Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як перемогти пригніченість

загрузка...

Кроки

Частина 1 з 3: Покращуємо настрій і самопочуття прямо зараз

 • Feel Better Step 01.jpg 1 Визначте причину вашого поганого настрою. Для деяких людей причиною апатії можуть бути різні ситуації, такі як розлучення, смерть близької людини або втрата роботи. Однак причина може бути набагато більш складною і глибокою, наприклад, може бути пов'язана з низькою самооцінкою або почуттям самотності. Якщо ви не можете визначити причину, то спробуйте піти від протилежного і задайте собі питання: Що мені необхідно зробити, щоб відчувати себе щасливим?
  • Після того як ви визначили, що б ви хотіли змінити, або чого не вистачає вам у житті, то подумайте над наступними питаннями: чи я Можу розв'язати свою проблему? Що мені потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему і отримати те, що я хочу? Мої дії наближають мене до моєї цілі або віддаляють мене від неї? Ці питання допоможуть вам направити свої негативні емоції на те, щоб знайти конструктивні рішення. Що ще більш важливо, вони спонукають вас взяти відповідальність за ваші почуття і емоції.
  • Якщо ситуація не оборотна, як наприклад, смерть близького родича, постарайтеся прийняти цей факт. Поміркуйте про наступному: варто проводити життя в печалі, адже ви не в силах змінити обставини, чи не краще жити далі і бути щасливим.
 • Feel Better Step 02.jpg 2 Вважайте свої благословення. Якщо ви відчуваєте себе пригніченим, найімовірніше, є певні речі, неважливо матеріальні вони чи ні, яких вам дуже не вистачає в житті. Але як би ви не оцінювали ваші обставини, у вашому житті обов'язково є те, за що варто бути вдячним. Складіть список своїх благословень.
  • Подумайте про людей, які оточують вас, ваші батьки, брати та сестри, друзі, вчителі. Близькі люди – це найбільше благословення. Подумайте про досвід, який ви отримали в житті. Якщо ви не живете в злиднях, то будьте вдячні за те, що у вас є достатньо їжі, деякі не мають і цього.
  • Якщо ви недавно перенесли травматичну подію, таке як аварія або розлучення, то будьте вдячними за те, що ситуація не настільки критична, якою вона могла би бути. Хоча, можливо, ви відчуваєте біль і неприємні почуття, пам'ятайте, що все могло бути набагато гірше. Крім того, будьте вдячні за те, що ці події, якими б вони не були, закінчилася і залишилися в минулому.
 • Feel Better Step 03.jpg 3 Зателефонуйте коханій людині. Розмовляючи з другом або родичем про свої почуття, ви очищаєте свою душу. Поглянувши на ситуацію об'єктивно, ви зможете зрозуміти, що ваше розуміння реальності дещо спотворене. Люди схильні драматизувати і перебільшувати свої проблеми, їм здається, що їхнє життя складається з суцільних проблем.
  • Ви можете виявити, що близькі вам люди боролися з тими ж проблемами, з якими зараз ви боретеся. Думаючи про це, ви зрозумієте, що ви не самотні у своїх бідах. Крім того, ваші близькі можуть запропонувати вам таке рішення ситуації, про яку ви просто навіть не могли подумати.
  • Якщо ваша проблема дуже особиста, і ви не можете поділитися нею з кимсь із близьких, запишіть свої почуття в блокнот. Виклавши свої думки на папері, ви зможете об'єктивно поглянути на ситуацію і, можливо, навіть прийти до правильного рішення.
 • Feel Better Step 04.jpg 4 Займіться прибиранням. У чистій квартирі ви миттєво відчуєте себе краще. Складіть одяг, пропилососьте/ підметіть підлогу, наведіть порядок. Приберіть в будинку, офісі і в будь-якому іншому місці, де ви проводите багато часу.
 • Feel Better Step 05.jpg 5 Танцюйте. Включіть свою улюблену музику (вона обов'язково повинна бути веселою), закрийте двері спальні і танцюйте. Хоча, можливо, вам зараз зовсім не хочеться танцювати, звучання улюбленої музики і рух миттєво поліпшать ваш настрій.
 • Частина 2 з 3: Зміна способу життя

 • Feel Better Step 06.jpg 1 Займайтеся тим, що вам подобається робити. Якщо ви більшу частину часу проводите, займаючись нелюбимими заняттями, то не дивно, що ви відчуваєте себе пригніченим. Викроюйте час або у вихідні дні або під час відпустки/ шкільних канікул, щоб займатися тим, що ви дуже любите.
  • Це повинні бути активні заняття (хоча і не обов'язково фізично активні). Пасивні види діяльності, такі як перегляд телевізора або проведення часу в Інтернеті не в рахунок. Ви повинні робити те, що займає 100% вашої уваги та сил, щоб ви були повністю зосереджені, не дозволяючи негативним думкам брати верх.
  • Якщо у вас немає хобі або захоплень, то спробуйте знайти те, що подобається вам. Це може бути активний відпочинок, наприклад, гольф, теніс, плавання або походи, заняття мистецтвом - музикою, живописом або фотографією, або ви можете зайнятися благодійною діяльністю, наприклад, стати волонтером у притулку для тварин.
 • Feel Better Step 07.jpg 2 Поставте цілі. Бачачи перед собою мету і працюючи над її досягненням, ви відразу ж відчуєте себе краще і відчуєте всю повноту життя. Поставте свої цілі; вони можуть бути особистими і бути пов'язані з вашою кар'єрою, освітою або особистими відносинами або вони можуть бути зовнішніми, наприклад, прагнення зробити своє оточення на краще.
  • Поставте як короткострокові, так і довгострокові цілі. Наприклад, складіть список справ, які потрібно зробити сьогодні, наприклад, закінчити домашню роботу, купити продукти, вигуляти собаку, в кінці дня перевіряйте, наскільки вам вдалося завершити все задумане. Це додасть вам почуття виконаного боргу і буде гарною мотивацією не сидіти вдома.
  • Якщо вам складно поставити довгострокові цілі, тому що ви не знаєте, чого ви хочете в житті, подумайте про те, що залишиться після вас. Яким ви залишитеся в пам'яті людей, якщо вас не стане? Як ви можете вплинути на світ?
  • Незалежно від того, яку довгострокову мету ви поставите перед собою, переконайтеся, що ви насправді хочете досягти цього, а не просто прагнете до цього, тому що ваші батьки і близькі спонукають вас.
  • Хоча ваші цілі повинні бути реалістичними, вони не обов'язково повинні бути легкими. Прості цілі не будуть спонукати вас покидати свою зону комфорту, ви не зможете отримати дорогоцінний досвід і приємні емоції. Не варто недооцінювати свої здібності, ви зможете досягти будь-якої мети.
 • Feel Better Step 08.jpg 3 Видаліть негатив. Якщо є конкретні люди або речі у вашому житті, які впливають на вас негативно, то видаліть їх як можна швидше. Якщо ваша робота робить вас нещасним, саме час знайти відповідну заміну. Якщо ваші особисті стосунки зводяться до образи і болю, то негайно припиніть їх.
  • Звичайно, завжди будуть моменти у вашому житті, які можуть дратувати вас, але це не привід позбавитися від всього. Зважте всі за і проти. Постарайтеся побачити позитивні сторони певної людини або речі у вашому житті. Наприклад, у школі чи на роботі може бути дуже втомлює, але користь від отримання освіти і фінансове благополуччя стоять зусиль, які ви прикладаєте. Точно так само підтримка і любов, яку ви отримуєте від сім'ї, набагато важливіше суперечок і сварок.
 • Feel Better Step 09.jpg 4 Навчитеся контролювати негативні думки. Незалежно від того, яка ваша життя, вона завжди буде виглядати жахливою і жалюгідною, якщо у вашому мисленні переважають негативні думки. Наші думки мають здатність трансформувати світ навколо нас до кращого або до гіршого. Щасливі люди не обов'язково мають кращі обставини; вони просто мають краще ставлення до життя.
  • Якщо ви навчитеся контролювати свої думки, це буде першим кроком на шляху до позитивних змін. Коли ви відчуваєте занадто песимістичні або негативні думки, скажіть собі: "Я думаю і веду себе дуже погано зараз". В кінці кінців, ви навчіться бути щасливим. Всякий раз, коли негативні думки відвідують вас, говоріть їм «стоп!» і замінюйте позитивними.
 • Feel Better Step 10.jpg 5 Ведіть активний спосіб життя. Сидячий спосіб життя не лише шкідливий для фізичного здоров'я, ви піддаєте себе ризику ожиріння і раку, крім того такий спосіб життя також негативно впливає на емоційне здоров'я, змушуючи вас почувати себе мляво і апатично. Ви повинні займатися 30 хвилинами фізичної активності щодня. Це не означає, що потрібно купувати абонемент у тренажерний зал або професійно займатися спортом. Найпростіша прогулянка у сквері або в парку, протягом години, поліпшить ваше самопочуття і настрій.
  • Для цього необхідно прикладати свідомі зусилля, змусити себе встати і рухатися, особливо якщо ви працюєте в офісі або ви студент і проводите більшу частину свого часу, сидячи за столом.
  • Купіть крокомір - механічний, електронний або електронно-механічний прилад, що дозволяє підрахувати кількість зроблених кроків при бігу або ходьбі. Якщо ви багато ходите, то вам не обов'язково займатися банальною зарядкою щоденно.
  • Змініть свій спосіб життя так, щоб протягом дня ви займалися активною фізичною діяльністю. Припаркуйте машину трохи далі від місця вашого призначення, ходіть пішки по сходах, замість того, щоб користуватися ліфтом, робіть прибирання в будинку.
 • Частина 3 з 3: Об'єктивний погляд на світ

 • Feel Better Step 11.jpg 1 Пам'ятайте, що відчувати себе пригніченим - це природно в певні моменти нашого життя. Кожен відчуває смуток чи розчарування в певний період свого життя. Якщо ви ніколи не стикалися з пригніченістю раніше, то завдяки цим почуттям, ви зрозумієте, що значить бути щасливим. Важливо зберігати баланс між злетами і падіннями, не даючи падінь вийти з-під контролю.
 • Feel Better Step 12.jpg 2 Перестаньте порівнювати своє життя з життям інших людей. Одна з основних причин, чому люди відчувають себе нещасними або постійно незадоволені своїм життям, полягає в тому, що вони постійно порівнюють свої власні обставини з обставинами людей, життя яких їм здається, краще. Більше того, люди схильні порівнювати найскладніші аспекти свого життя з самими позитивними аспектами життя інших людей, не беручи до уваги, що навіть самі « щасливі » люди мають власні проблеми і нещастя.
  • Замість того, щоб порівнювати своє життя з життям людей, яка на ваш погляд набагато краще, скористайтеся моментом, щоб порівняти своє життя з обставинами людей, які страждають від злиднів і хвороб. Це допоможе вам усвідомити те, як вам пощастило, і ви зрозумієте, що, можливо, багато хто з ваших так званих "нещасть ",насправді, виглядають досить тривіально порівняно з життям багатьох людей.
 • загрузка...


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?

  загрузка...