Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як подолати синдром мученика

Рекламний блок

Кроки

 • Overcome Martyr Syndrome Step 1 Version 2.jpg 1 Годі очікувати того, що ваші думки прочитають. Якщо б інші люди могли зрозуміти, що ви не хотіли робити більшого, то вони вже б це зрозуміли. Прийняття бажаного за дійсне не вирішує проблему. Уміння добре спілкуватися включає в себе вміння говорити і слухати. Просто обов'язково бути впевненим, що інша людина розуміє, як ви себе відчуваєте і чого хочете. Проста розмова може прибрати всі непорозуміння. Також можливо, що інша людина не хоче того ж, що і ви, а ще гірше (для вас) якщо йому все одно. Дуже важливо знати, як насправді йдуть справи, і мати справу з реальністю, а не з якимись придуманими хибними ідеями. Вам необхідно знати, як вони бачать ситуацію, і діяти відповідно. Навіть якщо інша людина не переживає про проблему так само як і ви зможете домовитися до більш зручного положення речей ніж зараз.
 • Overcome Martyr Syndrome Step 2 Version 2.jpg 2 Навчитеся розставляти ефективні кордону. Кожен раз, коли ви говорите так, а насправді хочете сказати ні, ви зраджуєте самі себе. Ви можете навчитися ввічливо відхилити прохання людей, які хочуть, щоб ви для них щось зробили. Перед тим як погодитися, запитайте себе, чи дійсно ви хочете робити те, про що вас просять, і як ви після цього будете себе почувати. Що це дасть вам? Чи буде вам приємно від того, що ви пожертвували собою, або гірко від усвідомлення, що вас знову використовували? Подумайте про те, чого ви хочете, і якщо хочете мати хороші відносини і уникати конфліктів з оточуючими – будьте чесні.
 • Overcome Martyr Syndrome Step 3 Version 2.jpg 3 Годі очікувати винагороди за ваші страждання. Деякі люди вважають, що чим важче перешкоду, тим солодше нагорода. Вони добровільно згодні терпіти біль і відмовляються від якого ні будь винагороди.
  • Якщо відчули, що застрягли в такому положенні, згадайте часи (особливо з дитинства), коли ви були щасливі, не зазнаючи страждань.
  • Ставлячи інших вище себе повинно вас змушувати щось відчувати. Примушує вас почувати себе незамінним, шановним або оціненим? Почуття переваги? Проаналізуйте, що ви отримуєте кожен раз, коли ведете себе як мученик.
  • Перестаньте хапатися за своє страждання. У деяких ситуаціях, страждання можуть включати в себе такі почуття, як; почуття провини, відчуття нікчемності, страх змін, страх конфлікту, нездатність бачити варіанти або альтернативи, упертість або переконання у тому, що життя повинна бути важкою. Ці переконання можуть призвести до образ, гніву або депресії. Звільнення від почуття страждання аналогічно походу в туалет. У поході В туалет немає почуття провини, непотрібності, страх звільнення, і, звичайно ж, немає впертості в тому, щоб сходити в туалет. Дивіться на спробу вхопитися за ваші страждання в такому ж плані. Звільнення можливо, і ви цього варті.
 • Overcome Martyr Syndrome Step 4 Version 2.jpg 4 Оцініть ваші переконання. Мучеництво дуже щільно асоціюється з релігійними переконаннями, при яких люди страждають і гинуть за свої переконання.[1] За які переконання страждаєте ви? Ви намагаєтеся жити неможливими стандартами? Вимагаєте від себе ідеальності? Відчуваєте себе винуватим? Вірите своєму «внутрішньому критику»? Дуже хорошим питанням, для того щоб задавати собі протягом дня, це «подобається мені те, що я зараз зайнятий?». «Якщо немає, тоді навіщо я це роблю?». Більшість ваших відповідей буде звучати так: « Тому що я так хочу...» або « Тому що я вірю, що я повинен...».
 • Overcome Martyr Syndrome Step 5 Version 2.jpg 5 Візьміть на себе відповідальність. Не залежно від того, в якій ситуації ви перебуваєте зараз, візьміть на себе відповідальність за неї таку яка вона є. Запитайте себе: «який внесок роблю я в цю проблему?» і «Що я можу зробити для покращення цієї ситуації?». Наприклад, якщо ви помітили, що хтось в будинку не робить свою частку домашньої роботи, ви прибрали після них, так як ви не могли бачити безлад, і / або ви, можливо, висловили своє невдоволення в тонкій або пасивно-агресивною манерою, яка легко ігноруються. Обидва цих способу дали можливість людині продовжувати вести себе в такій же манері, як і раніше. Якщо їх поведінка вас засмучує – це тому, що ви дозволили їм це. Замість цього, коли вам знову захочеться зробити їх частину роботи за них, попросіть їх зробити її в той же день. Коли ви будете просити їх це зробити, ведіть себе спокійно і не показуйте роздратування або образи. Це буде цілком обґрунтована прохання, і якщо ви зробіть її обґрунтовано, є великий шанс того, що інший чоловік її виконає. Контроль ваших емоцій допоможе уникнути конфліктів і допоможе досягти того, чого ви хочете.
 • Overcome Martyr Syndrome Step 6 Version 2.jpg 6 Не бійтеся змінити вашу поведінку. Запитайте себе, що ви можете зараз зробити для того, щоб змінити ситуацію. Навіть якщо це і маленький крок, це все-таки крок вперед, а сума всіх маленьких кроків, це вже прогрес, який і утворює прискорення для позитивних поліпшень. Страх змін, насправді є страхом перед наслідками змін. Персональний зростання можливе тільки в разі змін. Наслідки змін дуже рідко виявляються такими, якими ми їх собі уявляли. Можливо, ви боїтеся «розгойдувати човен», багато мучеників готові прогнутися лише для того, щоб не турбувати інших і уникнути конфлікту. Будьте готові розчарувати інших, ви не можете постійно робити всіх щасливими. Не намагайтеся.
 • Overcome Martyr Syndrome Step 7 Version 2.jpg 7 Дозвольте собі мати щось краще. Дозвольте собі піклуватися про себе. Якщо ви їхали через пустелю, і у вас залишилося мало пального, заїдьте на заправку, заправтеся, сходіть в туалет. Потягніться і випийте газовану воду з закускою. Коротше кажучи, дозвольте собі трохи про себе подбає. Я сумніваюся, що ви б їхали через пустелю до тих пір, поки у вас не закінчився б бензин, потім йшли милі під палючим сонцем, відлякуючи скорпіонів і диких звірів, до найближчій заправці (припустимо, ви знали, де вона знаходиться), а потім несли б каністру з бензином назад до машини. Дозвольте собі турботу про самого себе. Ваше авто не може їхати на порожньому баку, так само як і ви. Кожен день намагайтеся робити щось, що вас зцілює і наповнює. Прийміть пінну ванну, зробіть зарядку, медитуйте або зробіть запис у журнал. Якщо ви регулярно будете присвячувати час собі, це дозволить перезарядити батареї і допоможе вам відчувати менш втомленим від інших.
 • Поради

  • Не намагайтеся бути ідеальним. Замість цього постарайтеся бути краще, ніж учора. Ніхто не ідеальний. Робити помилки-це нормально. Виправляйте помилки і рухайтеся далі.
  • Це ваш вибір, концентрувати вашу увагу на ваших жертви або на позитивному результаті ситуації.
  • Зробіть перший крок. Зрозумійте. Що існують альтернативи життя з цим болем. Поговоріть з другом, якому ви можете довіряти. Знайдіть підтримку. Знайдіть рада. Поговоріть з лікарем. Поговоріть з релігійним консультантом.
  • Постарайтеся уявити собі життя без страждань, ви відразу відчули, що не гідні її? В основі цієї віри може бути сильний акцент на затримці задоволення (на жертви, щоб ви могли насолоджуватися пізніше). Хороший засіб для цього – вчиться жити в даний момент.
  • Не дозволяйте вашої матері переїхати до вас, якщо у неї є мученицький комплекс.
  • Якщо ви приймаєте рішення і відчуваєте труднощі, то тим самим підвищуєте самооцінку і впевненість у тому, що можете самостійно витримати результати змін.
  • Якщо не можете дозволити собі це самі, знайдіть друга, який допоможе вам в цьому. Якщо не можете зробити це, найміть тренера, який зможе працювати з вами, вести вас і вірити в вашу відповідальність.
 • ^ http://en.wikipedia.org/wiki/Martyr
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?