Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як зробити так, щоб вам заздрили

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Будьте на вершині вашої соціальної групи

 • Make People Jealous Step 1.jpg 1 Спілкуйтеся з усіма. Небагато з нас можуть бути друзями «всім» - і якщо у вас вийде бути такою людиною, повірте, будь-який захоче опинитися на вашому місці. Вони будуть здивовані – ну як же це у вас виходить, чому ж всі навколо так вас люблять і звідки у вас стільки часу, щоб приділити увагу всім і вся. Тому, не списуйте людини з рахунків, просто тому що він не «кльовий»; вам не обов'язково ставати кращими друзями, потрібно лише, щоб всі знали вас і любили.
  • Важко забути, що кожна людина постійно з чимось бореться. Ми постійно дивимося на інших людей і думаємо : «Ух ти! У нього все так здорово!», коли насправді не виключено, що всередині ця людина повністю розбитий. Ось в чому перевага того, щоб бути яскравим і позитивним з усіма оточуючими. Якщо ти весь час щасливий, веселий і доброзичливий , ти практично не докладаючи зусиль будеш випускати «флюїди досконалості»..
 • Make People Jealous Step 2.jpg 2 Стежте за своїм іміджем в соціальних мережах. Існує безліч історій про те, як життя людини стала неймовірно депресивної, тому що, дивлячись в соціальних мережах на те, як живуть інші, він дуже сильно заздрив і хотів цю життя собі. Скористайтеся цим! Викладайте фотографії вашого веселого проведення часу з друзями, пишіть забавні коментарі в Твіттері, говорите про те, якими неймовірними речами ви зараз займаєтеся.
  • Ви здивуєтеся, але насправді дуже легко показати в соціальних мережах, що ваше життя неймовірно цікаво, навіть якщо насправді ви проводите вихідні на дивані з мискою попкорну і трьома кішками під боком. Будьте трохи винахідливі, але не надто настирливі (О БОЖЕ! ВИ ТІЛЬКИ ПОДИВІТЬСЯ НА ЦЕ ФОТО МЕНЕ І ТЕЙЛОР СВІФТ!!!), і тоді всім оточуючим тільки й залишиться дивуватися вашій досконалості і розриватися від заздрості.
 • Make People Jealous Step 3.jpg 3 Будьте в курсі останніх подій. Ви і так все знаєте, так що це не складе труднощів. Бути тим, хто в курсі значить бути життєрадісним, обізнаним і знаходяться в центрі подій людиною. А може бути ви насправді центр всесвіту? Це також завжди дасть вам цікаву тему для обговорення в будь-яких ситуація.
  • Немає нічого складного в обговореннях. Еліза тільки що кинула заради Джона Джейкоба? Так, ви вже знаєте. Вже два тижні як знаєте. Ви просто про це не говорили, тому що ви не любитель поговорити чужі справи. До того ж, кому яке діло? Еліза міняє хлопців як труси.
 • Make People Jealous Step 4.jpg 4 Кокетуйте. Подмигивайте, махайте ручкою, посміхайтеся, надсилайте повітряні поцілунки з впевненість. З якоїсь причини, людина, впевнено кокетничающий і фліртує з іншими, вже здається неймовірно привабливим. Якщо ж ви флиртуете, ви швидше за все позитивні й щасливі, що змусить та оточуючих вас людей посміхатися, реготати і просто відчувати себе добре. І всі навколо почнуть дивуватися, чому ж вони так не можуть!
  • Ці сміливі вчинки по початку здадуться вам досить дивними, але як тільки ви звикнете бути в центрі уваги, це відчуття зникне. Постарайтеся дивитися співрозмовнику в очі і вірити в себе. Ніхто не захоче фліртувати з тим, хто не відчуває себе привабливим!
 • Make People Jealous Step 5.jpg 5 Не брешіть занадто багато. Трохи пліток це весело, але якщо ви чи пліткуєте дуже багато, люди почнуть думати, що за їх спинами ви також говорите про них, це насторожить їх не на вашу користь. Уникайте будь-якого прояву негативу. Подумайте про Реджині з серіалу Пліткарки, ніхто не знав, що вона про них пліткувала. Зовні вона була принцесою, ось чому всі так хотіли опинитися на її місці. Якщо б вона була злісною, скоріше вона б була збита автобусом, ніж була б предметом заздрості всіх навколо.
  • До речі, бути в курсі і пліткувати – дві абсолютно різні речі. Якщо ви чи пліткуєте, і люди про це знають, вони будуть уникати тісного спілкування з вами. Якщо ви не чи пліткуєте, люди будуть вам довіряти і самі розкажуть вам про свої переживання. Це набагато легше!
 • Make People Jealous Step 6.jpg 6 Не перебільшуйте. Суть справи в тому, що дуже легко пропустити стадію заздрості і прямо почати зневажати. Якщо ви, зайшовши у кімнату, відразу витягніть свій діамантовий гаманець, який занадто малий для ваших великих купюр, ваші два айфона і персональну гувернантку, яку ви привели, щоб вона кидала пелюстки троянд на ваші сліди, ніхто не буде вам заздрити – ви будете лише приємні оточуючим людям. Будьте клейовим!
  • Не виставляйте напоказ свою досконалість і свої дорогі речі. Володіти діамантовим гаманцем – для вас це абсолютно нормально. Вам потрібно, щоб люди заздрили вашому само собою зрозумілого відношенню до володіння цього гаманця, а не самому собі.
 • Make People Jealous Step 7.jpg 7 Не шукайте схвалення від оточуючих. Ви ж не той чоловік, який заради розташування оточуючих готовий піти на все що завгодно? Ви ж не той, хто прогинаючись під всіх і намагаючись всім догодити, втрачає свою індивідуальність? Таким людям ніколи не заздрять. Для того, щоб вам заздрили, не потрібно занадто багато думати про це турбуватися. Якщо ви в собі впевнені, про що ж тут хвилюватися?
  • Подумайте, заздрять оточуючі вам або вашому бездоганній фасаду? Не переживайте дуже багато, якщо ніхто не коментує ваш супермодний планшет або ваші вчинені волосся. Так чи інакше, хто б з цим погодився?
 • Make People Jealous Step 8.jpg 8 Не чекайте, що ви будете знати про те, заздрять вам чи ні. Навряд чи люди збираються прямо сказати вам, наскільки сильно вони вам заздрять (навіть якщо це і так). Ніхто не любить у собі цю рису і з жалем визнає її. Тому навіть якщо будь знаходиться в кімнаті хоче бути на вашому місці, ви можете про це ніколи не дізнатися. Вам доведеться лише в це вірити!
  • Та ні, не можна про це питати. Не потрібно звертати з шляху, вважаючи, що люди хочуть бути схожими на вас; якщо ви запитаєте, вони можуть подумати про вас, як про занадто пихатому і самолюбивом людині. Просто не робіть цього.
 • Частина 2 з 3: Виконуйте те, про що говорите

 • Make People Jealous Step 9.jpg 1 Будьте в курсі трендів – або створюйте їх самі. Десять з дванадцяти – наслідувачі. Звичайно, ви можете переглянути модні журнали і телепередачі, але, в кінцевому рахунку, ви будете виглядати як всі інші, намагаються виглядати модно. Вам потрібно бути попереду моди, створювати тренди самостійно. Придумайте що-небудь, властиво лише вам, свою родзинку. Люди не захочуть бути схожими на вас, якщо ви самі намагаєтеся наслідувати комусь ще.
  • Більшість з нас дуже переживають про те, вписуються вони в навколишній світ; в той же час ці ж люди просто в жаху перед тими, хто не боїться виходити за рамки загальноприйнятого. Вам не потрібно розгулювати з продуктової сумкою або пофарбувати волосся в усі кольори веселки, щоб бути несхожим на інших, просто додайте свою власну деталь до вже існуючого образу.
 • Make People Jealous Step 10.jpg 2 Нехай люди заздрять вашим любовних справах. Навіть якщо у вас немає пари, не велика біда! Адже якщо ви вільні і щосили флиртуете – це теж відмінний привід для заздрості. Один хлопець постійно пише вам або дюжина намагається привернути вашу увагу – закиньте вудку. Ваш безупинно дзижчить телефон буде новиною номер один! Ну, який з хлопців тепер мені пише?
  • Будьте спритні, але не переборщуйте. Якщо хтось запитає про те, чим ви займаєтеся в четвер увечері, скажіть що у вас побачення з черговим хлопцем. Не потрібно розповідати про те, як він покривав вас пелюстками троянд в перервах між годуванням вас бельгійським шоколадом. Навряд чи це сподобається оточуючим; швидше за все їм буде неприємно те, як ви перебільшуєте, намагаючись щось довести.
 • Make People Jealous Step 11.jpg 3 Нехай люди заздрять вашому добробуту. На жаль, це те, чому навколишні здатні з легкістю почати заздрити. Навіть якщо у вас не занадто багато грошей, ніхто ж цього не знає! Підтримуйте свої речі у відмінному стані, слідкуйте за трендами, ретельно підбирайте гардероб і завжди будьте в курсі новинок.
  • Багатство це те, про що не треба кричати. Не потрібно говорити : «О боже! У мене так багато грошей, що я не знаю, на що їх витратити!» Краще блесните новою сумочкою Coach, це набагато ефективніше.
 • Make People Jealous Step 12.jpg 4 Користуйтеся випадком. Що ще докучає багатьом? Страх. Ми боїмося входити за рамки, боїмося бути вразливими і робити те, в чому ми не дуже хороші. Але тільки не ви! Ви користуєтеся всіма випадками, і найчастіше у вас все виходить! Чому тут заздрити?
  • Ми не говоримо про стрибки з мостів. Можна, наприклад, підійти он до того симпатичному хлопцеві і поговорити з ним. Запишіться в місцеву команду і займіться новим видом спорту. Вступите в програму по навчанню за кордоном. Те, що більшості буде здаватися поза зоною їх комфорту, для вас - саме воно!
 • Make People Jealous Step 13.jpg 5 Заведіть надійних друзів, яким можна довіряти. Це важливий крок: необов'язково створювати угруповання, але, щоб уникнути поганих днів у школі і побудувати суспільство, якому можеш довіряти, потрібно, щоб поруч були надійні друзі. Це не обов'язково повинні бути красиві і популярні хлопці, головне, щоб вони подобалися вам і ви подобалися їм.
  • Поважайте їх і їх таємниці. Будьте поруч з ними у важкі моменти. Ніколи не говорите про їх секрети тільки для того, щоб здатися обізнаним.
 • Make People Jealous Step 14.jpg 6 Майте безліч різних інтересів. Ви дізнаєтесь багато нових людей, будете брати активну участь у житті школи та громади і просто будете всебічно розвиненою людиною. Ви будете постійно при справі, при спілкуванні, безперервно вдосконалювати нові вміння, і, врешті-решт, це принесе вам задоволення. Ви зможете поговорити на будь-яку тему і будете знати людину, яка знала людини, яка в цьому брав участь. Ви талановиті і у вас такі великі зв'язки! Як, ну як ви це зробили?!
  • Розширюйте інтереси! Замість баскетболу, футболу та софтболу, займайтеся баскетболом, співайте в хорі і вчіть італійський. Спробуйте себе в усіх видах діяльності. Будьте тим, хто займається спортом, креативний, займається суспільно корисними справами займається побудовою робота у вільні хвилини. Як ніби ви машина!
 • Make People Jealous Step 15.jpg 7 Перевыполняйте план! Будьте успішні у всьому, що робите! Вчіться на відмінно, отримаєте головну роль у виставі, будьте успішні у вашому улюбленому виді спорту і, звичайно, вмійте заводити друзів. Це дасть людям більше приводів для заздрощів. Чи є щось, що ви не в змозі зробити?
  • Для цього потрібно буде постаратися, напевно, ви це вже зрозуміли! Ніхто не говорив, що це буде легко. Постарайтеся не перегоріти. Краще зробити три речі відмінно, ніж шість наполовину добре.
 • Make People Jealous Step 16.jpg 8 Слідкуйте за дрібницями. Навколишні із задоволенням подловят вас, коли ви до цього не готові, але цього не повинно статися. Навіть найменші деталі вашого життя гідні заздрості. Подумайте про дрібниці, як, наприклад, красивий почерк. Гарний запах. Читання останнього бестселера. Аксесуари. Приготування складного шоколадного торта. Чим більше люди будуть дізнаватися про ці дрібниці, тим більше вони будуть дивуватися вам.
  • Одна справа, коли люди захоплюються вами здалеку. Вони бачать ваші гарні волосся, гарний одяг і усміхненого, милого людини. Будьте готові, не дозволяйте цьому почуттю зникнути, коли вони познайомляться з вами ближче. Вся справа в деталях, саме вони покращують загальну картинку.
 • Частина 3 з 3: Виглядаєте добре

 • Make People Jealous Step 17.jpg 1 Добийтеся досконалою, бездоганної шкіри. Зволожуйте шкіру щодня за допомогою крему або лосьйону, щоб згладити недоліки. Слідкуйте за руками і нігтями, регулярно акуратно підстригайте нігті на руках і ногах. Неважливо, бліді ви і веснушчаты, або, навпаки, смуглы. Головне завдання – світіть!
  • Умивайте обличчя і щодня випивайте 6-8 склянок води, щоб підтримувати рівень вологи в організмі. Вода – найкраще для вашого волосся, шкіри та нігтів!
 • Make People Jealous Step 18.jpg 2 Слідкуйте за гігієною. Якщо ви неохайні, навряд чи на вас хтось подивиться другий раз. Тому, для свіжого дихання чистите зуби, користуйтеся зубною ниткою і ополіскувачем. Ваше тіло і волосся повинні приємно пахнути. Іншими словами, не забувайте користуватися дезодорантом і шампунем. Ваші друзі також це оцінять.
  • На жаль, люди часто судять книгу по обкладинці. Тому якщо ви виглядаєте, краще, ніж найпрекрасніша богиня, а пахнете, як дитяча несподіванка, ви навряд чи будете предметом заздрості оточуючих. Та ви самі не захочете перебувати поруч з собою!
 • Make People Jealous Step 19.jpg 3 Слідкуйте за своїм волоссям. Ви ніколи не знаєте, кого можете зустріти, коли йдете за продуктами. Нехай ваші волосся завжди будуть чистими і красиво укладеним. Поекспериментуйте, що можна зробити з волоссям в їх не найкращі часи (у нас вони бувають) і доведіть до досконалості ваш пижамно-домашній вигляд. Бачили дівчат, які виглядають добре, ледь прокинувшись? Так, треба бути як вони.
  • Дотримуйтеся природності. Насправді, не потрібно виглядати, як ніби збираєтеся на випускний бал, це викличе здивування (не в хорошому сенсі цього слова). Нехай ваш макіяж буде природним, а волосся красивими, але не так, як ніби ви витратили на зачіску кілька годин. Адже у вас надто багато інших справ і друзів, з якими треба зустрітися!
 • Make People Jealous Step 20.jpg 4 Добре вдягайтеся та дотримуйтеся свого стилю. Попрацюйте над стилем! Неважливо, що носять інші, знайдіть свій стиль. Будьте собою, будьте ексцентричні, виглядаєте супермодно і надихайте оточуючих. Неважливо, який у вас тип – дівчинка в сукні або в сорочці і джинсах; обіграйте свій стиль зі смаком ,і це обов'язково спрацює.
  • Зрештою, одяг, в якій ви добре виглядаєте, це одяг, який подобається саме вам (крім м'ятою і брудною, звичайно!). Тому не турбуйтеся надто про тренди, за якими слідують всі ваші друзі. Пробуйте, тільки якщо це вам дійсно подобається!
 • Make People Jealous Step 21.jpg 5 Крокуйте впевнено. Наспівайте в голові мелодію і крокуйте під неї. Тримайте голову високо, розправте плечі, підніміть очі. Люди помітять вас. Ви будете виглядати впевненим і готовим завоювати весь світ людиною. Вас просто не зупинити.
  • Не забувайте тримати поставу прямо і посміхатися. Ви хочете, щоб всі заздрили вашій аурі впевненості і позитиву. Ви просто офигенны – хіба є якісь причини не бути впевненим у собі і позитивним?!

 • Поради

  • Будьте впевнені в собі!
  • Для свіжого дихання жуйте м'ятну жуйку.
  • Користуйтеся легкої і грайливою туалетною водою.
  • Посміхайтеся людям, які вам подобаються або з якими ви хочете подружитися.
  • Носіть те, що підкреслить ваші достоїнства. Знайте, що ваше будова і приукрашайте його – не намагайтеся носити чужі речі і речі не вашого розміру.
  • Популярність необов'язкова, але не зашкодить.
  • Будьте ласкаві до оточуючих. Ніхто не буде вам заздрити, якщо ви злюка.
  • Будьте собою. Справжність - ось справжній привід для заздрості!
  • Майте свій відмітний знак. Рум'янець на щоках, пасмо волосся іншого кольору або брендовий аксесуар – неважливо, головне, щоб оточуючі знали про це.

  Попередження

  • Не показуйте людям, що у вас є все, про що можна мріяти, а не те перетворитеся з загального ідола в того, кого всім подобається ненавидіти. Це залишить вас без друзів.
  • Іноді заздрісники будуть намагатися пожартувати над вами, щоб забрати вас з центру уваги. Вони просто заздрісники, не звертайте на них уваги і посмійтеся над цим. Вони малі і нікчемні.
  • Не хвалиться про те, що є у вас, і немає в когось іншого (наприклад, новий айпод чи косметика). Показуйте свої речі, але не суньте їх в обличчя оточуючих.
  • Заздрість – небезпечний талісман і може бути вашим перевагою, тільки якщо ви вмієте правильно розпоряджатися ним. Якщо ви раптом помітите, що оточуючі починають НАСПРАВДІ вам заздрити, можливо, саме час зупинитися і перетворитися з глянцевою красуні просто в одного.

  Додаткові статті

  • How to Be Popular
  • How to Be a Preppy Girl
  • How to Make a Jealous Guy
  • How to Handle Jealousy
  Рекламний блок


  фото
  дана 01-03-2018 21:56
  в мене це все є
  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?