Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як подолати нудьгу

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Знайдіть собі заняття

 • 1 Робіть помилки. Ризиковані вчинки, наприклад, запрошення симпатичного офіціанта на побачення або навчання скейтбордингу часто закінчуються нашим категоричним «Ні». Ви можете знайти мільйон причин не здійснювати ризикованого вчинку, але саме недолік дії призводить до нудьги. Знайдіть причину для дії. Зробіть те, що вас лякає. Зробіть те, що може виявитися помилковим. Що поганого може статися?
  • Спонтанний спосіб життя миттю прожене нудьгу. Краще полюбити незвідане, ніж ховатися за звичним. Маленькі діти дивуються всьому, тому що навколишній світ здається новим. Коли ми дорослішаємо, ви пресыщаемся життям, і нам стає нецікаво. Повернути дитячий захват від незвіданого можна, тільки змінивши обстановку.
 • 2 Займіться справою. Нескладні твори мистецтва, наприклад, створення колажів із старих вирізок або схематичне зображення ваших домашніх вихованців допоможуть цікаво провести час. Якщо ви незадоволені результатом, знищити його і почніть спочатку.
  • Не треба дивитися телевізор або сидіти на Фейсбуці тільки для того, щоб заповнити час. Робіть це тільки тоді, коли ви дійсно цього хочете. Нудьга настає тоді, коли дії і навколишня обстановка не відповідає вашим бажанням. Дослідження також показали, що якщо людина проводить час у фантазіях «А якщо б...», тим самим він посилює нудьгу і вміння концентруватися.
 • 3 Напишіть список. Які ваші улюблені фільми про супергероїв? Перерахуйте десять фільмів в порядку зростання інтересу до них. Які п'ять страв допоможуть скрасити дощову середу? Яка для вас найбільш нецікаве святкування Різдва? Складання такого списку може стати цікавим заняттям.
  • Напишіть подібні списки цікавих / нудних для вас занять. Попросіть брата, сестру або одного скласти подібний список. Порівняйте отримані результати.
 • 4 Послухайте музику. Якщо вам нудно, прослуховування нової музики може стати прекрасним проведенням часу. Зайдіть на музичний сервіс, приміром, Pandora або Spotify і створіть плейлист з нових пісень. Одночасно з прослуховуванням мелодій можна почитати інформацію про музичні групи в Інтернеті.
  • Для прослуховування альтернативної музики Зайдіть на Bandcamp або Soundcloud. Почніть придумувати і завантажувати власні мелодії, куплети і пісні.
  • Створіть групу. Почніть продумувати різноманітні варіації і музичні жанри разом з друзями. Навіть якщо ви не граєте на музичному інструменті, створення назв пісень і начерки майбутньої рок-опери можуть стати веселим проведенням часу.
 • 5 Напишіть лист. Відновіть стосунки зі старим другом у письмовій формі. Напишіть довгого листа, або знайдіть веселу листівку і прикрасьте її коміксами і зображеннями улюбленого кота. Передайте свою нудьгу в листі. Той факт, що ви вирішили подібним способом поспілкуватися з одним, вразить і розвеселить його. Розкажіть другу про своїх інтересах, успіхи і мріях.
  • Для ілюстрування свого листа намалюйте жартівливі комікси. Навіть якщо ви не художник світового класу, ваш друг оцінить ваш гумор і креативність.
  • Напишіть листа випадковій людині. Виберіть будь-який контакт з телефонного довідника і з усією серйозністю напишіть лист цій людині. Уявіть, що ви пишете одному. Тільки не подлизывайтесь.
 • 6 Пограйте в гру.У відомому коміксі «Кельвін і Хоббс» ("Calvin and Hobbes)"хлопчик і його плюшевий тигр грали в гру під назвою «кальвинбол». У цій грі беруть участь двоє, і правила постійно змінюються. В основі гри - біганина з масками і удари по м'ячу палицями. Гра не була ідеальною, але вся суть була саме в ній.
  • Навчіться грати в настільну гру. Класичним прикладом можуть стати шахи, нарди або покер. Вивчити правила гри досить важко, але подібне вміння дуже корисно. Ви ніколи не розучилися грати. Якщо вам не подобається якась гра, відкладіть її в сторону і виберіть іншу.
  • Пошукайте в Інтернеті правила ігор і почніть практикуватися. Вся суть в грі. Нічого не зрівнятися з дружньою грою.
 • Метод 2 з 3: Як уникнути нудьги

 • 1 Більше спілкуйтеся. Якщо ви відчуваєте, що вам нічим зайнятися, найкращим способом боротьби з нудьгою може стати спілкування з людьми. Зателефонуйте своїм друзям і організуйте зустріч. Навіть якщо ви вийдете в місто або вип'єте чашку кави, ви займаєтеся нової діяльності. Зустріньтеся зі старими друзями або знайдіть давніх приятелів, щоб забути про нудьгу.
  • Звичайно ж, легше посидіти на Фейсбуці або провести час у віртуальному світі, але такі форми спілкування призводять до відчуття ізоляції і відчуженості. Набагато краще провести час, по-справжньому спілкуючись з важливими для вас людьми. Ніщо не може замінити живе спілкування.
 • 2 Займіться фізичною діяльністю. Пограйте в баскетбол в парку або здійсніть тривалу прогулянку. Такі заняття додадуть вам енергії; ваш мозок буде краще працювати, нудьга піде, а ви будете в прекрасній фізичній формі.
  • Якщо ви їдете на роботу на автобусі, спробуйте змінити цей транспорт на велосипед. Ви можете змінити звичний маршрут, щоб кожен день став для вас пригодою. Крім того, ви займаєтеся спортом під час поїздки.
  • Станьте членом місцевого спортивного клубу або групи, наприклад, у клуб любителів фрісбі. Якщо ви одночасно спілкуєтеся з людьми і займаєтеся спортом, в цей день нудьга вам не загрожує.
 • 3 Займіться волонтерською діяльністю. Якщо у вас занадто багато вільного часу, можна знайти підробіток або стати волонтером. Заробіток або допомогу людям заповнить ваш вільний час, і ви зможете відчути свою затребуваність.
  • Як правило, волонтери потрібні в лікарнях, пансіонатах для перестарілих, благодійних їдалень та притулках для тварин. Волонтерська робота дуже корисна та емоційно насичена. Крім того, вона стає перевагою у вашому резюме та анкеті при вступі в коледж.
  • Якщо ви хочете мати гнучкий графік роботи, візьміть газонокосарку і постукайте у двері до сусідів. Оплачувана робота на свіжому повітрі – прекрасний варіант проведення довгих літніх днів. Вона допоможе вам заробити і трохи відволіктися.
 • 4 Займіться ручною роботою. Пасивне проведення часу, наприклад, перегляд телевізора або безцільне користування Інтернетом може призвести до бездіяльності і глибокої депресії. Навчіться продуктивним видам діяльності, щоб не витрачати час даремно. Почніть писати роман, для якого ви ніяк не могли знайти часу, або зв'яжіть сестрі шарф. Дістаньте з горища стару гітару і вивчіть нову пісню. Навіть прибирання комори може стати прекрасним розвагою в нудний недільний день.
  • Займіться роботою по будинку. Нам здається, що домашня робота викликає нудьгу, але вона займає багато часу і допомагає провести його з користю. Якщо ви йдете від виконання домашніх обов'язків і при цьому сидите, склавши руки, ви приречені на бездіяльність.
  • Довільне або безглузде заняття вимагає більше активності, ніж повна бездіяльність. Нещодавнє дослідження довело, що люди, які виконували щодо даремні завдання, приміром, розглядали вітрини магазину, менше піддавалися нудьгу, ніж ті, хто взагалі нічого не робив. Безцільне заняття все-таки краще, ніж бездіяльність.
 • 5 Знайдіть собі нове захоплення. Посвята часу новому хобі або ремесла гарантує вам величезну кількість проведеного часу з користю. Займіться грою на музичному інструменті або в'язанням. Приготування страв з допомогою довідника тайської кухні допоможе вам урізноманітнити звичне обіднє меню. Крім того, ви переконаєтеся, що ви в цьому сезоні ви самий талановитий кухар.
  • Пошукайте нове захоплення в бібліотеці. Якщо ви правильно підійдете до вирішення цього питання, ви зможете уникнути типових помилок новачка. Якщо нудним недільним днем ви підете й купите собі новий тромбон, це не зовсім гарна ідея, якщо ви не знаєте, як на ньому грати.
  • Складіть графік для розвитку нових умінь. Переконайтеся, що у вас заплановано заняття на проміжок вільного часу.
 • 6 Урізноманітніть свій звичний маршрут. Поїздка по звивистій заміській дорозі займе більше часу, ніж пересування по місту, але навіть ваша захопленість рухом не зможе подолати нудьгу, оскільки ви будете спостерігати за всім із заднього сидіння. Зміна маршруту з пункту А до пункту Б урізноманітнює звичний ритм життя, і кожен новий день стане для вас пригодою.
 • Метод 3 з 3: Подолання нудьги на роботі і в школі

 • 1 Робіть паузи. Дослідження показали, що люди, які робили двохвилинну паузу в розпал нудною 50-хвилинного заняття, ставали більш уважними, спокійними і продуктивними до кінця заняття. Якщо у вас намічається тривалий проект, заохотите себе переглядом відео на YouTube, прослуховуванням пісні або читанням статті. Дозвольте собі дві хвилини відпочинку після півгодинного робочого часу.
  • Робіть паузи на робочому місці. Навіть якщо ви просто пішли за склянкою води, за ці дві хвилини можна відпочити. Вийдіть в сад і понюхайте квіти. Подихайте свіжим повітрям.
 • 2 Спробуйте малювати каракулі. У розпал нудній лекції або зустрічі постарайтеся непомітно малювати каракулі на аркуші паперу. Дослідження довели, що подібне заняття допомагає сконцентруватися і слухати те, що вам кажуть. Крім того, ваш мозок зайнятий корисною справою, і вам не потрібно віддаватися мріям, щоб зайняти себе.
  • Малювання каракуль можна поєднувати з записами. Це дасть вам можливість краще сконцентруватися на заході, поліпшити пам'ять і активно взяти участь у обговоренні або лекції.
 • 3 Зробіть свій робочий простір більш умиротвореним. Існує помилкове припущення, що працює телевізор або радіо створює спокійну і продуктивну робочу обстановку. На жаль, наша підсвідомість схильне розподіляти увагу, при цьому викликаючи відчуття нудьги. Найкраще працювати в повній тиші. Сконцентруйтеся на поставленому завданні, навіть якщо воно здається вам нецікавим. Все одно це краще, ніж розподіл уваги між протилежними завданнями.
  • Використовуйте музику або радіо в якості винагороди, а не відволікання. Перерва під час нудного заняття допоможе вам залишатися продуктивним, і прикладати менше зусиль для виконання поставленого завдання. Бурмотіння радіо на задньому фоні сильно відволікає.
 • 4 Поменше роздумів. Мрії про далекі країни і цікаве проведення часу тільки посилять нудьгу. Роздуми не дають можливості полегшити ваші страждання. Якщо ви будете мріяти, займаючись цікавою діяльністю, ви подумаєте, що це заняття не для вас і цікаво.
  • Крім того, повторювані дії, наприклад, миття підлоги або стрижка газону дають прекрасну можливість помріяти. Завдання, які вимагають уважності, як правило, не супроводжуються мріяннями.
 • 5 Відрегулюйте рівень цукру в крові. Якщо рівень цукру в крові падає, ви помітите, що вам важко сконцентруватися на роботі. Здорові перекуси на роботі, наприклад, горіхи або фрукти, значно покращать роботу мозку. Заохотьте себе шматочком шоколаду після виконання складних домашніх обов'язків або роботи з документами в офісі.
  • Енергетичні напої та інші продукти з вмістом кофеїну стають популярними, але при цьому вони впливають на продуктивність діяльності людини. Уникайте подібних стимуляторів. Не потрібно вживати їх за звичкою.
 • 6 Залишайтеся активними. Деякі люди воліють гімнастичні кулі стандартним комп'ютерним стільців, або використовують зручну офісну техніку. Для того, щоб залишатися активними, не треба витрачати купу грошей. Вийдіть з офісу, щоб трохи прогулятися. Витратьте 15 хвилин в душі, щоб зробити вправи на розтяжку. Фізичні вправи допоможуть підвищити енергетичний потенціал і поліпшать концентрацію уваги.
  • Якщо у вас є тренажер, можна попрацювати на біговій доріжці. Доведено, що біг і вправи є здоровим і результативним методом поліпшення уваги.
 • Поради

  • Увімкніть музику і танцюйте; надайте собі можливість відволіктися. Ви зможете не тільки перемогти нудьгу, але і залишатися активними і підтримувати фізичну форму.
  • Багато люди заїдають нудьгу, йдучи від джерела проблем. Постарайтеся використовувати хвилини безділля як шанс з'їсти здорову їжу, наприклад, овочі або фрукти.
  • Напишіть список речей, які ви хотіли б зробити у своєму житті.
  • Почніть малювати те, що прийшло вам в голову.
  • Займіться чим-небудь цікавим в колі сім'ї та друзів.

  Попередження

  • Уникайте спокуси поекспериментувати з наркотиками або зробити нелегальний вчинок, щоб скоротати час. Така поведінка має протилежний ефект і руйнує вашу особистість.

  Джерела і посилання

  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?