Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як пошити шовкову вечірню сумочку

Рекламний блок

Кроки

 • 1 'Виготовлення викрійки (частина 1). Почніть працювати на аркуші паперу розміром A3 (42 см х 30 см) і складіть його навпіл, з'єднавши короткі сторони разом. При виготовленні симетричної викрійки, краще намалювати половину картини, скласти папір навпіл і потім вирізати її. Прийміть лінію згину в якості відправної точки, і зробіть дві сині лінії, як на фото.
 • 2 Відміряйте 22 см вгору від нижньої частини паперу і намалюйте лінію під прямим кутом від згину до кінця паперу. Вздовж лінії, яку ви тільки що зробили, зробіть відмітку на відстані 17 див. На відстані 17 см, відміряйте 95 градусів і зробіть вертикальну лінію, як показано на фото.
 • 3 Виготовлення викрійки (частина 2). Намалюйте лінії чорного кольору, як показано на фото (частина 2). Намалюйте криву від руки в нижній правій частині папери. Намалюйте трикутник (для виточки) на самій верхній частині кривої (трикутник у цьому керівництві має сторони, розташовані під кутом 55 градусів і довжиною 3,5 см). Переконайтеся, що коли ви складете цей трикутник для виточки навпіл, частину паперу буде звисати. Перевірте це на практиці, з'єднавши прямі сторони трикутника разом. Відміряйте 5 градусів від верхньої лінії і проведіть лінію. Складіть викрійку навпіл вздовж згину і виріжте її.
 • Silkpleatbag6.png 4 Використовуючи викрійку, виріжте два шматки шовку. Потім виріжте два шматки для підкладки: два шматки флізеліну на клейовій основі, два шматки щільного флізеліну.
 • Silkpleatbag7.png 5 Виготовлення викрійки (частина 3).Зробіть викрійку кріплень для ручок, як показано на фото. За допомогою цієї викрійки виріжте: 2 шматки шовку; 2 шматка підкладки; 2 шматка флізеліну на клейовій основі; 2 шматки щільного флізеліну.
 • Silkpleatbag8.png 6 Зробіть кріплення для ручок сумочки. Пропрасуйте праскою флізелін, поклавши його на виворітну сторону обох шматків шовку. Складіть один з шматків шовку (лицьовою стороною вгору) знизу, шматок підкладки (лицьовою стороною вниз) в середині, і щільний флізелін на самому верху. Закріпіть все це шпилькою і зшийте, залишивши проміжок розміром 10 см на одному з довгих країв. Зробіть надрізи у формі 'V' на кріпленні для ручки, і обріжте кути. Це дозволить зменшити товщину і створити більш гладку поверхню, коли ви вывернете кріплення на лицьову сторону. Виверніть кріплення для ручки на лицьову сторону через отвір та випрасуйте його. Повторіть все те ж з іншим кріпленням для ручки сумки.
 • 7 Зробіть надрізи у формі 'V' на кріпленні для ручки. Обріжте кути як показано на рисунку.
 • Silkpleatbag10.png 8 Подивіться, це має виглядати так.
 • Silkpleatbag11.png 9 Вставити магнітні застібки. Візьміть одне з кріплень для ручок і складіть його навпіл (переконайтеся, що половина, яка має отвір знаходиться знизу і дивиться назовні (лицьового боку (не підкладки) сумки.) Це отвір буде зашита пізніше. На половині кріплення для ручки, яка спрямована всередину сумки, знайдіть і позначте центр і протолкніте у неї одну з магнітних застібок, щоб вийшло зробити дві мітки зубцями /два поглиблення. З допомогою вспарывателя, зробіть два невеликих розрізу по оцінках, які ви тільки що завдали (не прорізайте обидві половини кріплення для ручки, тільки одну). Візьміть одну з частин магнітних застібок і протолкніте зубці через лицьову сторону кріплення для ручки. Надіньте металеву шайбу за зубці на виворітній стороні кріплення для ручки, а потім притисніть зубці в різні сторони.
 • 10 Повторіть все те ж з іншим кріпленням для ручки і іншою частиною магнітної застібки.
 • 11 Знайдіть центр Магнітні засувки складаються з 4-х частин: 2 шайб, гвинта і гайки. Знайдіть центр кріплення для ручки і зробіть позначки / поглиблення, притиснувши частина магнітної застібки до тканини. Притисніть частина магнітної застібки до лицьовій стороні кріплення для ручки і протолкніте шайбу до звороті.
 • Silkpleatbag14.png 12 Зробіть виточки в тканини для сумочки. Пропрасуйте праскою флізелін на клейовій основі, прикріпивши його до виворітній стороні обох шматків шовку, (як правило, для шовку радять не використовувати щільний флізелін на клейкій основі, але в даному випадку ми хочемо, щоб прокладочний матеріал зробив шовк «хрустким», тому що плануємо добитися «скульптурних якостей» для цієї сумочки). Візьміть одну з шовкових зовнішніх частин (лицьовою стороною вгору), покладіть її на щільний флезілін, і використовуйте це як один шар. Тримаючи шовк лицьовою стороною догори, складіть трикутник для виточки навпіл (з припуском на шов 1 см) і зробіть виточку, як показано на фото.

  • Повторіть ці дії для інших 3 виточок. Зробіть точно також 4 виточки на шматках підкладки.
  • Складіть трикутники для виточок навпіл і зробіть виточку, як показано на рисунку.
 • 13 Зшийте зовнішню частину сумки. Скріпіть між собою шпилькою 2 зовнішні половини (виворітною стороною назовні). Скріплюючи їх, простежте, що лінії виточок збігалися один з одним для того, щоб виточки плавно переходили від передній частині сумки до задньої). Відміряйте 7,5 см вниз від обох верхніх кутів і зробіть позначки. Починаючи від однієї з відміток зробіть рядок з боків і знизу по зовнішній стороні й зупиніться на другий позначці. Виверніть сумку на лицьову сторону.

  • Зшийте точно також підкладку сумки, за винятком того, що необхідно залишити проміжок 15 см в нижній частині і не потрібно вивертати підкладку на лицьову сторону.
  • Відміряйте і зробіть відмітку на відстані 7,5 см вниз від верхнього краю обох сторін. Зшийте, слідуючи за синьою стрілкою.
 • 14 Складіть зовнішню частину сумки і підкладку і зшийте їх між собою. Лицьовою стороною назовні вставте зовнішню частину сумки в підкладку. Лицьові сторони зовнішньої тканини і підкладки сумки повинні стикатися один з одним. Зробіть позначки на відстані 7,5 см, як у кроці 5.

  • Silkpleatbag16.png Вставте зовнішню сумку в підкладку, як показано на рисунку.
  • Silkpleatbag17.png Відміряйте і зробіть відмітку на відстані 7,5 см нижче верхнього краю з лівої і правої сторона підкладки. Зшийте, слідуючи за синьою стрілкою.
 • 15 Просуньте зовнішню частину сумки через отвір у підкладці. Вставте підкладку в зовнішню сумку і розрівняйте все. Зашийте отвір у підкладці, заправивши необроблені краї в отвір і обмітайте, щоб зробити акуратну обробку.

  • Silkpleatbag18.png Просуньте зовнішню частину повністю. Зашийте отвір у підкладці і прогладьте цю частину.
  • Silkpleatbag19.png Ось що повинно вийти (Після того, як ви все прогладите).
 • 16 Зробіть складки. Відзначте шпилькою центр верхнього краю клаптя. Зробіть складку, як показано на рисунку. Зафіксуйте складки скріпками. Важливо переконається, що після драпірування, сумка має ту ж довжину, що і корпус кріплення для ручок. Для цього буде потрібно трохи повозитися і підібрати потрібне розташування, так що не поспішайте і зробіть все правильно на даному етапі. Зробіть вручну кілька стібків, щоб закріпити складки. Повторіть все з іншою частиною сумки.

  • Silkpleatbag20.png Подивіться, як виглядають складки на передній частині сумки. Зверніть увагу, як зовнішні краї вигинаються догори. Не звертайте на це увагу, просто переконайтеся, що коли ви розмістите одне з кріплень для ручок поверх складок, (додайте його там, де знаходиться синя лінія, на 1 см нижче центру верхнього краю) все акуратно співпаде. Іншими словами, сторони сумки повинні переходити в кріплення для ручок, створюючи одну плавну лінію. Щоб правильно відміряти ширину складок, необхідно трохи повозитися (не завадить мати під рукою чашечку чаю!). Закріпіть складки скріпками, а потім зробіть кілька стібків вручну.
  • Silkpleatbag21.png Ось, як складки повинні виглядати з боку підкладки.
 • 17 Встановіть кріплення для ручок на боковини сумочки. Візьміть одне з них і складіть його навпіл навколо боковин сумки зі складками та вставте одну з ручок в кріплення. Переконайтеся, що магнітна застібка спрямована всередину! Так як є досить багато шарів, які потрібно зшити, і на даному етапі важливо розмістити кріплення правильно поверх складок, ми не будемо покладатися на шпильки, щоб закріпити все. Замість цього ми приклеїмо кріплення до складок, а потім пришьем їх - це позбавить нас від багатьох проблем!

  • Silkpleatbag22.png Покладіть ручку на кріплення Нанесіть клей для тканини на підкладку кріплення для ручки і на верхній край складок. Зачекайте хвилину чи дві, а потім з'єднаєте все, сильно притиснувши краю. Повторіть ці дії для сторони підкладки складок. Будьте обережні, вирівняйте всі, як можна краще, переконайтеся, що нижні краї кріплення для ручок збігаються з боку підкладки і з зовнішнього боку сумки (іншими словами, один край не повинен звисати нижче іншого ). Переконайтеся, що зробили акуратну пряму діагональну лінію від боковин сумки до кріплення для ручок.
 • 18 Пришийте кріплення для ручок до складок. Коли клей висох, пришийте кріплення для ручки поверх складок на відстані 2 -3 мм від краю. Переконайтеся, що захоплюєте всі шари під час шиття (якщо ви розташували їх правильно раніше, все буде добре). От коли ви зашиєте отвір в нижній частині сумки. Не поспішайте! Повторіть ці дії для іншого кріплення для ручки.
 • Silkpleatbag23.png 19 Пришийте кріплення до складок. Працюйте повільно! Це виглядає трохи громіздким і незграбним, але якщо ви не будете поспішати, у вас повинна вийти акуратна пряма лінія. На цьому етапі ви виявите, що попереднє склеювання - просто блискуча ідея!
 • Поради

  • Намагайтеся не вимазати все клеєм.

  Попередження

  • Дотримуйтеся обережності при використанні ножиць.

  Що вам знадобиться

  • 0,5 м щільного флізеліну
  • 0,5 м щільного флізеліну на клейовій основі
  • 0,5 м тканини типу шовкової тафти для зовнішньої частини сумки і відповідна нитка
  • 0,5 м підкладкової тканини і відповідна нитка
  • 1 х прямокутна дерев'яна ручка шоколадного кольору
  • 1 х бронзова 14мм магнітна застібка
  • місце, куди піти з сумочкою!


  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?