Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як зробити так, щоб вас перестали ігнорувати

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 2: Пошуки причини

 • Tell a Boy You Like Him Step 1.jpg 1 Дайте цій людині більше особистого простору. Якщо людина ігнорує вас, то гірше, що ви можете зробити – це телефонувати, писати смс і повідомлення на Facebook кожні п'ять секунд або навіть ходити за людиною, запитуючи: "Що трапилося? Що я зробив?". Хоча ви можете хотіти бути максимально активним, коли ви зрозумієте, що хтось ігнорує вас, це найгірше, що ви можете зробити, якщо ви хочете виправити відносини. Замість цього відступіть назад і дайте людині охолонути або просто віддалитися від вас небагато, і подумайте про ситуацію перед тим, як продовжити.
  • Це природно – хотіти отримати миттєві результати і хотіти вирішити проблеми в ту ж секунду, як вона з'явилася. Ви повинні дати людині віддихатися, щоб ви обидва могли подумати про те, що сталося, замість того, щоб починати розмову, до якого ви не готові.
 • 2 Переконайтеся, що людина дійсно ігнорує вас. Ви відчуваєте параною? Ви впевнені, щоб людина насправді ігнорує "вас", а не просто дуже зайнятий, щоб відповідати на ваші дзвінки в тугіше секунду, як ви набираєте його? Може бути, людина у справді поганому настрої або ситуації і думає, що ігнорувати всіх – кращий спосіб впоратися з нею.
  • Подивіться, як веде себе ця людина з іншими людьми. Він або вона готова поговорити, поводиться доброзичливо і звично з іншими? Якщо так, то так, може бути, справа у вас. Але якщо здається, що людина трохи віддалився і поводиться замкнуто, то ви могли надумати собі занадто багато.
 • Get Someone to Stop Ignoring You Step 1.jpg 3 Подумайте про те, чому людина може злитися на вас. Добре, якщо ви вирішили, що людина дійсно ігнорує вас, то прийшов час покопатися глибше і визначити, що ви могли зробити, щоб це сталося. В деяких випадках це може бути просто – ви дійсно могли образити людину, не запросивши його або її на вечірку, може бути, ця людина чув, як ви пускали чутки про нього або про неї, або ж ви сказали щось образливе, хоча не хотіли цього, а людина з-за цього засмутився.
  • Якщо ви визначите причину, то будете більш підготовлені, коли почнеться розмова, ніж якщо ви просто запитайте у людини, чому він або вона ігнорує вас, не знаючи причини. Ви будете більш підготовлені до того, що потрібно сказати, - і більш підготовлені до того, щоб захищати ваші дії.
  • Це не означає, що всі причини, за якими людина може злитися на вас чудові. Може бути, людина думає, що той невинний вчинок, який ви здійснили, насправді повинен був нашкодити йому. Навіть якщо ви не думаєте, що ви були неправі, корисно буде дізнатися, що людина думає насправді.
 • Say No to a Boy Step 6.jpg 4 Якщо ви зайшли в глухий кут, попросіть друзів допомогти вам. Якщо ви дійсно впевнені, що людина ігнорує вас, і не можете самостійно визначте проблему, то ви можете звернутися за допомогою до спільних друзів. Може бути, вони точно знають, що ви зробили, тому що обговорювали це з одним. Це може бути щось нешкідливе, або ж щось, про що, як ви думали, людина не знає, що він ніколи б не дізнався самостійно. Виберіть одного, який піклується про вас обох і хоче виправити ситуацію, і дізнайтеся, чи може він дати вам внутрішню оцінку ситуації і допомогти вам.
  • Звичайно, не потрібно обходити всіх людей, яких ви обидва знаєте, щоб дізнатися, чому ця людина може злитися на вас. Це може дійти до людини, і тоді він або вона розсердиться ще більше.
 • 5 Не дайте цій проблемі поглинути вас. Так, нікому не подобається, коли його ігнорують. Це може бути особливо болісно, якщо ця людина – ваш кращий друг або друга половинка. Якщо ви звикли проводити багато часу з цією людиною або просто спілкуватися в одних і тих же суспільних колах, що і цей чоловік, то так, неприємно, коли вам ні з того ні з сього надають прохолодний прийом. Це може приводити вас до сказу, змушувати вас погано думати про себе або навіть відчувати сором ,якщо людина навмисно робить так перед іншими людьми. Тим не менш, незалежно від того, наскільки неприємна ситуація, ви повинні зосередитися на своїй життя і ваших цілях, на те, що робить вас щасливим – не показуйте людині, що ваше щастя залежить лише від відносин.
  • Звичайно, вас це буде дратувати, але життя має продовжуватися. Скажіть собі: "Я буду злитися на те, що мій друг не розмовляє зі мною з 17.00 до 17.15, а потім повернуся до свого життя." Якщо ви будете думати про це знову і знову, то вам не стане краще.
 • Частина 2 з 2: Зробіть крок

 • Get Someone to Stop Ignoring You Step 2.jpg 1 Поговоріть з людиною. Як тільки ви дали людині трохи простору і маєте уявлення про те, чому людина злиться на вас, то ви повинні спробувати почати розмову. Не починайте переговори в громадському місці або посеред дня, коли є ймовірність, що ця людина буде зайнятий або втомленим; замість цього, запитайте у людини, чи можете ви зустрітися пізніше, та виберіть відповідне місце і час, щоб поговорити. Якщо людина насправді не хоче мати з вами справи, то ви можете вибрати час, коли ця людина буде наодинці, і коли ви зможете поговорити, не надто набридаючи йому.
  • Скажіть людині, що вас образило те, що вас ігнорують, і що ви б хотіли поговорити про це. Дайте їй зрозуміти, що ваші стосунки означають для вас, і як ви хочете знову з ним спілкуватися.
  • Якщо ви щиро не розумієте, що відбувається, то ви можете запитати чоловіка. Скажіть, що вам обом стане легше, якщо він відкриє причини, за якими ігнорує вас.
  • Якщо у вас є до цього людині романтичні почуття, будьте готові до того факту, що ви можете просто більше не подобатися людині, або він може не відповідати на ваші почуття. Звичайно, це буде боляче, але краще знати, ніж гадати, що ж людина думає насправді.
 • Get Someone to Stop Ignoring You Step 3.jpg 2 Вибачтесь, якщо це необхідно. Якщо ви знаєте, чи вам сказали, чому людина вас ігнорує, то встановіть зоровий контакт, прийміть серйозний вигляд і скажіть людині, що вам насправді шкода, що ви так зробили. Скажіть людині, що ви жалкуєте про те, що ви зробили, і що це ніколи не повториться. Покажіть, що відносини багато для вас значать, і що ви довго роздумували, що хотіли б, щоб цього ніколи не траплялося. Не відволікайтеся, дозвольте людині побачити біль на обличчі, покажіть, як вам шкода.
  • Якщо людина засмучений через те, що ви зробили, але ви насправді думаєте, що це не така вже велика проблема, або що вам не варто просити вибачення, то вам доведеться прийняти рішення. Ви хочете стати в позу і не просити пробачення, тому що ви не думаєте, що зробили щось не так, або ж ви просто вибачитеся, щоб повернути відносини і щоб вас перестали ігнорувати?
 • 3 вибачення Якщо не допоможе, тоді відступите. Добре, ви вже вибачилися, а людина не рухається з місця, або він або вона все ще відчуває себе скривдженим. Якщо ви зробили щось досить образливе, як зрада, розпускання чуток, або ж засмутили людини, то вибачення не відновить ваші відносини магічним чином. Може бути, людина говорить вам, що те, що ви зробили, неможливо пробачити; може бути, людина скаже вам, що він або вона хоче дружити з вами, але знадобиться час, щоб біль вщух. Що б ви не почули, вам потрібно поважати потреби цієї людини і відступити.
  • Звичайно, ви можете просто повернутися до дружбу, навіть якщо людина скаже, що йому або їй потрібно більше особистого простору. Але це не означає, що його душевні рани заживуть швидше. Насправді, це тільки сповільнить процес.
  • Ніякі нескінченні вибачення не можуть спокутувати те, що ви зробили, щоб роздратувати людину. Прийшов час дати цій людині час і простір, щоб розібратися з цим. Це буде весело, але це найкращий спосіб.
 • 4 Визначте, чи варто взагалі продовжувати докладати зусилля. Може бути, ця людина по-справжньому впертий. Може бути, ця людина більше не хоче бути вашим другом чи партнером. Якщо ви відчуваєте, що проблеми є тільки у людини, а ми зробили все, що могли, щоб повернути його або її, і нічого не допомогло, тоді, може бути, настав час рухатися далі, не думаючи про нього більше. Це може звучати грубо, але якщо у вас є відчуття, що людина просто намагається заподіяти вам шкоди, навіщо тоді витрачати час на те, щоб помиритися?
  • Зараз ви повинні задуматися. Якщо людина не вартий ваших зусиль, то ви відчуєте це серцем.
 • Поради

  • Залиште його в спокої і рухайтеся далі. Людей, які навмисно вас ігнорують, теж варто ігнорувати.
  • Якщо ви не знаєте причину, і вам не хочуть її озвучувати, то він поводиться неввічливо.
  • Знайдіть когось, хто захоче, щоб ви були поруч, і завжди буде з вами і буде спілкуватися з вами. Будьте щасливі, не забувайте гордості, робіть все можливе для ваших відносин.
  • Просто запитайте його, чи її, чи хоче цей чоловік дружити або бути у відносинах з вами.
  • Зрозумійте, що вас можуть ігнорувати за те, що ви сказали.
  • Не робіть з мухи слона, іноді це просто параноя, і вас насправді не ігнорують.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?