Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як подолати розрив у стосунках

Рекламний блок

Кроки

 • Get Closure from a Relationship Step 1 Version 2.jpg 1 Пам'ятаєте як хороші, так і погані часи. Багато людей скажуть вам зовсім викинути з голови цю людину і всі, пов'язані з ним спогади. Це легко сказати, але важко зробити. Той, у кого це вийде, стане викликати побоювання і виробляти лякаюче враження. Якщо ця людина багато для вас значив, ви не зможете просто викинути його з голови і серця. Що вам слід зробити, це прийняти ваші спогади. Безумовно, це буде боляче. Знову переживіть веселі і сумні спогади про часи, коли надія здавалася загубленою, і про часи, коли ви відчували, ніби готовими пов'язати своє життя з цією людиною назавжди і т. д. Оцініть ці моменти і просто дозвольте емоціям вийти назовні. НЕ стримуйте емоції, просто дайте їм вийти назовні: плачте, смійтеся або ж стрибайте, якщо вам це необхідно, але не замикайтеся в собі (не намагайтеся подавити ваші емоції).
 • Get Closure from a Relationship Step 2 Version 2.jpg 2 Після того як ви відкрилися до всіх емоціям, що вас переповнюють, візьміть ручку і два аркуші паперу. На одному аркуші напишіть причину, чому не склалися ваші стосунки. Приділіть цьому час, опишіть цю причину, перетворивши її в нарис.
 • Get Closure from a Relationship Step 3 Version 2.jpg 3 Після того як закінчите, подивіться, що у вас вийшло. В результаті ви: 1) Звинувачуєте себе? 2) Звинувачуєте іншу сторону? 3) Чи ж ви міркуєте логічно?
  • Якщо ви 1) звинувачуєте себе, запитайте себе чому. Це дійсно ваша вина, або ж стосунки/ваш партнер ЗМУШУЮТЬ вас так думати? Складіть список всього доброго, що ви зробили для цієї людини і перегляньте його. До цього часу ви вже повинні зрозуміти, що ви внесли свій внесок у ці відносини, а значить, вам не в чому себе звинувачувати.
  • Якщо ви 2) звинувачуєте іншу сторону, складіть список всього поганого, що вам довелося пережити з вини цієї людини, і що змушує вас звинувачувати. Перегляньте список і запитайте себе, чому ви збираєтеся витрачати час, страждаючи про нього, якщо цей чоловік забрав так багато вашого часу, так турбував вас, чому ви збираєтеся знову витрачати свій час на цю людину зараз, коли ви нарешті від нього звільнилися?.
  • Якщо ви 3) мислите логічно з приводу розриву відносин, то ви майже звільнилися. Найкраще ставитися до причин розриву логічно, оскільки це дозволить вам точно зрозуміти, що пішло не так, і ви будете готові вчитися на допущених помилках. Зараз вам сумно тільки тому, що людина, з якою ви були так близькі, тільки що пішов з вашої подальшого життя. І такі відчуття є в цій ситуації нормальними.
 • Get Closure from a Relationship Step 4 Version 2.jpg 4 Після того, як ви дізналися, що заважає вам подолати розрив у стосунках, наступний крок не обов'язковий. Візьміть коробку і зберіть всі речі, подаровані вам цією людиною. Попрощайтеся з кожної з цих речей, згадайте, коли ви їх отримали і при яких обставинах. (Якщо серед цих речей знаходяться занадто дорогі коштовності/прикраси, звичайно, ви можете зберегти їх, але все одно попрощайтеся з пов'язаними з ними спогадами). Після цього викиньте всі речі, що знаходяться в коробці. Зробіть це самі. Незважаючи на те, як неприємно позбавлятися від цих речей, коли ви будете йти, скажіть собі, що разом з цими речами ви позбулися й пов'язаних з ними спогадів і почуття образи, що зробило вас набагато сильніше.
 • Get Closure from a Relationship Step 5 Version 2.jpg 5 Отримуйте задоволення від відсутності відносин. Щоранку, прокидаючись, говорите собі, як прекрасний новий день і як ви хороші, а також про те, що чекає вас попереду. Підійдіть до шафі і одягніть те,що вам хочеться. Будьте привабливі, пам'ятаючи про те, що десь там знаходяться люди, готові захоплюватися вами. Почніть вчитися любити себе. Повидайтесь з друзями, яких ви не бачили, перебуваючи у відносинах, а також заведіть нових друзів.
 • Get Closure from a Relationship Step 6 Version 2.jpg 6 Спогади про цю людину все ще можуть заподіяти вам біль. Ваші почуття прийдуть в норму, просто дайте собі трохи часу. Це може зайняти тиждень, місяць або ж кілька місяців, але пообіцяйте собі, що коли цей день настане, ви перестанете впиватися жалістю до себе і почати життя з чистого аркуша.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?