Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як з'явитися в телегрі

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Визначте телевікторину,в якій хотіли б взяти участь

 • Appear on a Game Show Step 1.jpg 1 Визначте, у чому ви гарні. Телевізійні ігри засновані навколо одного або декількох видів навичок. Такі телевікторини, як "Хто хоче стати мільйонером» і "Своя гра", вимагають наявності здатності згадувати факти, в той час як "Колесо фортуни" перевіряє здатність вирішувати кросворди. "Хвилина на перемогу" і "Навиліт" вимагають фізичної майстерності, в той час як "Правильна ціна" вимагає знання цін. У грі "Сто до одного", потрібне розуміння того, як люди думають, відповідаючи на запитання анкети, в той час як "Давайте укладемо угоду" іноді вимагає навичок інших ігрових шоу поряд з умінням знати, коли торгуватися, а коли не торгуватися за щось ще. Зараз у шоу вимагають певну кількість фізичної привабливості і видатну особистість.
  • Подивіться на ігри, в які ви любите грати. Якщо ви гарні в іграх типу "Щасливий випадок", ви, ймовірно, краще всього підходите для такого ігрового шоу, яке перевіряє елементарні знання - наприклад, "Своя гра". Якщо ви любите гри в слова, такі як "Ерудит", можливо, вам краще спробувати такі шоу, як "Колесо фортуни" чи "Lingo".
  • Подивіться на свої інші захоплення. Якщо ти хороший спортсмен і щодо безстрашні, ви, ймовірно, віддаєте перевагу фізичну телегру, таку як "Навиліт" або "Хвилина, щоб виграти". Якщо ви любите караоке, вам, ймовірно, захочеться взяти участь у шоу "Не забудьте слова!" або "Співоча бджола."
 • Appear on a Game Show Step 2.jpg 2 Подумайте, що б ви хотіли виграти. Телевізійні ігри пропонують або матеріальні призи, надані компаніями в обмін на їх рекламу на шоу, або готівкові гроші, які виділяють з гонорарів, виплачуваних рекламодавцями, щоб їх продукція була продемонстрована під час шоу, або і те, і інше.
  • Призи вибираються, в основному, через їх передбачуваної телевізійної привабливості, на противагу їх корисності для конкурсанта. У більшості випадків вони пов'язані з грою або з певною тематикою, наприклад, в головоломках "Колеса фортуни" приз відноситься до теми головоломки або до точки розкладу шоу, наприклад, призи цінових ігор, що розігруються на сцені шоу "Правильна ціна". Якщо ви можете використовувати більшість призів, які пропонує шоу, наприклад, новий автомобіль або поїздку, вам може сподобатися участь в ігровому шоу, яке дає матеріальні призи. Якщо ні, то вам, ймовірно, слід спробувати себе в шоу, де головним призом є грошові кошти.
  • Наприклад, у Сполучених Штатах учасники телевікторини повинні платити податки на будь-які виграні призи. Якщо сплата податку на приз, що представляє велику цінність, спричинить фінансові труднощі, вам, ймовірно, буде краще спробувати себе на шоу, де готівкові стануть переважаючим призом. (Конкурсанти з інших країн, які з'являються на американських ігрових шоу, можуть бути звільнені від сплати таких податків у відповідності з правилами їх рідної країни.)
 • Appear on a Game Show Step 3.jpg 3 Також врахуйте свої особисті причини. Незважаючи на перераховані вище поради, ви можете знайти іншу причину з'явитися в телевізійному шоу, що більш важлива для вас. Якщо ви були протягом усього життя шанувальником ведучого шоу, принаймні перебування в студії аудиторії дасть вам можливість зустрітися з цією людиною. Якщо ви просто хочете показати себе, участь у телевікторині - відносно легкодоступний варіант, тому може бути для вас найкращим вибором. Жагучому шопоголіку сподобалося б участь у "Давайте укладемо угоду".
 • Метод 2 з 2: Добийтеся участі в телевікторині

 • Appear on a Game Show Step 4.jpg 1 Ознайомтеся з шоу. Це допомагає мати практичні знання про те, як працює гра, перш ніж намагатися стати учасником. Деякі ігрові шоу розробили стратегії, які можуть допомогти конкурсантам, такі як підказки, що містяться у відповідях на "Своїй грі", або голосові інтонації для синонімів і антонімів, які є частиною підказок під час шоу "Пароль".
  • Деякі ігри, яким ще належить вихід в ефір, оголошують набір конкурсантів. У таких випадках неможливо скласти практичне знання шоу перед подачею заявки на участь.
 • Appear on a Game Show Step 5.jpg 2 Відповідають вимогам шоу. Всі ігрові шоу мають певні вимоги до учасників. Як правило, ви повинні бути молодше 18 років для участі в шоу, які призначені для дітей або підлітків, і маєте право з'являтися на не більш ніж 1 телевікторині в рік. (Деякі шоу мають більш суворі вимоги, наприклад, досягнення мінімального віку 21 рік, або не приймають учасників, які з'явилися в 2 шоу за останні 5 років або 3 шоу - за останні 10). Ви також не повинні бути якимось чином пов'язані з компанією, що випускає шоу, з телесетью або синдикатором, який поширює його, будь зі станцій, що реалізують його, його спонсором або рекламодавцем.
  • Ви можете з'явитися на ігровому шоу, якщо ви належите до союзу акторів, таких як Гільдія кіноакторів (SAG) або Американська федерація телебачення і радіо (AFTRA), за умови, що основний дохід у момент нашої появи ви отримуєте з роботи, не пов'язаної з професією актора.
  • Причини, які можуть перешкодити вам з'явитися на ігровому шоу, включають роботу в одній з організацій, що взаємодіють з ним, зв'язок з працівником або знайомство з співробітником таких.
 • Appear on a Game Show Step 6.jpg 3 Зв'яжіться з шоу або телесетью, на якій воно виходить. Більшість ігрових шоу включає сегмент мовлення з інструкціями про те, як взяти участь у конкурсах. Для таких телевікторин, як "Правильна ціна" і "Давайте укладемо угоду", які вибирають учасників з студійної аудиторії, це означає попросити квитки на участь у запису шоу. Для більшості інших телевікторин це зазвичай означає зв'язатися з шоу через його сайт або сайт телемережі, яка випускає його, хоча деякі шоу також пропонують в якості альтернативи номери телефонів і поштові адреси.
  • Деякі ігрові шоу запитують тільки ваше ім'я, адресу, вік та іншу інформацію, щоб перевірити вашу відповідність вимогам. Деякі шоу можуть також попросити фотографію або коротке відео, поряд з короткою біографією. ("Хто розумніший за п'ятикласника?" вимагає у конкурсантів надавати свої фотографії в молодших класах, так як дитяче фото конкурсанта відображається, коли він виходить на сцену.)
 • Appear on a Game Show Step 7.jpg 4 Прослуховування. У більшості ігрових шоу є процес прослуховування/інтерв'ю для виявлення потенційних учасників, які відповідають профілю шоу, і відсіювання тих, хто йому не підходить. Для ігрових шоу, які обирають своїх учасників з глядачів у студії, це приймає форму інтерв'ю кожного члена аудиторії перед зйомкою. Для інших ігрових шоу в додаток до інтерв'ю учасники можуть проходити тест загальних знань і їх здатності грати в цю гру; ці прослуховування зазвичай відбуваються задовго до запису на плівку і можуть проводитися не в тих місцях, де записується шоу.
  • Якщо ви пройдете прослуховування, у вас буде шанс стати учасником. Час від прослуховування до вашої появи в шоу може варіюватися від декількох тижнів до півтора років, в залежності від популярності шоу і числа людей, які цього заслуговують. Якщо у вас не вийшло з'явитися в шоу через певний період часу, зазначений продюсером серіалу, ви можете спробувати знову.
 • Поради

  • Потренуйтеся перед прослуховуванням, зігравши імітацію гри з сім'єю і друзями. Ви також можете вивчити будь-який тест, який ви повинні пройти як частина прослуховування.

  Попередження

  • Підготовка до участі в телешоу не є гарантією появи на ігровому шоу. На участь у більшості ігрових шоу претендують більше конкурсантів, ніж їм насправді потрібно, і деякі ігрові шоу можуть бути скасовані, перш ніж вони зможуть запросити вас в якості учасника.
  • Ви можете подати заявку на участь у більш ніж 1 шоу, але, як зазначалося вище, ви можете виявитися тільки на 1 ігровому шоу в цьому році. За порушення цього або будь-якого іншого правила будь-які призи, які ви виграєте, можуть бути відкликані і пожертвувати на благодійність. (Один учасник порушив це правило, з'явившись на шоу "Пароль" і "Лічені секунди" в тому ж році. Хоча шоу виходить в різний час, його виступ потрапило в ефір у той же день, і шоу йшли один за іншим.)
  • Ви несете відповідальність за будь-які витрати, понесені вами під час прослуховування для телегри. Якщо вам необхідно поїхати в інше місто на прослуховування, поєднуйте прослуховування з іншими видами діяльності, такими як огляд визначних пам'яток або відвідування сім'ї. Це може послужити в якості втішного призу", якщо у вас не вийде взяти участь у телевікторині.
  • Більшість ігрових шоу також вимагають покривати свої витрати, якщо ви з'являєтеся як кандидат, хоча мало хто буде покривати свої витрати на даному етапі.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?