Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як пошити зимове пальто

Рекламний блок

Кроки

 • Sew a Winter Coat Step 1.jpg 1 Купуйте відповідні тканини: будьте готові витратити не менше $ 10 за ярд вовняної тканини. Якщо ви хочете використовувати овечу шерсть, ви можете купити за більш низьку вартість. Бавовна денім і вельвет також підходять для більшості верств.
 • Sew a Winter Coat Step 2.jpg 2 Виберіть гарну підкладку: витрати для цього типу тканини можуть змінюватися. Розгляньте варіант шовковистою блузки або тканини спідниці замість звичайної простої підкладки, що продається в більшості магазинів. Друкована підкладка забавне доповнення до твердого кольоровому пальто. Тримайтеся подалі від еластичних тканин..
 • Sew a Winter Coat Step 3.jpg 3 Виконайте добре стиковку: часто інструкції шаблону зажадають плавного стикування. Це праска-на тип тканини 'жорсткість'. Сполучення виконується легко, розгладжуючи на задній стороні більшості комірів, вилог і деяких пальто фронтах, щоб допомогти їм зберегти свою форму.
 • Sew a Winter Coat Step 4.jpg 4 Виберіть деякі цікаві гудзики: отримаєте задоволення знайти старовинні гудзики в комісійних магазинах і вуличних продажах, щоб створити унікальний зовнішній вигляд.
 • Sew a Winter Coat Step 5.jpg 5 Дослідіть вашу схему: виберіть для вашого пальто шаблони онлайн, це допоможе вам знайти стиль, який вам подобається. Необхідно вибрати правильний розмір шаблону.
 • Sew a Winter Coat Step 6.jpg 6 Будьте впевнені, що зібрали все, що вам потрібно: усі ваші матеріали можуть бути куплені онлайн. Вибір теми повинна відповідати вашому пальто. Швейна голка повинна бути більше, якщо ваша тканина щільна. Розмір 14 голки буде хорошим для важкої тканини. Якщо ви хочете додати подвійне зшивання (як ви бачите на джинсової тканини), розгляньте рядки з подвійної голки. Цей торговий проект можна зробити в домашніх умовах у вільний час.
 • Sew a Winter Coat Step 7.jpg 7 Купіть шаблон. Ви можете знайти свій шаблон в інтернеті. Якщо немає, то можна піти в магазин тканин і шукати в каталогах шаблон. Ви знайдете картину готового продукту, так що ви можете розглянути, чи подобається вам. Подивіться на задній частині конверта зразка деталі шовних ліній. Також розміри і ціни потрібної тканини. Шаблон може варіюватися від долара до $ 20 за нову модель.
 • Sew a Winter Coat Step 8.jpg 8 Виберіть модель з рівнем кваліфікації, яка точно відповідає вашим поточним навичкам. Якщо ви новачок в цьому проекті, подивіться на шовні лінії. Комір з відворотом є більш просунутим проектом, але простий постійний комір може бути хорошим варіантом для початку.
 • Sew a Winter Coat Step 9.jpg 9 Розглянемо, наскільки легко чи важко буде змінити шаблон для вашої власної фігури або вимог. Простий спосіб змінити шаблон, спробуйте різні кольори для коміра і одвороту, або спроектуйте патч кишені.
 • Sew a Winter Coat Step 10.jpg 10 Виберіть матеріал. Для зимового пальто вам знадобиться правильний вага і текстура, а також інші якості, як водостійкість і т. д.
 • Sew a Winter Coat Step 11.jpg 11 Відкрийте конверт зразка і викладіть повну картину на великому столі. Прочитайте всі картини. Шукайте будь-які заплутані і складні. Порівняйте ці кроки з вашої швейної книгою. Може бути, книга буде мати краще уявлення про швейної галузі. Переконайтеся, що досліджували всі частини, перш ніж почати!
 • Sew a Winter Coat Step 12.jpg 12 Вирізуйте. Викладіть ваш паперовий малюнок на тканині. Не забудьте зберегти лінії (стрілки) показують вгору / вниз тканини. Ви можете використовувати важкі книги, щоб тримати зразки на місці під час внесення корективів до розміщення. Притисніть шматки, коли у вас є всі на місці. Вирізуйте рівномірно, гладкими шматочками. Ваші ножиці повинні бути 8 "довжиною. Не використовуйте тупі або короткі ножиці. Деякі люди люблять маркувати кожну частину після того, як вирізали з позначкою на задній стороні тканини. Таким чином, ви не будете плутати або втрачати частини, коли ви шиєте. Покладіть тканину плоско на великому столі або чистій, гладкому підлозі. Ваш шаблон може знадобитися в центрі. Зробіть паралельно краям крайку.
 • Sew a Winter Coat Step 13.jpg 13 Виріжте тільки ті викрійки, які будете використовувати. Зафіксуйте паперовий шаблон разом, зберігаючи припуск на шов 5/8". Обережно прикиньте цей паперовий шаблон поверх сорочки в якості примірки або ваш друг нехай подивиться з боку:...?? Плечі грудей / груди? довжина? руки? Зафіксуйте складки шпильками. Коли все підходить і добре виглядає, ви готові, щоб вирізати свою тканину.
 • Sew a Winter Coat Step 14.jpg 14 Дотримуйтесь інструкції зразка для шиття. Робіть затискачі після кожного шва, закріплюйте кожну рядок шиття. Розгладьте праскою стики на прасувальній дошці з папером зверху, щоб захистити праска від липкого залишку. Не поспішайте. Зупиніться, коли ви втомилися.
 • Sew a Winter Coat Step 15.jpg 15 Шийте ваше пальто. Коли тіло пальто буде завершено, приміряйте пальто для посадки. Попросіть вашого друга перевірити це. Довжина? плечі? Груди / бюст? комір? Якщо вам потрібно зробити тіло більше, зробіть це, перш ніж додавати рукава. Візьміть в рукавах бічних швів стільки, скільки зі сторони шва тіла, щоб вони зійшлися. Якщо вашому пальто необхідні подплечники для створення класичного стилю, пришийте їх.
 • Sew a Winter Coat Step 16.jpg 16 Праска. Підсумкові натискання: використовуйте вологе лляне рушник або шматок тканини між тканиною і вашим праскою, натискаючи на пальто. Ви можете виявити, що отглаживать його до хімчистки ще краще. Так що, робіть це!!!
 • Поради

  • Швейні машинки: переконайтеся, що у вас є розмір # 14 голки, і завантажте кілька котушок у узгоджувальний потоці, тому ви не повинні зупинятися, щоб виконувати їх часто. Використовуйте більший стібок для шиття товстих матеріалів. Збільшуйте довжину стібка так, щоб стібки були видні. Крихітні стібки можуть шматувати або робити брижі тканини.
  • Знайдіть натхнення. Перегляньте веб-сайти, магазини і все, що ви можете знайти, черпайте натхнення і шукайте стиль, який підходить саме вам.
  • Ознайомтеся з вашої швейною машинкою, перш ніж почати цей проект. Вмійте зшити пряму лінію з припуском на шов, 5/8 "з обрізної кромкою. Якщо ви не в змозі зробити отвір для ґудзики, можете звернутися до кравець або плаття виробнику, щоб зробили це за вас. Хоча якщо ви взялися за цей проект, краще доробити все самому.
  • Завжди майте гарну швейну книгу під рукою. "Дайджест керівництва читача з пошиття" стара улюблена книга. Ви можете використовувати будь-яку хорошу швейну книгу, і старовинні видання можуть бути особливо корисні.
  • Розгляньте надихаючі запису всіх ваших ідей з приводу пальто. Таким чином, ви можете повернутися до ваших ідей і подивитися, як вони розвивалися. Виділіть собі час для мозкового штурму. Увімкніть все, що допоможе надихнути вас на ваше зимове пальто, включаючи фотографії з журналів, візерунки, тканини і багато іншого. Якщо у вас є гарне уявлення про зимове пальто, ви хочете робити, ви готові, щоб почати свій проект.
  • Пресинг тканини: більшість вовни або бавовни необхідно буде попередньо скоротити. Для вовни ви можете надіслати пальто на хімчистку, або пропарити все це хорошим паровим праскою. Бавовна можна попередньо промити, потім пресувати пором.
  • Підкладка: її зшивають і вставляють в пальто після того, як рукава, пришиті. Якщо ви будете слідувати інструкціям, все повинно легко вийти. Підкладка буде покривати шов коміра і створить відворот. Підшивають підкладку до вовни в самому кінці проекту. Це нормально використовувати для подолу жорстку стрічку замість зашивання подолу (це використовують у комерційному пошитті)
  • Гудзики: якщо у вас є хороші петлі або виконайте їх, зробивши кілька отворів для гудзики як зразок, щоб отримати кращий розмір. Це, як правило, 1/8 "у 1/4" ширше, ніж діаметр ґудзика. Будьте обережні, коли ви вирізаєте отвір для гудзики. Послабте свою верхню нитку, і отвір для гудзики буде виглядати більш глянцево і гладко. Це нормально, якщо кравець шиє їх для вас, особливо якщо ви хочете, щоб отвори для гудзиків були акуратні.
  • Рядки: ви можете використовувати подвійний потік і великі стібки для верхнього рядка. Просто помістіть шпульку з ниткою на другому шпинделі вашої машини, і пропустіть його разом з оригінальною голкової ниткою. Ця подвійна нитка буде мати масивний вигляд. Великі стібки також добре виглядають. Зробіть зразок спершу встановіть довжину стібка. Ви можете використовувати край притискної лапки в якості керівництва, щоб встановити верхню ширину строчки від краю. 1/8 "і 1/4" є популярною шириною від краю для верхнього рядка.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?