Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як перемогти в "Батл Фронтиере" в Pokemon Emerald Version

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 8: Підготовка до бою

 • 1 Знати правила. Хоч і кожна битва має свій власний набір правил, наступні правила застосовуються до всіх об'єктів:
  • Егс (Eggs) не допускаються. Крім того, в Легендари Покемон (Legendary Pokemon) не можуть брати участь наступні покемони – Мьюту (Mewtwo), Ма (Mew), Лугия (Lugia), Хо-ох (Ho-Oh), Селебі (Celebi), Кайогра (Kyogre), Гроудон (Groudon), Рейкваза (Rayquaza), Джирачи (Jirachi) і Деоксис (Deoxys).
  • Не повторювані елементи: у Покемона, зареєстрованого на виклик, на руках не може бути двох однакових елементів. Наприклад, якщо у вашій команді є Пікачу (Pikachu) і Электрайк (Electrike) обидва вони не можуть тримати Магніт (Magnet). Поки дотримуються ці правила, всі елементи допускаються.
  • Немає грошей або досвіду (Exp.) окуляри не будуть зараховані після битви. Крім того, жоден зустрічається Покемон (Pokemon) не буде зареєстрований в Покедекс (Pokedex), навіть якщо ви ніколи не бачили його раніше.
  • Використання Сумки (Bag) і будь-яких предметів під час битви заборонені. Дайте вашому Покемону необхідні предмети перед боєм.
 • 2 Переконайтеся, що ваш Покемон (V) достатньо підготовлений і навчений. Тому що Батл Фронтиа (Battle Frontier) є динамічною областю з різними об'єктами, правилами битви, ви повинні переконатися, що Покемон спеціально навчений для кожного об'єкта. Вони повинні мати відповідну природу і силу, а так само корисні здібності. Бажано, щоб Покемон пройшов EV навчання. Дізнатися більше про EV навчанні можна з «EV приручити Покемона».
 • 3 Завзятість. Щоб впоратися з Фронтиа Брейн (Frontier Brain), потрібно досягти певних переможних серій. Залежно від об'єкта, це призведе до послідовним виграшним битвам, або очищення певної кількості кімнат та поверхів для кожної задачі. Оскільки збереження переможної серії є непростим завданням, це може зайняти деякий час, перш ніж ви зможете зіткнутися з Фронтиа Брейн (Frontier Brain) Срібним (Silver) або Золотим Символом (Gold Symbol) . Не здавайтеся! У разі, якщо ви заробляє всі 7 золотих символів (7 Gold Symbols), ваш Тренер кард (Trainer card) підніметься в ранзі.
 • 4 Використовуйте свої окуляри Battle Points (BP) з розумом. BP нараховуються після кожного завдання і сума присудження буде залежати від об'єкта і наскільки добре ви воюєте. BP можна обміняти в Обмінному Сервісному Центрі (Exchange Service Corner) на елементи, вітаміни або в Секретній Базі Оздоблення (Secret Base decorations). Використовуйте BP для придбання корисних предметів, які можуть допомогти вам у вирішенні завдань.
 • Метод 2 з 8: Перемогти Батл Фекторі (Battle Factory)

 • 1 Знати добре арену. В цьому об'єкті ви не можете використовувати своїх Покемонів. Замість цього ви отримуєте покемонів в оренду. Цей об'єкт випробування перевіряє, наскільки ви обізнані про битву, типах матчів. Якщо ви виграєте всі 7 битв, серія буде очищена.
 • 2 Виберіть свого Покемона і плануйте стратегію. Перед початком виклику, вчений від імені об'єкта прийме вашого покемона і дасть вам 6 на вибір. З цих шести можете вибрати три. Добре вивчіть кожне резюме покемона, щоб сформувати найбільш ефективну команду. Розгляньте тип, здібності, прийоми, наявні елементи.
 • 3 Зверніть увагу на пораду вам дали. Перед боєм (за винятком Фронтиа Брейн Frontier Brain), учений буде інформувати про стилі противника в майбутній битві. Ґрунтуючись на сказаному, противник буде мати покемона, знає певні атаки.
  • Наприклад, опонент, що володіє високим ризиком, високою прибутковістю», швидше за все, має покемона з потужними атаками, але з низькою точністю або великою втратою віддачі.
  • Будьте гнучким. Після поразки тренера, ви отримаєте можливість перемикання одного з ваших покемонів, переможених противником, перш ніж перейти в наступну битву. Знову розглянути свою стратегію і прийняти відповідне рішення. Це визначить наступний бій.
 • 4 Поразку Ноланда Noland. Фронтиа Брейн (Frontier Brain) Батл Фекторі (Battle Factory) відомий як Ноланд (Noland), Фекторі Хед (Factory Head). Він кинув виклик 21е і 42-й серії битви (Срібний (Silver) і Золотий (Gold) Символ (Symbol) відповідно). Це означає, що для Срібного виклику Ноланд заключний тренер 3-й послідовної серії. Для золотого виклику буде фінальним тренером 7-й послідовної серії. Як і ви, він теж буде використовувати випадкових покемонів. Як тільки він буде переможений, нагородить відповідним Символом Знань (Knowledge Symbol).
 • Метод 3 з 8: Перемогти Батл Арена (Battle Arena)

 • 1 Знай свій об'єкт. Батл Арена (Battle Arena) розташована на схід від Батл Тауер (Battle Tower) і на північ від Батл Пелес (Battle Palace). Спаринг матчі між Тренерами і Покемоном часто проводяться тут. В цьому об'єкті ви будите боротися з 3 покемонами з вашої команди проти серії Тренерів. Єдине обмеження: у вас є тільки три ходи, щоб перемогти кожного покемона противника. Якщо ви не в змозі перемогти покемонів в даному обмеження, то матч піде в суддівство. Якщо ви виграє всі 7 битв, ви очистите раунд. Цей об'єкт перевіряє вашу і ваших покемонів силу і волю. В кінці 3-го обороту в битві обидва борються будуть оцінюватися за такими ознаками:
  • Розум. За кожне ефективне напад покемону присуджується одне очко в цій категорії. Тим не менш, очки не нараховуються, атакувати користувач повинен першим (наприклад, контр (Counter) або Дзеркальним Плащем (Mirror Coat). В цій категорії може бути присуджено максимум 2 очки.
  • Майстерність. Ця категорія оцінює точність покемона. За кожну успішну атаку присуджується очко. Максимум може бути присуджено 2 пункту.
  • Тіло. Ця категорія визначає життєздатність покемона. Окуляри здоров'я (HP) Покемона в кінці 3-го раунду у порівнянні з його HP у 1-му раунді в початку. Покемон з кращим співвідношенням виграє 2 очки в цій категорії.
 • 2 Поразку Грети. Фронтиа Брейн (Frontier Brain) Батл Арени (Battle Arena) відомий як Грета, Арени Тікун (Arena Tycoon). Вона зустрічається у 28-й 56-ї серії битви. Це означає, що для Срібного (Silver) виклику, Грета буде остаточним Тренером 4-го послідовного раунду. Для золотого виклику остаточним тренером 8-го послідовного раунду. Після перемоги вона нагородить відповідним Гатс Симбол (Guts Symbol).
 • Метод 4 з 8: Перемогти Батл Будинок (Battle Dome)

 • 1 Знати свій об'єкт. Батл Будинок (Battle Dome) розташовується у верхньому лівому кутку Батл Фронтиа (Battle Frontier), великий зал, в якому проходять турніри. Тренери ведуть ці турніри в надії стати Будинок Чемпіоном (Dome Champion). В цьому об'єкті ви вибираєте 3 Покемона для виклику і 2 для кожної битви. У кожному виклику ви меряетесь силами з 15-ма іншими тренерами в турнірі як мода. Щоб очистити Батл Будинок (Battle Dome), необхідно виграти 4 матчі. Перед матчем ви можете перевіряти турнірне дерево, щоб бачити інших тренерів та їх покемонів, а також їх стиль боротьби. Батл Будинок (Battle Dome) перевіряє наскільки добре ви функционируете, як стратег.
 • 2 Поразку Такера (Tucker). Фронтиа Батл (Frontier Brain) Батл Будинок (Battle Dome) відомий як Такер (Tucker), Будинок Ейс (Dome Ace). Він зустрічається після 20-й, 40-й виграшних серій. Це означає, що для Срібного (Silver) виклику, Такер буде остаточним Тренером 5-го послідовного чемпіонства. Для Золотого (Gold) виклику остаточним тренером 10-го послідовного чемпіонства. Після перемоги він нагородить Символом Тактики (Tactics Symbol).
 • Метод 5 з 8: Перемогти Батл Пайк (Battle Pike)

 • 1 Знати свій об'єкт. Батл Пайк (Battle Pike) розроблений у стилі Севайпер (Seviper). Всередині знаходиться 21 кімната, згрупована в серії з трьох. Пройшовши 14 кімнат поспіль, серія очищається. Використовуються 3-і ваших покемона, ви повинні вибрати одну з кімнат, щоб продовжити. На основі вибору, ви можете зіткнутися з тренером битв (Trainer battles), диким покемоном, чергової покоївки, яка зцілить вашого покемона, або тренером, чиї покемони заподіють статус-проблему вашому покемону. Батл Пайк (Battle Pike) тестує вашу удачу прийняття рішень.
 • 2 Зверніть увагу на поради. Біля кімнати стоїть покоївка, вона дає підказку щодо того, чого чекати в одній з кімнат. У виборі кімнати дотримуйтесь її порад, ви збережете себе від непотрібних битв і покемон буде зцілений.
 • 3 Керрі берріс (Carry berries) можуть лікувати статус-проблеми. Основна неприємність в Батл Пайк (Battle Pike) це схильність таких станів, як отрута, параліч, тому рекомендується нести корисні ягоди (такі як Пеку (Pecha) або Чері Беррі (Cheri Berrie) або нести покемона, не сприйнятливого до певних до певних проблемних станів. Наприклад, носіння покемона сталевого типу (Steel-type) допоможе уникнути отруєння, так як покемони ядовитового типу не впливають на покемонів сталевого типу.
 • 4 Поразку Люсі. Фронтиа Брейн (Frontier Brain) Батл Пайк (Battle Pike) є Люсі, відома як Пайк Квін (Pike Queen). Вона зустрічається після 27 і 139 кімнати серії. Це означає, що Люсі буде в фінальній кімнаті 2-й послідовного проходу через Батл Пайк (Battle Pike) для срібного виклику, і в кінцевій кімнаті 10-го послідовного проходу для золотого виклику. Після її поразки, вона нагородить Символом Удачі (Luck Symbol).
 • Метод 6 з 8: Перемогти Батл Пелес (Battle Palace)

 • 1 Тепер ваш об'єкт. Батл Пелес (Battle Palace розташований в південній частині Батл Арена (Battle Arena). Цей об'єкт унікальний, порівняно з іншими в тому сенсі, що тренер не дає ніяких команд покемонам в битві. Замість цього Покемон бореться самостійно. Для кожного виклику батл тренер з 3-ма покемонами. Перемога 7 тренерів поспіль очищає серію на об'єкті. Батл Пелес (Battle Palace) перевіряє наскільки ви близькі з вашим покемоном.
 • 2 Вибирайте свого покемона мудро. За природою і прийомам Покемонів у Палас (Palace) можна визначити, як пройде кожне бій. Є три категорії Батл Пелес (Battle Palace):
  • Підтримка атаки (Support moves): до них відносяться атаки без пошкодження, які створюють проблеми противнику у вигляді статус-проблем, зниження статистики, обмеження руху і т. д. Виняток, Контр атаки і Дзеркальний плащ. Ці атаки завдають шкоди шляхом відображення сили противника, на відміну від звичайного шкоди використовує власну силу. Прикладами підтримки атак є отруйна пил (PoisonPowder), нічний кошмар (Nightmare) і прокляття (Curse).
  • Оборони атаки (Defense moves): до них відносяться атаки, які приносять користь користувачеві у вигляді підвищення статистики, забезпечує захист від атак, відновлює HP і т. д. Наприклад, панцир (Withdraw), повний захист (Protect) і дзвін життя (Internet Bell).
  • Атаки (Attack moves): інші атаки, які не входять в попередні дві категорії. Ці атаки безпосередньо завдають шкоди противнику. Наприклад, удар блискавки (Thunderbolt), поштовх (Tackle) і вольовий удар (Focus Punch).
 • 3 Поразки Спенсер. Фронтиа Брейн Батл Пелес є Спенсер (Spenser), так само відомий як (Palace Maven). Він зустрічається після 20й і 41й переможної серії (золотий символ). Це означає, що Спенсер буде остаточним тренером третьої послідовної серії Батл Пелес (Battle Palace) срібного виклику і 6го поспіль золотого. Після його поразки нагорода символ духа (Spirits Symbol).
 • Метод 7 з 8: Перемогти Батл Тауер (Battle Tower)

 • 1 Знати свій об'єкт. Батл Тауер, яка була введена в Покемон Рубін і Сапфір (Pokemon Ruby and Sapphire), повертається в Покемон Смарагд (Pokemon Emerald). Це самий стандартний об'єкт в тому сенсі, що немає ніяких особливих правил мета полягає в тому, щоб тримати переможну серію як можна довше. У виклику Батл Тауер ви стикаєтеся з тренером, що використовує трьох покемонів. Поразка 7ми тренерів поспіль очищає серії. Балт Тауер перевіряє вашу здатність тримати перемогу поспіль.
 • 2 Перемогти Анабель (Anabel).Фронтиа Брейн (Frontier Brain) Батл Туаер (Battle Tower) є Анабель (Anabel), відома як Сайлон мейден (Salon Maiden). Вона з'являється після 34-й і 69-й виграшної серії. Це означає, що Анабель буде остаточним тренером 5 і 10 послідовний серій. Після її поразки вона нагородить символом здатності (Ability Symbol).
 • Метод 8 з 8: Перемогти Батл Пірамід (Battle Pyramid)

 • 1 Знай свій об'єкт: Батл Пірамід (Battle Pyramid), розташований у правому верхньому куті Балт Фронтиа (Battle Frontier) це велика помаранчева піраміда, що складається з семи поверхів, повністю оповиті темрявою. Використовуються три покемона, орієнтуються в темних проходах, необхідно піднятися по поверхах до вершини. Крім того гравцеві всередині не дозволяється носити сумку (Bag). Замість цього спеціальна сумка надається для збору під час виклику. До знаходження елементів, ви можете зіткнутися з тренером і диким покемонів. Якщо очистити послідовно 7 поверхів і піднятися на вершину Батл Пірамід (Battle Pyramid), серія очиститься. Кожен раз, коли серія очищається, внутрішні лабіринти змінюються. Оскільки в основному ви переміщаєтеся наосліп, Батл Пірамід перевіряє вас на хоробрість перед невідомістю.
 • 2 Полювання за елементами. Батл Пірамід (Battle Pyramid) є єдиним об'єктом, в якому можна вільно регулювати елементи, які ви даєте покемону. Оскільки поверхи змінюється при кожному запуску, елементи теж будуть змінюватися. Це гарна ідея для того щоб зібрати багато різних елементів, наскільки це можливо, і зберігати серії поспіль.
 • 3 Використовуйте покемонів, які можуть адаптуватися. З кожного запуску Батл Пірамід, ви зіткнетеся з диким покемоном, який буде небудь визначеного типу, або буде знати ходи, які викликають статус - проблему. Це гарна ідея нести покемонів зі здібностями і атаками, які можуть протистояти цим проблемам. Наступний список показує, як вилікувати або запобігти можливому недуга:
  • Отрута – Пеки беррі (Pecha Berry), Здатність імунітет (Ability Immunity)
  • Параліч – Чері беррі (Cheri Berry), Здатність спритність (Ability Limber)
  • Замішання – Пэрсим беррі (Persim Berry), Здатність власний темп (Ability Own Tempo)
  • Сон - Sleep – Щиро беррі (Chesto Berry), Здатності життєвий дух і безсоння (Abilities Vital Spirit or Insomnia)
  • Испепеление – Равст Беррі (Rawst Berry), Здатність водна пелена (Ability Water Veil)
  • Заморожування – Аспир беррі (Aspear Berry), Здатність лавовая броня (Ability Magma Armor)
  • Закоханість – Ментал херб (Mental Herb), Здатність неуважність (Ability Oblivious)
 • 4 Поразку Брендона (Brandon). Фронтиа Брэейн (Frontier Brain) Батл Пірамід (Battle Pyramid) Брендон, відомий як Пірамід Кінг (Pyramid King). Він з'являється після 21-й і 70-й серії. Це означає, що Брендон на вершині піраміди 5й і 10й послідовних серій. Після своєї поразки він нагородить Символом хоробрості (Brave Symbol).
 • Поради

  • Для відкритого рівня виклику допускається покемон будь-якого рівня. Рівень покемона противника буде відповідати високому рівню вашого покемона. Наприклад, якщо рівень вашого покемона 67, то і рівень покемона противника буде 67. Рівень покемона вашого супротивника не буде нижче 60.
  • Щоб забезпечити успіх у Батл Будинок (Battle Dome), вкрай важливо, щоб покемони працювали разом як одна команда. Здійснення хороших атак не гарантує перемогу. Лише носіння покемонів з хорошою атакою не принесе перемоги. Розглянемо покемонів – цілителів і покемонів, які наносять статус - проблеми.
  • Не обов'язково тренувати свого покемона до 100го рівня, можна просто конкурувати на об'єктах. Кожен рівень пропонує два режими: рівень 50 і відкритий рівень.
   • Примітка: для 50го рівня виклику будь покемон має при введенні більш 50го рівня, тимчасово знижується до 50го протягом усього виклику. Якщо при введенні рівень нижче цього, він не отримає коригування в бік збільшення.
  • Якщо у вас є срібні символи (Silver Symbols) і потім побачите Худоби (Scott) в будинку далі вліво від Батл Тауер (Battle Tower), він нагородить Лансат Беррі (Lansat Berry). Це може пригодитись для підвищення шансів критичної висадки покемона, має менше 1/3 HP залишку. Якщо ви отримали всі золоті символи, він нагороджує Стаф бери (Starf Berry). Це підвищує статистику, якщо у покемона менше 1/3 HP.
  • Викрадач може бути дуже корисним кроком тут. Це великий шанс для покемона противника буде тримати ягоди. Ви можете вкрасти і використовувати ці ягоди. Викрадач не буде працювати, якщо супротивник має Здатність липкі руки (Ability Sticky Hold). Трюк може бути корисний, ви можете перешкодити вашому опонентові шляхом обміну його елементів на непотрібні ваші, наприклад, Токсична сфера (Toxic Orb) або Вибір діапазону (Choice Band).
  • В будинку безпосередньо зліва від Батл Будинок (Battle Dome) , два тренери навчатимуть атакам в обмін на BP. Тут ви можете отримати не тільки корисні атаки, ви можете мати атаки, навчені покемонами, які можуть не бути в змозі впізнаваності, наприклад, Тайфложн (Typhlosion) можна навчити Кулак блискавки (ThunderPunch).
  • Кошти можуть бути оскаржені в будь-якому порядку. Порядок показаний в цьому керівництві порядок Еш Кетчум (Ash Ketchum) вызоа Батл Фронтиа.
  • Смиргл (Smeargle) будучи універсальним покемономможет виявитися корисним зі Скетч (Sketch). Смиргл можна знайти в достатку в Атисон Кев (Artisan Cave) недалеко від Батл Пелес (Battle Palace).
  • В Батл Арена (Battle Arena) покемон може перемогти, програти або зв'язатися з покемоном супротивника після суддівства. Зверніть увагу, щоб покемон, який програв суддівство, не зомлів. Вони не можуть бути використані для решти матчу.

  Попередження

  • НЕ починайте гру, якщо не вистачає потужності. Виграшна серія не зберігається, поки проблема не буде усунена. Якщо виклик раптово переривається, перш ніж ви можете очистити, ви будите дискфалифицированы. Таким чином, ви втратите серію і доведеться перезавантажувати.
  • Щоб отримати доступ до Батл Фронтиа (Battle Frontier), ви повинні бути в Залі слави (Hall of Fame). Тобто ви повинні були перемогти Еліт фо (Elite Four) і Чемпіон (Champion) Ліги покемонів (Pokemon League). По поверненню Літл рут таун (Littleroot Town) після входу в Зал слави (Hall of Fame), Норман дасть вам квиток. Цей квиток буде у вас в Батл Фронтиа або з Слэйтпот сіті (Slateport City) або Лиликаве сіті з харбор (Lilycove city's harbor). Після досягнення Батл Фронтиа в перший раз ви легко можете використовувати Флай (Fly) щоб дістатися туди.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?