Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як правильно вести щоденник

Рекламний блок

Кроки

Ведення власного щоденника

 • Keep a Journal Step 1.jpg 1 Визначтеся з видом щоденника, який ідеально вам підійде. Вирішіть, як ви його хочете зберігати на папері або в електронному вигляді. Обидва методи мають свої переваги і недоліки, так що вам потрібно зважити, що буде зручніше для вас. Наприклад, папір завжди доступна, ніколи не потребує електроенергії, на ній можна малювати, робити колажі, театральні квитки і сувеніри. Тим не менш, набирати текст може бути швидше і простіше в електронному вигляді, і електронний документ може все ще бути по-різному персоналізований. Обидва типу щоденника підійдуть, якщо мати можливість добре їх заховати, але це, напевно, легше зробити з електронним файлом, ніж з паперовою книгою.
  • У той час як немає необхідності заводити незвичайний щоденник, деякі люди використовують канцелярію для ведення щоденника. Ви не повинні купувати дорогі або витратні версії, але якщо ви дійсно хочете, і це приносить вам задоволення, то можна спробувати не звертати увагу на бюджет.
  • Можливості обробки для більш дешевих щоденників нескінченні, і це має бути цікаво для самостійного дизайну, і не обов'язково покладатися на чужі ідеї хорошого дизайну. Просто майте на увазі, що це не про використання краси самої книги, а про насолоду потоками думок та їх записом.
  • Виберіть каламарна пристрій при використанні паперу. Виберіть ручку, з якою ви будете відчувати себе комфортно, і яка відповідає вашим естетичним потребам.
 • Keep a Journal Step 2.jpg 2 Вирішите, який вид щоденника ви хотіли б мати. Існують різні можливості розвивати вашу тему щоденника або підходи в його віданні. Ви можете просто використовувати щоденник, щоб записати думки, які приходять вам у будь-який конкретний момент часу випадково, або ви могли б зробити ваш журнал більше орієнтованим на конкретну тему, щоб витягнути з себе те, що ви намагаєтеся розвинути. І немає нічого, що ви не можете писати в щоденнику! Деякі ідеї тематичних щоденників включають в себе:
  • Щоденник подяк. В цьому щоденнику ви записуєте всі речі, за які, на вашу думку, ви вдячні кожен день, тиждень і т. д., і зверніть увагу на людей, тварин, події і речі, які дійсно важливі для вас.
  • Щоденник відпочинку. В цьому щоденнику записуйте більше, ніж просто те, що ви бачите на вашому відпочинку, а також записуйте ваші почуття, враження і емоції, оскільки вони кидають виклик, змінюються і висвітлюються ваші подорожі.
  • Щоденник ідей. В цьому щоденнику ви записуєте всі ідеї і натхнення, які спалахують у вашому розумі в будь-який час без попередження, забезпечуючи місце для того, щоб у будь-який момент можна було повернутися, коли у вас є час. Ідеї можуть бути для письма, для бізнесу, для гри, для винаходів, та просто для всього!
  • Щоденник виховання дитини. В цьому щоденнику ви записуєте все, що ви вважаєте особливим, чарівним, милим і незабутнім про своїх дітей в різному віці і на різних етапах. Це відмінний спосіб вести облік тих кумедних слів, фраз і зауважень, зроблених вашими дітьми, як вони ростуть і дивляться на світ по-новому.
  • Щоденник переходів. В цьому щоденнику ви записуєте зміни у вашому житті, через які ви збираєтеся пройти, наприклад, пошук роботи або втрати, як ви збираєтеся стати батьком в перший раз або знову після довгих років, як ви починаєте бізнес, збираєтеся в особливе подорож і т. д. Цей тип щоденника може документувати зміни моделей у вашому житті, і іноді корисно поставити собі такі питання, як "що ви найбільше любите і не любите?", "чого я чекаю від майбутнього, для якого щось роблю зараз?", «які люди можуть допомогти мені в моїх переходах?" і т. д.
 • Keep a Journal Step 3.jpg 3 Знайдіть ідеальне місце (або місця) для написання у вашому щоденнику. Для писання потрібно вибрати час, коли ви хочете писати і знаходитеся в самоті і без жодних перерв. Важливо відчувати себе спокійно, мирно і не турбується про те, що в процесі хто-то вам завадить. Важливо також відчувати себе комфортно. Пробуйте писати в різних місцях, хоча б в якості експерименту, щоб побачити, що відбувається з вмістом вашого тексту.
  • Сядьте на стільці біля палаючого вогню або ляжте під квітучою яблунею.
  • Знайдіть тиху частину будинку, де вас точно ніхто не потривожить.
  • Придатність місця може змінюватися в залежності від часу доби. Майте це на увазі при виборі свого куточка, наприклад, на кухні може бути гамір і метушня цілий день, але після 22.00, це може бути самим тихим і найприємнішим місцем у будинку.
 • Keep a Journal Step 4.jpg 4 Знайдіть час, що підходить саме вам. Деякі з рекомендацій намагаються заявити, що ви повинні дотримуватися щоденної письмової форми або інтервалу регулярності. Це не вирішить проблеми з веденням щоденника, який є продовженням вас і ваших почуттів. І якщо ви не відчуваєте бажання писати в щоденнику навіть при тому, що ви взяли на себе певне зобов'язання перед собою писати в ньому, він, можливо, збирається перетворитися в щось почне вас дратувати. Ніж брати на себе зобов'язання по регулярному писанню, ви повинні взяти на себе зобов'язання перед собою в тому, що коли ви будете відчувати бажання використовувати свій щоденник, щоб бути творчим, виражати почуття, записувати ідеї і т. д., тоді і будете писати. І якщо це щодня, тоді добре, якщо ви пропускаєте місяць або два, або навіть рік, то нехай так і буде. Багато авторів щоденників пише, охоплюючи роки і беруть щоденник знову, коли виникає необхідність не залежно від того, коли в останній раз вони в ньому писали, коли вони потребують щоденнику.
  • Тримати ваш щоденник поруч з ліжком може бути корисним, якщо ви виявили, що просто забуваєте писати в ньому. Часто розумні думки приходять перед сном, і писати в щоденнику може бути корисним способом підбити підсумки дня, за умови, що це зручне для вас місце.
  • Пам'ятайте, що коли ви відчуваєте себе не важливо, неспокійно, переповнені ідеями і т. д., ваш щоденник є ідеальним виходом.
 • Keep a Journal Step 5.jpg 5 Розслабляйтеся. Кожна людина відрізняється тим, що йому допомагають розслабитися і відчути себе задоволеним, різні речі і це нічим не відрізняється від настрою, в якому ви пишіть. Деякі люди люблять при цьому слухати музику, щоб отримати потрібний настрій, інші потребують тиші, в той час, коли є і такі, яким необхідний постійний гул міського життя, щоб стимулювати мислення. Виберіть те, що допоможе вам і не змусить вас докладати занадто багато зусиль.
  • Не турбуйтеся про граматики, орфографії або перфекціонізм у вашому щоденнику. Це ваше місце, і якщо є ляпи, то так тому і бути. Бажання виправити помилки під час роботи, можуть перешкодити потоку думок, особливо якщо ви пишіть за глибоким питань почуттів або маєте джерело ідей, а також можуть призвести до того, що ви занадто важко будете керувати ситуацією, про яку ви пишете, а не дізнатися більше про неї та знайти нові способи відчувати її.
 • Keep a Journal Step 6.jpg 6 Знайдіть джерело натхнення. Це найпростіше зробити з поточними почуттями. Напишіть їх на папері і подивіться, що вас чіпляє. Немає ніяких правил взагалі про записи у щоденнику, і ви можете виявити, що ваші відправні точки варіюються кожен раз, коли ви починаєте нову запис. Іноді простіше почати з розповідь про те, що трапилося з вами протягом дня, те, що йде прямо через вас, і що ви хочете отримати відповіді, але ніяковієте. Записуючи звичайні факти і події, можна відкрити цілий потік свідомості, приводячи вас до розуміння, що ви не були б в змозі ясно показати, не написавши ваші думки в щоденник. Інші шпори до листа можуть включати:
  • Спробуйте фільми, книги або телепередачі в якості відправної точки. Іноді, наприклад, ви можете розглянути філософію ваших улюблених фільмів або написати есе про те, чому ви знаходите того чи іншого персонажа переконливим чи ні.
  • Уявіть, що у вас є аудиторія, і ви професор. Прочитайте лекцію про те, що ви хочете, щоб вони почули. Іноді, записуючи події вашого життя, які відбулися, або, записуючи питання і відповідаючи на них, можна пробудити у вашому розумі творчі соки пароварки.
  • Обговоріть те, що ви придбали або зробили протягом останніх декількох днів. Це те, що ви збираєтеся використовувати для нового хобі, щоб допомогти вам завершити есе, щоб залучити людину, щоб прикрасити будинок і т. д. Візьміть за основу причину для покупки або, роблячи це, продовжуйте писати про мотиви, що стоять за ними.
 • Keep a Journal Step 7.jpg 7 Використовуйте щоденник, щоб попрацювати над складними речами. Щоденники прибувають у верхній частині списку, висловлюючи ваші проблеми. Багато вибирають вузьку спеціалізацію щоденника, покладаючи на нього ключову роль відновлення після емоційних потрясінь. Щоденник вбирає ваш гнів, злість, помста, ревнощі, ваше ціле розмаїття негативних емоцій і не судить, не кричить на вас, не проклинає вас і не повчає життя. Він пасивно тримає все всередині себе, але викриває в іншому. Отримання негативних емоцій з вашої грудей може звільнити вас від необхідності виражати почуття де-небудь ще і може дати вам необхідну перепочинок, щоб спробувати побачити, що факти простіше емоцій або встати на місце інших людей, щоб зрозуміти, наскільки вони мають рацію.
  • Не соромтеся вільно проклинати, ображати людей і звільнятися від усього цього. Краще це зробити тут, ніж де-небудь ще, і це спосіб дати вихід розладу, гніву і відношенню, яке потребує виході кудись у безпечне місце.
  • Продовжуйте писати, поки не відчуєте себе спустошеним. Це дасть вам найкращі шанси звільнитися від почуттів, які переслідують вас і заважають вам перейти до більш позитивним.
  • Напишіть про хлопця, про якого ви думаєте, що ніколи не досягнете його розташування, напишіть про дівчинку, по сусідству, яка продовжує розповідати про ваші секрети, напишіть про своїх батьків або батьків чоловіка або вашої сім'ї в цілому, напишіть про свої прагнення, свої амбіції, свої навички, своїх фаворитів; список можна продовжувати нескінченно.
 • Keep a Journal Step 8.jpg 8 Заповніть свій журнал тим, що вам подобається. Звичайно, каракулі абсолютно прийнятні. Напишіть текст пісні, вірші, уривки книги або газетні вирізки. Це іноді буває дуже забавно, клеїти невеликі ласі шматочки вашому житті, як порвані квитки в кіно або на п'єсу, яку ви бачили в п'ятницю ввечері або картинку захоплюючого дух заходу. Щоденник є реальною життям прояви вашого розуму, так що це щось повністю ваша!
 • Keep a Journal Step 9.jpg 9 Міркуйте про те, що ви написали, час від часу. Не все записано і не все прочитане; порівняння, де ви зараз з тим, де ви були кілька тижнів, місяців і років тому, є корисним вправою у вашому духовному зростанні. Подумайте про те, що речі стають зрозумілішими для вас від однієї записи щоденника до іншої, і думки про те, про що ви коли-то сподівалися і мріяли, вже давно перетворилися на реальність. Подумайте про речі, які досі трапляються, і якщо ознаки або шаблони можна розрізнити, то так чи інакше є блокування вашого передбачуваного прогресу. Використовуйте свій щоденник, щоб оцінити подорож по вашому житті.
 • Keep a Journal Step 10.jpg 10 Тримайте щоденник в безпеці. Ніхто не побачить його, але ви повинні переконатися в цьому, напевно. Ви тільки не соромтеся по-справжньому виражати себе, якщо щоденник не може поставити під загрозу ваші стосунки з іншими людьми або, коли ви його перегляньте, не забудьте знайти для щоденника безпечне місце.
  • Знайдіть ідеальне потаємне місце для вашого щоденника. Міняйте їх регулярно, якщо у вас є побоювання з приводу цікавих. Будьте розумні і подбайте про обкладинці. Може бути, варто загорнути щоденник в обкладинку підручника з хімії або принципів бухгалтерського обліку, щоб відштовхнути цікавих братів, сестер або подружжя.
  • Дізнайтеся, як заблокувати доступ до електронних документів. Якщо ви ведете щоденник в електронному вигляді, нехай він буде під паролем захисту вашого комп'ютера і документів. Будьте обережні у своїх розрахунках на всяк випадок, так як іноді відбуваються і промахи.
  • Напишіть просте початкове лист для будь-яких сторонніх очей, на всякий випадок. Напишіть щось типу "Перед тим, як ви вирішите прочитати мої найглибші думки, подумайте, як би ви себе почували, якщо хтось зробив те ж саме, бездумне і неприйнятне, щодо вас. Бог все бачить".
  • Поцікавтесь іншими ідеями, як приховати свій щоденник.
 • Поради

  • Почерк може виявитися більш терапевтичним, ніж друк, так як він може дозволити глибше перейнятися емоціями. Спробуйте обидва способи, ви можете надрукувати сторінки на комп'ютері і покласти їх в коробку або зв'язати, або ви можете сканувати рукописні сторінки, щоб додати в комп'ютерний щоденник. У будь-якому випадку, розгляньте зберігання паперових копій, які будуть збережені для майбутніх поколінь, якщо ви захочете, щоб ваші нащадки знали і цінували вас після того, як ви підете з цього життя.
  • Мати свій щоденник завжди під рукою може бути дуже хорошою ідеєю, тому що в будь-який момент вам може захотітися щось написати. Навіть просто випадкова думка на кшталт: "Чому люди завжди дивляться на туалетний папір, після того як вони чхнуть?", виникла від того, що відбувається навколо, може показати, що ви дійсно думаєте протягом усього дня, а не тільки роздумуєте про це в кінці дня. Якщо це здається вам ризикованим, носити з собою ноутбук і записувати свої думки, перенесіть написання на більш пізній час.
  • Якщо ви коли-небудь зависни і не будете знати, про що писати, то просто думайте про який-небудь темі або придумайте просту історію. Наприклад: "Доктор, це ... ", поїздка на Місяць, клінічна смерть, час у дорозі до епохи динозаврів, чарівний холодильник і т. д. Будьте винахідливі, і ви можете придумати дуже багато, про що можна написати!
  • Розгляньте придбання ноутбука з не вирівняними сторінками, щоб звільнити місце для каракулей і уникнути обмежень щодо стилю. Однак якщо ви в першу чергу хочете написати, а потім вирівняти сторінки, це може бути зручніше.
  • Будьте дуже обережні з усіма вадами і недоліками щоденника, будучи блогером. Є непублічні налаштування на деяких блогах, але ви повинні бути пильними, щоб тримати їх закритими. Якщо ви зробили публічний блог, будьте дуже обережні в тому, що ви говорите про інших людей або робите так, що вони можуть легко здогадатися, про кого йде мова. Наслідки можуть бути нескінченними, але не позитивними, особливо якщо ви говорите неприємні речі про людей. Крім того, довгі розмови про вашу внутрішньої болю або ваших ідеях будуть обговорювати багато людей, якщо ви зробите інформацію публічної на блозі; ви дійсно хочете, щоб про це знали всі?
  • Якщо у вас виникли проблеми з початком роботи, ви могли б розміщувати в щоденнику оновлення статусу на Facebook або іншому сайті соціальних медіа і писати їх в журналі. Використовуйте його в якості плацдарму: Які ще спогади, асоціації або ідеї у вас є? Слідуйте їм так довго, як забажаєте.
  • Можна використовувати магнітофонні записи, щоб прослухати їх пізніше і записати на папір. Ви можете записати на диск все, що ви думаєте, щоб використовувати це в майбутньому.
  • Спробуйте писати щодня. Через деякий час це стане звичкою, і вам буде здаватися дивним, коли ви не пишете.
  • Якщо ви любите писати розповіді, то чому б не писати у своєму щоденнику?
  • Спільні зусилля можуть бути єдиним способом вивчення нових ідей.

  Ноутбуки для дівчаток в цьому плані є добрий приклад. Спробуйте писати загальний щоденник з парою ваших кращих друзів, кому ви розповідаєте всі ваші секрети! Пам'ятайте, що спільний щоденник може мати негативні наслідки для вас, коли одна людина раптом вирішить проговоритися.

  Попередження

  • Не пишіть в вашому щоденнику, якщо не хочете. Це метод втечі, а не поступка. Деякі люди ігнорують його місяцями, перш ніж знову пишуть, і це прекрасно.
  • Будьте обережні з веденням щоденника на комп'ютері, тому що хтось може зламати ваш комп'ютер і прочитати щоденник. Якщо ви можете захистити його паролем (є способи зробити це, використовуючи більшість текстових програм), зробіть це, щоб інші не змогли до нього легко дістатися.
  • Будьте обережні з місцем, де ви зберігаєте паперовий щоденник. Шифрування не означає, що будь-яка людина не може його прочитати. Заблокувати щоденник – це не привід вважати, що він у безпеці. Також майте на увазі, що дешеві замки, встановлені на самій книзі, можна дуже легко зняти або зламати, тому вони значною мірою марні.

  Що вам знадобиться

  • Порожній журнал (або комп'ютер, ноутбук або планшет)
  • Відповідний тип написання
  • Декоративні елементи
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?