Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як привчити собаку або цуценя до клітки або загінки

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 із 5: Підготовка клітини

 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 1.jpg 1 Вирішите, яку клітину ви хочете. Є клітини з пластику, з дверима з металевої сітки. Вони найбільш практичні для тих собак, які найкраще можуть розслаблятися, коли не бачать, що відбувається навколо, для собак, які люблять гризти речі, а також для господарів, які люблять подорожувати разом зі своїми вихованцями. З іншого боку, клітини з металевої решітки виконані з міцного металу і краще всього підходять для собак, які люблять спостерігати за тим, що відбувається навколо, для собак, що живуть в жаркому і вологому кліматі, так як вони забезпечують хорошу вентиляцію.[1]
  • Виберіть клітинку відповідного розміру. Клітка повинна бути досить великою, щоб дозволяти собаці встати, сісти і розтягнутися, немає необхідності в настільки величезній клітці, що з неї можна було б зробити окремі ванну кімнату і спальню. Якщо ви хочете придбати тільки одну клітку раз і назавжди, купуйте таку, якої буде достатньо вашому цуценяті, коли він виросте, а поки він меленький можна трохи заблокувати для нього зайве простір клітини.[2]
  • При використанні пластикової клітини, підготуйте її для своєї собаки і викрутіть з'єднують верхню і нижню частини гвинти. Спочатку більшості собак та цуценят пропонується звикнути до клітки без верхньої частини.
  • Для того, щоб підготувати металеву клітку, прив'яжіть відкриту дверцята, щоб вона не закривалася. Постеліть, що-небудь на дно, щоб клітина не дребезжала.
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 2.jpg 2 Зробіть клітку зручною. Знайдіть старе простирадло або рушник, щоб постелити на дно. Якщо у собаки вже є підстилка, до якої вона звикла, скористайтесь їй. Ідея полягає не тільки в тому, щоб створити затишне місце для собаки, але і нагадати їй, що клітина призначена для сну, а не для того, щоб ходити до неї в туалет.
  • Якщо собака напаскудила на підстилку, приберіть її як можна швидше, щоб цього не сталося знову. Якщо цього не зробити, скоро все навколо може потонути в сечі, собака буде справляти нужду знову і знову, відчуваючи запах.
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 3.jpg 3 Дайте води. Це особливо важливо, якщо ви плануєте залишити собаку більш ніж на дві години. Якщо ви переживаєте, що собака переверне миску, скористайтесь поїлкою і наповніть її крижаною водою.
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 4.jpg 4 Зробіть клітку привабливою для собаки. Помістіть туди (в дальній кінець) її улюблені іграшки. Переконайтеся в тому, що іграшки досить міцні й великі, щоб собака не вдавилася. Пізніше в процесі привчання можна класти туди привабливі частування, коли собака заходить у клітку.
 • Метод 2 із 5: Знайомство собаки з кліткою

 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 5.jpg 1 Розмістіть клітку в місці, де багато активності. При розміщенні клітини там, де багато людей, наприклад, в залі або на кухні, собака буде асоціювати клітку з присутністю в оточенні людей, а не перебуванням у самотності та ізоляції. Нехай клітина спочатку постоїть там просто так, до того як ви будете просити собаку в неї заходити. Таким чином, вона стане здаватися собаці звичайним предметом меблів у вашому домі, а не дивним об'єктом.
  • Зверніть увагу, що вночі клітина повинна розташовуватися у вас в спальні. Знову ж таки присутність серед людей і в оточенні їх активності буде заспокійливо впливати на цуценя. Крім того, врахуйте, що ваш режим сну буде впливати на режим сну цуценя, так що постарайтеся забезпечити йому і собі повноцінний нічний сон. В ідеалі, ви не повинні залишати собаку в клітці на ніч, поки не зайдете далі в процесі навчання; але якщо ви все ж закриваєте собаку, це знижує ймовірність заподіяння їй шкоди вашому майну та інших нещасних випадків, тому це може виявитися необхідним.[3]
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 6.jpg 2 Використовувати позитивні закріплювачі навичок. Незважаючи на те, що часом хочеться використовувати клітку в якості покарання, ніколи так не робіть. Завжди говоріть з собакою радісним тоном голосу, якщо це стосується клітини.
  • Почніть створювати позитивні асоціації з кліткою, розкидаючи шматочки ласощів біля її входу. Коли щеня буде досліджувати кімнату і новий об'єкт, він стане асоціювати клітку з смачним частуванням.
  • Хваліть цуценя кожен раз, коли побачите, що він зайшов у клітку. Припиніть свої справи і зверніться до свого цуценяті, щоб нагородіть його великою порцією похвали. Обійміть його, приголубте, скажіть, що він - хороша собака, і навіть дайте частування з власних рук.
  • Пограйте в "ігри" з цуценям. Киньте в клітку шматочок частування так, щоб щеня не бачив. Покличте його і скажіть: «Де твоє пригощення? Іди шукай частування в клітці!» Ваш голос повинен звучати дуже радісно й доброзичливо, а жести рук повинні акуратно направляти цуценя в клітку. Як тільки частування буде знайдено, щедро похваліть цуценя. Якщо ваша собака краще мотивується іграшками, то для такої гри можна використовувати її улюблений м'ячик або пискучу іграшку.[4]
   • Ніколи не штовхайте, не тягніть і не примушуйте цуценя йти в клітку. За винятком нічного часу на цій стадії навчання ви повинні дозволити цуценяті самостійно вирішувати, коли йому заходити в клітку.
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 7.jpg 3 Годуєте собаку в клітці. Як тільки собака почне себе комфортно почувати, входячи в клітку, почніть давати їй її звичайний корм в клітці. Поставте миску до задньої стінки клітини. Якщо собака упирається заходити в клітку, варто придивнути миску трохи ближче, настільки, наскільки глибоко собака захоче зайти в клітку. При кожної наступної годівлі пересувайте миску трохи далі назад.
  • Коли собака почне себе комфортно почувати стоячи в клітці і поїдаючи корм, почніть закривати дверцята на той час, поки вона їсть. Уважно стежте за тим, коли собака закінчить трапезу, щоб відразу ж відкрити двері. Після декількох разів почніть потихеньку збільшувати час, на яке клітина залишається закритою після їжі, до тих пір, поки воно не стане складати близько 10 хвилин.
  • Якщо собака починає скиглити, ви занадто швидко стали збільшувати час. Залишайте двері закритою на більш короткий термін в наступний раз. Пам'ятайте, не можна випускати собаку, коли вона скиглить, інакше вона буде гавкати й скавчати кожен раз, як захоче вийти.[5]
 • Метод 3 із 5: Привчання собаки залишатися однією

 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 8.jpg 1 Будьте будинку. Важливо, щоб у собаки не виникло негайної асоціацію між клітиною і перебуванням на самоті. Тому ви не повинні користуватися кліткою, коли йдете з дому, до тих пір, поки ви не пройдете нижченаведені кроки.
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 9.jpg 2 Поступово збільшуйте час перебування в клітці. Коли ваша собака спокійно і з задоволенням буде продовжувати сидіти в клітці протягом 10 хвилин після їжі, ви можете збільшити цей час. Періодично протягом дня (не обов'язково після їжі) подзывайте собаку і показуйте їй частування. Нехай вона увійде в клітку (можна дати їй команду "в клітку"), похваліть його і дайте їй частування.
  • Як тільки собака опиниться в клітці, закрийте дверцята і спокійно посидьте перед нею 5-10 хвилин. Потім встаньте і підіть в іншу кімнату на 5 хвилин. Коли повернетеся, знову сядьте перед кліткою на кілька хвилин, перш ніж випускати собаку з клітки.
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 10.jpg 3 Повторіть попередній крок кілька разів в день. Поступово протягом декількох днів або тижнів збільшуйте проміжок часу своєї відсутності. Пам'ятайте: якщо ваша собака починає вити, ви збільшуєте час занадто швидко. Не випускайте собаку з клітки, поки не настане пауза між виттям. Наступного разу зменшіть час відсутності. Продовжуйте до тих пір, поки не зможете бути відсутнім протягом 30 хвилин без всяких проблем.
 • Метод 4 із 5: Залишення однієї собаки

 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 11.jpg 1 Почніть залишати будинок. Коли собака звикне бути однією протягом 30 хвилин, можете почати залишати будинок на невеликі проміжки часу, залишаючи її в клітці. З плином часу ви зможете залишати собаку в клітці все довше і довше. Незважаючи на те, що немає уніфікованих правил, на скільки часу залишати собаку в клітці, ось зразкове керівництво:[6]
  • 9 - 10 тижнів - 30 - 60 хвилин
  • 11 - 14 тижнів - 1 - 3 годин
  • 15 - 16 тижнів - 3 - 4 годин
  • 17 тижнів - 4 - 6 годин
  • Зверніть увагу, що за винятком нічного часу, ви ніколи не повинні залишати собаку в клітці довше, ніж на 6 годин (в ідеалі 5).
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 12.jpg 2 Міняйте час, коли ви садите собаку в клітку. Відправляйте її туди за 5-20 хвилин (будь-який в цьому проміжку часу) до догляду. Просто посадіть її в клітку звичайно використовуваним вами методом і дайте частування. Потім тихо підіть, коли будете готові.
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 13.jpg 3 Не створюйте особливої події з свого повернення додому або в кімнату. Незважаючи на те, що собака буде рада вас знову побачити, не заохочуйте таке поведінка своїм гучним і радісним відповіддю. Замість цього спокійно випустіть собаку з клітини через кілька хвилин після свого повернення.
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 14.jpg 4 Негайно виведіть собаку на прогулянку. Нехай собака сходить в туалет, а вже потім можете її і щедро похвалити. Це не тільки дозволяє уникнути казусів будинку, але і закріплює у цуценяти ідею, що ходити в туалет на вулиці добре і призводить до похвали.
 • Метод 5 із 5: Використання клітин для привчання до туалету

 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 15.jpg 1 Починайте якомога швидше. Використання клітини дуже ефективно для навчання контролю над кишечником і сечовим міхуром. Якщо ви плануєте використовувати клітку для привчання щеняти до туалету, вам необхідно починати, як тільки ви принесете цуценя додому. Це скоротить кількість інцидентів, які трапляться до того, як щеня остаточно звикне до клітки.
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 16.jpg 2 Виконайте кроки "Підготовка клітини" і "Знайомство собаки з кліткою" (вище). Незважаючи на те, що ви не обов'язково тренуєте собаку відчувати себе комфортно в клітці в самоті, вам необхідно, щоб вона сприймала її як власний дім. Це почуття буде зупиняти цуценя від справляння потреби всередині клітини.
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 17.jpg 3 Садіть цуценя в клітку, коли ви вдома. Як тільки щеня буде абсолютно спокійно ставитися до клітки, ви можете залишати його в неї на весь час, поки знаходитесь в кімнаті. Щогодини виносьте цуценя на вулицю. Дайте йому 3-6 хвилин, щоб сходити в туалет.
  • Якщо він не скористається наданим часом, поверніть його в клітку. Якщо ж він сходить в туалет, негайно нагородіть його пишними похвалами, частуванням, ласкою, грою і збільшеним часом прогулянки, а можливо і можливістю трохи вільно побігати навколо вашого будинку (якщо ви надасте цуценяті можливість побігати, в наступний раз виносьте його погуляти через 30-45 хвилин, щоб уникнути інцидентів).
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 18.jpg 4 Ведіть журнал. Незважаючи на те, що це звучить безглуздо, ведення запису того, коли щеня ходив в туалет, допоможе вам. Маючи на увазі те, що у вас є регулярне час годувань цуценя, ходити в туалет він теж буде регулярно. Коли ви будете знати його час туалету, ви зможете виносити його на вулицю саме в цей час, а не щогодини. Коли цей час повністю стабілізується, ви зможете дозволяти своєму цуценяті бігати по своєму будинку (під наглядом) практично весь час.
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 19.jpg 5 Садіть цуценя в клітку за годину до того, як його буде необхідно вивести на вулицю. Як тільки у вас буде готове розклад, ви будете знати, коли садити цуценя в клітку, щоб запобігти його від передчасного інциденту.[7]
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 20.jpg 6 Продовжуйте хвалити. Не розслабляйтеся, продовжуйте щедро хвалити цуценя за кожен раз, як він сходить в туалет на вулиці. Очевидно, ваш цуценя почне з нетерпінням чекати, коли ви виведете його на вулицю.
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 21.jpg 7 Поступово зменшуйте час, на яке щеня залишається в клітині. В кінці кінців, ви навіть зможете зовсім від неї позбутися, і просто виводити цуцика гуляти в належний час.
 • Crate Train Your Dog or Puppy Step 22.jpg 8 Прибирайте промашки. Якщо ви не застанете цуценя в процесі злочину, не карайте його за промахи в будинку. Приберіть все і зачистіть місце з допомогою не містить аміак спрею. Продовжуйте навчання. Нехай цуценя весь час буде під наглядом, а якщо ви йому не довіряєте, тримайте його в клітці. Пам'ятайте, якщо ви зміните розклад годування цуценя, його розклад туалету також зміниться.
 • Поради

  • У випадку інциденту: використовуйте удалітель запаху, щоб собака не напаскудила в тому ж місці знову. Пам'ятайте, що якщо ви не можете все відчути, це не означає, що і ваша собака не може!
   • Ніколи не використовуйте продукти на основі аміаку. Для собак аміак пахне як сеча, і такі продукти можуть навпаки стимулювати собаку використовувати конкретне місце в якості туалету.
  • Якщо ваша собака скиглить в клітці, ігноруйте її (якщо тільки у неї що-небудь не болить). Звільняйте її тільки тоді, коли вона спокійна. Інакше вона проведе асоціацію між виттям і своїм звільненням з клітини.
  • Використовуйте клітку правильного розміру. Якщо клітина буде занадто великий, собака може виділити один кут собі для туалету і не навчиться залишати клітку, щоб сходити в туалет. Клітка повинна бути достатня, щоб встати, лягти і розвернутися. Якщо ви починаєте з щеня, вам може знадобитися почати з меншою клітини і купити більшу, коли щеня підросте.
  • Пам'ятайте про необхідність виводити цуцика на прогулянку незабаром після годування. Більшості собак потрібен сходити в туалет після того, як вони поїдять.
  • Не примушуйте собаку входити в клітину силою.
  • Увімкніть музику або телевізор для собаки, коли вона знаходиться в клітині протягом дня.

  Попередження

  • Не залишайте собаку в клітці більше ніж на кілька годин (якщо тільки це не ніч). Ви можете поступово збільшити час перебування в клітці аж до 6-годинного максимуму (у рідкісних випадках, коли це абсолютно неминуче необхідно), але цей процес повинен просуватися зі швидкістю по 1 годині на місяць (двомісячного цуценяті необхідно влаштовувати перепочинок після 2 годин сидіння). Шестимісячний щеня вже в змозі витримати 6 годин, це не так вже важко, але і не швидко. Ви знаєте свою собаку, спостерігайте за передвісниками лиха і зробіть від вас все можливе, щоб це запобігти. Пам'ятайте, що навіть у вас бувають дні, коли вам потрібно ходити в туалет частіше, ніж зазвичай. Собака – жива істота і її обставини можуть мінятись день від дня. Будьте готові до деяких відхилень.
  • Переконайтеся, що у клітки немає гострих або виступаючих частин, про які собака може поранитися. Деякі собаки з опуклими очима (такі як пекінеси) можуть поранити очі об гострі краї клітини.
  • Якщо вам необхідно залишити собаку в клітці на термін більше 5 годин, вкрай настійно рекомендується, щоб ви знайшли когось, хто б міг її вигуляти. Не робіть це на постійній основі.


  Джерела і посилання

 • ^ http://dogtime.com/dog-crates.html
 • ^ http://www.dogbreedinfo.com/cratetraining.htm
 • ^ http://www.dogbreedinfo.com/cratetraining.htm
 • ^ http://www.inch.com/~dogs/cratetraining.html
 • ^ http://www.humanesociety.org/animals/dogs/tips/crate_training.html
 • ^ http://www.inch.com/~dogs/cratetraining.html
 • ^ http://www.perfectpaws.com/crt.html
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?