kitchen Step 4.jpg 4 Прикрасьте холодильник магнітами. Для тих, у кого немає грошей на золоту стільницю, інкрустованого рубінами, відмінним рішенням проблеми може стати прикрашений дрібничками холодильник. Існує безліч способів це зробити, все залежить лише від ваших особистих переваг.
  • Життя складається з дрібниць. Купіть цілу купу магнітів у вигляді букв і залиште повідомлення свого сусіда чи родича про те, як весело ви провели вечір, або ж за допомогою магнітів прикріпіть до холодильника фотографії з вашої улюбленої поїздки. Якщо, звичайно, магніти не будуть відпадати разом з фотографіями.
 • Decorate a Kitchen Step 5.jpg 5 Використовуйте текстуру матеріалів в свою користь. Можливо, коли ви кидаєте побіжний погляд на свою кухню, простір здається якимось двомірним і плоским. Щоб зробити свою робочу поверхню на кухні більш об'ємною і просторою на вигляд, попрацюйте з текстурами.
  • Використовуйте різнокольорові контейнери, скатертини, штори, шпалери з об'ємною драпіруванням. З миру по нитці, як кажуть, і буде вам контраст з гладкою робочою поверхнею і кухонним столом.
 • Decorate a Kitchen Step 6.jpg 6 Додайте незвичайну фурнітуру. Вже давно канули в Лету часи, коли кухня була лише кухнею. Зараз вітальня перетворюється в обідній зал, кухня –це місце загального збору, а в їдальні можуть влаштовувати вистави. Це не означає, що вам потрібно міняти свій спосіб життя, мова йде лише про те, щоб прикрасити кухню з допомогою предметів, які зазвичай для цього не використовуються.
  • Китайський секретер, шафа або комод відмінно підійдуть для цієї мети. Якщо у вас є щось з цього – зробіть це трендом своєї кухні. Так само ви можете поставити книжкові полиці, лави чи іншу багатофункціональні меблі. Експериментуйте, зрештою, це ваша кухня.
 • Decorate a Kitchen Step 7.jpg 7 Змініть кухонне начиння. Для того щоб оформлення було витримано в одній концепції, виберіть штори, скатертини і рушник для рук однаковою забарвлення і фактури. Найскладніше тут підібрати все по колірній гамі.
 • Decorate a Kitchen Step 8.jpg 8 Міняйте оформлення в залежності від часу року. Надайте кухні святковий вигляд, розстеливши красиві скатертини, діставши з серванта красиві блюдця, виперіть і повісьте свіжі штори. Знайдіть те, що буде відображати суть вашої кухні, і зі зміною часів року створюйте собі потрібний настрій за допомогою різнокольорової кухонного начиння.
  • У цього є ще одна перевага – повісили, поміняли, а потім гарненько вимили і очистили. Як правило, на кухні речі часто забруднюються, це одне з найбільш загрязняемых приміщень в будинку, і якщо ви будете періодично чистити свій посуд, штори і скатертини, вони будуть залишатися як нові.
 • Метод 2 з 3: Кардинальні зміни

 • Decorate a Kitchen Step 9.jpg 1 Створіть полички. Якщо ваші шафки вже забиті вщерть, і вам нікуди складати кухонне начиння, є кілька способів вирішення проблеми:
  • Підвісні полиці. Кріпляться на стіну і відтягують на себе увагу, так що це ідеальне рішення для маленької кухні, яке буде відволікати від нагромадження речей в іншій частині приміщення.
  • Полиці в стіні. Останнім часом з'явився досить оригінальний тренд, який полягає в тому, що в стіні робиться прямокутне заглиблення, яке служить полицею. Це виглядає дуже креативно і практично, оскільки воно не займає площу кухні. Кожну полицю можна прикрасити різнокольоровими фарбами або кольоровим папером. Це справжня інновація в дизайні кухні.
 • Decorate a Kitchen Step 10.jpg 2 Зробіть акцент на якомусь кольорі. Не обов'язково изощрятся, можна дотримуватися чорно-білих або пастельних тонів. Ви можете оформити кухню в одному кольорі, але додати в якості акценту. Це може бути світло-жовтий, а може - блідо-синій. Таким нехитрим способом ви зможете відвернути очі від розміру кухні, оскільки вони будуть прикуті до помітним кольоровим деталей.
  • Підберіть посуд, рушники і обробку в цьому кольорі. Але не забувайте про те, що цей колір ви використовуєте, щоб розставити акценти. Якщо його буде занадто багато в інтер'єрі, він зіллється з ним і не буде виконувати свою функцію. Так що зупиніться на 4-5 кольорових деталі в інтер'єрі.
  • Три слова: Просто. Розфарбуйте. Стеля.
 • Decorate a Kitchen Step 11.jpg 3 Позбавтеся від дверей. Це стосується ваших шафок і скриньок. Звичайно, це означає, що в них має панувати ідеальний порядок, але цього можна добитися за допомогою спеціальних контейнерів для зберігання всякої всячини і красивих скляних ваз. Це ще одна можливість продемонструвати оформлення кухні.
  • Ідея полягає в тому, що ви відкриваєте погляду все. Чим більше ви відчините для очей, тим більше вони побачать. А значить, візуально кімната стане більше.
 • Decorate a Kitchen Step 12.jpg 4 Скористайтесь дзеркалами. Те, що ви перебуваєте в кухні, ще не означає, що ви не можете зробити з нею все, що захочете. А оскільки, як вам, напевно, добре відомо, дзеркала візуально розширюють простір, так чому б цим не скористатися? Це не означає, що воно повинно бути на видному місці, помістіть його навпроти шафок, щоб отримати візуальний ефект розширення площі кухні.
  • Дзеркала в рамках також можуть послужити хорошу службу і стати відмінним елементом декору.
 • Decorate a Kitchen Step 13.jpg 5 Пофарбуйте стіни або шафки. Колір кімнати допомагає створити відчуття тепла і затишку. Тому освіжіть кімнату, прикрасивши її шаром фарби на стіні або шафках. Найбільш популярним вважається білий колір, але ви можете зупинити свій вибір на блідо-синьому або жовтому, якщо біла кімната не здається вам привабливою.
  • Використовуйте нейтральні кольори для оформлення кухні. Незважаючи на те, що сірий, білий і вершковий можуть здатися нудним і нудним, суміш нейтральних квітів додасть глибини та обсягу класичний і простий інтер'єр. Не бійтеся здатися банальними, використовуючи тільки декілька відтінків.
  • Розставте акценти. Пофарбуйте три стіни одним кольором, а четверту – іншим. Око мимоволі буде звертати на це увагу. Якщо у вас є вікно або інша область, яка може привернути увагу, пофарбуйте стіну в цьому місці іншим кольором.
 • Decorate a Kitchen Step 14.jpg 6 Додайте захист від бризок і жиру. Якщо у вас білі стіни, які постійно забруднюються в процесі готування, ви можете відчувати почуття незадоволеності. Щоб уникнути подібних розчарувань прикріпіть на стіну спеціальну панель над робочою поверхнею – це захистить від появи плям на стінах. Причому ця панель може бути будь-якої форми і кольору.
  • Легше всього зробити панель одноколірної, але плитка і узори так само можуть послужити хорошу службу. З допомогою плитки можна змінити текстуру гладкою і рівною стіни.
   • Якщо у вас вже лежить плитка, купіть спеціальні наклейки на неї. Таким чином, ви зможете захистити її від забруднення.
 • Decorate a Kitchen Step 15.jpg 7 Пограйте з освітленням. Насправді, у вас є величезне поле для вибору. В залежності від того, яка у вас електрична система, ваша кухня може висвітлюватися з допомогою різних приладів, притому кожен з них буде привносити в інтер'єр свої нотки.
  • Поекспериментуйте з настільними лампами. Вони можуть викликати почуття домашнього затишку. Якщо ви хочете чогось оригінального, зробіть лампу з новорічної гірлянди, вміщеній в скляну банку.
  • Зробіть вбудовані лампи в шафках і під ними. Мало того, що ваша меблі з підсвічуванням буде дуже красиво виглядати, так ще й при такому поганому освітленні не потрібно буде включати «великий світ». Одним словом, це допоможе створити романтичну атмосферу і буде вельми функціональним в цілому.
  • Придбайте гарну люстру. Навіть якщо у вас не так багато місця, красива люстра з оригінальним плафоном може стати центром загальної уваги і відверне від недоліків. Так само ви можете придбати замість люстри багато маленьких торшерів для підсвічування.
  • Купіть бра. Якщо у вас немає місця для великої люстри або ламп, вбудованих в меблі, хорошим виходом з положення може стати бра. Вони досить легко кріпляться до стіни і можуть добре освітлювати приміщення.
 • 8 Сконцентруйтеся на чомусь одному. Прикраса кухні може стати надважкої завданням, якщо ви спробуєте змінити все і відразу. Поставте собі одну задачу, наприклад, пофарбувати меблі і стіни або купити новий посуд, і поки не зробите це, не беріться за щось ще. Ви можете зайнятися всім іншим пізніше, якщо вам здасться, що вам мало вже наявних елементів декору.
  • Це допоможе вам зрозуміти, коли варто зупинитися, а коли продовжувати. Деколи, розстановки акцентів і придбання нової посуду буває достатньо, щоб змінити зовнішній вигляд кухні. Створіть список речей, які хотіли б змінити, і поступово втілюйте його в життя.
 • Метод 3 з 3: Виберіть тему

 • 1 Визначитеся зі стилем оформлення вашої кухні. Дуже багато людей абсолютно даремно не надають значення вибору тематики декору. Їм подобаються абсолютно різні речі, які вони намагаються поєднати в одному маленькому кухонному просторі, не замислюючись про те, як це буде виглядати. Так що визначитеся з тематикою – і 80% успіху у вас в кишені.
  • Дуже важливо, щоб оформлення створювало відчуття цілісності. Цього можна домогтися, визначившись з тематикою і підібравши елементи декору, які будуть відповідати їй. У деяких меблевих магазинах продаються готові набори для оформлення кухні, підібрані за стилями, таких як кантрі, френч або арт-деко.
 • 2 Спробуйте стиль ультрамодерн. Якщо вам подобаються яскраві, помітні речі, можливо, це саме те, що вам потрібно. Гострі кути, чорно-білий декор, розбавляють яскравими квітами. Цю кухню буде прикрашати фурнітура з нержавіючої сталі або скла у вигляді геометричних фігур.
 • 3 Морська тематика. Досить поширена, треба помітити. Свого роду класика жанру. Незалежно від того, живете ви на узбережжі або ж хочете привнести частинку моря в свій дім, морський стиль по-домашньому затишний.
  • Заповніть свої полки черепашками, рибальськими снастями та видами моря. Попрацюйте з відтінками жовтувато-коричневого, бежевого, блакитного. Так само в якості декору цікаво будуть виглядати мотузки, мережі і речі, з якими ви ходите на пляж.
 • 4 Спробуйте стиль кантрі. Якщо вам подобаються теплі, темні кольори, декор з дерева може послужити вам хорошу службу. Подумайте про шафках з темного дерева, дерев'яній посуді, піали з ароматичною сумішшю, цитрусових і меблів з червоного дерева.
 • 5 Кольорова тематика. Якщо монотонне оформлення не для вас, спробуйте кольорове. Відтінки можуть зробити кухню цікавою! Блакитні стільці, посуд, шафки... Просто переконайтеся, що це вам не набридне.
  • Ця тематика має ряд підводних каменів. Якщо якогось відтінку буде занадто багато, це може стати моветоном. З іншого боку, якщо у вас немає можливості переобладнати кухню, тому що ви орендуєте квартиру, кольорові елементи можуть стати найкращим рішенням.
 • Поради

  • Пам'ятайте, що, як би ви не прикрасили кухню, вона все одно має залишатися функціональним і практичним. Уникайте великих елементів декору, які можуть зайняти місце вашої стільниці або духовки. Замість цього використовуйте гобелени або підвісні прикраси.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?