Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як використовувати методи комбінаторної літератури, щоб відправити секретне послання

Рекламний блок

Кроки

Відправка вашого власного секретного послання

 • Use Constrained Writing to Send a Secret Message Step 1.jpg 1 Вирішите, що за секретне послання ви збираєтеся відправити. Воно повинно бути значно менше, ніж сам лист. Довге секретне повідомлення в короткому листі викличе підозри з-за своєї зовнішньої недостовірності. Це дуже делікатне питання балансу. Чим довше ваш основний текст порівняно з секретним повідомленням, тим легше буде писати і складніше обчислити, і друзям, і ворогам.
 • Use Constrained Writing to Send a Secret Message Step 2.jpg 2 Виберіть метод шифрування. Існує величезна безліч варіантів, більшість з яких можна об'єднати в декілька типів. Деякі з них описані нижче, але якщо вам необхідна максимальна таємність, не використовуйте їх (або взагалі будь-які інші методи, описані в інтернеті). Оригінальність - ключ до секретності.
  • Акростих, можливо, самий відомий приклад. У акростихе секретне послання читається в кожній першої букви кожного рядка (або пропозиції тощо). Акростих дуже легко скласти, але також легко і обчислити.
  • Використовуйте числа, щоб зашифрувати лист. Існує кілька способів, включаючи: A=1=33, ASCII, Атомні числа, або будь-які інші відомі числові списки. Перевага цього методу в тому, що ви можете використовувати числа в чистому вигляді, не викликаючи сумніви, наприклад, щоб вказати дату або час. В іншому випадку, існує багато інших способів перетворення слів у числа, використовуючи більш хитрі додавання. Це має бути добре відомо як відправнику, так і адресату - професор мистецтвознавства повинен знати, що Від реалізму до постімпресіонізму відноситься до його навчального курсу 441, але більшість людей не можуть знати, чи історик, що спеціалізується на Греції, дізнається дати, пов'язані з падінням Афін.
  • Беріть кожну певну букву. Природно, що найбільш складні пропозиції можуть бути використані замість арифметичної послідовності. Одна проблема цього методу в тому, що дуже недовговічний. Навіть єдина буква, добавлена або прибрана з листа, може змінити зміст повідомлення. З деякими іншими методами повідомлення можна відновити, навіть якщо велика частина листа втрачено, виправлено або важка для читання.
  • Використовуйте слова з незвичайними параметрами. Враховуючи стандартне розташування клавіш на клавіатурі, можна написати слова, використовуючи якийсь один ряд, наприклад, раби, метис, дорога і книгу. Якщо виписати всі букви, що випадають із загального ряду, то вийде слово БІЖИ. Всі слова, які не підходять під цей параметр, відсіваються.
  • Використовуйте неприродну частоту повторення літер. У повсякденній мові не так вже й багато слів, у яких може повторитися кожна буква алфавіту, але їх можна з легкістю використовувати, щоб додати зайву букву.
  • Вставляйте помилки. Якщо в листі зазвичай грамотним відправником будуть допущені помилки у правописі, значить вони були зроблені навмисно. Помилки в правописі можна легко вставити в текст, так що можете вставляти яке завгодно секретне послання ваш лист.
 • Use Constrained Writing to Send a Secret Message Step 3.jpg 3 Щоб отримати більш складний метод, використовуйте кілька технік одразу. Існує ризик, що ретельно приховане секретне послання може бути не розшифровано адресатом. Або якщо його навіть виявлять, воно може бути настільки напруженою, що це можна порахувати чистим збігом, а не навмисним знаком. В якості прикладу, погляньте на критику на адресу дослідження кодів в Біблії. Хоча заплутане повідомлення і може бути виявлено, не може бути повної впевненості в тому, що воно було вставлено в лист навмисно. Які б не були методи, коли вони використовуються у досить довгому тексті, їх досить складно вирахувати. Секретне послання через виділення кожної першої літери кожного слова може виявитися занадто слабким сигналом, але може стати більш явним при виконанні деяких додаткових кроків. Використання акровірша, щоб сказати Тільки букви, пропускати прогалини і розділовий знак, допоможе з легкістю обчислити його і голосно заявити Тут є послання. Продовжуй шукати! Беручи до уваги дуже часто зустрічаються числа в основному тексті, всі вони прості, одержувач листа може зрозуміти, на яку пропозицію вказує відправник. Слово простої може часто використовуватись нечисловом контексті в основному тексті та/або вказувати на інший метод.
 • Use Constrained Writing to Send a Secret Message Step 4.jpg 4 залежно від методу, ви також можете вибрати ступінь детальності. Тобто, яку частку секретного повідомлення ви хочете викласти зараз. Наприклад, в акростихе зазвичай береться перша буква кожного речення, але можна брати частини і довше або навіть перші слова. Якщо ви вирішите відразу поділити секретне повідомлення на слова або на ще більш великі частини, з цим можуть виникнути серйозні проблеми. Якщо в'язень хоче розповісти своєї сім'ї, що з ним погано поводяться, навряд чи його лист зі словом катування, пройде цензуру, незалежно від контексту. Краще все-таки розібрати слово по складах.
 • Use Constrained Writing to Send a Secret Message Step 5.jpg 5 Ретельно формулюйте основний текст, службовець основою для вашого секретного послання. В ідеалі, лист має бути написано в зовсім звичній манері, щоб не виникло ніяких підозр. Навіть якщо секретне послання не буде розшифровано пленителями, лист може бути знищено з-за простого сумніви в його змісті. Зрозумійте, що навряд чи вам вдасться переслати листа, якщо секретне повідомлення буде занадто щільним, але це буде лише смілива спроба. Одне звичайне лист не викличе підозр у того, хто не знайомий з вашим звичайним стилем письма. Не повинно бути ніяких небезпечних тем, які не можуть пройти перевірку. Також лист не повинно містити випадкових або непотрібних букв, щоб не викликати підозру у перевіряючого. Словник чи енциклопедія можуть допомогти вам написати природне пропозицію в обмежувальних умовах. У деяких випадках, вам можуть допомогти комп'ютерні програми.
 • Use Constrained Writing to Send a Secret Message Step 6.jpg 6 Відповідайте таким же чином. Якщо адресат здатний розшифрувати послання, краще продовжувати пересилати секретні повідомлення, використовуючи той самий метод.
 • Поради

  • В якості іншого прикладу, ви можете знайти приховане послання в даній статті. Якщо редактори змінять статтю, навряд чи воно залишиться тим же, так що подивіться оригінальну версію, якщо хочете розшифрувати послання.
  • Якщо ви з ким-то вирішили взаємодіяти за допомогою секретних повідомлень, без різниці з якої причини, домовтеся про метод шифрування заздалегідь. Це може бути особливо важливо для людей, робота яких передбачає високий ступінь небезпеки, наприклад, для солдатів, журналістів у гарячих точках і медичних працівників у зонах гуманітарних катастроф.
  • Надрукуйте це в Microsoft Word і роздрукувати на принтері.

  Що вам знадобиться

  • Словник
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?