Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як завити великі пружні кучері

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Використання плойки

 • Get Big, Bouncy Curls Step 1 preview.jpg 1 Нагрійте плойку. Під'єднайте плойку до мережі і увімкніть, налаштувавши на температуру, відповідну товщині волосся (чим товще волосся, тим вище температура). Для отримання великих кучерів використовуйте плойку діаметром мінімум 2,5 див. Чим більше діаметр плойки, тим більше будуть кучері. Дайте плойки повністю нагрітися протягом 2-3 хвилин перед початком завивки.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 2 preview.jpg 2 Підготуйте волосся. Волосся повинні бути абсолютно сухими перед завивкою на плойку, тому скористайтеся феном, якщо їх необхідно висушити. Використовуйте термозахисний спрей або мус, щоб зберегти блиск і захистити їх від перегріву. При бажанні ви можете використовувати засіб, що поліпшує завивку, щоб воно допомогло отримати великі об'ємні кучері при завивці плойкою.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 3 preview.jpg 3 Поділіть волосся на секції. Завивка волосся тривалий процес, а кращих результатів ви досягнете, якщо будете працювати секціями. Зав'яжіть верхні ? волосся у хвіст і залиште нижню частину розпущеною. Розчешіть волосся, щоб прибрати сплутані ділянки і підготуватися до завивці.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 4 preview.jpg 4 Почніть завивати волосся. Беріть пасма по 2,5 см шириною і накручуйте їх на плойку, починаючи з середини пасма (а не з кінчиків). Тримайте волосся на плойки 5-10 секунд, потім відпускайте локон. Проведіть процедуру по всій нижній частині волосся.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 5 preview.jpg 5 Завийте чергові секції волосся. Розпустіть половину волосся з хвоста і розчешіть її, щоб підготувати до завивці. Дотримуючись вищезазначених інструкцій, накручуйте 2,5-сантиметрові пасма на плойку, починаючи з середини пасма, поки не завьете всю секцію. Закінчите завивкою верхньої секції, коли середня буде готова.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 6 preview.jpg 6 Закріпіть зачіску. Увімкніть фен на холодний потік і обвейте волосся холодним повітрям. Температура волосся повернеться до нормальної, що допоможе завивці довше протриматися. В довершення, нахиліть голову вниз і обробіть все волосся лаком для волосся. Поверніться в нормальний стан і поправте волосся так, як вони повинні лежати. Ви готові! [1]
 • Метод 2 з 4: Використання термобігуді

 • 1 Нагрійте термобігуді. Перевірте, що всі термобігуді в кейсі на місці, потім увімкніть його, щоб нагріти бігуді. У деяких термобігуді є з зовнішньої сторони вогник, який показує, що вони повністю нагрілися, в іншому випадку почекайте 5-10 хвилин перед тим, як почати накручуватися на них.
 • 2 Підготуйте волосся. Поки чекаєте прогріву термобігуді, перевірте, що ваші волосся готові до накручування. Як і у випадку з плойкою, волосся повинні бути повністю сухими при використанні термобігуді. Висушіть волосся феном, щоб прибрати вологу, і розчешіть, щоб не було поплутаного волосся. Можете нанести на волосся мус перед сушінням, щоб у них було більше обсягу.
 • 3 Почніть накручувати волосся. Почніть з виділення з передньої частини волосся треба лобом пасма шириною 5-8 див. Накрутіть пасма на бігуді, залишивши під час скручування кінчик в 2,5-5 див Коли дійдете до голови, подоткните кінчик волосся вниз, щоб він тримався на місці. Надіньте кришечку бігуді і можете переходити до наступного пасма.
 • 4 Накрутіть іншу частину голови. Йдучи зверху-вниз, виділяйте пасма по 5-8 см завширшки і накручуйте їх, як зазначено вище. Якщо ваше волосся дуже товсті, вам може знадобитися використовувати більш дрібні пасма. Защелкивайте всі бігуді, поки не закінчите накручувати волосся.
 • 5 Почекайте. Термобігуді потрібен час, щоб подіяти на волосся, тому сядьте і розслабтеся на 20-30 хвилин, поки вони не охолонуть. Це саме час для завершення решті підготовки до майбутнього дня або іншої рутинної роботи, поки ви вичікуєте час.
 • 6 Зніміть бігуді. Одну за одною, рухаючись зверху вниз, знімайте кришечки, а потім і самі бігуді. Утримайтеся від зайвого розкручування завитків, інакше вони можуть втратити свою пружність і об'єм, якщо ви будете їх сильно турбувати. Продовжуйте, поки не зніміть бігуді з голови.
 • 7 Закінчите укладання. Перш ніж доторкатися до кучерям, обробіть їх лаком для волосся, щоб зафіксувати їх. Потім тільки за допомогою пальці (не щітки) прочешіть волосся, щоб розділити кучері і надати їм більш природний вигляд. Якщо потрібно, можете зробити ще один фінальний штрих лаком для волосся, і ви готові![2]
 • Метод 3 з 4: Використання шкарпеток

 • Get Big, Bouncy Curls Step 14 preview.jpg 1 Зберіть необхідну. Для завивки за допомогою шкарпеток вам потрібно 3-4 чистих довгих носка, щітка і пульверизатор з водою.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 15 preview.jpg 2 Поділіть волосся на секції. Розчешіть все сплутані ділянки волосся і поділіть їх на 3-4 секції відповідно з кількістю шкарпеток, яке у вас є. Якщо у вас три носка, зробіть одну велику секцію волосся вгорі голови і дві однакового розміру внизу з кожного боку. Якщо у вас 4 носка, зробіть 2 секції вгорі і 2 внизу. Щоб відокремити секції один від одного, використовуйте шпильки або зав'яжіть хвости.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 16 preview.jpg 3 Накрутіть секцію волосся на носок. Накрутіть волосся по центру носка, як якщо б ви накручують на бігуді. Залиште кінчики волосся стирчати, поки не дійдете до голови, а потім подоткните їх вниз під утворився валик. Два вільних кінця носка використовуйте для того, щоб зав'язати вузол, зафіксувавши накрутку.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 17 preview.jpg 4 Продовжите накручувати секції на інші шкарпетки. Використовуйте вищезазначену процедуру, щоб накрутити інші секції волосся на свої шкарпетки. Зав'язуйте шкарпетки настільки близько до шкіри голови, наскільки зможете. Це запобіжить розкручування волосся під час вашого сну.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 18 preview.jpg 5 Зволожте волосся. Використовуйте пульверизатор з водою, щоб злегка зволожити волосся. Це допоможе волоссю краще сформувати завитки при висиханні у скрученому навколо носка стані, щоб вони не були надто млявими. Не промачивайте волосся, тільки зволожите, щоб це відчувалося на дотик.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 19 preview.jpg 6 Почекайте, коли волосся вляжуться. Спосіб головним чином призначений для накручування на ніч. Ви можете виконати накрутку на шкарпетки перед сном, а потім лягти з ними спати, щоб вранці отримати великі пружні кучері. Якщо ж ви не хочете спати з шкарпетками, вам доведеться походити з ними, як мінімум, 5-6 годин, щоб досягти оптимальної форми кучерів.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 20 preview.jpg 7 Зніміть шкарпетки з голови. Рухаючись знизу, розв'яжіть кожен носок і розпустіть волосся. Не прочесывайте їх поки ні пальцями, ні чим би то не було ще. Просто звільніть від носок.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 21 preview.jpg 8 Закінчите укладання. Після шкарпеток волосся повинні перетворитися на великі пружні кучері. Злегка обробіть їх лаком для волосся, щоб зафіксувати, а потім прочешіть пальцями, щоб злегка розділити локони і додати трохи об'єму. Коли закінчите балуватися з укладанням, ви готові![3]
 • Метод 4 з 4: Застосування вузлів банту

 • Get Big, Bouncy Curls Step 22 preview.jpg 1 Підготуйте волосся. Вузли банту являють собою безліч маленьких пучків волосся, розподілених по всій голові. В результаті, вам необхідно переконатися, що волосся повністю зачесане і лежать гладко. Розчешіть волосся, а потім зволожити водою з пульверизатора так, щоб вони були трохи вологими на дотик.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 23 preview.jpg 2 Поділіть волосся на секції. В залежності від густоти волосся, кількість секцій буде змінюватись. Поділіть волосся на пасма шириною 5-8 см і відокремте кожну шпилькою або зав'яжіть у хвіст. Ви повинні пройтися по всій голові без особливої послідовності.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 24 preview.jpg 3 Скрутіть пасмо вузол банту. Візьміть одну пасмо волосся і прокрутіть кілька разів, щоб вона стала схожа на мотузку і навіть більше на спіраль. Потім намотайте пасмо навколо самої себе кілька разів, щоб на голові вийшов маленький пучок із волосся. За допомогою 1-2 невидимок приколіть кінчики волосся на голові, тим самим зафіксувавши пучок.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 25 preview.jpg 4 Продовжите формувати вузли банту. Просувайтеся по голові, скручуючи кожну пасмо мотузку, а потім в спіраль, формує невеликий пучок, приколюють до голови. Підсумковий вид може вийти трохи безглуздим, так як вийде штук 12 маленьких пучків на голові.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 26 preview.jpg 5 Почекайте, коли волосся у вузлах приймуть форму. Так як цей метод не використовує тепла для укладання, вузлів банту потрібен час на формування кучерів. Тобто краще робити це на ніч і давати волоссю зафіксуватися під час вашого сну, щоб до моменту пробудження у вас були такі бажані кучері. В іншому випадку, заплануйте очікування протягом 5-6 годин у такому вигляді, щоб отримати завивку.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 27 preview.jpg 6 Розпустіть кожен вузол. Просувайтеся по голові знизу-вгору і зніміть всі дрібні пучки. Откалывайте їх і дозволяйте спіралях волосся розкрутитися, але поки не починайте прочісувати їх, так як це ускладнить зняття решти вузлів. Продовжуйте процес, поки не зніміть всі вузли.
 • Get Big, Bouncy Curls Step 28 preview.jpg 7 Закінчите укладання. Коли ваші волосся будуть розпущені, ви можете легко розчесати їх пальцями або гребінцем із широкими зубцями. Чим більше ви будете їх розчісувати, тим більше обсягу у них додасться. Закінчите укладання невеликою кількістю лаку для волосся, щоб зафіксувати кучері, і заколіть трохи волосся, якщо побажаєте. [4]
 • Поради

  • Щоб уникнути пошкодження волосся, користуйтеся методами без використання нагріву, такими як накрутка на шкарпетки або вузли банту.

  Попередження

  • Це не спрацює на всіх типах волосся. Волосся, які не можуть добре тримати, не схильні бути настільки податливими, як волосся вже мають природну хвилю. Для людей з дуже товстими або тонкими прямими волоссям метод може виявитися не настільки ефективним. Визначити, чи зможуть ваші волосся тримати завивку, ви зможете, пройшовши шляхом проб і помилок.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.neginmirsalehi.com/soft-bouncy-curls-tutorial/http://www.neginmirsalehi.com/soft-bouncy-curls-tutorial/
 • ^ http://www.oprah.com/style/How-to-Use-Hot-Rollers/4
 • ^ http://clementinebean.wordpress.com/2013/03/18/no-heat-overnight-curls-using-three-tube-socks/
 • ^ http://www.diyncrafts.com/1146/health/awesome-beauty-diy-get-big-curls-without-a-curling-iron
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?