Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як змиритися зі своєю непривабливістю

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Покращуємо своє ставлення

 • Accept Being Unattractive Step 6.jpg 1 Знайдіть в собі хороші риси. Кожна людина наділена певними рисами, які особливо привабливі. Якщо ви дивилися в дзеркало роками з нездоровим способом свого тіла в голові, фокусуючись лише на речі, які ви в ньому ненавидите, ви, ймовірно, пропустили свої привабливі риси! Відверто погляньте на себе, коли ви перебуваєте в гарному настрої (а не тоді, коли ви відчуваєте себе потворним або незахищеним). З більшою часткою ймовірності ви набагато більш привабливі, ніж ви змусили себе повірити.
  • Постарайтеся скласти список, порівняльну характеристику з двох колонок, в якій будуть перераховані характерні риси вашого тіла, які вам не подобаються і які вам подобаються. Наприклад, під словом Не подобається ви можете написати довгий ніс, вугри, великі ноги. Під словом Подобається, напишіть три речі про вашому тілі, за які ви вдячні: Красиві карі очі, милі ключиці, яскраві чорні волосся.
  • Подумайте про компліментах, сказаних вам друзями або родичами. Можливо, вони захоплюються вашими довгими віями або широкими плечима. Багато людей, вражені тим, як ви високі або кольором ваших очей. Кожен раз, коли ви відчуваєте себе непривабливим або сором'язливим, згадуйте ці компліменти!
 • Accept Being Unattractive Step 7.jpg 2 Пишаєтеся своєю зовнішністю. Не переконуйте себе в тому, що ви якийсь старий, який зайшов так далеко, що вже немає потреби стежити за собою! Думки такого роду не відповідають дійсності ні для кого. Іноді, коли люди відчуваю себе некрасивими або відкинуті, вони перестають піклуватися про те, як вони виглядають, купуючи речі, які їм не йдуть, або ігноруючи правила особистої гігієни. Це створює замкнене коло: ці люди виглядають непривабливо тому, що вони думають, що виглядають непривабливо. Така поведінка тільки змушує вас почувати себе гірше і тягне за собою відчуження від оточуючих. Замість цього, пишаєтеся тим, як прекрасно ви зберігаєте належний вигляд!
  • Тренуйтеся! Регулярні вправи допомагають виглядати краще. Що більш важливо, науковим шляхом доведено, що вони поліпшують настрій і уявлення про самого себе.
  • Балуйте себе! Купуйте і використовуйте продукти, які дозволяють вам відчути себе привабливішою. Люди позитивно реагують на тих, хто добре одягнений, приємно пахне і виглядає чисто. Якщо є вільні гроші, побалуйте себе костюмом на замовлення або дорогими парфумами, і те й інше дасть вам відчути себе модником, незважаючи ні на що.
 • Accept Being Unattractive Step 8.jpg 3 Подивіться на ситуацію з хорошим почуттям гумору. Дайте собі привілей сміятися над собою та іншими. Обмеженість сучасного суспільства досить забавна. Як смішно виглядають люди, будучи на півдорозі до могили, і переживаючи при цьому з приводу того, що вони виглядають не так, як їм хотілося б. У багатьох відносинах, фізичні дані – найдурніша річ, за які ви могли б критикувати його або її – в кінці кінців, він/вона народилися з цим. Зробіть крок назад із ситуації. Посмійтесь над нею. Це дасть вам можливість відчути проблему набагато менш значущою.
  • Додатковий бонус в тому, що почуття гумору – вірний спосіб знайти прекрасних нових друзів, які не такі поверхневі, щоб звертати увагу на те, як людина виглядає.
 • Accept Being Unattractive Step 2.jpg 4 Почніть позитивний внутрішній діалог. Чиніть опір прагненню опустити себе вниз. Такі думки не мають жодної іншої мети, окрім як вбити нашу впевненість у собі. Припиніть говорити собі неприємні речі, щоразу як ви опиняєтеся перед дзеркалом. Це досить поширене серед людей, що переживають з приводу свого зовнішнього вигляду, говорити собі: "Ти потворний", "Ти виглядаєш як нечупара", "Ніхто ніколи не захоче тебе", і інші неприємні заклинання. Проте така поведінка тільки посилює зневіру і невпевненість в собі.
  • Намагайтеся говорити собі два-три компліменту кожен раз як підходите до дзеркала. Може бути, вітер скуйовдив волосся якось особливо мило. Чи, може, ви вибрали макіяж, ідеально відповідний вашій сорочці. Тримайте свій дух на висоті компліментами і подбадриваниями.
 • Accept Being Unattractive Step 9.jpg 5 Перемкніть свою увагу на хобі, інтереси та захоплення. В житті багато, багато речей, набагато важливіше, ніж те, як ви виглядаєте. За фактом, ваш зовнішній вигляд більш ніж малозначителен – він ні в найменшій мірі не відображає ні одна з ваших досягнень або сили характеру. Якщо вам подобається скуба-дайвінг, або середньовічна історія чи поезія, тоді розвивайте ці інтереси, замість того, щоб витрачати купу часу, реагуючи з-за свого зовнішнього вигляду.
  • Знайдіть ідентичність для себе, яка виходить за поверхневі рамки. Ніколи не визначайте себе по тому, як ви виглядаєте – це дійсно поверхнево і нудно. Коли будете думати про те, що вас відрізняє, набагато краще визначати себе як "по-справжньому талановитий письменник", "відданий шанувальник Толкіна", ніж як "той, що страшненький".
 • Метод 2 з 3: Part Two: Getting Rid of Negative Influences

 • Accept Being Unattractive Step 1.jpg 1 Виключіть всі нездорові ЗМІ зі свого життя. Позбавтеся від журналів, книг і статей, які змушують вас відчувати себе недобре. Відретушовані, ідеальні тіла, сяючі риси обличчя, які ми бачимо в Vogue і Cosmopolitan – все це не просто змушує відчути звичайних людей, що з ними щось не так, вони також допомагають популяризувати ідеал тіла, який просто неможливо досягти. Ці зображення ретельно оброблені і доопрацьовані в Photoshop, щоб продати вам продукт. Не витрачайте свій час на нереалістичний непотрібний сміття.
  • Вплив, який на вас чинять нездорові ЗМІ дійсно більш ніж реально. Вчені з'ясували, що демонстрації нереалістичних зображень тіла (як ті, з якими можна зіткнутися в журнальній рекламі) призводять до помітних падінь настрою і незадоволення своїм тілом.[1]
  • Щоб від душі посміятися, пошукайте в Google "журнали Photoshop провали". Результати можуть вас здивувати – часто, журнальні фото так сильно редагуються, що стають абсолютно безглуздими.
 • 2 Розберіться з ненависниками. Люди, які змушують вас відчувати себе погано через те, як ви виглядаєте – ідіоти . Вам не варто мати справи з їх ідіотизмом. Не будьте терпимі до особистих атак з приводу вашого зовнішнього вигляду – або просто ігноруйте їх і залиште варитися у власному неуцтві, або ж спокійно скажіть їм, що тільки повні невдахи стануть турбуватися про те, як виглядає інша людина. Бути непривабливим – це не погано і не добре, це просто даність життя. Бути настільки дурним, щоб сміятися над чиєюсь зовнішністю – абсолютно шкода. Підніміться вище всяких принизливих слів.
 • 3 Спробуйте підкреслити їх незрілість. Якщо хтось сміється над вашими прищиками, спокійно скажіть їй: «Ого, ти серйозно? Ти тільки посміялася над моїми прищиками? Тобі що, шість років? Підрости».
 • Accept Being Unattractive Step 3.jpg 4 Уникайте людей, які дають вам негативне уявлення про себе. Деякі ваші однолітки можуть відпускати болючі жарти або коментарі, навіть не розуміючи, як вони діють. Ці слова могли бути сказані спеціально, щоб образити вас, а могли й зачепити вас випадково. Спокійно скажіть цій людині, що він ображає ваші почуття, і попросіть його припинити. Якщо розумні аргументи не переконують, уникайте його компанії. Ви не повинні відчувати себе зобов'язаним терпіти поверхневих, обмежених мерзотників, навіть якщо вони найпопулярніші люди з усіх, яких ви знаєте. Зрештою, якщо ви зв'язуєтеся з такими негідними людьми, що ж можна сказати про вас?
  • Якщо ви стали жертвою хуліганства (буллінга), жорстокості або ображання, негайно повідомте своєї сім'ї або авторитетній особі.
 • Accept Being Unattractive Step 4.jpg 5 Контролюйте соціальні фобії. Виходьте! Не ховайтеся в кутку на громадській вечірці. Тулитися в стінки – це так нудно, до того ж це ніяк не допоможе вам справитися з відчуттям незахищеності. Якщо переживання з приводу зовнішності змушують вас відчувати дискомфорт в ситуаціях, у яких ви опиняєтеся в центрі уваги, подумайте про всіх тих чудових речей, які ви можете запропонувати світові. Приєднайтесь до цікавої бесіди. Налийте кому-небудь напій. Зробіть кому-небудь комплімент. Пожартуйте. Зробіть щось, що відрізнить вас, щоб приєднатися до веселощів. Відхід від дій не захистить вас від неприємних почуттів. Він тільки підвищить вашу незахищеність, яка і так вже присутня.
 • Accept Being Unattractive Step 5.jpg 6 Ніколи не порівнюйте себе з іншими. Уникайте оцінки людей по їх зовнішності, особливо якщо це веде до низької оцінки ваших даних. Ви вже хтось. Ви – цінний індивідуум. Думка про те, що хтось краще за вас, тому що він симпатичніше, це все одно, що говорити, ніби старий пошарпаний універсал краще, ніж болід Формули-1, тому що він пофарбований в червоний замість зеленого. Фізична привабливість людини – лише одне, найменш значуща якість, за яким можна було б судити про нього або про неї. Не використовуйте цей критерій, щоб порівнювати себе з іншими.
 • 7 Не залишайтеся наодинці з дійсно неприємними думками. Помірні почуття незахищеності, як правило, можуть бути розвіяні невеликими змінами, внесеними розумові схеми і звички. Однак серйозні порушення образу тіла – загальноприйняті медичні розлади, які потребують професійної допомоги. Якщо ваші відчуття безобразности і незахищеності не дають вам займатися тим, чим хочеться, ви відчуваєте що можете нашкодити собі, або ваші прояви підходять під класифікацію розладів, таких як анорексія або булімія, зверніться за допомогою. Ви не дивний або ненормальний з-за того, що вам потрібна допомога – опитування 2004 року показав, що за попередні два роки більше чверті підлітків звернулися за лікуванням психічного здоров'я.
  • Якщо ви невпевнені, як вчинити, запишіться на зустріч з консультантом. Консультант допоможе вам оцінити ваш психічний стан і порекомендує вам інших професіоналів, якщо він вважатиме це за необхідне.
 • Частина 3 з 3: Вчимося любити себе

 • 1 Цільтеся вище, ніж просто зовнішня привабливість. Фізична привабливість – це просто поверхню. Життя – набагато більше, ніж її зовнішня частина. Абсолютно нормально витрачати час на підтримання зовнішнього вигляду, але в пріоритеті повинні бути набагато більш значущі заняття. Так багато потенційних сфер, які не пов'язані із зовнішністю – всім байдуже як ви виглядаєте, коли ви президент, або астронавт, або фізик-ядерник, або олімпійський плавець. Прагніть до таким великим речам і засвойте, що ваша привабливість (або її відсутність) не допоможуть вам досягти таких висот.
 • 2 Станьте впевненіше. Гарне, впевнене умонастрій може творити дива з нашим чином себе. Очікування кожного дня з упевненістю, що ми неймовірно обдаровані та здібні, може значно поліпшити наш внутрішній образ свого тіла. Коли ви відчуваєте себе незахищено, легко вважати себе потворним. В кінці кінців, ви погані у всіх відношеннях, вірно? Коли ви впевнені в собі, речі представляються в іншому світлі.Ті окуляри для ботаніка раптом стали надавати вам інтелектуальний вид. Ці безглузді волосся раптово стали добре укладеними і розкішними. Краса в очах дивиться – це працює і тоді, коли ви дивитеся на самого себе! Знайте, що ви гаряча штучка, і ви здивуєтеся, як швидко почнете так і виглядати зі сторони.
  • Працюйте старанно у справах, які ви любите. Почуття досягнення прогресу у важливих для вас навичках – відмінний спосіб швидко підвищити впевненість в собі.
 • Accept Being Unattractive Step 10.jpg 3 Приймайте інших людей, які цінують вас. Набагато простіше полюбити себе, якщо ви оточені людьми, які теж вас люблять. На жаль, почуття непривабливості створює труднощі для відкритого і доброзичливого ставлення до людей. А все це тому, що ми проектуємо на людей навколо свого внутрішнього суддю. Не погоджуйтеся з думкою, що люди ставляться до вас недружелюбно просто тому, що ви відчуваєте себе ніяково і соромливо. Замість того, щоб гадати, що за мерзенні речі люди думають про вас, запросіть їх до діалогу. Запитайте їх, як пройшов день. Захопитися їх новим одягом. Привітайте з недавнім досягненням. Ви напевно здивуєтеся, наскільки доброзичливими вони виявляться!
  • Іноді ми вибудовуємо пригнічують зовнішні умови, грунтуючись більше на власній уяві, ніж на реальних фактах. Виглянувши назовні свого почуття незахищеності і зробивши вирішальний перший крок щоб поговорити з ким-небудь розмову, ви відчуєте себе більш впевнено, і інші запам'ятають вас як людини, з яким приємно бути поруч.
 • Accept Being Unattractive Step 11.jpg 4 Прийміть себе. Справжня міра краси – бути цілісною особистістю, зі своїми сильними і слабкими сторонами, з надіями і мріями. Намагайтеся не приховувати свій внутрішній світ під шарами обману і сорому з-за того, як ви виглядаєте. Важко бути по-справжньому щасливим, зневірившись бути тим, ким ви не є. Засвойте, що ви той, хто ви є. Ви не можете бути кимось іншим. Навіщо втрачати час, намагаючись бути кимось, ким бути не можемо, коли ми здатні радіти і бути успішними самі собою.

 • Поради

  • Вправляйтеся. Чи робите ви це щоб схуднути, залишатися в формі, або просто для розваги, вправи вивільняють підвищують настрій ендорфіни, які позитивно впливають на уявлення про себе.
  • Добре висипайтеся. Це поліпшить ваше здоров'я і зовнішній вигляд.
  • Вивчіть історії багатьох знаменитих людей, які досягли великих звершень всупереч тому, що не виглядали як супермоделі.
  • Реальне жіноче тіло – це не одна з тих, що ви бачите в журналах. Реальне жіноче тіло – це те, як виглядає ваша мама, вчителька і ваша подруга.
  • Замість того щоб розглядати модні журнали, шукайте красу в природі.
  • Знайдіть близького друга або члена сім'ї, з яким ви могли б виговоритися, коли вам погано через те, як ви виглядаєте. Обійми і словесні запевнення від коханої людини можуть означати багато.
  • Напишіть позитивні гасла про себе і залиште їх на дзеркалі.

  Попередження

  • Часто кажуть: "Краса в очах дивиться", так що будьте уважні і не дозволяйте своїм власним почуттям незахищеності автоматично дискредитувати в своїх очах когось, хто щиро вам зробив комплімент.
  • Якщо ви по-справжньому змучені переживаннями про свою зовнішність і про те, як інші сприймають вас у повсякденному житті, тоді може бути гарною ідеєю заручитися допомогою професійного психотерапевта, який може уважно вислухати ваші конкретні проблеми і запропонувати індивідуальні, підібрані для вас поради, щоб підживити вашу індивідуальність.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?