Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як заводити друзів

Рекламний блок

Кроки

 • Make Friends Step 1 Version 2.jpg 1 Проводьте більше часу в компанії інших людей. Якщо ви хочете з кимось подружитися, вам потрібно почати більше спілкуватися. Якщо ви вчитеся в школі чи університеті, намагайтеся сісти з незнайомою людиною. Немає необхідності приєднуватися до самим жвавим або популярним компаніям - просто постарайтеся сісти там, де вже сидить кілька людей. Популярні люди не будуть грати у вашому житті ніякої ролі, коли ви станете старше, а близький друг завжди буде поруч, якщо ви самі будете вірні йому. У той же час, з популярними людьми теж можна спілкуватися, тому що вони необов'язково сприймуть вас в багнети - їм просто потрібно дізнатися вас краще. Пам'ятайте, що друзі не беруться нізвідки.
 • Make Friends Step 2 Version 3.jpg 2 Вступіть в клуб або в будь-яку іншу організацію, де є люди з такими ж інтересами, як у вас. У вас може не бути безлічі спільних захоплень, і найчастіше найміцніша дружба зав'язується як раз у людей, у яких мало загального. Якщо вам подобається щось певне, пошукайте підходяще місце. Там ви зможете познайомитися з великою кількістю нових людей. Соціальні мережі (Фейсбук, Твіттер, VK) також підходять для знайомств, а також для того, щоб дізнатися побільше про вподобаному вам людині. У розмові поцікавтеся, чи є у людини обліковий запис в одній з соцмереж. Можна також брати участь у релігійних зборах, тому що там люди будуть об'єднані вірою.
 • Make Friends Step 3 Version 3.jpg 3 Вступите в спортивну команду. Дуже часто люди помилково вважають, що для того, щоб подружитися з людьми в команді, потрібно грати дуже добре, але не всі види спорту вимагають сильного змагального духу. Якщо вам подобається певний вид спорту і ви готові підтримувати своїх колег по команді, спробуйте вступити в яку-небудь команду, де ваш рівень гри не буде викликати незручностей і невдоволення. Якщо ви граєте на музичному інструменті або співаєте, спробуйте зібрати групу або почати співати в хорі.
 • Make Friends Step 4 Version 3.jpg 4 Займайтеся волонтерством. Волонтерство - це відмінний спосіб познайомитися з людьми різного віку. Працюючи разом, ви зблизитеся. Крім того, ви познайомитеся з тими, хто так само, як і ви, прагне змінити ситуацію на краще.
 • Make Friends Step 5 Version 2.jpg 5 Говорите з людьми. Ви можете вступити в клуб, ходити на різні заходи і займатися іншими справами, але вам не вдасться ні з ким познайомитися, якщо ви не будете розмовляти з людьми. У той же час, немає необхідності десь складатися, якщо ви товариські, тому що кожен раз, коли ви будете розмовляти з ким-то, у вас буде можливість завести нового друга. Просто поговоріть з будь-якою людиною: з продавцем в книжковому магазині, з сусідом по купе або в автобусі або з тим, хто буде сидіти навпроти вас в їдальні. Не будьте занадто прискіпливим. Більшість розмов закінчиться нічим, і швидше за все, ви вже ніколи більше не поговоріть з цією людиною ви станете просто приятелями, але іноді дружба зав'язується саме за таких обставин.
 • Make Friends Step 6 Version 3.jpg 6 Дивіться в очі і посміхайтеся. Якщо у вас недружній вид, люди не будуть прагнути поспілкуватися з вами. Намагайтеся не жмуритися (краще купіть окуляри), відмовтеся від нудьгуючого виду, не робіть байдуже обличчя, не пожимайте плечима, не складайте руки на грудях (цей жест говорить іншим, що ви не хочете, щоб вас турбували), не ховайтеся в кут. Якщо ви звикли так себе вести, будьте готові до того, що люди будуть вважати, що вам не цікаво або що вас щось турбує.
 • Make Friends Step 7 Version 2.jpg 7 Почніть розмову. Існує багато способів зробити це: скажіть що-небудь про те, що відбувається навколо (класичним прикладом служать розмови про погоду: "Добре хоч не йде дощ, як минулого тижня!"), попросіть допомоги ("Ви не могли б допомогти мені донести ці коробки" або "Як ви думаєте, що з цього краще підійде в якості подарунка мамі?"), похваліть що-небудь ("У вас гарна машина" або "Мені подобаються ваші туфлі"). Після цього відразу ж задавайте питання: "Вам подобається тепла погода?", "А що ви зазвичай даруєте мамі?", "Де вам вдалося придбати такі туфлі?".
 • Make Friends Step 8 Version 3.jpg 8 Говорите про дрібниці. Слід 30% часу говорити і 70% часу слухати.
 • Make Friends Step 9 Version 2.jpg 9 Представтеся в кінці розмови. Можна зробити це так: "Так, до речі, мене звуть..." Ваш співрозмовник, швидше за все, відразу ж представиться сам. Запам'ятайте його ім'я! Якщо ви покажете людині, що ви пам'ятаєте, про що ви говорили раніше, ви не тільки будете виглядати розумною людиною - ваш партнер зрозуміє, що ви уважні і що ви готові бути хорошим другом.
 • Make Friends Step 10 Version 3.jpg 10 Запропонуйте зустрітися. Ви можете годинами говорити про різні речі, але якщо ви не створите умов для нової зустрічі, друга у вас не буде. Це особливо важливо, якщо ви познайомилися з людиною при умовах, які навряд чи коли-небудь повторяться. Ловіть момент!
 • Make Friends Step 11 Version 2.jpg 11 Цікавтеся одними і тими ж речами. Якщо ви дізнаєтеся, що людина, з яким ви розмовляєте, любить те ж, що і ви, попросіть його розповісти про це. Запитайте, чи спілкується він з людьми з такими ж інтересами (наприклад, в клубі). Якщо так, то це буде чудовою можливістю попросити познайомити вас з цими людьми. Якщо ви будете явно зацікавлені в цьому (наприклад, будете задавати питання про те, коли, де і хто збирається на зустрічі), вас, швидше за все, запросять. Якщо ви спілкуєтеся з кимось з такими ж інтересами, запропонуйте новому приятелеві познайомити його з цими людьми.
 • Make Friends Step 12 Version 3.jpg 12 Запросіть нового знайомого на обід або на чашку кави. Це дасть вам можливість поспілкуватися і дізнатися один одного трохи краще. Спробуйте сказати так: "Мені пора йти, але якщо ти захочеш пообідати або випити чашку кави, ось мій телефон". Це дасть людині можливість зв'язатися з вами. Він може дати вам свої контакти, але може і не зробити цього. І те, і інше цілком нормально. Можливо, у цієї людини немає часу на нових друзів, тому ображатися на це не варто. Пропонуйте свій номер людям, які здадуться вам приємними, і рано чи пізно хтось вирішить вам зателефонувати.
 • Make Friends Step 13 Version 2.jpg 13 Не намагайтеся нав'язати дружбу. Не сваріть нових знайомих за те, що вони не запросили вас на вечірку. Не дзвоніть багато разів, якщо людина не піднімає трубку, і не заходьте до нього без запрошення (якщо тільки ви не домовилися, що так робити не можна). Не затримуйтеся в гостях занадто довго. Не тисніть на людей - нехай все йде своєю чергою. Цілком природно хотіти отримати як можна більше чогось хорошого, але намагайтеся не нав'язуватися. Якщо ви не впевнені, з правильною швидкістю розвиваються ваші стосунки, запитайте свого нового друга про це. Якщо що-то відбувається занадто швидко, людина може злякатися, але не всі можуть попросити зменшити оберти. Найчастіше людина просто постарається віддалитися.
 • Make Friends Step 14 Version 3.jpg 14 Будьте вірні одному. Напевно ви чули про друзів, які то з'являються, то зникають. Вони раді спілкуватися з вами, коли у вас все добре, але якщо у вас щось трапиться, ви не зможете звернутися до них за підтримкою. Бути другом значить бути готовим жертвувати своїм часом і силами, щоб допомогти близькій людині. Якщо одному потрібна допомога з якимось складним або неприємною справою або йому просто необхідно, щоб його хтось вислухав, будьте поруч. Якщо друзі жартують, смійтеся разом з ними. Ніколи не скаржтеся нікому на свого друга.
 • Make Friends Step 15 Version 2.jpg 15 Будьте хорошим другом. Коли ви почнете проводити більше часу з людьми, з якими ви хочете стати друзями, проявляйте ініціативу: запрошуйте їх куди-небудь, запам'ятовуйте дати днів народжень, питайте, як справи. Інакше дружба стане однобокою і почне сходити нанівець.
 • Make Friends Step 16 Version 3.jpg 16 Будьте людиною, на якого можна покластися. Якщо ви домовились зустрітися з другом, не запізнюйтесь. Найгірше, що ви можете зробити, - не прийти зовсім. Якщо у вас не вийде прийти, зателефонуйте і попередьте одного, як тільки дізнаєтеся про це, вибачитеся і запропонуйте перенести зустріч. Не примушуйте людину чекати вас - це дуже неввічливо, і зав'язати по-справжньому близькі дружні відносини так не вийде. Якщо ви кажете, що робите, робіть це. Будьте другом, на якого завжди можна розраховувати.
 • Make Friends Step 17 Version 3.jpg 17 Уважно слухайте друзів. Багато людей думають, що для того, щоб зацікавити кого-то в дружбі з собою, потрібно бути дуже цікавою людиною. Так і є, але набагато важливіше показувати людям, що ви зацікавлені в них. Слухайте те, про що вам говорять, запам'ятовуйте всі важливі подробиці (імена, прізвища людей, їх уподобання), задавайте питання про захоплення людини і просто прагнете дізнатися про нього більше. Не будьте тим людиною, у якої завжди є історія цікавіше тих, що розповідають в компанії, або хто завжди перебиває розмову і переводить його на нову тему. Такі люди здаються поглиненими собою, і їх зазвичай намагаються обходити стороною.
 • Make Friends Step 18 Version 2.jpg 18 Будьте людиною, якій можна довіряти. Одне з найбільших переваг дружби полягає в тому, що у вас є людина, якого можна присвятити в усі свої таємниці. Дуже важливо вміти зберігати секрети і нічого не розповідати іншим, якщо вас попросили про це. Пам'ятайте: недавні дослідження виявили, що люди рідко зберігають таємниці інших. У будь-якому випадку, спочатку вам потрібно завоювати довіру одного.
 • Make Friends Step 19 Version 3.jpg 19 Вибирайте друзів з розумом. По мірі того, як ви будете знайомитися з великою кількістю людей, ви відчуєте, що з ким-то вам спілкуватися простіше. Хоча варто завжди думати про людей добре, іноді відносини стають хворими. Наприклад, людина відчуває практично фізичну потребу бути поруч з вами, намагається контролювати вас, весь час критикує вас або піддає своє життя небезпеці. В цьому випадку слід якомога акуратніше розірвати такий зв'язок. Займіть себе іншими речами (наприклад, волонтерством), щоб у вас був привід відмовитися від частого спілкування з нав'язливим людиною. Не починайте проводити більше часу з іншими друзями, тому що це викличе ревнощі і скандали. Цінуйте друзів, які превносят багато хорошого у ваше життя, і намагайтеся самі надавати позитивний вплив на життя інших.
 • Make Friends Step 20 Version 2.jpg 20 Підкреслюйте свої унікальні особливості. З вами весело? Дуже добре, якщо на це питання ви можете відповісти ствердно, оскільки гумор сприяє захоплюючим розмов, а люди люблять проводити час з тими, хто може їх розсмішити. Якщо у вас своєрідний гумор, переконайтеся, що люди розуміють, що ви жартуєте, інакше ви здастеся їм дуже дивним. Так вони будуть краще розуміти вас, а це може викликати їх інтерес. Якщо ви особливий людина, не соромтеся показати всім це!
 • Make Friends Step 21 Version 3.jpg 21 Підбадьорюйте одного. Будьте людиною, яка знає, як допомогти своєму другові. Будьте з ним і в добрі, і у важкі часи. Не висміюйте його перед іншими, а якщо хтось буде це робити, прийдіть одному на допомогу.
 • Make Friends Step 22 Version 2.jpg 22 Будьте впевнені в собі. Багатьом людям не вистачає цієї якості: вони стримані, скромні й бояться завести бесіду. Постарайтеся зробити над собою зусилля і заговорити з ким-небудь, навіть якщо вам це дається важко.
 • Make Friends Step 23 Version 2.jpg 23 Не відокремлюйте одного від своєї компанії. Деякі люди відчувають ревнощі, якщо їх один проводить багато часу з іншими людьми. Багатьом це не сподобається, і вони просто перестануть спілкуватися з вами.
 • Make Friends Step 24 Version 3.jpg 24 Підтримуйте зв'язок. Нерідко люди втрачають зв'язок зі своїми друзями через зайнятість або з-за того, що більше не цінують дружбу. Якщо ви втратите зв'язок з одним, ваші відносини можуть розсипатися. Коли ви спробуєте знову налагодити відносини, будьте готові до того, що це буде дуже складно.
 • Поради

  • Не душіть одного своєю увагою. Ви не повинні спілкуватися 24 години в добу 7 днів в тиждень. Якщо ви будете постійно хотіти спілкування, вашому другу буде незатишно.
  • Будьте відверті. Чесність допоможе людині зрозуміти, що вам можна довіряти.
  • Дружба не в тому, що ви можете взяти від іншої людини, а в тому, що ви можете йому дати.
  • Не обмежуйтеся спілкуванням з однією людиною. Намагайтеся підтримувати відносини з іншими людьми, щоб ви завжди могли зайняти себе чимось, якщо один з друзів не зможе зустрітися з вами.
  • Не говоріть про себе весь час. Задавайте питання людям про них і проявляйте інтерес до їх інтересів.
  • Спробуйте подружитися з людиною, яка сидить поруч з вами, або з тим, хто виглядає самотнім. Можливо, цим людям необхідно спілкування.
  • Навчіться розважати інших. У вас має бути щось цікаве, що змусило б людей приходити до вас знову і знову. Звичайно, якщо у вас є приставки для відеоігор, це буде не найкращою причиною зібрати друзів, але з іншого боку, це дасть вам можливість поспілкуватися з людьми, а їм - дізнатися вас краще.
  • Також намагайтеся бути унікальною людиною. Люди схильні проводити час з тими, хто знає щось цікаве і може поділитися цими знаннями, і люди люблять задавати питання. Зазвичай вони тягнуться до тих, хто розбирається в чомусь поширеному, але складному, або в чомусь неоднозначному, або чимось, що може стати причиною тривалих суперечок. Серед ваших знайомих напевно є люди з великим запасом знань в тому, що стосується політики, релігії, або люди, які володіють незвичайною інформацією (наприклад, вивчають астрологію чи вміють ворожити).
  • Переконайтеся, що одному комфортно у вашій компанії. Не варто заважати людині, якщо йому з вами незатишно, тому перевірте, чи подобається одному проводити з вами час.
  • Будьте собою. Якщо кому-то ви не подобаєтеся, цієї людини не повинно бути серед ваших друзів.
  • Спілкуйтеся з веселими і впевненими в собі людьми.
  • Якщо у вас труднощі в відносинах з одним, не кажіть нічого поганого про нього іншим, оскільки це тільки посилить проблему.
  • Позбавтеся від зайвої скромності і будьте собою. Багато люди з радістю приймуть вас таким, який ви є.

  Попередження

  • Не кидайте старих друзів лише тому, що вам сподобався хтось новий. Це буде дуже великою помилкою. Мати багато друзів добре, але якщо ви відмовтеся від одних людей з-за того, що вам більше подобається проводити час з кимось іншим, ви можете позбутися всіх дружніх зв'язків. Заводьте нових друзів, але не забувайте про старих, тому що старі друзі завжди будуть з вами.
  • Не обговорюйте людей за їх спинами.
  • Не командуйте людьми. Не віддавайте накази друзями і не вказуйте їм, що потрібно робити, навіть якщо вони в чомусь з вами згодні. Дозвольте друзям бути собою і нагадуйте, що ви любите їх такими. Будьте приємні у спілкуванні, але не дозволяйте іншим сприймати себе як належне.
  • Ви можете змінюватися, але робити це слід лише для себе. Не намагайтеся змінитися просто для того, щоб здаватися більш привабливим для нових друзів. По-справжньому хороший друг час від часу робить речі, які йому не подобаються: наприклад, допомагає з переїздом або за компанію йде на концерт групи, яка йому не дуже симпатична. Тим не менш, не варто піддаватися тиску і робити те, що вам здається неправильним.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?