Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як привчитися діабетикам, які страждають на ювенільний діабет приймати ліки

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Оцінювання ситуації

 • Get Juvenile Diabetics to Take Medication Step 1.jpg 1 Просвітіть себе і своєї дитини про діабеті. Станьте добре освіченим у питанні хвороби і те, як і чому працює лікування. Добра обізнаність й реальні очікування зможуть знизити хвилювання і дозволити обом батькам і дитині бути активними учасниками лікувального процесу.
  • Дотримуйтесь цілям лікування і змін в плані лікування. Записуйте ці зміни, ви не повинні покладатися на свою пам'ять після візиту до лікаря.
  • До того ж, кожен, з ким ваша дитина проводить значну частину часу (чи то мама, тато, дідусі чи бабусі, няні, які забирають дитину зі школи), повинні мати хоча б базові уявлення і знання про діабеті.
 • Get Juvenile Diabetics to Take Medication Step 2.jpg 2 Оцініть, чи готовий ваш дитина керувати використанням своїх власних ліків. Подумайте, чи готовий дитина справлятися з приписами лікаря з питання діабету, а саме чітко дотримуватися графіку лікування (наприклад, перевіряти, що ліки вводиться в залежності від показників), здійснювати самоконтроль в домашніх умовах, самостійно вводити інсулін.
 • Get Juvenile Diabetics to Take Medication Step 3.jpg 3 Переконайтеся, що ваша дитина вміє визначати симптоми низького і високого рівня цукру в крові. Перед тим, як ваша дитина навчиться сам відповідати за себе в плані прийому ліків, необхідною і обов'язковою умовою буде те, щоб він зміг визначати симптоми низького і високого рівня цукру в крові. Як тільки він зможе визначати такі симптоми, він буде знати, коли потрібно прийняти інсулін, а коли треба терміново щось з'їсти або відпочити.
  • Низький рівень цукру в крові: Симптоми низького рівня цукру в крові включають підвищене потовиділення, хиткість, невпевненість у рухах, сонливість, голод, запаморочення, дратівливість, головний біль і розгубленість. Щоб стабілізувати низький цукор у крові, дитина повинна з'їсти таблетку глюкози, випити трохи соку, содової або перекусити.
  • Високий рівень цукру в крові: Симптоми підвищеного рівня цукру в крові включають прискорене сечовипускання, підвищену спрагу, сухий язик, затуманений зір, втома і нудоту. Щоб стабілізувати високий цукор, можливо, потрібно буде зробити додаткову дозу інсуліну.
 • Get Juvenile Diabetics to Take Medication Step 4.jpg 4 Дозвольте вашій дитині самому відповідати за управління своєю хворобою. Визначення належної рівноваги в частки відповідальності дитини і батька може представляти деяку складність.
  • Одна з головних причин цього в тому, що взаємини з дитиною значно змінюються, так як він дорослішає. Коли дитина маленька, домінує батько, але з часом, чим старше стають діти та підлітки, тим більш відповідальними та самостійними вони стають.
  • Знаходження кращого способу коригування та успішного управління хворобою відрізняється у різних родин і пацієнтів. Однак дуже важливо, щоб дитина сам відповідав за свою хворобу і розумів, що план лікування не обговорюється. #Знайдіть хорошого фахівця, що здійснює медичне обслуговування. Знаходження хорошого фахівця, що здійснює медичне обслуговування, який буде приємний вам і вашій дитині, є дуже важливим моментом при управлінні ювенільний діабет. І ваша дитина, і ви повинні довіряти обраного фахівця, щоб він зміг допомогти подолати будь-які перешкоди і скласти план успішного лікування діабету у дитини.Get Juvenile Diabetics to Take Medication Step 5.jpg
  • З допомогою хорошого фахівця ви зможете визначити і знайти рішення ваших проблем, таким як страх перед уколами, хвилювання, пов'язане з перебуванням в суспільстві з-за хвороби, суперечності з-за стилю життя і управління діабет, і хвилюваннями з приводу взяття на себе занадто мало або занадто багато відповідальності.
  • Очікуйте шанобливого і відповідального ставлення до вас і вашій дитині з боку медичного спеціаліста з питань особистих уподобань, потреб незалежно від віку. Кожен з вас повинен приносити блокноти на кожну зустріч і почувати себе зовсім вільно при ставленні питань і внесення пропозицій.
 • Частина 2 з 3: Дозвольте вашій дитині брати відповідальність

 • Get Juvenile Diabetics to Take Medication Step 6.jpg 1 Розвивайте відносини, засновані на чесності та довірі. Дуже важливо будувати відносини з вашою дитиною, засновані на чесності та довірі. Ви можете зробити це, спілкуючись частіше в поважній і конструктивній формі. Батьки повинні дозволити їх дитині відчувати себе комфортно, розповідаючи про їхні помилки та проблеми без страху перед гнівом або обвинуваченням. Такі речі відбуваються однак!
  • Коли є "перешкоди на шляху", використовуйте їх, як можливості для вирішення проблем, але не звинувачуйте. Не починайте затвердження з "не зробив", " ти повинен...", "чому ти так зробив..." і подібні звинувачення.
  • Складіть графік для вас і вашої дитини, щоб записувати всі регулярно. Визначтеся з часом, підберіть найбільш зручний для вас: швидка запис під час перерви на обід у школі, або під час чашки чаю після обіду, коли закінчена домашня робота, тобто те, що найбільше вам підходить.
 • Get Juvenile Diabetics to Take Medication Step 7.jpg 2 Погодьтеся з планом дій, якщо попередні не виправдали ваших очікувань. Визначтеся з вашою дитиною в те, в чому полягає виконання обов'язків. Подумайте над планом дій, якщо попередні не виправдали ваших очікувань. Не ставтеся до плану, як до покарання, але як до спільному зусиллю досягти мети..
  • Щоб уникнути неправильного розуміння, може бути укладений певний письмовий контракт, який повинен знаходитися в примітному місці (але не там, де його можуть помітити сторонні особи). Цей свого роду контракт повинен окреслити в загальних рисах роль батька і дитини окремо.
  • Усвідомте, що будуть траплятися підйоми і падіння цукру, особливо під час стресових ситуацій, (таких як, іспити і особисті складності). Як батько, ви повинні тримати руку на пульсі в цей період.
 • Get Juvenile Diabetics to Take Medication Step 8.jpg 3 Попросіть, щоб вони носили з собою медичний ідентифікаційний номер ID весь час. Дуже важливо, щоб люди, які страждають хронічними захворюваннями, такими як діабет, носили медичні ID, щоб отримати хоч якісь гарантії, що вони зможуть отримати належну медичну допомогу в разі крайньої необхідності.
  • На жаль, багато дітей і підлітків не хочуть носити медичні браслети з інформацією про те, що вони страждають діабетом, оскільки вони вважають, що з цим виглядають «не круто». Важливо, щоб ви вселили дитині важливість носіння одного з цих браслетів і пояснили йому, що це дозволило б вам відчувати себе спокійніше і не хвилюватися за нього.
  • Сьогодні існують численні альтернативи типовим ідентифікаційним браслетів, які менш помітні, такі як кулони, підвіски, вигравірувані силіконові медичні браслети та інше. Багато з них ви можете переглянути онлайн.
 • Get Juvenile Diabetics to Take Medication Step 9.jpg 4 Майте на увазі, що багато молодих діабетиків бояться уколів. Однією з найважчих проблем, з якою стикаються юні діабетики та їхні батьки, є страх уколів. Це може бути головною перешкодою до регулярного введення інсуліну шляхом ін'єкцій. Це питання має бути вирішено якомога швидше.
  • Проконсультуйтеся з вашої медсестрою або фахівцем у галузі ендокринології, зверніться до них за допомогою або порадою. Ви також можете проглянути інформацію в інтернеті. Існує безліч сайтів, які надають багато порад, як позбавитися від страху перед уколами.
  • Деякі речі, які можуть допомогти дитині подолати страх перед уколами, включають: ін'єкції інсуліну в інші частини тіла, такі як стегно або сідниці (альтернативне тестування місця уколу); ін'єкції в різних місцях – в будинку одного, в ресторані, в поїзді; введення інсуліну в тихому місці.
 • Get Juvenile Diabetics to Take Medication Step 10.jpg 5 Координуйте свої дії з шкільним персоналом. Перед кожним навчальним роком важливо добре дізнатися провідних фахівців (наприклад, вчителі, медсестру, персонал із специфічним потребам) і призначити зустрічі з ними, щоб обговорити діабет вашої дитини. Будьте підготовлені до того, щоб надати певний навчальний матеріал про діабет, поточний план лікування і графік лікування. Діти старшого віку і підлітки повинні теж відвідати ці зустрічі.
  • Обговоріть будь-які спеціальні схеми лікування і приготування, які ваша дитина потребуватиме протягом навчального року. Наприклад, такі як прийом ліків або введення ін'єкцій, а також прийом їжі в класі (у разі необхідності). Пам'ятайте, що школи за законодавством повинні приймати дітей з такими хронічними захворюваннями, як діабет.
  • Переконайтеся, що персонал в школі знає, що робити, і з ким зв'язатися в разі крайньої необхідності. Подбайте, щоб у них були всі необхідні медикаменти і системи контролю цукру в крові. Також підберіть найбільш зручний спосіб зв'язку, наприклад, електронна пошта.
 • Частина 3 з 3: Розуміння того, що таке діабет

 • Get Juvenile Diabetics to Take Medication Step 11.jpg 1 Усвідомте, що таке діабет 1-го типу. Діабет 1-го типу – це вид діабету, який часто діагностується у дітей і підлітків, і спочатку був відомий як ювенільний діабет або діабет дітей. Діабет 1 типу складає приблизно 5% від загальних випадків захворювання діабетом.
  • Діабет 1-го типу виникає, коли підшлункова залоза більше не здатна виробляти інсулін, гормон, необхідний, щоб клітини могли поглинати глюкозу і переробляти її в енергію.
  • Не існує способів лікування діабету 1-го типу, але він може лікуватися і контролюватися шляхом щоденного введення інсуліну, контролю рівня цукру в крові дієтою.
 • Get Juvenile Diabetics to Take Medication Step 12.jpg 2 Ознайомтеся з ліками, що використовуються для лікування діабету. Так як у людей з діабетом 1 типу втрачена здатність виробляти власний інсулін, лікування вимагає регулярних ін'єкцій інсуліну. Проте, тип інсуліну та частота ін'єкцій варіюється і підбирається індивідуально.
  • Щоб визначити потребу в інсуліні, людина, що страждає на діабет, має моніторити свій рівень цукру в крові дуже уважно. Він повинен контролювати свій рівень цукру в крові за допомогою глюкометра (завжди використовуючи нову тест-смужку), принаймні, 4 рази на день. Як тільки ви визначили свій рівень цукру в крові, ви можете зробити собі ін'єкцію інсуліну, в тій дозі, яка вам потрібна для компенсації захворювання.
  • Найбільш поширені типи інсуліну включають швидко діючий інсулін, інсулін короткої дії, інсулін тривалої дії і змішаний інсулін. В залежності від віку і потреб страждає діабетом особи, доктор може призначити комбінацію цих інсулінів, які будуть прийматися пацієнтом в різний час дня і ночі.
 • Get Juvenile Diabetics to Take Medication Step 13.jpg 3 Знайте, що здорова дієта важлива в управлінні діабет. Здорова дієта може мати велике значення в управлінні вашим діабетом та попередження більш серйозних пізніх ускладнень цього серйозного захворювання.
  • В протиріччя тому, чому вірили раніше, діабетики не повинні обмежувати себе одноманітною, щадною дієтою або виключати всі групи продуктів. Вони можуть урізноманітнити свій раціон, додавши в нього здорові, поживні продукти.
  • При діабеті необхідно дотримуватися дієти, що містить багато фруктів, овочів, і цільнозернових продуктів. Діабетики повинні уникати вживання в їжу жирних продуктів, так як вони повільно перетравлюються і можуть викликати підняття цукру в крові після кількох годин.
  • Поговоріть з лікарем-дієтологом, щоб визначити кращу систему харчування для вашої дитини згідно з медичними вимогами і цілями.

 • Поради

  • Часто існують альтернативні або "творчі" способи лікування діабету. Вони включають ліки, які можуть прийматися не так часто (включаючи інсулін) або технології, щоб спростити управління хворобою (включаючи системи введення інсуліну або інсулінові помпи).
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?