Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як перемогти ревнощі назавжди

Рекламний блок

Кроки

 • Overcome and Abandon Jealousy Step 1.jpg 1 Безпричинна ревнощі отруює відносини. Наприклад, вона може зруйнувати процес спілкування, направляючи його по низхідній спіралі в бік необґрунтованих звинувачень і сутичок. Ключем до вирішення є чітке, чутливе і відкрите спілкування. Поговоріть, намагаючись висловити те, в чому ви дійсно потребуєте, і повідомте, що ви готові/хочете запропонувати. Станьте миротворцем. Намагайтеся знаходити рішення, а не бути обвинувачем. І десять разів перевірити, не засноване ваше почуття на безпідставних здогадах.
 • Overcome and Abandon Jealousy Step 2.jpg 2 Необгрунтована ревнощі демонструє, що у людини низька самооцінка і відсутня впевненість у своїй здатності залучити та втримати партнера біля себе. Коханець, який підозрює свого партнера в невірності, не маючи для цього реальних доказів, може тероризувати його або її постійними звинуваченнями і допитами (в буквальному сенсі). Така поведінка може стати самоподпитывающимся пророцтвом, яке виповниться завдяки тому, що його виконання постійно чекають. Підозрілість викликається відсутністю довіри, і докучающие допити з приводу будь відлучки провокують скандали і конфлікти, які часто призводять до розриву контактів, потенціал яких міг би розвинутися в довготривалі і плідні відносини. Не дозволяйте подіям розвиватися в такому напрямку. Виявивши, що ви починаєте ревнувати свого партнера, знищіть це почуття в зародку.
 • Overcome and Abandon Jealousy Step 3.jpg 3 За іронією долі, ревнощі інколи виростає саме тоді, коли відносини розвиваються найкращим чином і приносять величезне задоволення обом партнерам. У цьому випадку ревнощі і власницький інстинкт є побічним ефектом, викликаним турботою про збереження самого цінного. І чим більшою видається цінність партнера, тим більше енергій спрямовується на ревнощі, щоб зберегти свій скарб. Такий прояв страху втрати зустрічається не часто, і в основному знаходить вияв у надмірному бажанні захистити кохану людину.
 • Overcome and Abandon Jealousy Step 4.jpg 4 Знищення ревнощів відбувається не відразу. Ревнощі – це риса характеру, певний стан психіки та емоцій, тому звільнення від неї передбачає поступове зміна, вимагає роботи на собою, самооцінки, терпіння і наполегливості.
 • Overcome and Abandon Jealousy Step 5.jpg 5 У боротьби з ревнощами є і хороша сторона. Якщо ви досягнете успіху в цей раз, це звільнить вас від рабства ревнощів до кінця життя, тому ваші взаємини будуть більш успішними.
 • Overcome and Abandon Jealousy Step 6.jpg 6 Тепер можна приступати до конкретних кроків. Як і вирішення багатьох інших питань, боротьба із ревнощами починається з визнання проблеми. Більшість схильних до ревнощів людей схильні заперечувати її існування і відмовляються погоджуватися з необґрунтованістю їх звинувачень, всі їх поведінка засноване на недоведених фактів. Визнання існування проблеми критично необхідно для того, щоб підтримувати правильну мотивацію до повного звільнення від ревнощів. Як тільки ви зробили цей крок, тобто усвідомили присутність ревнощів, ви самі будете прагнути прийняти описані нижче методики, які довели свою ефективність для планомірного викорінення вашої ревнощів і всіх її проявів.
 • Overcome and Abandon Jealousy Step 7.jpg 7 Прийміть в свою свідомість думку, що відсутність довіри, постійні сумніви про поведінку коханої людини і стеження за ним не матимуть жодного позитивного впливу на його поведінку і вірність. Якщо чоловік або жінка хоче змінити, він/вона знайде можливість для реалізації цього бажання, і з цим нічого не поробиш. Тому припиніть підливати масла в вогонь! Перестаньте представляти гірші варіанти розвитку подій. Перестаньте мучити себе тим, де зараз знаходиться ваш партнер і чим він зайнятий в кожен конкретний момент. Завжди передбачайте, що ваш партнер веде себе найкращим чином, поки у вас не з'являться реальні докази зворотного.
 • Overcome and Abandon Jealousy Step 8.jpg 8 Пам'ятайте, що єдина причина, яка утримує вашого партнера у відносинах, – це бажання бути поруч з вами. Ніщо інше не здатне утримати вас один біля одного. І його бажання виходить з його власних почуттів, а не є наслідком вашого ТИСКУ, ревнощів або вимог довести свою вірність. Ваша привабливість і бажаність заснована аж ніяк не на цих почуттях і поведінці. Тому такі зусилля на підтримку відносин не нададуть на них ніякого позитивного впливу. Навіть навпаки, вони створять тиск на людину, а в напрузі неможливо довго зберігати позитивні почуття. Пам'ятайте, що ефективніше вільний, а не тугий «повідець», а його повна відсутність утримує ще краще. Щоб очистити свідомість від нав'язливих думок ревнощів, займіться трохи активніше собою. Краще проводити більше часу за читанням та іншими заняттями, які розвивають вас як особистість, а не представляти себе частиною відносин. Направте зусилля на кар'єру або досягнення інших цілей. Запишіться на курси в будь-який цікавить вас області: танці, вивчення іноземної мови, гурток декоративно-прикладного мистецтва, і т. д. Підійде будь-яке заняття, спрямоване на якісь життєві інтереси, не пов'язані з вашими відносинами. У вашому житті повинні бути якісь зовнішні цінності, щоб вона не була прив'язана тільки до однієї людини, породжуючи маніакальні думки про його зраду. Прагнення досягти різнобічні цілі звільнить вас від одержимості своїм партнером і позитивно вплине на емоційний стан, звільняючи вас від ревнощів.
 • Overcome and Abandon Jealousy Step 9.jpg 9 Подумайте, що позбавлення від ревнощів продемонструє найбільш привабливі риси вашого характеру: розсудливість, впевненість у собі і своїй здатності залучати людей. Ці якості протримають інтерес вашого партнера до продовження романтичних стосунків і піднімуть вашу оцінку в його очах. Знаючи, що інша людина вас вірить, набагато легше зберігати відносини. Не дозволяйте ревнощів зіпсувати цю можливість показати свої найкращі риси, піднявшись вище її.
 • Overcome and Abandon Jealousy Step 10.jpg 10 Пам'ятайте, що ніяке страхове агентство не дає гарантії на збереження відносин, і ваша підстраховка у формі ревнощів також виявиться безсилою у зміцненні зв'язків. Існують сотні причин, здатних викликати розрив відносин незалежно від того, чи є ваші стосунки випадковими зустрічами або ви перебуваєте в шлюбі, провели разом 1 місяць або 20 років. Не потрібно фокусуватися на негативі, але сприймайте відносини такими, якими вони бувають у реальному житті. Усвідомлення драматизму можливого закінчення відносин в один з днів додасть їм особливої пікантності, і змусить цінувати кожну мить, поки ви разом. І якщо розрив все-таки відбудеться, вам буде легше перенести його, і страшний день не стане для вас кінцем світу. Тому ваш обов'язок в тому, щоб побудувати існуючі відносини таким чином, щоб вони принесли вам задоволення. Все інше залежить НЕ від вас. Останнє пов'язано з вашим партнером, і тут ви нічого не можете вдіяти. Його внутрішній світ не підвладний вам, а те, що нам недоступно, не повинно бути причиною занепокоєння.
 • Overcome and Abandon Jealousy Step 11.jpg 11 По мірі того, як ваші зусилля у боротьбі з ревнощами будуть наближатися до успіху, ви відчуєте неймовірну свободу. Ця свобода дозволить насолоджуватися любов'ю, не змішуючи її з болем, ревнощами і почуттям небезпеки, а також дарувати своєму партнеру любов більш сильною, мудрою і щасливої жінки/чоловіки!
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?