Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як прикрасити кекс

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Підготовка до декорування

 • 1 Перед тим як будете готові прикрашати, правильно приготуйте глазур. Глазур буде висихати і застигати, перебуваючи на повітрі, так що не готуйте її передчасно, очікуючи приготування кексів. Густа вершкова глазур краще всього підійде для декорування. Цукровою глазур'ю, яку за рецептом входить тільки цукрова пудра і рідина, набагато важче прикрашати через її рідкої консистенції.
  • Якщо вам необхідно зберігати вашу глазур або у вас запланована тривала сесія з декорування, тримайте всю глазур, якою ви не користуєтеся, в герметичному контейнері
  • Якщо ваша глазур починає братися грудками, додайте в процесі кілька крапель молока або води, помішуючи до тих пір, поки грудки не змішаються з іншою частиною глазурі.[1]
 • 2 Купіть кондитерський мішечок або зробіть свій власний. Кондитерський мішечок, який так само називають шприцевальным мішечком, являє собою полотняний або пластиковий конус з отвором на кінці, через яку видавлюється глазур. Якщо ви не придбали такий, ви з легкістю можете зробити власний, дотримуючись інструкцій, наведених в даній статті. Ви можете використовувати прямокутний пластиковий пакет (наприклад, пакет зі струнним замком) і прорізати дірку в одному з кутів, або вирізати великий, довгий трикутник з пергаментного паперу і обернути його по колу, щоб зробити конус.
  • Якщо ви використовуєте пергаментний папір, щоб мішечок не розпався, переконайтеся, що ви загнули кути або з'єднали зовнішні краї разом.
 • 3 Виберіть велику кондитерську декорирующую насадку. Вам знадобитися одна з кондитерських насадок або форсунок, через яку глазур буде виходити рівномірно. Використовуйте велику насадку, щоб зробити стандартний кексовый завиток. Звичайною насадкою або пакетом з маленькою дірочкою без насадки можна зробити хитромудрі малюнки, але не товсті, декоративні завитки, використовувані для більшості кексів.
  • Ви можете знайти найбільш поширені, великі кондитерські мішечки розміром 1M 2D марки «Wilton» в ремісничих крамницях. Якщо ви хочете спробувати різні види завитків, вам, можливо, потрібно шукати інші конструкції наконечників в інтернет-магазинах.
  • Насадки з круглими отворами створюють візерунок, який виглядає як гладке, м'яке морозиво. Зіркоподібне отвір видає рельєфні або гофровані завитки, і ви можете придбати різні їх види, залежно від того, який візерунок вам більше подобається
 • 4 Використовуйте перехідник для насадок, якщо збираєтеся міняти кондитерські насадки. Перехідники для насадок закріплюються навколо мішечка так, що ви легко можете зняти одну насадку і поміняти її на насадку іншої форми. Для початку, менше замкове кільце помістіть в мішечок, потім натягніть на нього більше кільце з зовнішньої сторони мішечка, притримуючи мішечок на місці. Кондитерську насадку можна приєднати до зовнішньому кільцю і легко зняти, коли прийде час її замінити.
  • Використовуйте великий перехідник для великої насадки. Насадка повинна легко і міцно кріпитися на перехідник.
 • Pipe a Cupcake Step 1.jpg 5 Якщо ви використовуєте тільки одну насадку, поміщайте її безпосередньо в мішечок. Наведіть насадку для декорування носиком вниз і протолкніте до вузького кінця мішечка. Носик повинен пролізти через отвір в кінці, при цьому стінки мішечка повинні його утримувати. При необхідності проріжте отвір трохи більше, але не переживайте, якщо воно не підходить ідеально; глазур повинна притримати насадку на місці.[2][3]
 • Pipe a Cupcake Step 3.jpg 6 Помістіть свій кондитерський мішечок в чашку або кружку. Покладіть мішечок довгий, циліндричний контейнер насадкою вниз. Це буде стабілізувати мішечок, коли ви будете заповнювати його глазур'ю. Якщо ви використовуєте пластмасовий або полотняний мішечок, можете відвернути краю назовні, щоб полегшити доступ до дна.
  • Дивіться у підказках розділ про те, як використовувати найменш брудний метод наповнення кондитерського мішка з допомогою харчової плівки.
 • Pipe a Cupcake Step 4.jpg 7 Ложкою покладіть глазур в кондитерський мішечок. Глазур досить густої консистенції підходить для кондитерського мішечка, на відміну від м'якої глазурі на рідкій основі, яка може витікати через насадку до того, як ви почнете її видавлювати. У будь-якому випадку, наповнення мішечка створює безлад, тому не поспішайте.
  • Якщо глазур липне до ложки і наводить безлад, спробуйте використовувати лопаточку.[4]
 • 8 По ходу дії обережно натискайте на глазур. Продовжуйте заповнювати мішечок, злегка трамбуючи глазур до дну для того, щоб прибрати всі повітряні бульбашки. Якщо ви не досить щільно укладіть глазур, у вас будуть щілини і некрасиві повітряні бульбашки в ній.
  • Потроху скатуємо краю мішечка кожен раз, коли потрібно більше простору для глазурі.
  • Не надто переповнюйте мішечок, особливо якщо це мішечок з харчового пергаменту.[5]Вам знадобитися простір для того, щоб перев'язати його і видавити. Переповненим мішечком важко керувати.[6]
 • Pipe a Cupcake Step 6.jpg 9 Закрутіть верхній кінець мішечка. Закрутіть і тримайте верхній кінець мішечки так, щоб коли ви будете тиснути, глазур не вилітала зверху. Намагайтеся закрутити прямо над глазур'ю, щоб зменшити ймовірність попадання повітря і його змішування з глазур'ю. Тепер ви готові приступити до декорування.
  • Для більшої зручності, використовуйте гумку, щоб щільно зав'яжіть мішечок.[7]
 • Частина 2 з 3: Декорування кексів завитками

 • 1 Для початку потренуйтеся на тарілці. Якщо ви ніколи раніше не користувалися кондитерським мішечком, можливо, ви захочете почати з чогось менш важливого, ніж ваші кекси. Перший раз тренуйтеся на тарілці або шматку харчового пергаменту, дотримуючись інструкцій, наведених далі. Якщо ж ви хочете розпочати якомога швидше, у вас може з'явитися бажання видавити невелику смужку глазурі на тарілку для того, щоб уникнути бульбашок, що знаходяться на самому дні.
  • Наведені нижче інструкції залишаються незмінними незалежно від того, ви прикрашаєте кекс або практикуєтеся на інший круглої або плоскій поверхні.
 • 2 Стисніть більшість глазурі у верхній частині мішечка. Переконайтеся, що верхівка мішечка перев'язана або скручена так, як описано в попередньому розділі. Продавіть більшість глазурі до верху мішечка, поки у вас не залишиться невелика кількість глазурі на дні. Закрутіть мішечок навколо цієї маси, щоб інша частина глазурі не випадала з мішечка. Тепер вам необхідно тільки видавити набагато менше більш контрольованою глазурі. Тепер ви можете займатися прикрашенням довше, не відчуваючи втоми в руках, і будете краще контролювати процес декорування.[8] Now you only need to squeeze a much smaller, more manageable amount of frosting. You'll be able to decorate for longer without your arms tiring, and you'll have more control over your decoration.
  • Попередження: не намагайтеся це зробити з мішечком з пергаментного паперу. Він розпадеться або прорветься. Якщо вам простіше використовувати пергаментний мішечок, постарайтеся наповнити його глазур'ю тільки на половину або менше.
  • Коли глазур буде закінчуватися, розмотайте мішечок і додайте ще трохи в нижню частину. У вас повинно вистачити глазурі для прикраси як мінімум одного кексу.
 • 3 Навчитеся тримати кондитерський мішечок. Однією рукою тримайте мішечок вертикально і видавлюйте глазур, помістивши її на масу глазурі, яку ви відокремили від основного об'єму. Іншою рукою направляйте мішечок. Ви можете направляти мішечок, обхопивши верхівку насадки і вести як ручкою, або ж обхопити першу руку, допомагаючи їй рухатися невідривно і рівномірно.
  • Деяким людям простіше використовувати провідну руку, в той час як інші воліють використовувати не домінуючу. Спробуйте обидва методу, щоб дізнатися, до якого ви більше схиляєтеся.[9]
 • 4 Тримайте мішечок вертикально над кексом. Насадка повинна знаходитися на відстані 1.25 – 2.5 см над поверхнею, яку ви прикрашаєте.[10][11] Ви можете піднімати і опускати мішечок невеликими рухами, щоб побачити, яку відстань створює найбільш привабливий дизайн, але не пододвигайте його впритул до поверхні кексу. Це, швидше за все, створить розмитий або неакуратний візерунок.
  • Якщо ви прикрашаєте кекс особливої форми або боковину кексу, тримайте мішечок під кутом 900 відносно декорованій стороні. Мішечок повинен розташовуватися горизонтально по відношенню до вертикальної поверхні.
 • 5 Стисніть мішечок з глазур'ю над центром кексу. Стискаючи рукою мішечок, у вас повинна вийти точка або зірочка на поверхні кексу, в залежності від того, яку насадку ви використовуєте. Видавлювання має бути повільним і плавним, але достатньо сильним, щоб був безперервний потік глазурі.
  • Прочитайте кілька наступних кроків перед початком, щоб знати, як правильно переміщати кондитерський мішечок
 • 6 Продовжуйте видавлювати по спіралі від центру кексу. Підтримуйте постійний тиск в мішечку, щоб рівномірно випускати глазур. Не піднімаючи мішечок, кружляєте навколо центральної глазуревой точки до тих пір, поки вона не буде повністю оточена. Не залишайте простір між колами і центральною точкою.[12] don't leave any space between the circle and the central dot.
  • Якщо ваш кекс великий або точка маленька, ви можете зовнішньої спіралі створити другий круг навколо першого. Однак, простіше зробити безперервний завиток, якщо ви не занадто близько до краю.
 • 7 Продовжуйте видавлювати по спіралі усередину і назовні. Коли ваш коло завершено, підніміть насадку і легенько направте всередину. Внутрішній виток створить менший круг поверх першого. Закінчіть виток, направляючи його до центру.[13]
  • Знову ж таки, підтримуйте постійний тиск в мішечку і направляйте насадку з тією ж постійною швидкістю.
 • 8 Перестаньте тиснути і акуратно підніміть мішечок. Важливо зняти напругу з мішечка перед тим, як піднімати його над кексом. Якщо ви перестанете тиснути і піднімете мішечок вертикально, ваш завиток закінчиться прикрасою. Це буде зірочка, характерна для більшості насадок, або маленька кругла точка, характерна для звичайної круглої насадки.[14] This will be a star shape of some kind for most piping tips, or a small point for simple, round piping tips.
 • Частина 3 з 3: Створення інших глазуревых дизайнів.

 • 1 Спробуйте різні варіації основних візерунків. Кілька основних варіантів візерунків описані в розділі «Декорування кексів завитками». У них є невеликі відмінності, і використовується різна кількість глазурі, але вони не вимагають специфічних навичок.
  • Почніть з зовнішніх країв, а не з середини, і робіть спадний і висхідний завиток. Він виглядає майже так само, як і основний завиток, але його легше робити на маленькому кексі.
  • Почніть з центру і наносите спіральний візерунок до зовнішнього краю. Зупиніться, коли зробите коло навколо зовнішнього краю. При цьому використовується менше глазурі і створюється рівна конструкція у вигляді трояндочки.[15]
 • 2 Використовуйте насадку з французьким наконечником, щоб створити швидкі та унікальні дизайни. Французька насадка для завитків випускає глазур високими, тонкими хвилястими смугами. Ви можете тримати кондитерський мішечок над центром кексу, а потім почати вичавлювати і дивитися, як глазур рівномірно розподіляється назовні до верхньої частини кексу.[16]
  • Цю техніку краще всього застосовувати на маленьких кексах, так як глазур розподіляється рівномірно лише на певній площі.
 • 3 Використовувати пелюсткову насадку, щоб зробити квітку. У пелюстковій насадки тоненький кінчик, каплеподібний. Цей метод більш складний у порівнянні зі звичайним візерунком, і буде краще наноситися під кутом мішечка 450 від поверхні кексу. Тримайте насадку вертикально, ближче до кексу більш широким кінцем. Нанесення невеликої кількості глазур на торт ножем, допоможе не впасти ваших пелюсток.[17]
  • Спочатку стискайте мішечок, коли рухаєтеся до центру кексу круговими рухами, щоб створити глазуревый циліндр. Припиніть здавлювати і приберіть мішечок.
  • Стискайте мішечок досить довго, щоб видавити глазур маленької U-подібної форми, де вигин буде знаходитися навпроти циліндра. Приберіть мішечок, коли зробите завитушку і почніть робити другу половинку U зверху вниз.
  • Продовжуйте робити U-образні пелюстки до зовнішнього краю по спіралі до тих пір, поки не покриєте весь кекс пелюстками. Не забувайте припиняти тиснути на мішечок після створення кожної пелюстки.
 • 4 Використовуйте багатоканальні кондитерські мішечки для створення різнокольорових завитків. Ви можете використовувати цю хитрість, щоб робити завитки двох або більше кольорів будь-якого дизайну. Вам буде потрібно три або більше пластмасових або тканинних кондитерських мішечка, але не одноразові пергаментні мішечки. Велика насадка і перехідник для насадок (дивіться « Підготовка до декорування») полегшать вам ваше завдання. Для кращого результату використовуйте різнобарвну глазур однакову за складом, а не абсолютно різні рецепти, які потрібно видавлювати в різному темпі.[18]
  • Покладіть кожен колір глазурі в різні мішечки. Кладіть невелику кількість глазурі в мішечок, не більше половини від кількості, яке ви кладете зазвичай. Зав'яжіть або замотайте кожен мішечок як зазвичай.
  • Вирівняйте кожен мішечок з глазур'ю, і складіть один з одним. Стисніть, щоб вийшла трикутна форма, і помістіть кожен мішечок по верх іншого.
  • Відріжте кожному мішечку дно (1.25 див.) Якщо ж у вас вже є достатня отвір, щоб видавлювати через нього глазур, пропустіть цей крок.
  • Помістіть набір мішечків в більш великий мішечок з прикріпленою насадкою. Протолкніте набір мішечків до самого дна. Тепер, коли ви будете стискати великий мішечок, кожен маленький буде видавлювати різнокольорові лінії глазурі через насадку.
 • Що вам знадобиться

  • Кондитерський мішечок
  • Велика кондитерська насадка
  • Великий кондитерський перехідник (якщо використовуєте більш ніж один дизайн насадки)
  • Кекси
  • Глазур
  • Ложка
  • Висока чашка або гуртка
  • Аптечна гумка

  Поради

  • Якщо вам не подобатися результат створення візерунка на кексі, зішкребіть його і покладіть назад у мішечок. Тільки переконайтеся, що ви не соскреблі крихти з кексу, інакше вони будуть грудкою в наступному візерунку.
  • Існує альтернативний метод заповнення мішечка, більш акуратний. Замотайте глазур у великий шматок харчової плівки. Надайте невеликій кількості глазурі циліндричну форму усередині харчової плівки і закрутіть її з обох сторін. Опустіть її в кондитерський мішечок, просуньте одну сторону через насадку, потім відріжте кінець і глазур готова до выдавливаниюt.[19]
  • Вам буде простіше прикрасити ваші кекси, якщо вони будуть всі одного розміру. Спробуйте виміряти кожну порцію тіста для кексів. ? чашки (60 мл) достатня кількість для кексів середнього розміру.[20]

  Джерела і посилання

 • ^ http://everydaylife.globalpost.com/keep-frosting-moist-21647.html
 • ^ http://www.wilton.com/decorating/decorating-basics/folding-parchment-triangles.cfm
 • ^ http://www.ourbestbites.com/2012/05/how-to-frost-cupcakes/
 • ^ http://www.karenscookies.net/Decorating-Bags-Filling-Coloring_ep_51-1.html
 • ^ http://www.karenscookies.net/Decorating-Bags-Filling-Coloring_ep_51-1.html
 • ^ http://www.ourbestbites.com/2012/05/how-to-frost-cupcakes/
 • ^ http://www.loraleelewis.com/blog/?p=14379
 • ^ http://www.karenscookies.net/Decorating-Bags-Handling_ep_52-1.html
 • ^ http://www.karenscookies.net/Decorating-Bags-Handling_ep_52-1.html
 • ^ http://www.loraleelewis.com/blog/?p=14379
 • ^ http://www.wilton.com/technique/1M-Swirl
 • ^ http://www.wilton.com/technique/1M-Swirl
 • ^ http://www.wilton.com/technique/1M-Swirl
 • ^ http://www.ourbestbites.com/2012/05/how-to-frost-cupcakes/
 • ^ http://www.ourbestbites.com/2012/05/how-to-frost-cupcakes/
 • ^ http://www.ourbestbites.com/2012/05/how-to-frost-cupcakes/
 • ^ http://savorysweetlife.com/2014/02/how-to-pipe-frosting-flowers-on-cupcakes/
 • ^ http://www.ourbestbites.com/2011/08/tutorial-how-to-swirl-colored-icing-for-cupcakes/
 • ^ http://www.karenscookies.net/Cookie-Decorating-Video-Color-Mixing-Bag-Filling_ep_74-1.html
 • ^ http://www.loraleelewis.com/blog/?p=14379
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?