Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як перемогти в бою на мечах

Рекламний блок

Кроки

 • Win a Swordfight Step 1.jpg 1 Навчіться для початку витягувати меч з піхов, перш ніж тренуватися. Це займе більше часу, ніж отримати удар. З іншого боку, якщо ваш меч у піхвах підходить для швидкого вихоплювання, це може бути чудовим шансом для раптового нападу. Зазначимо, що це головним чином стосується до японським мечам, які мають стилі нападу на людей під час малювання лезом під назвою іайдо та батто-джицу.
 • Win a Swordfight Step 2.jpg 2 Розслабтеся! Цілком зрозуміло, що в бою доведеться напружуватися, але ви повинні докласти всі зусилля, щоб залишатися спокійним, тримати м'язи вільно і регулювати своє дихання. Якщо ви напружені, ви не зможете діяти швидко і це може призвести до смертельних наслідків.
 • Win a Swordfight Step 3.jpg 3 Тримаєте своє тіло збалансованим, так, щоб ви могли наносити удари або парирувати їх без попадання. Завжди тримайте ноги на ширині плечей і при переміщенні рухайтеся так, щоб ваші ноги розсувалися. Ніколи не приставляємо ноги близько один до одного. Тримайте меч так, щоб ви могли з легкістю з ним впоратися. Дивіться на рухи опонента, щоб дізнатися, коли він йде атакувати, і нанести упереджувальний удар (лічильник). Будьте швидкі. Коли ви парируєте удар, тримайте поруч з собою меч, щоб не довелося тягнутися, блокуйте і завжди намагайтеся протистояти атаці опонента. Ваша опора і правильне розміщення ніг є ключовими для балансу. Чим більше підошви ніг торкаються землі, тим більшою буде сила ваших атак. Щоб зберегти рівновагу, спробуйте рухати ними швидше, а потім піднімайте їх вгору і активізуйте. Нахилившись вперед і піднявши п'яту, ви також зменшите заземлення, так що будьте обережні з тим, як ваші ноги розміщуються і використовуються під час кожного удару, тому що ви даєте більшу можливість своєму противнику вас звалити. Тримайтеся прямо, груди і тулуб вперед. Це утримає вас від втрати рівноваги під час вашого розгойдування і дозволить з легкістю уникнути будь-які удари простим поворотом. Потім повертайте торс боком, блокуючи себе. Тільки так ви зможете уникнути атаки в одному напрямку.
 • Win a Swordfight Step 4.jpg 4 Оцініть ситуацію. Лукаві бійці завжди прагнуть бути в курсі активів і пасивів своїх і свого противника. В ідеалі, ви повинні заздалегідь прийняти до відома місцевість та довкілля, наприклад, місця, де сонце буде світити вам в очі, і спробувати встати так, щоб воно світило в очі опонента, спробувати отримати уявлення про те, як ваш опонент б'ється. Він сміливий або обережний? Кваліфікований або новачок? Кожна людина має слабкості, наприклад, низького супротивника часто можна пригнобити, у високого довше удари, але він часто залишає виставленими ноги і т. д. Але у вас просто може не бути часу, щоб придумати план, тому постарайтеся зробити це якомога швидше.
 • Win a Swordfight Step 5.jpg 5 Вступайте в бій з обережністю. Якщо ви починаєте необачно, особливо проти навченого бійця, він може просто чекати, коли ви самі натрапите на його меч. Вступаючи в бій обережно, ви можете зберегти контроль і сфокусуватися. Це також дозволить краще захищатися, тому що більшу частину часу просто обходячи (з боку) свого атакуючого опонента, ви потенційно врятуєте життя і відкриєтеся для виграшного удару. Ухилення працює дуже добре на відкритому просторі або, якщо ви швидкі, в критому залі.
 • Win a Swordfight Step 6.jpg 6 У вас повинна бути сильна захист. Відсутність одного блоку або парирування може бути смертельним, тому захищайте себе добре. Підтримуйте свій меч в положенні, яке йде від нижньої частини тулуба до верхньої частини голови. Це середнє положення підходить для будь-якого рівня кваліфікації, що дозволить вам відповідати на атаки з розумною швидкістю, а також дасть вам багато кутів для власних ударів.
 • Win a Swordfight Step 7.jpg 7 Тримайте зброю напоготові. Як правило, ваш меч повинен знаходитися на зручній відстані від тіла і бути направлений до горла супротивника, або, можливо, до його очам. Це називається покласти його "на точку". Вона служить опікою проти супротивника (який повинен, зрештою, пройти через ваш меч першим) і може бути досить лякає, особливо для досвідченого бійця. .
 • Win a Swordfight Step 8.jpg 8 Тримайте лікті зігнуті і ближче до тіла. Недосвідчений боєць прагне протягнути руки, щоб тримати свого супротивника подалі від себе, але це зашкодить вашій здатності швидко штовхати і парирувати удари. Тягніть свій меч до суперника, а не до своїх рук.
 • Win a Swordfight Step 9.jpg 9 Два рази відміряйте, один раз відріжте. Історично склалося так, що в переважній більшості випадків, реальний бій на мечах – це швидке прийняття рішень і може закінчитися нанесенням першого удару, що часто займає менше 30 секунд. Будьте впевнені у своїй атаці, цілком ймовірно, що якщо ви пропустіть перший удар, ваш опонент цим скористається, і ви самі в результаті отримаєте смертельний удар.
 • Win a Swordfight Step 10.jpg 10 Знайдіть і підтримуйте дистанцію, засновану на балансі вашого і його меча. Якщо у вас більш короткий меч, входите в близький контакт і залишайтеся в межах дії свого меча. Якщо ви використовуєте більш довгий меч, тримайте дистанцію. Ви повинні знаходитись на відстані одного великого кроку від противника. Тримайте дистанцію, щоб зуміти вдарити супротивника. Ваші дистанції будуть дуже індивідуальні, тому що ваш зріст, довжина меча, його стиль і стиль бою, все це вплине на належну відстань.
 • Win a Swordfight Step 11.jpg 11 Зберігайте спокій і впевненість. Пуаза може вирішити результат бою так само, як бійка мечем, і є ефективною хитрістю. Якщо ви нервуєте або злякалися, ваш опонент може спробувати скористатися вашою невпевненістю і змусить вас на фатальну помилку. Спокійні воїни, як правило, схильні робити інших настороженими або навіть нестабільними. Ви також можете показати агресивність і залякати опонента або зробити вигляд, що вам страшно в надії приспати пильність ворога і примусити його на здійснення фатальної помилки.
 • Win a Swordfight Step 12.jpg 12 найголовніше, як тільки починається боротьба, знайти потік бою і намагатися його контролювати. Це - просто незвичайний спосіб підсумувати все інше в цій статті в одному реченні, але це дуже важливо. Якщо ви досягнете успіху в пошуку потоку і вміння його контролювати, у вас є дуже хороший шанс майже прямо вплинути на весь бій безпосередньо через свої дії. Це важка концепція, щоб зрозуміти, але спробуйте відчути це під час практики. Знайдіть закономірності і перетекайте з одного руху до іншого, намагаючись контролювати супротивника. Пройде багато років і багато практики для досягнення цієї мети, але якщо ви зробите це, то битва вже наполовину ваша.
 • Win a Swordfight Step 13.jpg 13 Ніколи не використовуйте непотрібні ефекти просто для красного слівця, наприклад, не вращайтесь по колу, так як це залишає спину відкритою для ударів. Якщо ви в дуелі новачок, такі кроки не служать жодної практичної мети. Проти новачка такі ефекти можуть використовуватися тільки на відстані для залякування.
 • Поради

  • Поширена помилка - позиціонувати свої ноги як легку мішень, - така можливість ніколи не повинна бути пропущена. Якщо один із супротивників опускається, то боротьба, як правило, закінчується.
  • Навчання є життєво важливим. Якщо ви тренуєтеся дуже важко, може бути, 10% того, що ви знаєте, буде доступний для вас під час бою. Ви повинні бути в змозі діяти інстинктивно, не замислюючись. Основні методи добре піддаються вивченню і саме тому вони називаються «Основи». Будьте впевнені, щоб привчаючи себе до цих рухів, потрібно весь час до них повертатися. Щоб дізнатися всі техніку повністю, вам знадобиться близько двох місяців, але тільки один місяць вам знадобиться на те, щоб втратити ці знання.
  • Економте свою енергію. Від сторожував нам добре відомо, що боротьба на смерть вимагає неймовірних зусиль, так що не витрачайте свій час на химерні маневри або непотрібні руху. Від цього може залежати ваше виживання.
  • Ретельно вибирайте зброю, і, по можливості, більше одного. Може бути неправильний вигин зброї, розрив або неправильний вибір сталі. Обов'язково майте при собі комбінацію зброї, яка може допомогти у декількох ситуаціях і доповнити один одного, а також вашу силу. Не змішуйте такі речі, як два палаша і полуторний меч, спробуйте рапіру і полуторний меч, щоб вони доповнювали один одного.
  • Пам'ятайте про місцевості навколо вас і використовувати її в своїх інтересах. Перекинути супротивника назад на перешкоду позаду нього/неї, безсумнівно, допоможе. Крім того, розміщення спиною до сонця може заставати ворога на мить осліпнути, що відкриває можливість для нанесення фатального удару.
  • Якщо є можливість заздалегідь дізнатися зброю свого опонента, дізнайтеся. Якщо йдете на суперника з меншим мечем, не дозволяйте його зовнішньому вигляду вводити вас в оману. Зброя, ймовірно, має помірний вигин і спеціалізується на стисненні між отворами. З іншого боку, якщо ваш опонент використовує великий важкий меч, він/вона, ймовірно, планує закінчити бій одним або двома ударами. Залишайтеся як можна далі від опонента, наскільки це можливо, і чекайте його/її, поки він втомиться.
  • Використовуйте зброю і знайомі прийоми, які вдаються вам з особливою силою. Намагатися застосовувати щось нове під час бою - хороший спосіб, щоб вас убили.
  • Точність може бути важливіше сили.
  • Там, де ви стоїте, вмирати не варто. Якщо ви завжди рухаєтеся лінійним способом або просто зупиняєтеся, ви обмежуєте себе, та хитрий ворог може використовувати це в своїх інтересах. Будьте готові використати ландшафт і повністю використовувати рухи, до яких має ситуація.
  • Пам'ятайте, що кожна частина вашого меча є зброєю, в тому числі лезо, кожен край на цівку і рукоятка. Поряд з цим ваше тіло є зброєю і все навколо вас теж може бути зброєю. Немає причин, за якими ви будете використовувати тільки лезо. Використовуйте все можливе, щоб перемогти.
  • Якщо це взагалі можливо, уникайте боротьби більш ніж з однією людиною. Якщо ви повинні боротися з багатьма противниками, спробуйте маневрувати так, щоб вони заважали один одному, і, таким чином, ви зможете мати справу з кожним з них окремо.
  • Ніколи не вивертатися як маніяк. Дивіться туди, куди прагне ваш опонент, і рухайтеся якомога менше. Якщо він кидається у бій, а ви відвертаєтеся, швидше за все, це буде вдалий випад. Відбийте його. І не бійтеся рухати мечем від руки. Це не обман, просто практично.
  • Позиціонування тіла має важливе значення. Тримайте тіло перпендикулярно і плечем руки, в якій знаходиться меч, вказуйте на свого супротивника (як це робить фехтувальник). Це робить ваш торс меншою метою і буде захищати багато хто з ваших життєво важливих органів.
  • Піклуйтеся про вашому одязі. В хорошому стані зброя і обладунки забезпечать вам менше пошкоджень, і навряд чи суперник потрапить вам в життєво важливі місця.
  • Уважно стежте за противником. Зверніть увагу, куди він/вона дивиться, - це може бути область, куди він/вона готується нанести удар. Коли супротивник збирається атакувати, його/її кулаки і плечі можуть напружитися за секунду.
  • Підтримуйте свій баланс. Тримайте свою вагу рівномірно збалансованим на обидві ноги; тільки іноді стійте на одній нозі. Ніколи не схрещуйте ноги, так як це буде виводити вас з рівноваги; найменша сила може вас звалити. Майже всі бойові мистецтва засновані на балансі (за винятком одного або двох дивних, де ви постійно падаєте і встаєте), це дає вам більше можливостей для переміщення.
  • Ви повинні знати свій меч і його стиль, для чого він розроблений і на що здатний. Меч є інструментом і призначений для певних цілей. Меч не є чарівним і не перевищить здібності свого дизайну. Плануйте заздалегідь на основі цих знань. Ваш меч легкий і рухливий, призначений для того, щоб колоти? Або важкий, здатний розрубати тіло, але потенційно більш повільний? Або лезо зроблене для обрізання? Кожен з них має сильні та слабкі сторони, як і стилі, що їх супроводжують. Знати свої межі і можливості та межі і можливості свого ворога - це ключ до перемоги.
  • Якщо вам не потрібно блокувати, не робіть цього, - набагато простіше вийти, ніж використовувати грубу силу. Ваш опонент (и) може бути сильніше, ніж ви, але він не може заподіяти вам шкоди, якщо вас там немає. Однак належна форма відображення також необхідна, так як ви не можете уникнути всіх нападів. Вчіться парирувати, виставляючи як можна менше життєвих цілей на своєму тілі. Ви також повинні знати, для чого призначений ваш меч. Деякі мечі не можуть ефективно блокувати без руйнувань (Катана), а деякі, в основному, для блокування (китайський ловець меча). З цієї причини є невеликі блоки, які об'єднують китайський і європейський стилі бою на мечах. Також, пам'ятайте, що просування з лінії нападу і потім відведення зброї противника в сторону, є не тільки ефективним захистом, але і дозволяють добре відкритися для нападу.
  • Дослідження очевидців показують, що багато поєдинки були виграні наносящимися розрізами руки або стегна противника. Після чого залишається тільки чекати, поки втрата крові не зробить їх слабкими і в цей момент вони будуть повністю в руках нападника. Руки, ноги є законними і корисними цілями, за якими легше потрапити, ніж по корпусу або в голову.
  • Друзі можуть виявитися великою допомогою або великою перешкодою. Якщо ви можете, тренуватися з іншими, то працюйте разом як група. Крім того, постарайтеся вибрати союзників, зброю і методи, які доповнюють один одного, наприклад, використання списів, щитів та мечів.
  • Пам'ятайте, що якщо ви направляєте свій меч, будьте готові його нахилити і блокувати атаку або ухилитися, щоб не стати вразливим.
  • В обороні, коли цього достатньо, рухайте тільки зап'ястям. Коли зап'ястя не вистачає, рухайте ліктем. Коли ліктя не вистачає, рухайте плечем. Коли всього цього не достатньо, відступайте.
  • Завжди пам'ятайте, що будь-який з цих трюків може бути використано проти вас.
  • При зіткненні з будь-яким супротивником, навіть якщо він/вона більш слабкий боєць, спробуйте дотягнутися до будь-якого його боки. Це включає в себе і розумові боку. Використовуйте пісок в очі або образу, або що-небудь інше, що зробить його/її слабше. Не ставайте нахабним, тому що він/вона слабше, так як ви все ще можете отримати від нього/неї удар або вас можуть убити. Накопичення багатьох з цих малих переваг є ознакою хорошого бійця. Крім того, знайте, що ваш опонент буде намагатися робити те ж саме. Замість того щоб турбуватися про це, думайте про те, як протистояти і прибрати його переваги, і спробуйте запобігти їх з самого початку.
  • Комбіновані удари є більш ефективними, ніж окремі. У розширеній битві хороший боєць буде атакувати з більш ніж однією атакою. Це дасть набагато більше шансів на успіх, ніж просто один удар. Ведення суперника під тиском збільшує можливість помилки з її боку.
  • Хоча це не може бути ефективним на всі 100% часу, використовуйте менші і легші мечі. Бастард мечі і клеймори важкі і не дуже рухливі. Вони будуть стомлювати вас швидше, ніж якщо б ви використовували таті або короткі мечі, які легше і набагато більш маневрені. Гнучкість у меч – це все. Наявність великого меча просто втомить вас, і не має сенсу, якщо ви не можете їм вдарити. Пам'ятайте, що це мечі, а не ключки: вони ріжуть, а не тиснуть, так що наявність великого важкого меча не є необхідним (майте на увазі, що, хоча великі мечі важче одноручных мечів, полуторних та дворучних, важать вони не менше 3,6 кг. Реальні дворучні мечі зроблені не просто так, а тому що їх вага та балансування вражають: вони - спеціалізоване зброю. См. нарис ARMA за двуручному великим мечу в джерелах для отримання додаткової інформації)
  • Більшість бійців, як правило, відокремлює захист від атак, що значно обмежує їх техніку. Кращі воїни об'єднують їх, так що блок або відбивання перетворюються на природний контрудар. Їх бій стає гладким і тече у вигляді прогресуючого руху.
  • Практикуйтеся саме так, як ви будете битися, тому що ви будете битися так, як ви навчалися. Якщо ви накладаєте обмеження, яких звичайно не існує в бою, ви ризикуєте розвинути погану звичку, що, в кінцевому рахунку, може виявитися фатальним.
  • Якщо ви використовуєте обидві руки, щоб схопити меч (бастард або ручний і полуторний мечі), тримайте сильну руку прямо під ручкою та іншу руку (від руки) прямо для удару. Тримайте руки зігнутими в ліктях (але не жорстко), з сильним кулаком перед сонячним сплетінням і мечем, як написано вище. При захисті ваша сильна рука не повинна рухатися далеко від цієї позиції.
  • Нехай ваш опонент робить стрибки і бігає навколо. Якщо ви будете робити те ж саме, то швидко втомитеся, що може закінчитися смертельним результатом.
  • Ви повинні знати довжину свого меча. Якщо обидва бійця знають довжину своїх мечів, тільки тоді буде можливість краще попадати в ціль, на 15 см або близько того. Слідкуйте постійно за своїм мечем і мечем опонента. Проте орієнтуватися тільки на меч суперника не рекомендується, так як ви можете бути введені в оману. Кваліфікований борець повинен вміти вгадувати напрям наступного удару суперника, досліджуючи його/її поставу.
  • Ніколи не стрибайте і не відривайте від землі обидві ноги. Спробуйте стояти весь час на обох. У той час як стрибки можуть виглядати круто, це призведе до поразки, оскільки ви не можете змінити напрямок в повітрі і ви втратите баланс. Ви використовуєте меч і, отже, вам потрібна додаткова стабільність і рівновагу. Ноги на землі дуже важливі. Крім того, при просуванні ковзаєте ногами замість їх підйому, таким чином, ви зможете змінити напрямок або швидко приземлитися.
  • Якщо вам потрібно потренуватися на мечах або ви в цьому новачок, допоможе боротьба на палицях, дерев'яних мечах або металевих прутах. Ви також можете влаштувати дружні змагання з друзями.
  • Якщо є можливість, одягайте броню. Все, що збереже ваше життя від першого розрізу, є гарною інвестицією. Будьте впевнені, що одяг добре облягає і довговічна. Знайте, що, в той час як легка броня дає вам більше свободи маневрувати і легше боротися, більш важка броня може захистити від серйозних ушкоджень. Знайте, що важка броня, така як сталеві пластини, змінює все: то як ви рухаєтеся, дивіться і навіть як вам треба тримати свою зброю.
  • Не дивіться. Це може відбуватися інтуїтивно, але занадто інтенсивні погляди можуть сказати" противнику, що ви збираєтеся робити. Це може змусити вас сильно на чомусь зосереджуватися і, в результаті, пропускати удари.
  • При парируванні використовуйте площині клинка, щоб не пошкодити лезо.
  • Меч - це зброя. Кендзюцу (мистецтво меча) - це мистецтво вбивства. Це справжня природа кендзюцу, навіть якщо ви використовуєте красиві слова, щоб описати це. (Rurouni Kenshin) Мистецтво меча полягає в наступному: убити чи вивести з ладу вашого опонента в найкоротші терміни, з найменшою кількістю зусиль. Після того як ви вступили в бій, ви боріться за перемогу. Співчуття, лицарство і гарне спортивне поведінка – чудові поняття, але якщо це вибір між вами або вашим ворогом, вибір очевидний. Часто, боєць, який більш нещадний, залишається живим. Сумно, але правда.
  • В бою на мечах (боротьба з мечем, призначеним для поштовхів, а не для розрізів) завжди тримають вістрі меча безпосередньо на своєму опонентові. Якщо ви парируєте (блокуєте) точно до кінця свого тіла, він не буде в змозі вразити вас. Перенапруження (відбивання повз цієї точки) робить вас уразливими.
  • Зазвичай ваш меч тонкий і легкий. Ви повинні задіяти тільки одну руку, якщо він не призначений для обох.
  • Якщо ваш меч правильно збалансований, він буде працювати в якості важеля. Використовуйте свою ліву руку, щоб направляти його, і ваша сильна рука додасть сили для нападу або парирування.
  • Ніколи не залякуйте своїх опонентів постійними кроками вперед і гойдалками. Я називаю це "смертельним кроком", коли суперник має більше сили і лякає швидко розгойдується, змушуючи вас зробити крок назад. Завжди пам'ятайте, не має значення, як сильно він розгойдується, ви завжди можете блокувати і захищатися. Навіть якщо його зброю більше або сильніше (як якийсь гігантський сокира), ви можете використовувати це і, ступивши вперед, нанести смертельний удар.

  Попередження

  • Коли б'ються на мечах (для забави, як діти з палицями), помилка №1 більшості людей - вони намагаються вдарити по мечу, а не людині. Майте це на увазі, удар по людині (його руці, тіла або голові) це не по мечу. Ви можете легко перемогти когось, хто нападає на ваш меч (або палицю), - поріжуть або ще гірше. Воїн, турбується про власній шкурі, як правило, гине в середині бою.
  • При використанні дворучного клініка не давайте рук перетинатися. Ви багато втрачаєте своїй маневреності, яка може мати катастрофічні наслідки. Використовуйте "важіль" зчеплення, описаний вище.
  • Кажуть, що найбільший воїн-це той, хто ніколи не дістає свій меч. Це може означати, що боєць може сам визначати, з ким йому потрібно відчувати себе. Більш практично, якщо ви перебуваєте в справжньому бою на мечах, серйозно розгляньте варіант втечі. Бойовий меч - це хороший спосіб, щоб вас вбили, і це дуже важко пояснити владі (отже, тому поєдинки є незаконними). Семисантиметровый розріз в районі шиї/особи призводить до летального результату або смерті в 80% випадків. Це означає, що найбільш вірогідним результатом реального бій на мечах буде швидка смерть "невдахи" і повільна смерть переможця. Якщо ви вижили в бою на мечах без травм, вважайте себе щасливчиком і спробуйте уникнути таких речей у майбутньому. Якщо станеться нещастя, терміново зверніться до лікаря.
  • Перебування в обороні ефективно тільки частково. В історичному німецькому стилі бою зберегти опонента в обороняється позиції - це кращий спосіб утримати його від нападу. Використовуйте це з обережністю.
  • В реальній бойовій обстановці ці правила не застосовуються. Там немає зупинок або тайм-аутів і немає ніякого кодексу честі за винятком особистих пристрастей. Це той випадок, коли ви можете отримати перевагу над супротивником, знаючи, що він за людина, і грати в персональний кодекс честі або на його его.
  • Це кліше, але завжди чекайте несподіванок. Ніколи не було ніяких чітко визначених правил бою на мечах, крім виживання. Ваш опонент може штовхнути вас, кинути в обличчя бруд або зробити що завгодно, щоб відвернути вас. Пам'ятайте, що це тактика, і ви теж можете її використовувати.
  • Найголовніше - пам'ятати, що бій на мечах не "гра". Це дуже серйозна справа. Мечі були призначені для вбивства і ні для чого іншого. Розглядайте меч з такою ж повагою, як вогнепальна зброя, і інші будуть ставитися до вас з повагою.
  • Обертання меча, як правило, використовується тільки в парадних оркестрах. В бою обертання меча може призвести до втрати над ними контролю, а також залишити вас поза атаки. Тим не менш, роблячи "вітряк" з дворучним лезом, можна залякати менш досвідченого бійця, хоча це втомлює і не рекомендується проти більш досвідченого опонента.
  • Пам'ятайте, що в бою на мечах немає нагороди за 2-е місце. 1-е місце означає, що ви досі стоїте, коли битва закінчена. 2-е місце - ви мертві. Це означає, що як тільки ви встанете на бій з мечем, - ваша кінцева мета - виживання, а не приз.
  • Ніколи, ніколи відпускайте свій меч. Один удар зробить вас беззахисним. Якщо у вас немає більше одного меча, тримайте його в руках.
  • Ніколи не оборачивайтесь. Хоча це розкішно і круто, але в основному неефективно і не працює. Стаючи спиною до супротивника, навіть на секунду, ви можете наразитися на фатальні наслідки, тому не робіть цього!


  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?