Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як використовувати лампу чорного світла

Рекламний блок

Кроки

 • Use Black Lights Step 1.jpg 1 Розставте ненав'язливі світильники. Перш ніж зафіксувати світильники, які ви будете використовувати у своїх візуальних проектах, ви повинні переконатися, що ваші чорні лампи не встановлені на шляху людей, які можуть проходити через цю кімнату або через це місце. Щоб використовувати чорні лампи по-різному, ви можете встановити лампи в кишеньковий ліхтарик або інший портативний пристрій.
 • Use Black Lights Step 2.jpg 2 Підберіть необхідний розмір ламп. Якщо ви висвітлюєте чорним світлом люмінесцентні плакати або прикраси, то вам необхідно вибрати лампи, які відповідають розміру предметів, які ви хочете висвітлити. Це правило також справедливо при використанні чорного світла для сканування простору: для портативних пристроїв – використовуйте лампи меншого розміру.
 • Use Black Lights Step 3.jpg 3 Обмежте потрапляння денного світла. Одним з найважливіших моментів у використанні чорного світла, є обмеження природного денного світла в просторі використання ламп. Ви можете зробити це шляхом закриття вікон та інших джерел випромінювання світла, важкими непрозорими матеріалами. Для того щоб якісно спланувати місце постійного знаходження ламп з чорним світлом, потрібно знайти природне темне місце і завісити його темною тканиною, для того щоб зробити його ще темніше.
 • Use Black Lights Step 4.jpg 4 Додайте люмінесцентні конструкції або матеріали. Для освітлення чорним світлом своїх візуальних проектів, додайте спеціальні предмети, такі як: плакати, малюнки, намальовані маркером, або що-небудь ще, що буде світитися в світлі цих пристроїв. Корисно знати про деякі з найбільш поширених предметів і речовин, які є флуоресцентними або просто будуть світитися під цим світлом. До них відносяться одяг, яку перуть з використанням миючих засобів, антифриз та побутові чистячі засоби, біологічні рідини, тонік, і деякі види паперу і тканини, виготовлені з хімічно оброблених матеріалів.
 • Поради

  • Дізнайтеся про спеціальні можливості в застосуванні цих ламп. При використанні люмінесцентного випромінювання для освітлення речовин, то в судово-медичних цілях або для виявлення витоків в системах опалення та охолодження, або інших системах, вам необхідно знати, яке кількість цієї речовини буде добре відображатися під чорним світлом. Дізнайтеся більше про специфіку процесу: як флуоресцентні речовини виявляються, і який «поріг» буде візуально видно, за результатами вивчення різних матеріалів і предметів під чорному світлом, перед тим як приступити до створення устаткування, або до вибору підходящих інструментів для просування розслідування.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?