Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як зробити так, щоб акваріум мав професійно оформлений дизайн

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Створення акваріума природного вигляду

 • Make Your Fish Tank Look Professionally Designed Step 1 Version 2.jpg 1 Виберіть гравій або пісок натуральної забарвлення. Це не тільки буде імітувати природне місце існування риб, але і набагато приємніше для очей, ніж отруйно-рожевий або блакитний. Відмінним способом створення дійсно 'натурального' виду є використання ? частини великого акваріумного піску і ? частини ігрового піску (того, що зазвичай насипають у пісочниці). Пісок з найближчого пляжу повинен бути ретельно промитий через часте сито, щоб прибрати з нього розчинні речовини. Знайте, що дрібний пісок в морських акваріумах сприятиме зростанню діатомових водоростей, а сам пісок взагалі може не дозволяти розростатися коріння живих рослин і тим самим стримувати їх зростання на мінімумі.
  • Однак, харацинові риби (багато неони) родом з Амазонки і лабіринтові риби (гурамі і півники) воліють субстрат темного кольору. Також якщо занадто дрібний пісок і глибокий (більше 3,5 см), він сформує анаеробні процеси всередині себе і стане джерелом неприємного запаху, корені ростуть у ньому рослин можуть почати гнити. Немає нічого поганого у використанні тонкого шару піску, але він повинен бути представлений гравієм з зерен розміром з половину горошини або більше, а під собою бажано мати органічний шар для благополучного зростання рослин.
 • Make Your Fish Tank Look Professionally Designed Step 2 Version 2.jpg 2 Використання живих рослин по-справжньому оживляє акваріум. У природі є щось таке, що не може бути замінено штучними матеріалами. Живі рослини рекомендується використовувати не тільки з-за того, що вони виробляють кисень і покращують якість води, але й тому що риби краще реагують на навколишню обстановку, яка по-справжньому відтворює їх природні умови проживання. Існує безліч рослин, за якими просто доглядати, але вам доведеться провести більш поглиблене вивчення даного питання, щоб забезпечити їм процвітання у вашому акваріумі. Якщо ви не хочете використовувати живі рослини, пошукайте елегантні штучні рослини без гострих країв, про які риби можуть поранитися, і без густих заростей, в яких риби можуть заплутатися. Широко зустрічаються в природі кольорами є зелений і червоний, в дійсності, вони і виглядають найкраще. Постарайтеся створити достатню різноманітність у відтінках цих квітів і висоті рослин. Подумайте про те, що вам більше подобається. Чи хочете ви мати акваріум з великою відкритою поверхнею піску, або віддаєте перевагу, щоб він виглядав як чарівний підводний сад? Більшості риб подобаються зарості "джунглів", їм більш комфортно в густо засадженому рослинами акваріумі, але є такі види риб, які можуть з'їсти всі ваші рослини, тому ретельно обміркуйте свій вибір риб у відповідності з тим, якого виду в акваріумі ви хочете добитися.
 • Make Your Fish Tank Look Professionally Designed Step 3 Version 2.jpg 3 Виберіть декорації. Краще використовувати натуральні декорації: корчі, половинки кокосових горіхів, так як вони не зашкодять вашим рибам. Якщо ж ви вирішили скористатися штучними декораціями, то підберіть такі штучні корчі і камені, які будуть дійсно схожі на справжні, при цьому вони не повинні мати гострих країв, а повинні бути виготовлені з нетоксичних матеріалів. Безпека ваших риб завжди повинна бути головним пріоритетом.
 • Make Your Fish Tank Look Professionally Designed Step 4 Version 2.jpg 4 Придбайте чорний фон для акваріума (також можна використовувати чорні сміттєві пакети або чорний картон). Чорний колір візуально додає глибину і змушує акваріум виглядати набагато краще, ніж при відсутності фону або при зайвій навантаженості фону деталями. Думайте про це як про фотографії: хіба ваш портрет виглядав би краще на тлі відбуваються у вас за спиною найрізноманітніших дій або на тлі звичайної обстановки вашого будинку? Акваріум з чорним фоном буде виділятися як на фотографіях, так і просто у вас у вітальні.
 • Make Your Fish Tank Look Professionally Designed Step 5 Version 2.jpg 5 Почніть розміщувати декорації в акваріумі! Спробуйте зробити ухили на поверхні субстрату, щоб імітувати пагорби і западини. Це створює чудовий вигляд, який набагато більш цікаво споглядати, ніж рівну поверхню. Якщо ви будете це поєднувати з певною ідеєю і зробите це правильно, то можете добитися ще більшої глибини картини.
 • Make Your Fish Tank Look Professionally Designed Step 6 Version 2.jpg 6 Найбільший об'єкт декору (що б це не було, воно повинно притягати погляд або бути центром всієї задумки) розташуйте по центру зліва. Так буде краще, ніж намагатися збалансувати акваріумну сцену з двох дзеркальних частин або при постановці головного об'єкта по центру. Якщо ж у вас ціла купа великих каменів, спробуйте організувати їх так, щоб вони підбиралися ліворуч або праворуч до центру. Переконайтеся, що ви залишаєте рибам достатньо простору, щоб плавати навколо каміння і ховатися. Для декорування можна скористатися битими предметами глиняної кераміки, які без праці можна приховати шаром живої рослинності (існує велика різноманітність мохів, які можна пошукати в зоомагазинах).
 • Make Your Fish Tank Look Professionally Designed Step 7 Version 2.jpg 7 Розподіліть рослини відповідно до задуманого. Глибини багато не буває, тому щоб додати ще більшу глибину, додайте більш високі рослини позаду, а більш короткі на передньому плані. Крім того, так вам буде простіше спостерігати за рибами.
 • Make Your Fish Tank Look Professionally Designed Step 8 Version 2.jpg 8 Спробуйте різні типи освітлення. Різний світло дивним чином відбивається на зовнішньому вигляді акваріума. Можна спробувати дуже цікавий ефект місячного світла.
 • Make Your Fish Tank Look Professionally Designed Step 9 Version 2.jpg 9 Рекомендується, щоб акваріум постояв без риб з усім працюючим в ньому обладнанням, як мінімум, два тижні. Періодично ви повинні всипати трохи рибного корму в порожній акваріум. Цей період називається періодом встановлення акваріумного циклу. При цьому в акваріумному фільтрі розвиваються корисні бактерії (вони допомагають тримати під контролем виділяється рибами аміак). Важливо не випускати етап установки циклу, дуже рекомендується, щоб ви ознайомилися з додатковою інформацією по даному питанню.
 • Метод 2 з 2: Створення синього акваріума

 • 1 Дотримуйтесь вищевказаних порад, за винятком фону. Замініть його на синій.
 • 2 Виміряйте акваріум.
 • 3 Відріжте відповідний шматок синього поліетилену або тканини.
 • 4 Прикріпіть ззаду акваріума зовні.
 • 5 Додайте різнокольорових каменів, декорацій і риб за своїм бажанням.
 • 6 Купіть синьку. Капніть 15-20 крапель в акваріум для подсинения води.
 • Поради

  • Розмежуйте окремі області акваріума. Наприклад, залиште відкритий простір для годування, зробіть густі зарості, щоб ховатися. Також непогано створити місця, в яких можуть ховатися дрібні риби від більш великих.
  • Перед заселенням акваріума переконайтеся, що у вас є, принаймні, наступні речі:


  1. Фільтр з будь-якою комбінацією механічної, біологічної та хімічної фільтрації. Для середніх і великих акваріумів найпопулярнішими фільтрами є зовнішні і каністрові фільтри, а для маленьких акваріумів – губчасті.
  2. Багатий вітамінами основний рибний і, по можливості, додаткові харчові джерела.
  3. Згідно з підібраними вами видами риб, вам можуть знадобитися водонагрівач і повітряний компресор.

  • Живі рослини можуть мати велике значення для загального вигляду і здоров'я вашого акваріума. Догляд за рослинами вимагає часу, але він вартий того.
  • Завжди перевіряйте, що заплановані вами до придбання риби є сумісними. Певні види риб не ладнають з іншими видами риб і об'їдять їм плавці, а часом і з'їдають їх.
  • Акваріум повинен доповнювати плаваючих в ньому риб. Якщо риби виглядають добре, то і акваріум виглядає добре. Якщо риба недоречна в тому середовищі, яка навколо неї створена, вона може піддатися стресу, відчувати себе не в своїй тарілці, а акваріум буде менш привабливий.
  • Помістіть більш високі рослини біля задньої стінки акваріума, а більш дрібні спереду. Ви повинні використовувати для посадки рослин і передній план, а не саджати їх виключно на задньому фоні.
  • Чим темніше колір гравію чи піску, тим яскравішими будуть здаватися кольору риб. Світлий гравій і пісок роблять і інші кольори світліші. Але знову ж таки, все залежить від видів і кольорів риб, яких ви збираєтеся придбати для свого акваріума.
  • Підберіть симпатичну гальку, яка прикрасить природний вигляд акваріума. Не додавайте в акваріум морські види декорацій, такі як морські черепашки, так як вони можуть змінювати стан води, особливо рівень pH.

  Попередження

  • Якщо камені для акваріума ви знайшли і підібрали на пляжі або в саду, прокип'ятіть їх і залиште відмокати в воді на тиждень або близько того. Так ви вб'єте все шкідливе, що може принести із собою камінь. Знайте, що деякі камені можуть збільшувати жорсткість води в акваріумі (pH).
  • Природно виглядають акваріуми стали дуже популярні. Ваші риби будуть більш щасливі, якщо ви спробуєте використовувати в акваріумі мінімально можливу кількість штучних ненатуральних декорацій.

  Що вам знадобиться

  • Скляний або акриловий акваріум досить великого розміру для вибраних вами риб
  • Якісний фільтр
  • В залежності від ваших потреб риб, можуть знадобитися бойлер, компресор і аератор
  • Безпечні декорації
  • Відповідний субстрат для дна
  • Чорний або темний фон
  • Живі рослини
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?