Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як перемогти своїх ворогів

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Розуміння свого ворога

 • Defeat Your Enemies Step 1.jpg 1 Зрозумійте, з яким ворогом ви маєте справу. Не всі вороги рівні. В залежності від того, хто ваш ворог і яка природа ваших відносин, ви повинні дізнатися більше про те, як він діє, перш ніж ви навчитеся перемагати його.
  • Закляті вороги - це немов протилежні версії вас. Ви знайдете їх на роботі, в школі і в інших ситуаціях, коли ви стикаєтеся з подібними собі однодумцями. Все говорить про те, що ви повинні бути друзями з вашим заклятим ворогом - у вас є спільні інтереси, цілі та інтереси, але ви просто не в злагоді. Ваш ворог немов ложка дьогтю у вашому меді.
  • Закляті друзі - це друзі, які вам не подобаються. Ніколи не дружите з вашим ворогом, навіть наполовину друзями, наполовину ворогами. Коли ви гуляєте, він ніколи не перестануть хвалитися. Вороги дратують, отруюють і вони справжні зануди.
  • Вороги грубі. Як за шкільною партою, так і на робочому місці, вороги представляють серйозну загрозу вашому настрою протягом дня. Ворог - це той, хто думає, що ви крадете їх популярність, тому вони ненавидять вас і завжди перемагають у всьому.
 • Defeat Your Enemies Step 2.jpg 2 Тримаєте ворогів близько. Стара прислів'я вірна: якщо ви тримаєте друзів близько, тримаєте ворога ще ближче. Якщо ви хочете перемогти свого ворога, дізнайтеся, як вони перемагають. Це означає розмовляти з вашим ворогом, спостерігаючи за ним, і дізнаватися якомога більше про те, як він думає.
  • Безліч хуліганів, заклятих друзів, а також інших ворогів діють виходячи з ревнощів. Часто вороги вибирають моменти, які турбують їх у своєму власному житті. Якщо хтось критикує вас з одного боку, це може бути тому, що ваш супротивник турбується про те ж щодо себе або вони просто хочуть бути злими і збентежити вас.
  • Вороги також ненавидять людей, яких вони розглядають як загрозу. На робочому місці або в реальних школах - завжди, коли задіяна конкуренція - вороги будуть прагнути не дозволити вам перемогти. Це означає, що ви перебуваєте в поганому становищі.
 • Defeat Your Enemies Step 3.jpg 3 Спостерігайте свого ворога. Аналіз способів, з допомогою яких ваш ворог протидіє вам, допоможе вам спланувати спосіб удару у відповідь. З ким спілкується ваш ворог? Які його інтереси? Чого хоче ваш ворог? Дізнайтеся, що рухає вашим ворогом і з чим ваш ворог бореться з на особистому рівні. Яка сімейне життя вашого ворога? Звідки походить ваш ворог? Проведіть невелике дослідження і відповісте на ці питання.[1]
 • Defeat Your Enemies Step 4.jpg 4 Знайдіть слабкість супротивника. Кожен ворог має слабкість, незалежно від того, наскільки він здається сильним, коли кладе вас на лопатки. Виявлення цієї слабкості буде мати важливе значення для планування вашої помсти і знищення вашого ворога. Деякі загальні ворожі слабкості:
  • Гордість. Так само, як у давньогрецькій історії, надмірна гордість може призвести до падіння багатьох ворогів. Якщо у вас є хвалькуватий зарозумілий ворог, поставити його в настільки ж смутительное положення буде мати руйнівні наслідки для нього. Гарна помста може означати поставити свого ворога умови громадського осуду або невдачі.
  • Впевненість. Багато хулігани в дійсності тільки великі діти, які невпевнені в собі або не вірять у власні сили. Багато хуліганів у сутності просто шукає спілкування і друзів, тому що вони відчувають себе неоціненими і нелюбимими. Ці типи хуліганів може відповісти краще дитячої тактиці.
  • Конкурентоспроможність. Багато вороги - гиперконкурентоспособные придурки, які дозволили своїй любові до перемоги подолати інші сторони зразок людської порядності і доброти. Вміння вийти із заціпеніння і заморозити цих ворогів - це кращий спосіб впоратися з ними і обеззброїти їх здатність мучити вас. Якщо ви не граєте, вони не можуть виграти.
 • Метод 2 з 3: Відплата ворогам

 • Defeat Your Enemies Step 5.jpg 1 Скажіть ворогові перестати протидіяти вам. Якщо хто-то вас турбує, і ви хочете його зупинити, є дуже простий спосіб: скажіть йому, що ви хочете цього. Якщо хтось турбує вас відштовхуючим або знущальним поведінкою, поставте руку немов охоронець, пресекающий рух жестом "Стоп", і зробіть глибокий вдих. Спокійним рівним голосом ви можете сказати щось на кшталт: "Стоп ! Мені потрібно, щоб ти зупинився прямо зараз."
  • Якщо прохання зупинитися не допоможе позбутися від хулігана, продовжуйте повторювати цю фразу. Якщо вони не зможуть довести вас до межі, більшості з них буде не дуже цікаво продовжувати. Якщо він зазнає невдачі після достатньої кількості спроб спровокувати вас, більшість хуліганів може просто залишити вас у спокої.[2]
  • Якщо хуліган загострює обстановку після того, як ви сказали йому зупинитися, буде доцільно звернутися до кого-то: вчителям, батькам або начальника в офісі. Роздобудете кого-небудь на своїй стороні.
 • Defeat Your Enemies Step 6.jpg 2 Уникайте ворога якомога більше. Кращий спосіб перемогти будь-якого ворога - повністю виключити його зі свого життя. Уникайте ворогів як можна більше, щоб роззброїти їх і вкрасти їх здатність ображати, мучити і дратувати вас. Якщо ви боретеся з хуліганом, використовуйте свої наглядові навички, щоб уникнути їх переслідування і провести час в інших місцях. Не дайте їм можливості викликати у вас ворожнечу.
  • Якщо ви регулярно бачитеся зі своїм ворогом, наприклад, на роботі або в школі, і ви змушені взаємодіяти з ним, ваша робота буде складніше, але не неможлива. Кращий спосіб уникнути таких ворогів - намагатися не слухати їх. Одягніть навушники, коли ваші вороги просторікують в школі, так що вам не доведеться слухати його, або покажіться у класі за хвилину до дзвінка і сядьте на протилежній стороні класу. Це буде так, наче його навіть не існує.
 • Defeat Your Enemies Step 7.jpg 3 Будьте холоднокровні. Коли ваш ворог стоїть перед вами, краща тактика - перетворитися в крижаного людини. Будьте холоднокровні. Дійсно холоднокровні. Не турбуйтеся і не намагайтеся доводити у відповідь, коли ваш ворог починає наслідують образливі дії. Тільки подивіться на нього, подумайте, як виглядали б ви - немов дратівливий рій мурах або котяча нудота. Незначне незручність. Емоційні реакції - як вода для рослин ворогів. Не давайте їм це - і вони помруть. Навіть якщо ви відреагуєте, зробіть відповідь прохолодним і спокійним. Ніколи не гнівайтесь.
  • Потренуйтеся представляти свого ворога за таким смішним справою, як спів опери або боротьба з восьминогом, коли він наступає на вас. Наприклад, поступите таким чином, якщо він каже, що ви ганчірка для всіх популярних дівчат.
  • Не слухайте отруйний потік, изрыгаемый з вуст вашого ворога. Продовжуйте читати мантри в той час, як він каже, глибоко зосередившись на заміну слів, які ви чуєте, чимось позитивним. Слова вашої улюбленої пісні, вірша чи молитва може бути підходящим для цих випадків.
 • Defeat Your Enemies Step 8.jpg 4 Позбавтеся від свого ворога. Байдужість може стати потужним і ефективним інструментом у боротьбі з ворогами. Хулігани, полудрузья - полувраги і закляті вороги - всі хочуть уваги. Вони хочуть публіку і будуть дражнити людей, щоб прославити себе і виділитися з натовпу. Кращий спосіб роззброїти його? Абсолютно не звертати на них уваги.[3]
  • Коли ваш ворог знаходиться поруч, буквально дійте так, як ніби нічого не відбувалося. Ніяких звуків, ніяких інших людей. Не давайте їм абсолютно ніякої реакції. Навіть якщо ваш ворог стоїть у двох кроках від вас і кричати ваше ім'я, просто ігноруйте його і поговоріть з одним, як ніби нічого не відбувається.
 • Defeat Your Enemies Step 9.jpg 5 Знайдіть безпека в групі. Є стара правдива приказка про ворогів: ворог твого ворога - твій друг. Цілком імовірно, що ваш ворог відштовхує не тільки вас, а набагато більше людей. Знайдіть інших людей, з якими вас пов'язує взаємна недовіра до ворогові. Потім обміркуйте спосіб помсти!
  • Хулігани частіше вибирають осіб, які на їх думку є загрозою у побитті свого ворога. Хоча якщо у вас є кілька хороших приятелів, з якими ви гуляєте, ви можете легко відвернути одного хулігана, повернувши стрілки назад на них.
 • Defeat Your Enemies Step 10.jpg 6 Просувайтеся далі. Найкраща помста? Жити добре. Кращий спосіб вигнати хулігана з вашого життя - пройти повз нього і відправити його в засіки. Або позначте, як дурний ваш ворог. Ігноруйте свого ворога, позбудьтеся від нього і налагодьте своє життя. Якщо ваш ворог бачить, що він не в змозі вплинути на ваше життя, він витратить всі сили на безуспішні спроби вивести вас із себе.
 • Defeat Your Enemies Step 11.jpg 7 Пустіть ворогові пил в очі. При певних обставинах справжня витівка може бути кращим способом поставити свого ворога на місце. Це особливо вірно з гордим або егоїстичним ворогом, з яких варто збити пиху. Загальні способи помсти у вигляді пустощів можуть включати:
  • Злом електронної пошти вашого ворога, щоб відправити компрометуючі повідомлення автоматичною програмою, які зіб'ють його з пантелику.
  • Замовте щось незручне з доставкою в офіс ворога. Велика коробка, повна старих журналів про професійний реслінг, каталогів дорослих підгузників або дивною і екзотичної порнографії на робочому місці. Переконайтеся, що їх доставлять в будівлю, не ваш номер офісу, щоб кур'єру не довелося блукати по всіх офісах і в підсумку знайти мучителя особисто.
  • Будьте грубі. Лопнули паперовий пакет на порозі вашого ворога? Влаштували "веселого ковбоя" в душовій?Справили потребу в зливний бачок унітазу? Ви самі визначаєте, як далеко зайти.
 • Метод 3 з 3: Самозахисту

 • Defeat Your Enemies Step 12.jpg 1 Не шукайте бою, але навчитися захищати себе, якщо це необхідно. Ви ніколи не повинні дозволяти вашим ворогам провокувати вас на сварку, але деякі вороги налаштовані змусити вас відкрити свої карти. Ви будете набагато більш впевнені у своєму повсякденному настрої в майбутньому, якщо ви знаєте, що зможете впоратися з будь-якою ситуацією, що виникла. Не живіть в страху. Будьте готові.
 • Defeat Your Enemies Step 13.jpg 2 Навчитеся наносити удар. Сутички виглядають не як в кіно, де обидва людини завдають мільйон ударів в обличчя, поки хтось не потрапляє в нокаут. Більшість сутичок закінчуються дуже швидко. Навчіться правильно формулювати і наносити удар - це гарантує, що ви не зробите помилку як в кіно, якщо того вимагає ситуація, а зможете з високою ймовірністю нанести удар точно і закінчити бій раніше.
  • Зробіть кулак, твердо стиснувши пальці, але не так сильно, щоб перешкоджати кровообігу. Оберніть великий палець навколо кісточок пальців, а не навколо вказівного пальця або з внутрішньої сторони пальців.
  • Злегка розігніть середній суглоб середнього пальця. Тут ваш кулак повинен замикатися, а не великі кісточки, де ваші пальці з'єднуються з долонею.
  • Вдарте по прямій, підтримуючи лікті і роблячи лінійні удари, невеликі округлі удари. прямий удар має більше потужності, ніж великі махи.
  • Цільтеся в ніс, шию або живіт. Удари в щелепу, щоки, або лоб в кінцевому підсумку зашкодять вам більше. Прагніть до м'яким точках і важко розмахуйте.
 • Defeat Your Enemies Step 14.jpg 3 Навчіться грати в обороні. Хороша оборонна позиція так само важлива, як міцний удар, якщо не більш важлива. Пам'ятайте, що це не фільм про Роккі: пара твердих ударів у вашу щелепу - і ви будете на землі, де ви точно не хочете опинитися.
  • Тримайте кулаки вільно біля обличчя і перенесіть вагу так, щоб ваше плече і стегно на домінуючою стороні вказували на супротивника. Не стаєте особою до опонента, а поверніться боком, щоб зробити мету менше.
  • Тримайте руки біля підборіддя і збоку від голови весь час, поки не замахиваетесь.
 • Defeat Your Enemies Step 15.jpg 4 Рухайтеся вперед, а не назад. Під час удару ідіть прямо в бік вашого опонента, тримаючи свою оборонну позицію, і зробити його своєю метою,збити його. Кращий спосіб зробити це - подивитися якомога більше - і заздалегідь, заздалегідь, наперед. Не дозволяйте собі бути откинутым тому.
  • Хоча це може здатися неймовірним і буде йти проти своїх природних інстинктів, набагато безпечніше і менш болісно перейти до ударів, ніж відступати від них. Продовжуйте рухатися вперед і відкидати ворога назад, а не відступати самому. Якщо вам потрібно прийняти удар, припинити його на півдорозі, перш ніж він досягне повної потужності, буде менш боляче, ніж на піку замаху, де вас, швидше за все, зіб'ють. Перемістіться вперед і змусьте ворога задкувати.
 • Defeat Your Enemies Step 16.jpg 5 Продовжуйте рухатися. Пронзайте і рухайтеся, як кажуть боксери. Якщо ви опинилися в бою, не просто стійте каменем, якщо ви не хочете, щоб ваш блок був збитий. Встаньте навшпиньки, трохи підстрибуючи і рухаючи головою вперед і назад, як якщо б ви ухилялися від докучливих бджіл. Зробіть свою голову рухомої метою - та вас буде важче вдарити.
 • Defeat Your Enemies Step 17.jpg 6 Стати на ноги. Намагайтеся не впасти ні за яких обставин чи перевести бій на землю. Постояти за себе в швидкому кулачному поєдинку - іноді кращий спосіб впоратися з жорсткою ситуацією, якщо ваш ворог штовхає вас на це, але боротьба, яка закінчується боротьбою на землі, небезпечна і слід уникати будь-якою ціною.
  • Якщо ви перекинете опонента, відступіть назад і скажіть йому: "Це все", - і підіть. Ви довели свою точку.
 • Defeat Your Enemies Step 18.jpg 7 Пошукайте найшвидший спосіб, щоб втекти. Завершіть боротьбу як можна швидше, шукаючи виходу. Якщо ви перекинете опонента своєчасним ударом, не дайте йому можливість стати зліше і замахнутися. Просто скажіть: "Послухай, я все. Я не хочу битися з тобою. Ти почав це, а я закінчую." Тоді зробіть швидкий вихід і вийдіть на високій ноті. Якщо пощастить, ваш ворог повинен бути переможений.
  • Знову ж таки, бої повинні завжди бути останнім засобом для боротьби з ворогом, і його слід уникати будь-якою ціною.
 • Попередження

  • Не дозволяйте подій призводити до вашого ослаблення. Уникайте подібних зіткнень в максимально можливій мірі.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.askmen.com/money/mafioso/28b_mafia.html
 • ^ http://www.speaklikeaking.com/defeat-your-enemies-by-outgrowing-them.html
 • ^ http://www.2knowmyself.com/how_to_deal_with_your_enemies
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?