Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як подолати страх перед жінками

Рекламний блок

Кроки

 • Get Over Your Fear of Women Step 1.jpg 1 Розмовляйте зі всіма жінками, а не тільки з тієї, на якій ви б хотіли одружитися. Можливо, ви боїтеся розмовляти з жінками, тому що ви намагалися заговорити з тими жінками, до яких ви не байдужі. Але якщо ви будете спілкуватися з різними жінками, для вас це буде хорошим тренуванням, і коли вам потрібно буде почати розмову з жінкою, в яку ви закохані, боятися ви вже не будете.
  • Можливо, ви намагалися спілкуватися з замкнутими і неговіркими жінками. Спробуйте поговорити з якою-небудь більш відкритою жінкою, яка легко йде на контакт, і може бути, для вас приємним сюрпризом стане те, що деякі жінки, яких ви не помічали раніше, насправді дуже привабливі і цікаві!
  • Якщо ви боїтеся спілкуватися з усіма людьми, скористайтеся порадами, наведеними в статті "Як розмовляти з незнайомими людьми".
 • Get Over Your Fear of Women Step 2.jpg 2 Дізнайтеся більше про жінок. Як вам здається, розумієте ви жінок? Або ви дивитеся на них як на істот, які прилетіли з інших планет? Проводите більше часу поруч з жінками. Читайте книги, які дадуть вам хоча б мінімальне уявлення про відмінності між чоловіками і жінками. Чим більше ви будете розуміти жінок, тим менше ви будете їх боятися.
 • Get Over Your Fear of Women Step 3.jpg 3 Зніміть з п'єдесталу жінку, з якою ви розмовляєте. Вона не краще за вас. Вона не ідеальна. Вона не робить вам послугу тим, що розмовляє з вами. Вона така ж людина, як і ви, і вона так само, як і ви, шукає щастя в цьому світі. Швидше за все, у неї також є свої страхи, вона в чомусь невпевнена, як і ви. А ви, як і вона, також заслуговуєте щастя і поваги.
 • Get Over Your Fear of Women Step 4.jpg 4 Навчитеся не приймати відмову на свій рахунок. Можливо, жінка не хоче з вами розмовляти, тому що вона не любить спілкуватися, чи, може, у неї поганий настрій. Вона втратила, а не ви. Якщо ви їй не підходите, то це зовсім не означає, що ви нікому не підходите.
 • Get Over Your Fear of Women Step 5.jpg 5 Не змушуйте себе спілкуватися. Розмова буде протікати легко і плавно тільки в тому випадку, якщо ви робите це без примусу. Це дозволить вам ставитися простіше не тільки жінці, але і до всього навколишнього світу.
 • Get Over Your Fear of Women Step 6.jpg 6 Не розмовляйте з грубими і нецікавими жінками. Жінки не єдині, у кого є право встановлювати свої правила. Намагайтеся спілкуватися тільки з ввічливими і доброзичливими жінками. Навіть якщо жінка і не налаштована на підтримку романтичних стосунків, але поспілкуватися з вами коректно і доброзичливо вона все-таки зобов'язана. Якщо вона закочує очі і крізь зуби відповідає на ваші питання, не чекайте, поки вона придумає якусь відмовку і піде. Можете сказати їй: «Я бачу, що у тебе поганий настрій. Не хочу тобі набридати. Але якщо тобі захочеться поговорити, ти знаєш, де мене шукати.» І підіть самі. Цим вчинком ви підвищите свою самооцінку і покажете, що ви хочете, щоб вас поважали, і щоб з вами спілкувались коректно.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?