Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як заводити друзів і впливати на людей

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Слідкуйте за зовнішністю

 • Win Friends and Influence People Step 1.jpeg 1 Одягайтеся стильно. Подумайте про костюмах. Люди одягають костюми, щоб створити образ, який інші відразу ж зрозуміють, чи то зомбі, пожежник або наречена. Фактично, кожен наряд, який ви одягаєте, є костюмом – навіть ваша щоденна одяг. Вона говорить багато про вас людям, які вас бачать. Використовуйте одяг, щоб створити образ, що показує людям риси характеру, які вони шукають одного: впевненість, щастя, стабільність.
  • Загалом, це означає одягати чисту свіжу одяг, яка вам підходить, кольори і візерунки якій поєднуються один з одним. Це означає, що ви любите себе, щоб піклуватися про свою зовнішність, досить відповідальні, щоб стежити за нею, і досить впевнені в собі, щоб приховувати це.
 • Win Friends and Influence People Step 2.jpeg 2 Дотримуйтесь гігієну. На відстані рукостискання і ближче, різниця між низьким рівнем гігієни та належною гігієною стає очевидною. Якщо ви хочете спілкуватися з людьми, вам потрібно буде підходити близько до них, тому вам необхідно стежити за своїм тілом, як за своїм одягом. Щодня приймайте душ, мийте волосся не менше 3 і не більше 5 разів на тиждень. Чистіть зуби не менше 2 разів в день і чистити зубною ниткою не менш 1 рази в день. Умивайте обличчя, розчісуйте волосся і використовуйте дезодорант щоранку. Не забувайте про таких довгострокових процедурах, як підстригання нігтів, для чоловіків зміст волосся на обличчі в належному стані або гоління.
  • Жінки можуть поголити пахви і ноги, по перевазі, але знайте, що деякі люди все ще вважають, що не голити ці місця, ознака поганої гігієни і поганий самодисципліни. Щоб досягти найбільш широкої потенційної аудиторії, краще за все гладко поголитися.
 • Win Friends and Influence People Step 3.jpeg 3 Подбайте про своїх волоссі. Неважливо якої довжини волосся, ви повинні їх регулярно стригти і доглядати за ними. Стежте, щоб вони завжди виглядали охайно і доглянуто.
 • Win Friends and Influence People Step 4.jpeg 4 Стежте за своїм майном. Точніше кажучи, ваш будинок і автомобіль (якщо у вас є) – це дві найважливіші речі, за якими потрібно стежити. Ніколи не знаєте, коли можуть заглянути неждані гості чи хто побачить вашу машину, коли ви будете з неї виходити. Крім того, збереження оточення в акуратності допомагає вам відчувати себе краще в житті.
  • Машини необхідно мити кожен місяць, утримувати в чистоті сидіння та підлога і регулярно проводити належне обслуговування заміни масла і шин. Велосипеди необхідно мити кожен місяць вручну (частіше, якщо ваш велосипед покривається брудом і пилом), а також виробляти налаштування в майстерні двічі на рік.
 • #*Тримайте ваш будинок в максимально можливій чистоті. Помийте посуд, чистіть кухню щодня після вечері, щоб уникнути завалу.Прати білизну настільки часто, наскільки можете собі дозволити, і не забудьте скласти і покласти на місце, коли воно висохне. Якщо у вас є двір, то регулярно підмітайте його. Тримайте стежки і доріжки в чистоті.

 • Win Friends and Influence People Step 5.jpeg 1 Контролюйте мову свого тіла. Про це дуже багато говорять, тому що це правда. Мова тіла – це потужний засіб комунікації між людьми. Його дуже важко підробити, і, час від часу, він дуже багато говорить про нашому емоційному стані. Спостереження за мовою тіла людини під час розмови, може розповісти про людину набагато більше, ніж вимовлені слова. Ось чому дуже важливо використовувати мову тіла, щоб говорити людям те, що вони хочуть почути.
  • Мова тіла дуже складний і залежить від контексту: ті ж рухи і пози можуть бути по-різному розтлумачені в залежності від того хто, коли і як їх виробляє. Замість того, щоб намагатися прочитати мову тіла інших людей, спробуйте полегшити свій. Контролюйте все, що можете, і нехтуйте всім іншим.
  • Рухайтеся сміливо і без коливань. Це не означає, що ви повинні рухатися швидко або різко. Це означає, що ваші рухи повинні поширювати ауру впевненості. Коли вам потрібно потиснути комусь руку, то одарите цієї людини фірмовим рукостисканням – ви здивуєтеся скільки людей помітить. Ідіть спокійно, своїм темпом, не йдіть обережно і не сутульте плечі. Нехай ваші руки гойдаються, коли ви йдете.
  • Слідкуйте за поставою. По всьому світу постійно говорилося і говориться, що правильна постава дуже важлива. Ваші плечі повинні бути відведені назад від грудей і утримувати спину від сутулості. Шия повинна продовжувати лінію хребта і не допускати, щоб підборіддя виступав вперед. Правильна постава не тільки демонструє впевненість і почуття власної гідності, а також дозволяє легше дихати і знижує ризик розвитку хронічних захворювань спини, що з'являються з віком.
  • Використовуйте особа в своїх інтересах. Якщо очі-дзеркало душі, то особа – це ворота, які потрібно відкрити. Завжди робіть все можливе, щоб щиро посміхатися, підтримувати зоровий контакт (особливо, коли інші люди говорять з вами), і нехай ваше обличчя буде жвавим, показує щирість і співчуття. Швидше за все люди будуть навколо людини, яка весь час посміхається і сміється, ніж поруч з тим, хто постійно далекий і серйозний.
 • Win Friends and Influence People Step 6.jpeg 2 Будьте активні. Навіть хворе тіло отримує ауру здоров'я, коли його власник докладає послідовні зусилля щодо його зміцнення. Регулярно займайтеся спортом і харчуйтеся належним чином. Якщо вам складно встановити який-небудь графік, то, пам'ятайте, що будь-які зусилля краще, ніж їх відсутність. Навіть кілька хвилин вправ після пробудження або після роботи допоможуть підтримати вашу поставу, контролювати мову тіла і додадуть більше енергії.
 • Метод 2 з 2: Завоювання сердець і умів

 • Win Friends and Influence People Step 7.jpg 1 Розвійте навичок класичної риторики. Великі оратори приходять і йдуть, але лише деякі залишають таке незабутнє враження на Західний світ, як давньогрецький філософ Аристотель. Його підхід до риторики зафіксований 2000 років тому, але до цих пір є однією з найбільш часто використовуваних схем для максимізації переконливості кожного сказаного слова. Аристотель розділяє елементи переконуючого доводу на три частини. Гармонійно поєднуючи їх, ви можете сформулювати скаргу або доказ, яким дуже складно протистояти.
  • Створіть сильну основу з логотипом. Логотип – це ясність, організація і внутрішня узгодженість того, що саме ви хочете сказати. Мова, у якій є логотип, що не можна зрозуміти інакше, ніж ви хотіли її представити. Будь-які спроби зробити це призведуть до того, що людина буде виглядати нерозумно.
  • Додайте достовірності і правдоподібності, використовуючи моральну мету. Моральна мета – від етична основа вашого аргументу, яка зазвичай відображається у вашому тоні і стилі подачі, а також наявність у вас характеру (і репутації, якщо вам пощастило і у вас хороша репутація). Мова, яка грунтується на моральній мети , ніколи не ставить під сумнів ваші особисті переконання, і підтверджує думку, що ви знаєте, що говорите і що вам можна довіряти.
  • Звертайтеся до своїх слухачів з ентузіазмом. Ентузіазм є частиною вашого аргументу і допомагає підключитися до особистого життя, досвіду, почуттям і уяві слухача. Пробуджуючи симпатію у своїх слухачів, натхненна мова перетворює предмет мовлення стосуються не тільки вас, але і їх, заохочуючи їх відчувати свою особисту участь у тому, що ви говорите.
 • Win Friends and Influence People Step 8.jpeg 2 Практикуйте активне слухання. Якщо ви хороший слухач, то це найшвидший спосіб сподобатися людям. Але це щось більше, ніж просто тихо сидіти і дивитися на рух губ людини. Бути «активним слухачем» означає використання певних технік для демонстрації своєї уваги мовця. По мірі практики, ці техніки стануть природною частиною вашого комунікаційного репертуару.
  • При паузі, навіть на півслові, підштовхніть мовця яким-небудь словом або звуком, наприклад, «так» або «мм хмм». Не перестарайтеся, щоб не здатися нетерплячими. Раз в декілька пропозицій цілком достатньо.
  • Коли вам на думку спадає питання, який підштовхне мовця поринути у ще більші подробиці, то поставте це питання. Не переривайте співрозмовника на півслові, але чим раніше, тим краще. Це показує, що вам настільки цікаві слова мовця, що ви хочете почути більше деталей.
  • Використовуйте нейтральні затвердження. Якщо ви ще не вирішили що ви думаєте про історію, чи згодні ви з нею чи ні, зверніть увагу на емоційний стан мовця, замість відповіді. Якщо мовець дивиться на вас, ніби він або вона не вірить історії, погодьтеся зі словами: «Вау, це здорово» або якими-небудь іншими словами, що дозволить вам встановити зв'язок з мовцем і не займати нічию сторону.
  • Коли історія закінчилася, запитайте мовця що він думає і що він відчуває з цього приводу. Люди люблять узагальнювати свої думки після довгого анекдоту.
  • Після узагальнення історії, ще раз узагальніть для мовця. Це буде означати, що ви слухали і зрозуміли те, що було сказано, і йому або їй це сподобається. Ви можете висловити вашу думку, щоб підтримати продовження розмови.
  • Використовуйте особисті анекдоти, але не перестарайтеся. Ви, напевно, намагаєтеся показати симпатію і розуміння, але слухач почне підозрювати, що ви хочете більше розповідати, ніж слухати. Помірно використовуйте особисті історії та анекдоти.
 • Win Friends and Influence People Step 9.jpeg 3 Говорите добре. Багато людей схильні думати, що їх голоси висічені з каменю, але це не так. Контролюйте загальний тон вашого голосу і загальну чистоту вимовних слів.
  • Співайте, щоб навчитися контролювати свій голос. Спів вголос – це один з кращих способів тренування голосу. Вам необов'язково співати для кого-то. Спробуйте співати в машині або вдома, коли займаєтеся домашніми справами. З часом ви навчитеся більше контролювати звуки свого голосу.
  • Говорите на м'яких, округлих, низьких тонах. Коли ви говорите повними чистими тонами, ви виглядаєте більш знаючими і ваш голос звучить набагато приємніше.
  • Додайте гучності. Немає необхідності кричати, коли ви говорите, але не кажіть лагідно. Не заглушайте свій голос. Тоді вас буде складніше зрозуміти і може створиться враження, що ви не впевнені в собі.
 • Win Friends and Influence People Step 10 Version 2.jpg 4 Використовуйте прийнятний мову. Тільки тому, що люди розуміють ваші слова, не означає, що вони належним чином зрозуміють ваші наміри. Ті, хто коли-небудь сперечався з родичем або коханою людиною через непорозуміння, знають, що є хороші і погані способи виразити бажане. Навчившись деяким психологічним трюкам, ви можете навчитися виражати свої думки таким чином, щоб не засмутити і не налякати слухача, а розташувати його або її до себе.
  • Використання занадто великої кількості «я» означає звалювання на себе величезний тягар відповідальності. Під час сварки, замість того, щоб звинувачувати іншу людину, що він «змусив» вас почувати певним чином, використовуйте таку фразу: «Коли ви сказали/зробили щось), я відчув...». У написанні звучить безглуздо, але це, безумовно, працює дуже добре в якості реального аргументу, тому що від цього людина відчуває себе винуватим.
   • Наприклад, замість того, щоб говорити «Коли ви це сказали, це розлютило мене», скажіть «коли ви сказали це, я відчув злість». Можете використовувати цю фразу в будь-якого виду недопониманиях.
  • Використання слова «ми» дає змогу людині відчути свою залученість. При обговоренні можливостей, подій або групових робіт, переважно використовуйте слово «ми», щоб встановити лояльність з тими, хто вище вас по кар'єрних сходах. Це ставить іншу людину на рівних з вами і дає йому владу над випадком.
   • Давати людям силу – це вірний спосіб заробити силу взамін, тому що люди будуть готові зробити все для вас, щоб віддати належне, якщо пам'ятають ваші попередні взаємодії в позитивному світлі.
 • Win Friends and Influence People Step 11.jpeg 5 Будьте в ритмі з оточуючими. Сценічні та вуличні гіпнотизери використовують цю потужну техніку для драматичного ефекту кожен раз, коли, здається «зачаровують» кого-то і намагаються змінити стан його свідомості. В принципі, тут немає нічого особливого, але для адаптації необхідна практика.
  • Почніть з короткого «введення» і використовуйте прості питання, щоб розговорити іншої людини. У міру активного слухання, звертайте особливу увагу на акценти, словесні тики і загальну формулювання.
  • Коли будете відповідати і продовжувати запитувати про те, що вас цікавить, говоріть більше, але намагайтеся говорити тими ж словами і тонами, що і ваш співрозмовник. Можете спокійно схилятися до акценту цієї людини, але не робіть карикатуру. Коли ви говорите так, як цей чоловік, він розуміє, що може довіряти вам, бо якимось невизначним способом ви схожі на нього.
  • Коли ви помітите що-то в мові тіла цієї людини, то дотримуйтесь цього. Він переводить свою вагу з однієї ноги на іншу? Вона стукає пальцем по комп'ютеру, поки чекає, щоб він завантажився? Ви можете слідувати цим маленьким речей, щоб створити ще більш сильну симпатію.
 • Win Friends and Influence People Step 12.jpg 6 Демонструйте свій хороший характер. Підтримка, доброта, ентузіазм, сміливість і надійність є ключовими рисами, які ви повинні намагатися показувати. Це риси, які кожна людина шукає в інших людях, які роблять вас людиною, якого люди хочуть довіряти і до якого хочуть прислухатися. Все починається з особистої щирості та відданості, що дуже складно підробити. Тим не менш, якщо зосередитися, то ви можете показувати їх спокійніше, ніж робили це раніше.
  • Повторюйте собі кожен день. Це звучить нерозумно, але афірмації працюють. Просто подумайте про тих позитивних рисах, які ви хочете втілити, і повторюйте їх собі вголос кілька разів в день. Говорите собі, що ви та людина, у якого вони є: «Я добрий», «Я ентузіаст» і так далі.
  • Шукайте можливості для вираження своїх кращих якостей. Багато разів у зв'язку з особистим дискомфортом в ситуації, ми втрачаємо хороший шанс на користь когось більш непримітного. Боріться з цим, нагадуючи собі, що ви повинні бути напоготові, замість того, щоб діяти зневажливо і брутально. Коли ви зрозумієте, що збираєтесь стати нещасним, змученим людиною, змусьте себе бути людиною, поряд з яким всі хочуть бути. Навіть якщо справа не в ситуації, це відмінне тренування для вашого розуму. В кінці кінців, ви засвоїте це.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?